Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zlotka

zlotka

#6441049 Napisano: 12.12.2017 20:30:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

superloser napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Za nic nie mogę znaleźć wątku inne mniejsze markety więc zapytam tutaj. Czy wszystkie sklepy Abc są na paragonie oznaczone jako sklep abc ?  Dostałam listę sklepów abc w moim mieście  i zrobiłam w jednym z nich zakupy a na paragonie jest zapis "alkohole świata" . Czy ktoś miał podobnie ? 

Nie sa. Ale sprawdz na stronie sieci ABC, bo wlasciciel przechodzi na "siebie" a szyld swieci. 

Właśnie abc twierdzi że to ich sklep (takie dostałam od nich info) a właściciel że nie. A co na to Smolar ?

A SMOLAR nikogo nie pyta, tylko sprawdzi na stronie ABC czy widnieje i wyda nagrodę emotka  


Miałam podobne wątpliwości przy konkursie "Powrót do szkoły z MILKA" ABC. Sklep był na liście, ale na paragonie był zupełnie inny sklep. W konkursie wygrałam słuchawki, wysłałam taki paragon i nie było żadnego problemu emotka Z taką różnicą, że tam organizował to Hard & Smart a nie Smolar. Wyświetl w wątku >>
1 andii 1 venix

zlotka

#6417635 Napisano: 18.10.2017 09:29:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

donia7 napisał(a):

zlotka napisał(a):

Tydzień temu dostałam powiadomienie że wygrałam w konkursie Cocio w zabce nagrodę I stopnia - kamerkę go pro. Teraz zadzwoniła do mnie kobieta i powiedziała że to był błąd systemu i wygrałam tylko II stopnia - zegarek Casio. Wkurzylam się emotka  ktoś kiedyś miał  coś podobnego? Mogę coś jeszcze zdziałać?

no pewnie, że działaj!!! to jakieś kpiny emotka

emotka Zgadam się, to skandal. emotka  To tak, jakby już na lotnisku laureata wycieczki rodzinnej zawiadomiono nagle, że wystąpił błąd i ma wracać do domu z walizami, bo wygrał tylko/aż ...długopis firmowy organizatora. emotka

Pytanie, jak to udowodnić? 

Mam wiadomości e-mail od nich. Napisać do nich pismo w formie reklamacji i załączyć maile? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zlotka

#6417625 Napisano: 18.10.2017 09:03:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tydzień temu dostałam powiadomienie że wygrałam w konkursie Cocio w zabce nagrodę I stopnia - kamerkę go pro. Teraz zadzwoniła do mnie kobieta i powiedziała że to był błąd systemu i wygrałam tylko II stopnia - zegarek Casio. Wkurzylam się emotka  ktoś kiedyś miał  coś podobnego? Mogę coś jeszcze zdziałać? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zlotka

#6341754 Napisano: 04.04.2017 06:49:01 w Czy informują/ informowali?
Coś wiadomo o konkursie "miesiąc miłości"? Link do konkusu nie działa, nic nie znalazłam...
https://www.e-kon...ci.html#.WOMkx8swjqA Wyświetl w wątku >>
0 0