Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika synak2

synak2

#6378431 Napisano: 12.07.2017 11:00:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Giulietta, serio wiedzę prawniczą czerpiesz z blogów? Przecież bloga dzisiaj pisze kazdy... 

Czyli rozumiem, ze skrytykujesz każdego, nawet najbardziej zagorzałego forumowicza, krytykującego innych za podobne zdjęcia jeśli robi to samo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

synak2

#6378397 Napisano: 12.07.2017 10:17:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Claudia77 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

No właśnie,  niektórzy zamiast grać wolą donosić na innych i jak widać mają z tego niezły fun.

przeraża mnie to, że człowiek człowiekowi wilkiem, nawet dla marnej nagrody, nawet pomijając fakt czy ktoś ma rację czy nie, ja się tam nie wdaję w takie potyczki, a  poza tym FBmarek6 uważam, że bardzo brzydko tak szastać obcymi nazwiskami publicznie na forum....

Jestem forumowiczem średnio aktywnym na forum, który częściej coś czyta niż sam pisze. Jednak z zaciekawieniem przyglądam się rozwojowi tej sytuacji i zauważam ze wreszcie pojawił się jakiś glos rozsądku od FBmarek6. Mysle ze spore grono osób z forum myśli podobnie tylko nie chce się narażać pozostałym, wiec woli milczeć. Otwarcie przyznaje ze pisze to z innego konta niż to którym posługuje się na codzień. Sami wpadliście w pułapkę która zastawiliscie i zaczynacie się ze sobą żreć. Wobec tego czy mieliście zgodę na publikacje zdjęć i nazwiska Pawła K? Rozumiem ze zasady dotyczą tylko konkretnych osób z forum, ale hejtowanych osób już nie? Większość z was jak jeden mąż zgłasza te same lub bardzo podobne zdjęcia lub teksty do innych konkursów. Problem polega na tym ze zdjęcie łatwiej zapada w pamięć niż tekst. Wszystko jest ok jeśli wygrywa "elita" z forum. Wtedy ręka rękę myje. Ale jeżeli ktokolwiek zaczyna się wybijać wtedy zaczyna się hejtowanie, wyszukiwanie haków i donoszenie. Zauważam tez ze potraficie zhejtowac osobę z forum która wybiła się ponad przecietnosc (np. Pani która wygrała sztabkę w Jogobelli z umazanymi dziećmi). W myśl polskiej zasady "wszystko jest dobrze, jeśli każdy jest na tym samym poziomie". 

Oczywiscie zaraz posypie się fala krytyki i hejtu ze nie mam odwagi napisać ze swojego konta itp. 

Poza tym, z szerokim uśmiechem na twarzy czytam porady prawne wszystkich prawników na forum. Może zamiast grać w konkursach, otwórzcie wspólna kancelarie prawna pt. "Odszkodowania dla przegranych"? 

Z doświadczenia wiem, ze gdy w życiu robi się swoje zamiast patrzeć na innych, to przynosi to więcej korzyści. Może warto tak spróbować?  Wyświetl w wątku >>