Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika matys

matys

#6388230 Napisano: 10.08.2017 11:20:11 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Ja nie wymagam od nich list imiennych ale chociaż nr telefonow + paragonow a i z tym u nich coraz ciężej, a na rezerwe w głosnikach na ich stronie z wynikami to nawet nie licz, chyba, że sie miło zaskoczymy. Co do coraz gorszych nagród to akurat nie ich wina tylko sponsorów. Dodatkowo zauważyłem, że gdy wysyła się paragony przykładowo od np nr 1 do 5 to często wygrywa nr paragonu albo pierwszy albo ostatni (1 i 5)


A ja właśnie wymagam list imiennych! emotka (w stylu ->> Jan K. - Warszawa)
Kilka razy byłem na takich listach i nie uważam tego za nic złego, jeżeli wiem, że grałem uczciwie.

Nie publikowanie takich list jest dla mnie niedopuszczalne!
Widziałem już wielokrotnie jak agencje przyklepywały wyniki, które śmierdziały na kilometr.
Nie publikowanie takich list, może być na rękę organizatorowi, bo nie musi się później tłumaczyć z pewnych niedociągnięć weryfikacyjnych. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

matys

#6387197 Napisano: 07.08.2017 18:30:18 w Smolar
cherry_coke napisał(a):

Jeżeli dobrze zapamiętałam, że w zeszłym roku było 900 tys. zgłoszeń to oznacza, że musiało być średnio 30 000 zgłoszeń na dzień. Więc jeśli na jeden dzień przypada 10 głośników to nie znaczy że loteria jest do bani, tylko statystycznie mamy tzw. marne-szanse emotka


Ktoś gdzieś wspominał o tych 900 tys. zgłoszeń.
Nie wiem skąd miał takie informacje, ale jeżeli to jest prawda, to można spokojnie założyć, że około 800 tys. zgłoszeń była lewa, tak to niestety wygląda od środka  emotka

Kilka lat temu była loteria, w której organizator po jej zakończeniu chwalił się na swojej stronie www, że w okresie loterii napłynęło 4 mln zgłoszeń (sic!) emotka
Dla przypomnienia jak wyglądała lista zwycięzców z ostatniego dnia tej pamiętnej loterii:

1 Nagroda I stopnia - henryk f. (5.000 zł)
2 Nagroda II stopnia - henryk f. (nagroda rzeczowa ~200 zł)
3 Nagroda II stopnia - henryk f.
4 Nagroda II stopnia - henryk f.
5 Nagroda II stopnia - henryk f.
6 Nagroda II stopnia - henryk f.
7 Nagroda II stopnia - henryk f.
8 Nagroda II stopnia - henryk f.
9 Nagroda II stopnia - henryk f.
10 Nagroda II stopnia - henryk f.
11 Nagroda II stopnia - henryk f.
12 Nagroda II stopnia - henryk f.
13 Nagroda II stopnia - henryk f.
14 Nagroda II stopnia - maciej j.
15 Nagroda II stopnia - maciej j.
16 Nagroda II stopnia - maciej j.

Rozumiecie już drogie naiwne dzieci? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6386219 Napisano: 04.08.2017 11:53:26 w Dyskusje o loteriach
delvitto napisał(a):

włączę się do dyskusji, bez kopiowania poprzednich wpisów, bo są długie.Otóż, nie zgadzam się z teorią, że mając setki paragonów, i grając przez pełną godzinę, w końcu trafi się w bramkę. Zapominacie, że na podobny sposób wpadły też inne osoby/grupy. Jeśli w tej samej godzinie, w kilku rejonach kraju, zorganizuje się kilka takich osób, to zaledwie ułamki sekund mogą decydować o celnym trafieniu. Ktoś z nich trafia w nią w momencie, w którym przeciwnik zaznacza akurat captcha, a kolejny właśnie - po nietrafionym strzale, wpisuje na nowo swoje dane. Ja myślałam, że to dobry patent, ale niestety, wbijałam kody ponad godzinę, i nic z tego;( 


Dziękuję, że to wytłumaczyłaś, mnie już się nie chciało. Dokładnie tak jak napisałaś jest kilka ekip, które grają podobnie i decydują sekundy a nie minuty, a zatem w obecnej chwili na wygraną trzeba pewnie wysłać około ~300 zgłoszeń, co przeczy już opłacalności, no chyba, że się narusza regulamin. Wysyłanie 60 zgłoszeń na godzinę z dużym prawdopodobieństwem wygrania nagrody może miało miejsce w początkowych tygodniach loterii. Wyświetl w wątku >>
1 delvitto 0

matys

#6386132 Napisano: 03.08.2017 23:58:33 w Dyskusje o loteriach
ongis napisał(a):

norweska20 napisał(a):

wredzia napisał(a):

Podziwiam Was Kochani za te szczegółowe wyliczenia, dociekliwość i podsumowania, kto, kiedy i gdzie wygrał za dużo w konkursach z uwzględnieniem parametrów geograficznych, koligacji rodzinnych jak i koleżeńskich  emotka Coś niesamowitego. Sama raz zainspirowana dociekliwością co poniektórych z forum próbowałam zrobić coś podobnego. i niewiele mi wyszło...Pewnie macie bardzo dużo czasu. Daliście mi inspirację do tego co będę robić gdy będę mieć za dużo wolnego czasu na emeryturze.Uwielbiam Was  emotka emotka emotka

Ale to nie chodzi o kogoś prześwietlanie, ale o fakt że np. wpiszesz 200 paragonów z Blacka o różnych porach, z różną częstotliwością na godzinę i nie ugrasz ani 1 nagrody...a sprawdzisz listę laureatów - a tu dziwa i cudy- ktoś wygrał kilkanaście razy ,a potem ktoś następny ...i tu pytanie : to ile on zgłosił tych "losów "  i czy to właściwie możliwe

No i tu popełniasz błąd. Zgłoś te 200 paragonów jeden po drugim co minute i na 100% trafisz jak nie w 1 to 2 godzinie. Różne tu chodzą legendy i bajki ale jako że już w blacka nie gram to napisałem tą instrukcję emotka    Gdy przysiadałem do black z minimum 100 paragonami nie zdarzyło mi się nie wygrać przynajmniej 100$


Robert, skończ pierniczyć!
Od strony statystycznej, zgłoszenie 200 paragonów jeden po drugim co minutę, wcale nie ma przewagi nad zgłoszeniem 200 paragonów w losowych godzinach i odstępach. Jest wręcz odwrotnie!

200 paragonów starczy nam na około 3 godziny grania pod rząd minuta po minucie. Możemy zatem wygrać 0, 1, 2 lub max 3 nagrody. Wystarczy zatem, że zagramy w "złych" 3-ech godzinach, kiedy ruch jest największy, lub też kiedy zagra inna ekipa, która również strzela co minutę i może skończyć się na 0 nagród.

Grając zaś losowo, nasze strzały na pewno rozłożą się na godziny o różnym natężeniu, a zatem mamy pewność, że część strzałów na pewno pójdzie w lżejszych godzinach o większym prawdopodobieństwie ustrzelenia nagrody - to pierwszy plus. Drugi, jest taki, że nie mamy ograniczenia na max 3 nagrody.

Twój sposób, ze słaniem minuta po minucie, może miał rację bytu miesiąc temu i oczywiście tak jak napisałeś pewność była, że nagroda wpadnie jak nie w pierwszej godzinie to w drugiej lub trzeciej (średnia ~ 100-200 zgłoszeń na nagrodę).

---------

A teraz kochane misie wyobraźcie sobie grube ryby, co to jadą do sklepu (paliwo, czas, pieniądze) i tłuką te Blacki u kasjerki na setki i tysiące paragonów, następnie przyjeżdżają do domu, siadają przed kompem i tłuką godzinami formularz aby wygrać to marne 340 zł (~100$ w okolicy października 2017, kiedy je będą wypłacać), gdzie sami wydali już na produkty ~160 zł (przy statystyce 100 zgłoszeń na nagrodę) lub ~320 zł (przy statystyce 200 zgłoszeń na nagrodę), a gdzie tu jeszcze koszty czasu. Zysk nawet jak będzie po opchnięciu towaru na lewo, to wcale nie jakiś porywający.

ABSTRAKCJA!!!

Mnie by się nie chciało, a co dopiero grubym rybom.

Wniosek: mamy do czynienia z różnej maści automatami do wysyłki zgłoszeń oraz obejściami regulaminu o czym się już nie będę rozpisywał, bo pisałem o tym wielokrotnie.

W tej całej sprawie zabawny jest pan Grzegorz Bonder (Unique One), który w wywiadach mówi coś o gangach konkursowych, a sprawa wygląda tak, że gangi te wyrosły na indolencji właśnie takich agencji, które sobie z nimi nie radzą.

PS
W Blacka już nie grasz, bo albo Bonder jednak pogroził Ci palcem za twoje techniki, albo odpuściłeś sobie bo zaczęła się totalna sieczka za sprawą innych, większych grup, które widzę na liście. Wyświetl w wątku >>

matys

#6386087 Napisano: 03.08.2017 21:19:07 w Dyskusje o loteriach
magisterek napisał(a):

W Loterii Black - sporo osób ma niesamowite szczęście, trafić kilkanaście razy w otwartą bramkę i zgarnąć kilkanaście 100$ jak np. Kazimierz G z miejscowości Brzegi - bezcenne! To się nazywa szczęście... mam nadzieje!


Wiesz co, wstydziłbyś się tak uczepić biednego pana K.G. z miejscowości Brzegi emotka

Może jeszcze za chwilę mu wypomnisz dokładną liczbę, że na te dane wygrał 18 nagród, a podając inną miejscowość (Węgrzyce Wielkie, swoją drogą literówka) pan K.G. wygrał dodatkowo jeszcze 7 nagród.
Może jeszcze zaczniesz wymieniać członków całej ekipy, pana J.S. z Bochni (11 nagród), G.G. z Kokotów (5 nagród) itp.

A to wszystko w okresie kiedy nagrody przypadały już na XXX (liczba trzycyfrowa) wysłanych zgłoszeń.

Może jeszcze zaraz wspomnisz, że to ta ekipa 'rozwaliła' loterię Wedel Carrefour (http://www.slodkiprezentodserca.pl/) wysyłając liczbę zgłoszeń przeczącą opłacalności ... (odebrane tylko nagrody główne, zaś ~ 80% nagród III stopnia nieodebranych).

A może jeszcze zaraz wspomnisz o loterii PBG Mrówka (http://15lat.mrowka.com.pl/), gdzie w ostatnim etapie również Brzegi oraz Bochnia sobie grubo pofolgowały ...

Ach ta zawiść emotka (żart)

---------------------

Powiem Wam tak drodzy forumowicze, to że istnieją ekipy, które być może działają z pominięciem prawa i regulaminów oraz te ekipy rozwalają loterię za loterią, to w pierwszej kolejności wina agencji, a w drugiej kolejności zaś Wasza wina! I tyle w temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6384964 Napisano: 01.08.2017 13:10:30 w Dyskusje o loteriach
visserarthur napisał(a):

Matys, w tym regulaminie rzeczywiście zapisy są, tylko są one zbyt tajemnicze i Organizator nie może żądać wszystkiego, np. (że tak mi przyszło na myśl) billingu wysłanych smsów.


Przedstawię to w odpowiedniej kolejności:

W wyniku powzięcia określonych i zasadnych podejrzeń, organizator może prosić o wszystko co pozwoli mu odpowiednio zweryfikować udział uczestnika w loterii.

Uczestnik loterii może nie zgadzać się z żądaniami organizatora i nie dosyłać dokumentów, ma do tego prawo.

W wyniku nie dosłania odpowiednich dokumentów przez uczestnika, organizator ma prawo wykluczyć uczestnika z loterii.

Uczestnik ma prawo wystąpić do właściwego sądu, jeżeli uzna, że doszło do naruszenia jego praw w wyniku wykluczenia go z loterii.

Właściwy sąd po przeanalizowaniu sprawy i dokumentów wyda właściwy wyrok, a zatem określi, czy organizator działał w interesie zabezpieczenia i właściwego nadzoru nad loterią i miał podstawy do wystosowywania odpowiednich żądań do uczestnika, czy też te żądania nie miały pokrycia i były z kosmosu (widzi mi się organizatora).

Jeżeli organizator przedstawi dokumentację, że w całej loterii zostało zgłoszonych na przykład 100.000 numerów paragonów, zaś paragon o numerze "842015" został zgłoszony np. 50 razy, co według biegłego z zakresu matematyki i statystyki będzie tzw. "prawdopodobieństwem graniczącym z niemożliwością", to będzie to uzasadniony argument po stronie organizatora, że miał prawo przeprowadzić odpowiednie procedury weryfikacyjne. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6384924 Napisano: 01.08.2017 12:01:36 w Dyskusje o loteriach
visserarthur napisał(a):

Matys, przed pzrystąpieniem do Loterii Uczestnik zapoznaje się z Regulaminem, Organizator nie ma zatem prawa żądać od niego dodatkowych informacji, chyba, że zawarł to w Regulaminie...


11.15 Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy uczestnik spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. W tym celu może żądać od uczestnika złożenia określonych oświadczeń na piśmie, podania określonych danych bądź doręczenia
określonych dokumentów niezbędnych do prawidłowego uczestnictwa w loterii. Niespełnienie warunków wynikających z niniejszego regulaminu lub nieuzasadniona odmowa spełnienia powyższych żądań po przeprowadzeniu przez organizatora postępowania wyjaśniającego, może spowodować wykluczenie danego uczestnika z loterii z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do nagród wymienionych w pkt. 15.1 i pkt. 15.2 poniżej. W takim przypadku w miejsce wykluczonego uczestnika, któremu zostało przyznane prawo do nagrody, wchodzi odpowiedni uczestnik z listy rezerwowej laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6384913 Napisano: 01.08.2017 11:40:27 w Dyskusje o loteriach
ongis napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cayenne napisał(a):

Smolar robi tyle loterii i konkursów bo jest wiarygodny i weryfikują też paragony pod kontem podróbek.Podobno w ostatniej loterii ktoś podrobił na auto i skończyło się prokuraturą. Oby tak dalej 

Zgłupiałem... pod kątem, czy kontem? Ps: Skąd masz takie bogate info emotka ?

Mam nadzieję że przy tej loterii też zrobią dokładną weryfikację. Swoją drogą jakim trzeba być d... żeby na auto wysłać podróbkę albo tak pewnym siebie.


Z tego co się orientuję, Smolar robi weryfikację paragonów dla większych nagród, przynajmniej tak było kiedyś.
Oczywiście jak kilku konkursowiczów puści maile do organizatora, aby nie zapomniał tego również zrobić w tej loterii, to się nic nie stanie (weryfikacja minimum dla samochodów oraz dla ekip z większą ilością głośników) - zachęcam zatem do szerszej akcji pisania do organizatora z prośbą i przypomnieniem o jego obowiązku.

Co do dublowania paragonów, nie wiem jak jest w Smolarze. Niektóre agencje wycinają powtarzające się numery paragonów, co jest oczywiście działaniem niezgodnym z regulaminem, bo w ten sposób może być pokrzywdzonych kilku uczciwych uczestników loterii.

Wynika to niestety z lenistwa agencji kreatywnych, które są za mało kreatywne aby wymyślić odpowiedni sposób na  zabezpieczenie loterii przed powtarzaniem paragonów z różnych numerów telefonów.

Swoją drogą, ja wolę, aby wycinali takie zgłoszenia i wówczas około 1% uczciwych uczestników loterii może być poszkodowanych (nawet o tym nie wiedząc), niż jakby mieli nie wycinać i 80% nagród trafiałoby do ekip powtarzających paragony z tysięcy różnych numerów telefonów.

Jeżeli zaś nie wycinają i jakiś paragon np. "842156" będzie w bazie danych powtórzony na przykład 200 razy z różnych numerów telefonów, to na to też jest sposób, jeżeli taki oszust trafiłby nagrodę. Agencja może zażądać przed wydaniem nagrody aby laureat dosłał upoważnienie do sprawdzenia wszystkich numerów telefonów zarejestrowanych na danego zwycięzcę na dzień dokonania zgłoszeń u operatorów telekomunikacyjnych. Oczywiście jeśli Smolar nie znał takiego sposobu, to można go mu podpowiedzieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6379282 Napisano: 14.07.2017 12:56:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

jokan napisał(a):

maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

Wiecie co, na żywcu można tylko raz wybrać daną kombinacje, więc po co oni pytają żeby sprawdzić czy wysłaliśmy wylosowaną w danym etapie? Przecież jak to ogłaszają to zwycięzce już mają... emotka a ja jak głupia sprawdzałam... emotka

Wiedzieliście.... emotka

ja nie czaje jak oni tam wybieraja? kto wygrywa? kto pierwszy w danym etapie ulozy wybrana kombinacje czy inaczej?

info z FB Zywca"Żywiec W danym okresie każde ze zgłoszeń musi być unikalne. Natomiast zwycięskie ustawienie losujemy jedynie spośród zgłoszonych w danym okresie, a nie ze wszystkich możliwych."

to ciezko to widze...;-) - ide zagrac w totka emotka


Ułożona kombinacja w Żywcu nie ma żadnego znaczenia!
Losowanie odbywa się ze wszystkich ułożonych kombinacji jakiekolwiek by one nie były, brzydkie, ładne, itp. ....

Równe dobrze zamiast układania kombinacji mogłoby tam być pole do zaznaczenia:
"TAK, chcę również wziąć udział w losowaniu tygodniowym 300 tys. zł"

Po co więc całe to układanie kombinacji?
MARKETING + PSYCHOLOGIA


Chodzi o to, żeby wszyscy się jak najwięcej napatrzeli na ich butelki z piwem, puszki, etykiety, logo ...

Oni dobrze wiedzieli,  że wiele osób, będzie miało schiz i będzie się starało tą kombinację jakoś ładnie ułożyć (dłuższy kontakt wzrokowy z marką i przedstawionymi produktami) Wyświetl w wątku >>

matys

#6377529 Napisano: 09.07.2017 16:42:43 w Dyskusje o loteriach
Właśnie mamy mały wysyp nagród w Nestle "Pełne ziarno" - 3 osoby przed chwilą pochwaliły się wygraną, serdecznie im gratuluję! emotka

Przez cały tydzień cisza a nagle wysyp, wygląda to tak jakby ktoś wyłączył automat i nagle my zwykli śmiertelnicy możemy tam wygrywać emotka

PS
Zobaczymy jak długo to potrwa, oby jak najdłużej! Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6377436 Napisano: 09.07.2017 09:28:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W bazie danych pojawił się "konkurs" (SPECJALNIE W CUDZYSŁOWIE) firmy Branq w sieci sklepów Kaufland
https://www.e-kon...-branq-kaufland.html
http://branq.eu/pl/konkurs

Niestety nie jest to konkurs a loteria, zaś z regulaminu nie wynika, że ma stosowne pozwolenie właściwej Izby Celnej.

Przestrzegam!
http://podatki.ga...egalnej-loterii.html Wyświetl w wątku >>

matys

#6377323 Napisano: 08.07.2017 15:48:21 w Dyskusje o loteriach
superloser napisał(a):

giulietta napisał(a):

inwestują duże pieniądze?  emotka  chyba w skrypty i oprogramowanie... w milce autek nie ma i co?  emotka jak dla mnie to tych pseudo loterii z aplikacjami z bramkami nie powinno nawet być, bo z losowością nie mają nic wspólnego emotka  a o metodach hakerów piszą w reg. same agencje  emotka    

A ktos juz w Milka batoniki wygrał ? Bo tylko 10 bramek na 24h


Z tego co widziałem, jedna osoba się chwaliła w MDW Milką.
Plusem w Milce jest to, że wyniki są dość szybko wrzucane na stronę internetową w dni powszednie, a zatem już w poniedziałek zobaczymy wielu nowych laureatów z weekendu. Plus polega na tym, że możemy na bieżąco spoglądać, czy czasami nie pojawiła się tam któraś ze znanych ekip.

Bo na przykład w Nestle "Pełne ziarno pełna kasa" https://www.nestl...ry.com/pl#wez-udzial pierwsze wyniki pojawią się pewnie za kilka tygodni  emotka a ta loteria jest dla mnie większą zagadką. Nagród więcej niż w Milce, zakupy konkursowe droższe a nagrody gorsze - wychodziłoby zatem, że dużo konkursowiczów będzie się nagrodami chwaliło a tu też tylko 1 osoba ..... Wyświetl w wątku >>

matys

#6377288 Napisano: 08.07.2017 14:04:54 w Dyskusje o loteriach
Wygląda to tak:
Koszt startera: 1,5 zł (na nim jest 5 zł)
Koszt odblokowania SMS Premium: 5 zł doładowanie
Razem koszty: 6,5 zł (a na karcie mamy 5+5, czyli 10 zł)

Z 10 zł wyślemy 16 SMS-ów, za które realnie zapłacimy 6,50 zł a zatem:

6,50 zł / 16 SMS = ~ 0,41 zł brutto

Ongis, a nie martwi cie że ta miejscowość "OW" leży niedaleko pewnej 2 tys. miejscowości na "J", której to laureat został usunięty z loterii Wedel Eurocash za stosowanie niedozwolonych praktyk?
Nie martwi cie to, że ta osoba gra w black, jest nawet na liście zwycięzców, tylko teraz zmienił miejscowość na 1 tys. wieś na "S" położoną 8 km obok?

To cię nie martwi i nie zastanawia jako dużego gracza? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6376953 Napisano: 07.07.2017 11:53:50 w Dyskusje o loteriach
agniehaha89 napisał(a):

  W black podaje się za dużo danych z paragonu (nip, numer kasy, numer paragonu, data) paragon co prawda przejdzie ale ... przypuszczam, że agencja przygotowała bany dla tych co stosują takie praktyki.


Skarbie emotka , gdy bierzesz udział w loteriach przeczytaj najpierw zasady oraz regulamin tej loterii, ok? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6376946 Napisano: 07.07.2017 11:42:42 w Dyskusje o loteriach
ewelinka-017017 napisał(a):

a da się wysłać 2 zgłoszenia z jednego paragonu??? ja jak czasem mi się pomieszają to odrazu wyskakuje,że paragon już jest zarejestrowany  emotka  zagadka jak dla mnie


Czytaj uważniej emotka emotka
Z jednego paragonu możesz wysłać nawet 1000 zgłoszeń, tylko najpierw musisz udać się na Allegro i kupić 1000 kart SIM po 1,5 zł za sztukę. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6376940 Napisano: 07.07.2017 11:32:42 w Dyskusje o loteriach
Dobrze że powstał taki wątek emotka
Wstawiam zatem tutaj pewną sprawę BLACK

ongis napisał(a):

matys napisał(a): Skuszony tym, że z kolega ongis tak samo jak ja zna się trochę na statystyce oraz jak sam mówi dużo wysyła z Black i tam wygrywa, postanowiłem pociągnąć wątek i być może wyjdzie z tego jakaś ciekawa merytoryczna dyskusja. emotka

Co kolega sądzi o takiej sytuacji, w której na obecnie 132 opublikowane nagrody dziennie I stopnia, aż 16 nagród, czyli 12,12% przypadło na pewną miejscowość "OW"?

Zapewne z kolegą ongis mamy takie samo zdanie na ten temat - od strony statystycznej wszystko jest ok, taki wynik może świadczyć że w loterię ostro weszła jakaś bogata osoba lub ekipa, prawda? Nadal wszystko jest ok.

Tylko po nocy nie daje mi spać jedna zagadka, dlaczego w loterii, w której nie ma ograniczeń i można wygrywać na swoje dane dowolną liczbę nagród (i tak robi kilka osób w tej loterii) to jednak w przypadku miejscowości OW za każdym razem jest inna osoba ...

OW - Agnieszka B.
OW - Anita P.
OW - Anna S.
OW - Aurelia B.
OW - Barbara K.
OW - Dawid B.
OW - Jakub K.
OW - Janina B.
OW - Jerzy B.
OW - Katarzyna B.
OW - Mariusz B.
OW - Małgorzata N.
OW - Witold W.
OW - Zdzisław K.
OW - Łukasz H.
OW - Łukasz P.


... podobnie mamy jeszcze z kilkoma innymi miejscowościami, jak chociażby mała (5 tys. mieszkańców) miejscowość na "C"

C - Genowefa W.
C - Iwona L.
C - Monika L.
C - Paweł L.
C - Renata W.
C - Waldemar L.


Pani Genowefa na pewno jest amatorem napojów Black to na pewno nie ulega wątpliwości.

Kolega ongis ma pomysł dlaczego ktoś się tak trudzi i za każdym razem podstawia inną osobę?

Może to przyzwyczajenie do loterii smolara z ograniczeniem na gospodarstwo emotka albo po prostu oszczędność ale ja bym tak nie oszczędzał w loterii gdzie jest główna za 200k . 


Duzi gracze bardzo dokładnie czytają regulaminy, nie ma zatem prawa wystąpić takie zjawisko jak jakieś bojaźliwe przyzwyczajenie.

Co do drugiej części, chciałbym się czegoś nauczyć, możesz mi wytłumaczyć na czym ta oszczędność miałaby polegać?
Bo ja w przypadku "uczciwej" gry widzę same koszty, a nie oszczędność:
- większe koszty wysyłki dokumentów (każdy w osobnym liście)
- zapewne jakieś prowizje dla słupów
- strata mnóstwa czasu, aby słupom to wszystko tłumaczyć i zawozić dokumenty i karty

... aaaaaaaaaaaa ...

... chyba, że mówimy o oszczędności na zakupach produktów Black? Tak? O to chodzi?

Czyli, że wysyłamy te same numery paragonów z co chwilę to nowej kart SIM prepaid, dopóki nie wpadnie nagroda,  tak? Najlepiej jeszcze za pomocą automatu z interwałem np. 1 min, aby się nie przemęczać wysyłając samemu. Jak wpadnie nagroda to karta idzie do słupa?

To to miałeś na myśli?


PS
Naiwność człowieka, któremu wydaje się, że wygra i odbierze samochód na paragon, który na przykład zgłosił do konkursu 50 razy z różnych numerów telefonów naprawdę mnie poraża 
Już było takich dwoje w Wedlu miesiąc temu
Hmmm może czas zabrać się też za te 100$ ... Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6376724 Napisano: 06.07.2017 17:00:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Skuszony tym, że z kolega ongis tak samo jak ja zna się trochę na statystyce oraz jak sam mówi dużo wysyła z Black i tam wygrywa, postanowiłem pociągnąć wątek i być może wyjdzie z tego jakaś ciekawa merytoryczna dyskusja. emotka

Co kolega sądzi o takiej sytuacji, w której na obecnie 132 opublikowane nagrody dziennie I stopnia, aż 16 nagród, czyli 12,12% przypadło na pewną miejscowość "OW"?

Zapewne z kolegą ongis mamy takie samo zdanie na ten temat - od strony statystycznej wszystko jest ok, taki wynik może świadczyć że w loterię ostro weszła jakaś bogata osoba lub ekipa, prawda? Nadal wszystko jest ok.

Tylko po nocy nie daje mi spać jedna zagadka, dlaczego w loterii, w której nie ma ograniczeń i można wygrywać na swoje dane dowolną liczbę nagród (i tak robi kilka osób w tej loterii) to jednak w przypadku miejscowości OW za każdym razem jest inna osoba ...

OW - Agnieszka B.
OW - Anita P.
OW - Anna S.
OW - Aurelia B.
OW - Barbara K.
OW - Dawid B.
OW - Jakub K.
OW - Janina B.
OW - Jerzy B.
OW - Katarzyna B.
OW - Mariusz B.
OW - Małgorzata N.
OW - Witold W.
OW - Zdzisław K.
OW - Łukasz H.
OW - Łukasz P.


... podobnie mamy jeszcze z kilkoma innymi miejscowościami, jak chociażby mała (5 tys. mieszkańców) miejscowość na "C"

C - Genowefa W.
C - Iwona L.
C - Monika L.
C - Paweł L.
C - Renata W.
C - Waldemar L.


Pani Genowefa na pewno jest amatorem napojów Black to na pewno nie ulega wątpliwości.

Kolega ongis ma pomysł dlaczego ktoś się tak trudzi i za każdym razem podstawia inną osobę? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6376659 Napisano: 06.07.2017 14:33:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ongis napisał(a):

matys napisał(a):

"co za fart umieć wstrzelić się w bramki z prawdopodobieństwem 0,00000001 % "

Niestety muszę się zgodzić z matys chociaż to łatwo nie przychodzi emotka A osobie która to napisała "co za fart umieć wstrzelić się w bramki z prawdopodobieństwem 0,00000001 % "  proponuje wrócić do podstawówki na lekcję matematyki.  Akurat w black gram bardzo dużo i średnio co 100 zgłoszeń wpada 100$ więc szanse są dużo większe niż 0,00000001 %


Świat zmierza ku upadkowi, ja i ongis, woda i ogień emotka
Na pewno na statystyce znamy się oboje, tego nie będę ukrywał. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6376593 Napisano: 06.07.2017 12:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

matys napisał(a):

Spojrzałem na wyniki Milka, o których rozmawiacie ... i szczerze powiem nie wiem o co ten alarm na chwilę obecną, ktoś mi wyjaśni?ir - nie rozumiem Twojego toku wnioskowania, piszesz o jakiś "znajomych królika", tymczasem w pierwszych dwóch dniach loterii nie przydzielono żadnej nagrody, nie uważacie, że jakby byli jacyś znajomi królika, którzy dostali cynk od agencji, to w pierwszych dniach by już siedzieli?Przecież tam leżało 5000 zł wystarczyło się po nie schylić! (20 nagród po 250 zł w pierwsze 2 dni)

Kolejna rzecz, gdybym jakimś cudem trafił na stronę tej loterii kiedy jeszcze mało kto o niej wie, to bym ostro przycisnął i tam moje dane byłyby wtedy jakieś 30 razy, aż strach pomyśleć jakie wtedy byłoby jechanie po mojej osobie.

Ludzie myślcie trochę, bo czasami mam wrażenie, że widzicie wałki tam gdzie ich nie ma, a tam gdzie je widać dobitnie to ich nie dostrzegacie ...

Nie rozumiem, dlaczego chcesz zaczarować rzeczywistość. Mam odmienne zdanie, szczególnie jeśli mowa o bramkach.


Nic nie próbuje zaczarować staram się być jak najbardziej obiektywny w dyskusjach i tak samo jak będę jechał po oszustach tak samo będę też jechał po kimś kto pisze według mnie nielogicznie.

Padło z mojej strony pytanie na które nie odpowiedziałaś, zarzucasz agencji jakiś znajomych królika, więc ja się odwołuje do waszych rozumów: skoro byliby jacyś znajomi królika, to siedzieliby już w tej loterii od pierwszych dni nie uważacie?

Kolejna rzecz, to jakiś Twój absurdalny wpis:

"co za fart umieć wstrzelić się w bramki z prawdopodobieństwem 0,00000001 % "


Możesz mi powiedzieć jak obliczyłaś to prawdopodobieństwo, bo jestem od strony naukowej bardzo ciekawy.

Chyba że tu nie chodzi jednak o merytoryczną dyskusję a o wypowiedzi w stylu "ja tak uważam i koniec" ... Wyświetl w wątku >>
1 ongis 0

matys

#6376579 Napisano: 06.07.2017 12:20:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Spojrzałem na wyniki Milka, o których rozmawiacie ... i szczerze powiem nie wiem o co ten alarm na chwilę obecną, ktoś mi wyjaśni?

ir - nie rozumiem Twojego toku wnioskowania, piszesz o jakiś "znajomych królika", tymczasem w pierwszych dwóch dniach loterii nie przydzielono żadnej nagrody, nie uważacie, że jakby byli jacyś znajomi królika, którzy dostali cynk od agencji, to w pierwszych dniach by już siedzieli?

Przecież tam leżało 5000 zł wystarczyło się po nie schylić! (20 nagród po 250 zł w pierwsze 2 dni)

Kolejna rzecz, gdybym jakimś cudem trafił na stronę tej loterii kiedy jeszcze mało kto o niej wie, to bym ostro przycisnął i tam moje dane byłyby wtedy jakieś 30 razy, aż strach pomyśleć jakie wtedy byłoby jechanie po mojej osobie.

Ludzie myślcie trochę, bo czasami mam wrażenie, że widzicie wałki tam gdzie ich nie ma, a tam gdzie je widać dobitnie to ich nie dostrzegacie ... Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0