Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zurnalista

zurnalista

#7136144 Napisano: 03.11.2023 23:37:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Miałem na myśli to, że tego typu konkursy, jak ten Leroy, są tak skonstruowane i mają tak, a nie inaczej napisane regulaminy, że nawet jeżeli mamy prawo podejrzewać, że coś jest ewidentnie przekrętem, to nie ma opcji, żeby kogokolwiek pociągnąć za to do odpowiedzialności i w jakikolwiek sposób domagać się sprawiedliwości. I to zawsze był i będzie element loterii w konkursach, które loteriami defacto nie są emotka Wyświetl w wątku >>

zurnalista

#7135389 Napisano: 31.10.2023 15:14:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
Placek napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Placek napisał(a):

Leroy - już są wyniki za 3 etap
Kilka słabych a reszta projektów mega 
Dużo pracy włożone. 
Profesjonalnie wykonane itd... Jedno tylko z czym mam problem ze miało być pokazane w prostych krokach. A większość jest tak pokazana ze nie byłbym w stanie tego odtworzyć.

Problem jest taki, że w 90s to nie wytłumaczysz dobrze jak zbić karmnik dla ptaków, a co dopiero coś poważniejszego. 
Szczerze powiedziawszy to myślałam, że walka w trzecim etapie będzie bardziej zacięta, w końcu stawką jest mieszkanie. 
Dla mnie obracator pro i ściana jak żywa wygrały. 😄

Też myślę że obracator powinien wygrać mieszkanie 

Ale jestem wściekły włożyłem kupę pracy
https://youtu.be/...FjMNM?feature=shared
i nawet 500 nie wygrałem 😥

Mam tak samo. Jakim cudem w top 10 znalazł się film nakręcony trzęsącym się telefonem, do góry nogami, z kiepskim dźwiękiem, gdzie nie da się usłyszeć o czym dana osoba mówi, który ewidentnie został nagrany po najmniejszej linii oporu- tego nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem. Pokazałbym mój film, do którego pisałem scenariusz i rozpisywałem sceny co do sekundy, którego nagranie zajęło mi pełny tydzień, ale wiem, że to i tak nic nie da, bo jeżeli konkurs był jakimś przekrętem, to na pewno zostało to dobrze ukryte. Po prostu szkoda strzępić ryja. Wyświetl w wątku >>
0 0

zurnalista

#7133506 Napisano: 24.10.2023 12:58:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

Czy Waszym zdaniem konkurs Leroy Merlin nie trwa zbyt krótko? Nagroda o znacznej wartości, a trwa zaledwie 6 tygodni. Nie jest to też konkurs na zasadzie napisz "dlaczego ty masz wygrać".

Tu trzeba mieć czas na pomysł, realizację. W dodatku konkurs kończy się w środku tygodnia, czyli dzisiaj, zamiast np w weekend. Nawet wczoraj leciała reklama w tv, także zakładam jak ktoś dopiero się o tym dowiedział to nie jest w stanie tego ogarnąć w 1 dzień.

Czy ja wiem? Zazwyczaj takie konkursy foto/wideo trwają około miesiąca właśnie, a to że nagroda atrakcyjna, chyba nie ma tu znaczenia. Kto bogatemu zabroni? Wyświetl w wątku >>
0 0

zurnalista

#7122406 Napisano: 08.09.2023 20:14:27 w Informują
Informują z Konkurs "Zdjęcie z historią"

Rodzaj powiadomienia: Facebook
Dodatkowe informacje:
Post z wynikami konkursu na FB: Fuchs Oil PL ok. 18 Wyświetl w wątku >>
0 0

zurnalista

#6525007 Napisano: 03.09.2018 13:22:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zapewne padło już to pytanie na tym forum, ale ciężko to znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Zastanawiam się ile średnio wysyłacie zgłoszeń na loterie rożnego rodzaju? Nigdy nie brałem udziału w loterii i zastanawiam się, czy warto spróbować. Inwestujecie większe pieniądze (kilkaset złotych) na produkty promocyjne, czy raczej wysyłacie mało zgłoszeń zdając się raczej na szczęście? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zurnalista

#6503196 Napisano: 27.06.2018 19:18:25 w Mam problem...
Claudia77 napisał(a):

mnie nie informowali o wysyłce, ani nie dzwonili,  pewnego dnia po prostu listonosz przyszedł z paczką, przecież w formularzu u nich wpisujesz wszystkie dane

Właśnie chodzi o to, że w formularzu przy zgłaszaniu pracy konkursowej, był jedynie numer telefonu, imię i nazwisko, oraz email. Na razie cierpliwie czekam na kontakt, ale z ekscytacji aż mnie nosi  emotka  Wiecie jak to jest.. Wyświetl w wątku >>
0 0

zurnalista

#6503135 Napisano: 27.06.2018 17:42:53 w Mam problem...
Czy ktoś się orientuje jak wygląda procedura wysyłki nagród rzeczowych z RMF?  Po wygranej na antenie 3 dni temu jeszcze nikt się ze mną nie kontaktował. Dzwoniłem do radia i powiedzieli tylko, że sprawdzą moje dane i się odezwą (e?). Jak to wyglądało w Waszym przypadku?  Wyświetl w wątku >>
0 0