Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beata91

beata91

#6318463 Napisano: 04.02.2017 14:56:46 w Auchan
emanuela24 napisał(a):

jestem przekonana że wyniki z czwartku będą w poniedziałek emotka dzisiaj raczej nie ma na co czekać

Ale regulamin nie wspominał, że wyniki z czwartku mają się przesunąć w czasie.
"Laureaci Konkursu (dalej „Zwycięzcy”) zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem wiadomości wysłanej na adres e-mail podany przy rejestracji w Konkursie, nie później niż w ciągu 48 godzin od zakończenia danej rundy. W przypadku rund odbywających się w piątki i weekendy, ogłoszenie wyników tych rund nastąpi najpóźniej w najbliższy następujący po nich wtorek."
Czyli wyniki z czwartku powinny być ogłoszone w ciągu 48 godzin po zakończeniu rundy, czyli dzisiaj do północy emotka  a wyniki od piątku do niedzieli będą we wtorek emotka  przynajmniej wg regulaminu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

beata91

#6318379 Napisano: 04.02.2017 09:40:42 w Auchan
cc_investigator napisał(a):

Jestem głeboko przekonana, że nikt po 23 nie wciska guziczka, by dobra wiadomość poszła w świat. Oni to wszystko mają w automacie, ustawione, by ruszyło o określonej godzinie. A że taka późna - to mają niezłe poczucie humoru emotka Pytanie, czy ktoś nastawił maszynę na weekend emotka

Zapewne, bo wczoraj punkt 23 się pojawiły we wszystkich chyba miastach jednocześnie emotka
Jestem właśnie bardzo ciekawa czy dzisiaj pojawią się z czwartku, bo regulamin mówił o wynikach z piątku-niedzieli do wtorku, czyli czwartek powinien być najpóźniej dzisiaj do 23:59:59 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

beata91

#6318377 Napisano: 04.02.2017 09:32:15 w Auchan
spursman napisał(a):

beata91 napisał(a):

Ja swoje w poprzednich edycjach odbierałam w weekendy i nie było problemu emotka  z tym, że trzeba odbierać osobiście, nie można mieć od kogoś dowodu osobistego i upoważnienia emotka  Formalności trochę trwały, Pani spisywała dane z dowodu osobistego do formularza, później troszkę się czekało aż ktoś przyniesie bony, ale nie było dla nikogo problemem wydać je w weekend - a przecież codziennie wygrywały 3 osoby emotka

ale chyba przed otrzyamaniem maila nie ma się co pchać. Zawsze może być to ktoś o tym samym imieniu i początku nazwiska... emotka  

Nie, zdecydowanie nie, bo najprawdopodobniej Panie w POK nie mają jeszcze nawet listy z nazwiskami, gdzie potwierdzają sobie zwycięzcę. Ciekawe, kiedy te wiadomości przyjdą i dlaczego w nocy nie wrzucono wyników z 02.02? Z tego wynika, że dzisiaj po 23 znowu się pojawią, a myślałam, że w weekend nie pracują, skoro wyniki z piątku, soboty i niedzieli są dopiero skumulowane na wtorek.
Ogólnie strasznie długo tym razem czeka się na wyniki, w tamtych loteriach było dużo łatwiej. Jak około południa następnego dnia wyniki się pojawiły, od razu można było wysyłać nowe zgłoszenie jak się nie wygrało, a teraz takie czekanie... Wyświetl w wątku >>
1 spursman 0

beata91

#6318374 Napisano: 04.02.2017 09:27:10 w Auchan
Ja swoje w poprzednich edycjach odbierałam w weekendy i nie było problemu emotka  z tym, że trzeba odbierać osobiście, nie można mieć od kogoś dowodu osobistego i upoważnienia emotka  Formalności trochę trwały, Pani spisywała dane z dowodu osobistego do formularza, później troszkę się czekało aż ktoś przyniesie bony, ale nie było dla nikogo problemem wydać je w weekend - a przecież codziennie wygrywały 3 osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beata91

#6318139 Napisano: 03.02.2017 14:22:43 w Auchan
Hej!
Ja już wygrałam swoje bony, także ewentualnie służę pomocą emotka Co pisałam? Nie wymyślałam niestworzonych historii, tylko pisałam o pozytywnych aspektach swojego życia emotka wysłałam jedno zgłoszenie i wygrało emotka

W wakacyjnej akcji z bonami kuzynka wysyłała zgłoszenia i jak nie wygrywała, tak w ostatnim dniu wygrała... 2 razy! Wpisała to samo imię, nazwisko, ten sam telefon, adres e-mailowy i dostała dwie wiadomości, że wygrała 100, a później 50 zł. Jak pojechała po odbiór nagrody, to Pani jej po prostu nie wydała tego mniejszego bonu i powiedziała, że musiała nastąpić awaria systemu, skoro przyznano jej dwie nagrody. Wyświetl w wątku >>