Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika calineczka333

calineczka333

#6796852 Napisano: 22.07.2021 14:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie za dwa teksty dwie karty. Osoba z mojej rodziny ma TV za film. Myślałam, że tylko zdjęcia i teksty można było, tak to bym coś nagrała emotka  ale dobre i stówki! Gratuluje wszystkim zwycięzcom!  Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6775909 Napisano: 16.04.2021 11:33:54 w Czy informują/ informowali?
Monini z tygodnia który kończył się 11.04? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6766307 Napisano: 23.02.2021 16:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja mam dziwne pytanie emotka  czy jak mam 3 produkty na paragonie z Wawel to gram o nagrody pocieszenia i samochód czy tylko o samochód?  Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6765166 Napisano: 16.02.2021 17:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

faworek napisał(a):

Apropo konkursu Wawel... Czy osoby, które wygrały kiedykolwiek w agencji Fortuna SP pisały krótsze hasła, czy epopeję? emotka  Zastanawiam się czy się w ogóle przymierzać do tego... 

Tyle konkursów, a jeszcze nigdy niczym tam nie trafiłam  emotka . Agencja na mojej liście do rozgryzienia w tym roku  emotka

Ja pisałam w tym roku dłuższe teksty i nic nie wpadło, a u teściów wygrały bardzo krótkie, ale kiedyś zdarzyło
mi się wygrać dłuższymi wiec chyba nie ma reguły. Wyświetl w wątku >>
2 faworek, notta 0

calineczka333

#6763373 Napisano: 06.02.2021 08:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

1q1q1q napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Kochani, jak wypełnicie dane z Dark horse to działa Wam ten formularz? Czy po prostu odpisujecie w wiadomości na tego maila dane? Bo u mnie ten „formularz” jest nieaktywny emotka

Odpisujesz na e-maila po prostu podając dane których wymagali

Dzięki emotka


tylko nie wiem, czy tam nie było 2 dni na odesłanie danych 

No właśnie potem zobaczyłam, że niestety było emotka  odesłać-odesłałam, ale coś czuję, że nie będzie mi dane napić się tego winkaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6763361 Napisano: 05.02.2021 22:35:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1q1q1q napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Kochani, jak wypełnicie dane z Dark horse to działa Wam ten formularz? Czy po prostu odpisujecie w wiadomości na tego maila dane? Bo u mnie ten „formularz” jest nieaktywny emotka

Odpisujesz na e-maila po prostu podając dane których wymagali

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6763359 Napisano: 05.02.2021 22:28:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani, jak wypełnicie dane z Dark horse to działa Wam ten formularz? Czy po prostu odpisujecie w wiadomości na tego maila dane? Bo u mnie ten „formularz” jest nieaktywny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6763150 Napisano: 04.02.2021 20:47:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Tylko 9 bonów od Wawel na forum? Albo wszystkich jeszcze nie powiadomili albo to było losowanie że żadne z moich naprawdę dobrych zgłoszeń nie wygrało.  emotka

Ja też odnoszę takie wrażenie i liczę, że nie wszystkich powiadomili emotka

mój zięć wygrał stówkę, u mnie nic emotka

U mnie w rodzinie tez 4 bony - dwa u teściowej i 2 u brata (podobno nie miał powiadomienia o zgłoszeniu) Ja nie miałam szczęścia, ale no biorąc pod uwagę ze było ich 100 a zgłoszeń pewnie tysiące, część osób  się nie pochwaliła, to i tak sporo na forum i u znajomych/rodziny osób forum Wyświetl w wątku >>

calineczka333

#6763040 Napisano: 04.02.2021 13:39:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Mysia napisał(a):

maverick napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy ktokolwiek z Was, kto nie miał potwierdzenia z Wawelu na poczcie wp wygrał bon?

ja na o2 nie miałem potwierdzenia i wygranej, póki co też nie emotka

o2 brak potwierdzenia, brak nagrody emotka

Na wp brak potwierdzenia i brak wygranej

A u mnie 3 potwierdzenia, a 0 wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6762578 Napisano: 02.02.2021 15:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rencia163 napisał(a):

Wawel Intermarche. W regulaminie jest napisane że dziś, 2.02 są obrady jury, ale nic nie ma o terminie powiadomień o wygranej. Czyli dzwonić mogą w każdej chwili? chociaż dzwonią tylko do tej osoby co auto wygra.Dawajcie znać jak ktoś maila dostanie. 

„5.1. Zwycięzca nagrody głównej zostanie poinformowany o decyzji Jury i wygranej za pośrednictwem połączenia telefonicznego pod warunkiem że Uczestnik ten odbierze połączenie telefoniczne, inicjowane przez Organizatora wykonane w dniu wyboru pracy konkursowej”
 czyli 2.02, nie wiem jak się tego będą trzymać i czy faktycznie dziś już główną poinformują. O mailach faktycznie nic nie ma. Pożyjemy zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6762514 Napisano: 02.02.2021 10:35:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

maverick napisał(a):

pikawka napisał(a):

maverick napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Czy ja dobrze widzę ze Fortuna w niecały jeden dzień zamierza przeczytać wszystkie Zgłoszenia (Wawel intermarche), wysłać maile i zadzwonić do laureata z samochodem?! Szybciutkie tempo...No chyba ze czytali na bieżąco a ja się czepiam po prostu emotka emotka  

Coś mi się wydaje, że już przeczytane, w końcu po 10 mamy emotka
p.s nie mam na o2 potwierdzenia zgłoszenia, więc może nie mają tak wiele do czytania, albo coś u mnie nie halo z pocztą ;/

Na wp u mnie też nie było.  emotka  
A dziś mają być już wyniki?  emotka

Ale sęk w tym, że na gmail mam i potwierdzenie i treść moich wypocin emotka

"3.6.Wyboru najlepszych Prac Konkursowych dokonywać będzie powołane przez Organizatora
jury ("Jury") podczas obrad przeprowadzonych w dniu 2 lutego 2021 r. zostanie wybranych
100 autorów Prac Konkursowych spośród Prac Konkursowych nadesłanych przez Uczestników, którym zostaną przyznane nagrody, o których mowa w pkt 4.1. Ponadto w dniu 2 lutego 2021 r. Jury dokona wyboru najlepszej Pracy Konkursowej spośród
nadesłanych przez Uczestników przyznana jej autorowi nagrodę, o której mowa w pkt 4.2."


Łooo matko... szybko. No nic zobaczymy, kurde ciekawe czy brak potwierdzenia=brak wygranej  emotka

Wydaje mi się że kiedyś miałam taka sytuację u nich i był wygrana bez potwierdzenia, ale głowy sobie już teraz uciąć nie dam Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

calineczka333

#6762497 Napisano: 02.02.2021 09:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ja dobrze widzę ze Fortuna w niecały jeden dzień zamierza przeczytać wszystkie Zgłoszenia (Wawel intermarche), wysłać maile i zadzwonić do laureata z samochodem?! Szybciutkie tempo...No chyba ze czytali na bieżąco a ja się czepiam po prostuemotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6758780 Napisano: 15.01.2021 16:45:07 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

kamyk101 napisał(a):

Mi też nie przyszło do głowy nic poza regulaminowym tekstem, co dla organizatora okazało się wynikiem braku kreatywności  emotka   emotka

No miejmy nadzieję że zmienią te wyniki i jednak wygra tekst emotka  jestem w szoku, że można zrobić formularz na tekst a nagrodzić film...

to znaczy, ze ktos w formularzu podał link do filmiku umieszczonego gdzies na serwerze np. YT) ? (nie bralam udzialu, pytam z ciekawosci)

Nie wiem jak przesłał - formularz przepuszczał tylko tekst do 500 znakow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6758771 Napisano: 15.01.2021 16:25:16 w Czy informują/ informowali?
kamyk101 napisał(a):

Mi też nie przyszło do głowy nic poza regulaminowym tekstem, co dla organizatora okazało się wynikiem braku kreatywności  emotka   emotka

No miejmy nadzieję że zmienią te wyniki i jednak wygra tekstemotka  jestem w szoku, że można zrobić formularz na tekst a nagrodzić film... Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6758763 Napisano: 15.01.2021 16:06:27 w Czy informują/ informowali?
luki28 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

kamyk101 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Hej,
widzę w „wynikach konkursów” info, że były wyniki nokiana Tyresa, ale jak wchodzę w link to nie widzę listy. Ma ktoś aktualny link z wynikami, albo powie czy były już maile?  emotka

Hej, były przez chwilę ale zniknęły, wygrał filmik p. Agnieszki K. (o ile dobrze pamiętam), który był na stronie ale czy informowali mailowo tego nie wiem

Ale z tego co pamietam to to był konkurs tekstowy - na teskt do 500 znaków, to jak mógł wygrać filmik?

Nie mógł i mam nadzieję, że to dlatego wyniki zniknęły i wygra zgłoszenie zgodne z regulaminem. A ludzie są tak wyrachowani, że nawet na konkursy tekstowe wysyłają filmiki, licząc na niewiedzę/naiwność, a może i głupotę organizatora

W formularzu było tylko miejsce na tekst z informacją, że ma się zawierać w 500 znakach. Nawet by mi do głowy nie przyszło żeby wrzucić link do czegokolwiek. 500 znaków jasno odnosi się do tekstu. Jak wygra film to ja już chyba zwątpię - umiem przegrywać ale uczciwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6758754 Napisano: 15.01.2021 15:50:47 w Czy informują/ informowali?
kamyk101 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Hej,
widzę w „wynikach konkursów” info, że były wyniki nokiana Tyresa, ale jak wchodzę w link to nie widzę listy. Ma ktoś aktualny link z wynikami, albo powie czy były już maile?  emotka

Hej, były przez chwilę ale zniknęły, wygrał filmik p. Agnieszki K. (o ile dobrze pamiętam), który był na stronie ale czy informowali mailowo tego nie wiem

Ale z tego co pamietam to to był konkurs tekstowy - na teskt do 500 znaków, to jak mógł wygrać filmik? Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6758743 Napisano: 15.01.2021 15:10:33 w Czy informują/ informowali?
Hej,
widzę w „wynikach konkursów” info, że były wyniki nokiana Tyresa, ale jak wchodzę w link to nie widzę listy. Ma ktoś aktualny link z wynikami, albo powie czy były już maile?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6715967 Napisano: 15.07.2020 12:54:07 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

Do kiedy poinformowany jest Off w C4?

Ja miałam w poniedziałek info o sobocie, ale dalej niestety nie pomogę, bo to było moje jedyne zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6715643 Napisano: 13.07.2020 21:02:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Jak odsyłacie dane z konkursu Carrefour RAID/Off Na informacje o nagrodzie dziennej? Od razu podajecie dane i numer konta?  :)

tak, w tresci wiadomosci

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calineczka333

#6715641 Napisano: 13.07.2020 21:00:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak odsyłacie dane z konkursu Carrefour RAID/Off Na informacje o nagrodzie dziennej? Od razu podajecie dane i numer konta?  :) Wyświetl w wątku >>
0 0