Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika matys

matys

#6376236 Napisano: 05.07.2017 14:27:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

matys napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś w ogóle coś już wygrał w tej loterii z bramkami:https://www.nestl...ry.com/pl#wez-udzialStatystycznie na każdy dzień przypada 16 nagród i to wcale nie jakiś super wartościowych, bo głównie bony po 100 zł, więc duzi gracze nie powinni się raczej o to zabijać, dużo ludzi zaznaczyło, że weźmie w tym udział a tu jednak na forum straszna cisza, przejrzałem MDW i nikt się nie chwalił ...

Nie wiem co jest grane

ja osobiście w to nie gram, bo konkurs drogi, a nikłe mam szanse na wygraną, może więcej chętnych będzie jak sie loteria nestle zakończy, myślę że loteria nestle jest lepsza, ale również ciężko wygrać- ale nagrody atrakcyjniejsze emotka


Dokładnie tak jak zauważyłaś "konkurs jest drogi", bo jakieś najtańsze płatki to i tak koszt ponad 4 zł po to aby oddać jeden strzał aby próbować wygrać 100 zł (minus jeszcze koszty wysyłki paragonu listem), a zatem dlatego właśnie mnie to tak strasznie dziwi, że na forum jest cisza ...
To może zmienię pytanie, nie czy ktoś tam wygrał, ale czy ktoś tam w ogóle gra i jakie ma odczucia. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6376225 Napisano: 05.07.2017 14:02:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, czy ktoś w ogóle coś już wygrał w tej loterii z bramkami:

https://www.nestl...ry.com/pl#wez-udzial

Statystycznie na każdy dzień przypada 16 nagród i to wcale nie jakiś super wartościowych, bo głównie bony po 100 zł, więc duzi gracze nie powinni się raczej o to zabijać, dużo ludzi zaznaczyło, że weźmie w tym udział a tu jednak na forum straszna cisza, przejrzałem MDW i nikt się nie chwalił ...

Nie wiem co jest grane. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6375349 Napisano: 03.07.2017 16:08:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Strona z laureatami PSB Mrówka znowu działa:
http://15lat.mrowka.com.pl/#dziekujemy!

Komunikat ze strony:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom loterii za wspólną zabawę. Ilość zgłoszeń ostatniego etapu loterii była zdecydowanie większa niż w poprzednich. Przodują w tym zwłaszcza dwa miasta, co proporcjonalnie przełożyło się na ilość wylosowanych na nie nagród. Pracujemy teraz nad szczegółową weryfikacją zwycięskich zgłoszeń (numerów telefonów i wszystkich istotnych danych z paragonów), aby wszyscy, którzy prawidłowo przejdą taką weryfikację, otrzymali nagrody. Sprawdzone zgłoszenia laureatów pozwalają na bieżące wydawanie nagród przez sklepy PSB Mrówka.


Nie wiem czy ARRM dostała maile z pretensjami czy sama z siebie wyszła z inicjatywą podjęcia szerszych działań weryfikacyjnych  (jeżeli to drugie to brawo dla agencji) - zobaczymy jak to się skończy. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6374441 Napisano: 30.06.2017 15:37:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
alusia29 napisał(a):

Ma ktoś screen z mrówki? Bo strona niedostępna a chciałam zobaczyć wyniki.


Niestety nie zdążyłem zrobić, pozostaje nam mieć nadzieję, że to est chwilowa awaria, a nie że organizatorzy postanowili już na szybko zlikwidować stronę  emotka


PS
Jeszcze mi przyszła 3 opcja na myśl, ktoś zakupił produkty na kilka tysięcy paragonów, a następnie po loterii przyjedzie ze zwrotami dla tych paragonów na które nie wygrał  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6374255 Napisano: 30.06.2017 10:47:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
tytomaszszczescie napisał(a):

matys napisał(a):

kachakacha napisał(a):

http://15lat.mrowka.com.pl/#zwyciezcy

Bochnia 21 nagród i Brzesko 20 nagród to najprawdopodobniej jedna i ta sama grupa małopolska. Dziękuję za link, na pewno przyda się w działaniach weryfikacyjnych.

paragony z jednej kasy, wystarczyła jedna ambitna Pani kasjerka odkładająca wszystkie paragony których ludzie nie zabralimasakra


Kasjerki w sklepach nie są przypisane zawodowo do danego stanowiska kasowego, oznacza to, że nawet w ciągu jednego dnia mogą pracować na kilku różnych kasach, a zatem zbieranie paragonów przez kilka dni objawiłoby się tym, że pochodziłyby one z kilku różnych kas z a nie z jednej. Poza tym odłożenie kilku tysięcy paragonów, w których każdy miał przekraczać 100 zł jest nierealne, w ciągu 1 dnia może zdarzy się max. 5 klientów z taką kwotą, którzy nie wezmą paragonu (proszę pamiętać paragon = gwarancja).

Aby wygrać tyle nagród należałoby zgłosić kilka tysięcy paragonów.
Opcja 1.) Developer buduje osiedle i postanowił podzielić zakupy za milion zł na wiele paragonów. emotka
Opcja 2.) Nie bójmy się tego nazywać po imieniu - mogło dojść do oszustwa! - za pomocą automatu skryptu zgłoszone ogromną ilość paragonów, a w przypadku wygranej podrabia się paragon licząc, że organizator nie sprawdzi go u źródła. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6374213 Napisano: 30.06.2017 09:31:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
kachakacha napisał(a):

http://15lat.mrowka.com.pl/#zwyciezcy


Bochnia 21 nagród i Brzesko 20 nagród to najprawdopodobniej jedna i ta sama grupa małopolska. Dziękuję za link, na pewno przyda się w działaniach weryfikacyjnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6374205 Napisano: 30.06.2017 09:02:15 w Dyskusje o wynikach konkursu

kachakacha napisał(a):
Mnie zaskoczyły wyniki Żywca - dwa razy Warszawa, dwa nazwiska na S.


Dlatego właśnie jestem za podawaniem pełnego nazwiska w wynikach loterii, ewentualnie prawa każdego uczestnika loterii do zapoznania się indywidualnie z nieocenzurowanymi protokołami z loterii w siedzibie organizatora. Wówczas istniałaby jakakolwiek szansa na sprawdzenie, czy zwycięzca jest przypadkowy, czy też może jest "znajomym znajomego" organizatora.

Bez takiej możliwości zapoznania się z pełnymi wynikami loterii, czy to na stronie z wynikami czy w siedzibie organizatora wszystkie te zapisy, że nie mogą brać udziału takie a takie osoby (zapisy z regulaminu) oraz zapewnienia o losowości to tylko obietnice a być może nawet puste słowa.

dwaburekoty napisał(a):

Loteria mrówki. Ostatni tydzień - 22 nagrody Bochnia.... A ja z 14 losami nic emotka


Gdzie mogę zapoznać się z tymi wynikami? Wyświetl w wątku >>

matys

#6372835 Napisano: 27.06.2017 19:12:11 w Albedo Marketing
pandoryno, mogę być artusem, mnie to nie przeszkadza i w żaden sposób mi nie ubliża, bo facet mądrze pisał emotka

Witamy, kolejną osobę obok "loczeq", "ongis" i "wredzia", której wątek i rozpracowanie grup nie jest na rękę. Wyświetl w wątku >>
2 wredzia, ir 0

matys

#6372715 Napisano: 27.06.2017 15:53:48 w Albedo Marketing
gosia16 napisał(a):

Kłóci się tutaj parę osób,które nie potrafią podzielić się między sobą nagrodami w loteriach- ja to tak odbieram. emotka


gosia16 - przykro mi, że tak to odbierasz, przeczytaj proszę uważniej ten wątek. Samo zaś stwierdzenie o jakimś dzieleniu się nagrodami jest niesmaczne.

luko922 - zaczęło się od loterii Albedo http://www.slodkiprezentodserca.pl/ gdzie agencja nie przyznała / wydała 90% (180 szt.) nagród III stopnia (bony po 100 zł) i to było zalążkiem do podejrzenia, że w loterii mogło dojść do naruszenia regulaminu przez pewną grupę graczy. Nie dam rady teraz wszystkiego streścić, polecam jednak pobieżne przelecenie wzrokiem przez wątek, jest tam kilka istotnych informacji.

PS dziś na stronie pojawił się 21 laureat, Albedo zbija mi argumenty z rąk emotka Wyświetl w wątku >>
2 luko922, ir 0

matys

#6372696 Napisano: 27.06.2017 15:35:30 w Albedo Marketing
mczarna napisał(a):

Panowie- tak Was czytam od paru dni i wiecie co-polecam Wam założyć nowy wątek,p.t. LOTERIE i tam sobie podyskutujcie? emotka


No proszę, ciągoty masochistyczne się ujawniły   emotka emotka    tak czytać od kilku dni nasze komentarze emotka emotka

PS Pomysł z nowym wątkiem wcale nie jest zły, tylko tytuł "Możliwe nieprawidłowości w loteriach" byłby chyba lepszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372676 Napisano: 27.06.2017 14:59:35 w Albedo Marketing

loczeq napisał(a): Pisząc każdy miałem na myśli: producentów, agencje i konkursowiczów
(nie każdego producenta, nie każdą agencję  i nie każdego konkurowicza).
Więc albo źle mnie zrozumiałeś albo chciałeś mnie źle zrozumieć.

A co do tego ma Black? I skąd mam wiedzieć czy tam będzie "grubooo"?


Przepraszam, widocznie kolegę źle zrozumiałem. Następnym razem proszę jednak używać formy "prawie każdy" a nie "każdy".

O Black pytam, bo kolega tam najprawdopodobniej gra emotka

Gdy "loczeq" odpowiada dość szybko na >> pytanie użytkownika forum dot. tej loterii, to znak, że loczeq kręci się wokół danej loterii! emotka

Stąd pytanie drogi "loczeq", czy jak pojawi się lista zwycięzców, to średnio 5 nagród dziennie lub więcej będzie obstawione przez Pana słupy? Cytuje Pana wypowiedź:

loczeq napisał(a):
"(...) osoby na które odbieram nagrody mam z wielu miast z całej Polski, tak by co niektórych nie kuło w oczy (...)"


Zatem pytanie, czy grubo już Pan tam jedzie z wygranymi? Oczywiście wszystko w pełni legalnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372652 Napisano: 27.06.2017 14:29:04 w Albedo Marketing

loczeq napisał(a): Każdy nagina rzeczywistość, zaczynając od producentów przez agencje kończąc na konkursowiczach.


Nie szanowny kolego, nie każdy. Rozumiem, że kolega mierzy swoją miarą o czym parę postów wcześniej wspomniał.
Mogę jedynie ubolewać, że kolega idąc przez życie gdzieś zatracił swój kręgosłup moralny. Przykro mi.

PS
"loczeq", jak tam w Black? Czy jak pojawią się wyniki to będzie grubooo? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372597 Napisano: 27.06.2017 13:37:39 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

Wybacz ale nie będę ci się spowiadał co dokładnie robię bo taka wiedza kosztuje emotka O tym, że kreatywna księgowość niekoniecznie jest przestępstwem świadczą ostatnie działania pana Morawieckiego i US/UKS (jako, że na forum zakazane jest politykowanie nie będę tej myśli rozwijał dalej).


Spokojnie można się domyślić, że kolega zakupiony towar wywozi i sprzedaje zagranicą, a następnie dodatkowo w polskim US później stara się o zwrot VAT z takiej procedury. Wpisy kolegi są bardzo cenne i mam nadzieję, że kolega zostanie stosownie przemaglowany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372580 Napisano: 27.06.2017 13:28:20 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

nie wie, jak ty ale ludzie którzy się tym zajmują zawodowo to raczej nie wyrzucają zakupionego towaru tylko sprzedają więc w wielkim uproszczeniu można powiedzieć, że koszt 1 paragonu to może być -1 zł albo +1 zł to tak w kwestii podstawowej, pokaż mi chodź jedną loterię na którą idzie wysłać zduplikowany paragon (ja takiej nie znalazłem a te czasy dawno odeszły w niepamięć)


Kolego "loczeq" ten sam nr paragonu można najprawdopodobniej zduplikować wysłać z różnych numerów telefonów w każdej loterii SMS - kwestią pozostaje jedynie co z takimi zgłoszeniami robi organizator.

Jeden organizator jak zobaczy paragon nr "418754" powielony w bazie danych 200 razy to być może wytnie takie zgłoszenia, nawet jeżeli regulamin nie daje mu takiego prawa, inny zaś takie zgłoszenia może zostawić umywając ręce od nadzoru.

W przeciwieństwie do kolegi ja nie posiadam tak szerokiej wiedzy. Jeżeli kolega stosował takie metody i wie, że teraz one nie przechodzą - bo je próbuje - to jest to wiedza kolegi, jedynie pogratulować.

Poza tym kolega na tym forum promuje zachowania przestępcze.

Sprzedaż zakupionego towaru na lewo w ilościach hurtowych jest przestępstwem skarbowym, które mam nadzieję, również doczeka się ścigania, jeżeli jakaś grupa działała w ten sposób i wprowadzała ponownie do obrotu na lewo produkty warte dziesiątki tysięcy złoty -  powinna ponieść karę!

Sprzedaż zaś legalna na fakturze, również jest przestępstwem, polegającym na poświadczeniu nieprawdy w dokumentacji loterii, gdyż w loterii oświadcza się, że dokonało się zakupów jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego. Zatem produkty nie powinny być odsprzedawane w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Czy tak, czy tak, drogi kolego "loczeq" sprzedawanie dalej produktów na wielką skalę nie ma prawa mieć miejsca, gdyż jest w tym przypadku przestępstwem. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372546 Napisano: 27.06.2017 13:02:41 w Albedo Marketing
ongis napisał(a):

matys - 3.) Wysłanie 10.000 zgłoszeń na numer "4321" po 0,00-0,18 zł -> 0 - 1.800 zł   weź pod uwage że na wielu kartach sms są darmowe czyli wysyłka 10.000 sms kosztuje 0złPS wystarczyło by prócz nr paragonu dodać nr systemowy i było by po problemie.


Niestety, niektóre agencje nie są zainteresowane wprowadzaniem jak to nazywają "utrudnień" dla uczestników. emotka
Twierdzą, że SMS zgłoszeniowy ma być prosty -> sam numer paragonu, i tym samym świadomie ułatwiają zadanie oszustom.

Wiem, o tym bo korespondowałem kilka lat temu z agencjami i prosiłem je o wprowadzanie lepszych zabezpieczeń, ale w wielu agencjach wciąż wygrywa prostota, czyli przyzwolenie na nadużycia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372536 Napisano: 27.06.2017 12:50:31 w Albedo Marketing

cb656 napisał(a): Zwracam uwagę na przeoczony drobiazg: dla kogoś (roboczo nazwijmy go
oszustem), kto nie wydaje 20 zeta na zakup, a jedynie 63 grosze na SMS,
koszt wysłania tysiąca esemesów nadal będzie jednak marginalny w stosunku do kwoty, jaką musiałby wydać na zakupy. No czyż nie jest to logiczne?
emotka


Żaden drobiazg nie został przeoczony. Tak, do kwoty jaką miałby wydać oszust na produkty koszt SMS-a byłby marginalny, ale te osoby nigdy nie miały w planach takiej kwoty wydawać! Czyż to nie logiczne?

1.) Legalny zakup, 10.000 paragonów po 20,00 zł -> 200.000 zł
2.) Wysłanie 10.000 zgłoszeń po 0,63 zł -> 6.300 zł
3.) Wysłanie 10.000 zgłoszeń na numer "4321" po 0,00-0,18 zł -> 0 - 1.800 zł

Dla oszustów, pozycja nr 1.) nigdy nie ma znaczenia, gdyż tej kwoty nigdy nie mieli w planach wydać, liczą się tylko pozycje 2.) i 3.) czyli ich prawdziwe koszty, a jak widać różnice tu przy dużej skali wysyłki są ogromne.

ongis - prośba, nie cytuj całych długich wypowiedzi jak nie musisz, szanuj ten wątek. Nie, nie jestem artusem, jeśli o niego Ci
chodzi, sam pisałem, że 100% zaufania do niego nie mam, ale kredytowo postaram się mu pomóc, co mi szkodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372526 Napisano: 27.06.2017 12:27:23 w Albedo Marketing
monisss napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Ano właśnie! -> dla tych "kombinatorów" i gangów oszustów, które wysyłają "miliony zgłoszeń" a nie ma to pokrycia w realnie dokonanych zakupach konsumenckich. Tak, zgadzam się z kolegą, dla tych oszustów, koszt SMS-a jest kluczowy, gdyż stanowi on główny składnik kosztów w przypadku brania udziału w loteriach i wysyłania ogromnej ilości zgłoszeń bez pokrycia w zakupach.

przepraszam,że "głupio" zapytam : jeśli tak naprawdę jest czego ja nie wiem;) to jaki miałoby to sens?


Wysyłanie mionów zgłoszeń bez pokrycia ma taki sens, że nieuczciwie zagarnia się nagrody! emotka

Jednym ze sposobów, który nie raz był wskazywany na tym forum jest dokonywanie duplikowania nr paragonu z różnych kart SIM. Oszust ma np. 100 legalnych paragonów i następnie mieli je ze 100 kart SIM. Przy założeniu, że z każdej karty SIM (numeru telefonu) wysyłałby losowo chociażby tylko 20 numerów paragonów, daje to już ładny wynik 2000 zgłoszeń zamiast 100 legalnych i uczciwych.  Tak jak to zaznaczył ongis, taka procedura może być stosowana jednak na ogromną skalę i wówczas można mówić o tysiącach / "milionach" zgłoszeń, które nie mają pokrycia w zakupach konsumenckich.

Pomyślcie sami ... dlaczego coraz częściej agencje budują formularze na stronach www, w których oprócz numeru paragonu trzeba podać NIP sklepu, datę i godzinę zakupu, a ostatnio nawet NUMER IDENTYFIKACYJNY KASY FISKALNEJ.

Właśnie po to, aby wyłapywać duplikowanie paragonu.

Na tym forum były również wskazywane inne metody (inne niż duplikowanie). Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

matys

#6372507 Napisano: 27.06.2017 11:58:05 w Albedo Marketing
Przepraszam wszystkich forumowiczów emotka , że w tym wątku jestem zmuszony odpowiadać trolowi "ongis" - jednakże aby ta dyskusja wniosła coś nowego zapewniam, że na końcu mojej wypowiedzi znowu znajdzie się wisienka na torcie emotka

ongis napisał(a): "matys" Ciekawe jest że założyłeś tu konto 3 m-ce temu i uaktywniłeś się w wątku o Albedo.


Jak kolega wie w loterii www.slodkiprezentodserca.pl ujawniła się pewna grupa osób - uaktywniłem się, bo po wielu latach "rozbijania" loterii przez takie grupy przyszła pora aby powiedzieć "sprawdzam", a zatem zweryfikowania czy tysiące zgłoszeń poszły z poszanowaniem prawa i regulaminu.

ongis napisał(a):  Może to twoje te zakwestionowane wygrane które Albedo wykasowało z list laureatów?


Trzeba działać z premedytacją, aby pisać takie absurdy. W wątku jestem aktywny zanim tych dwoje laureatów zniknęło.

ongis napisał(a):  Teraz namawiasz innych do zasypywania agencji skargami.


Nigdy tego nie robiłem. Nigdy w tym wątku, ani na tym forum nie namawiałem do jak to kolega nazwał "zasypywania agencji skargami".


ongis napisał(a):  Ja w loterie Albedo nie gram jak widzę sms 4321 od razu wiadomo że będą miliony zgłoszeń. Wystarczyło by zrobić premium za 63gr i już nagrody nie były by warte zachodu dla kombinatorów.


Dla osoby, która wydaje jako konsument 20 zł na produkty, wydanie 0,63 zł na SMS nie stanowi dużego problemu.
Tak samo, dla trochę większego ale uczciwego(!) gracza, który na przykład wyda na produkty 2 tys. zł (100 paragonów), nie będzie stanowiło problemu wydanie 63 zł na SMSy.

Można zatem dojść do wniosku, że zawsze koszt SMSów premium będzie marginalny dla osób, które grają uczciwie i wydają pieniądze na produkty.

Dla kogo zatem niby miałoby to być problemem, aby wysłać SMS-a premium?

Ano właśnie! -> dla tych "kombinatorów" i gangów oszustów, które wysyłają "miliony zgłoszeń" a nie ma to pokrycia w realnie dokonanych zakupach konsumenckich. Tak, zgadzam się z kolegą, dla tych oszustów, koszt SMS-a jest kluczowy, gdyż stanowi on główny składnik kosztów w przypadku brania udziału w loteriach i wysyłania ogromnej ilości zgłoszeń bez pokrycia w zakupach.

Kolega po raz kolejny pokazuje, że ma chyba wiedzę ("od razu wie, że będą miliony zgłoszeń"), której my nie posiadamy i ma obeznanie w środowisku oszustów.
Myślę, że kolega może być ważnym świadkiem w prowadzonej za niedługo sprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372306 Napisano: 26.06.2017 21:33:57 w Albedo Marketing
stamp2 napisał(a):

zaraz Was pogodze!


Niestety Stamp2 emotka   z kombinatorami i oszustami, którzy w nieuczciwy sposób dorobili się majątków XXX tys. zł ze szkodą dla uczciwych graczy nigdy mnie nie pogodzisz - zadanie niemożliwe! emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6372294 Napisano: 26.06.2017 21:11:32 w Albedo Marketing
Początek
ongis napisał(a):

matys napisał(a):

Wysyp troli.ongis - rozumiem, że konto założyłeś, żeby trollować, wygłaszać sprzeczne poglądy, naśmiewać się, itp. Ta sprawa chyba Cię boli. Czemu nie odniosłeś się do swoich sprzecznych poglądów, nabrałeś wody w usta?

Widzisz nie każdy żyje tylko tym forum jak co niektórzy. Co do trola to poszukaj w bliższym otoczeniu ten cały temat to jedno wielkie trolowanie. To że nie mam nic przeciwko że smolar zrobił stronę z wynikami jak zrobił to nie oznacza że mam tworzyć teorie spiskowe o Heniach Ziutkach i innych co zgarniają główne nagrody. Owszem zgarniają ale nie sądze aby ten Pan Henio był tak głupi aby kombinując odbierać na siebie kilka głównych nagród. 95% ludzi z tego forum gra zawodowo można powiedzieć i wygrywa więcej niż pozwala na to regulamin nawet czasem niechcący się pochwaląc.

Śmieszy mnie ten temat bo najwięcej mają do powiedzenia ci co sami nie są święci tyle że nie potrafią wykiwać na nagrody na większą skalę tak jak inni i mają ból ....


Początek chaotyczny i wynika z niego, że nie zrozumiałeś mojego pytania.

Za to końcówka jest wspaniała! emotka

Po pierwsze nie sądź innych po sobie. Tak jak się domyślałem, jesteś z jednej z większych grup która gra nieuczciwie na dużą skalę i twoje interesy mogą być zagrożone, więc po to założyłeś świeże konto.

Po drugie, sugerowanie, że osoby w tym temacie mają "ból ..." bo po prostu nie potrafią "wykiwać na nagrody na większą skalę" - MISTRZOSTWO!

Mam nadzieję, że część osób przejrzy na oczy i zobaczy teraz jakie pokraki są wśród nas. Wyświetl w wątku >>
0 0