Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika matys

matys

#6372223 Napisano: 26.06.2017 18:31:54 w Albedo Marketing
Wysyp troli.

ongis - rozumiem, że konto założyłeś, żeby trollować, wygłaszać sprzeczne poglądy, naśmiewać się, itp. Ta sprawa chyba Cię boli.

Czemu nie odniosłeś się do swoich sprzecznych poglądów, nabrałeś wody w usta? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6371929 Napisano: 26.06.2017 11:06:45 w Albedo Marketing
ongis napisał(a):

Aleście się nakręcili na to Albedo jak kiedyś na Smolara. Zawodowi gracze byli są i będą i jak wejdą w daną loterie czy konkurs to w 80% wygrywają. To tylko kwestia inwestycji. Nie wyślą 10 czy 100 zgłoszeń tylko kilka czy kilkadziesiąt tysięcy a jak loteria tego warta to i kilkaset. Co do winy w tym agencji jakaś minimalna jest ale agencję obowiązuje regulamin a graczy bardziej w teorii. Przestańcie się już opluwać bo i pan Henryk się z wami nie podzieli a i nie udowodnicie że wam auto się bardziej należało a takimi pyskówkami i teoriami spiskowymi tylko sprowadzacie to forum na dno. Wystarczy wejść do MDW i zastanowić się czemu forumowicze tak mało wpisów tam robią. Może właśnie przez taką zawiść?


Mam prośbę, nie mieszaj kwestii niepotrzebnych nieporozumień na forum pomiędzy użytkownikami z fundamentalną kwestią naszego prawa - prawa uczestników loterii - do wyjaśniania jej "dziwnych" wyników.

Tak samo jak nie przepadam za ferowaniem na 100% o kogokolwiek winie, tak samo też nie przepadam za bezpodstawnymi zapewnieniami, że wszystko było w porządku, zwłaszcza gdy >> statystyka daje nam argumenty by w to wątpić!

U kolegi jest jeszcze ta sprzeczność, że tutaj kolega mówi o istnieniu jakiś grup, które w wyniku legalnych inwestycji (a zatem jak mniemam uczciwych) dokonują zakupów za kilkadziesiąt tysięcy złoty, a może i więcej. Niestety kilka dni temu kolega w odpowiedzi na mój post dot. ukrywania wyników przez Smolar oraz męczącej procedury sprawdzania paragonów za pomocą ich strony z wynikami odpisał:

Ta strona ma właśnie utrudnić życie cwaniaczkom co mają jakieś chore ilości do sprawdzenia.


Czy zatem kolega twierdzi, że osoby, które w legalny sposób inwestują dużą ilość pieniędzy są cwaniaczkami? Bo pogubiłem się w stanowiskach kolegi. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6371770 Napisano: 25.06.2017 21:13:03 w Albedo Marketing
ewikewik - ochłoń! naprawdę zrób sobie przerwę reset od zajmowania się tymi sprawami.

A jak już ochłoniesz, to z chęcią posłucham Twoich bardziej wyważonych wypowiedzi, bo na razie nie za bardzo pojąłem o co chodziło, planujesz jakieś działania względem Pana Henryka?

Nie było mnie chyba jeszcze na forum jak kilka lat temu jakiś Pan Henryk kosił wysokie nagrody, ale od razu nasuwa mi się pytanie statystyczne: jakie jest w ogóle prawdopodobieństwo, że ten miły Pan z płaskim uśmiechem to ten sam Henryk co kosił te wszystkie nagrody o których jest wspominane. Bo jeżeli tylko np. 70-80% to dla mnie to jest za niskie prawdopodobieństwo aby wypowiadać się w taki sposób jak Ty to robisz ewikewik.

Rozumiem jakieś przemyślenia i to w sposób delikatny w przypadku np. Anna X. z miejscowości XYZ (l. mieszkańców ~ 5 tys.), ale zakładanie na 100%, że Henryk (bez literki nazwiska) z miejscowości która liczy 173 tys. to ten sam Henryk, który kosił nagrody kiedyś wydaje mi się nadużyciem. W Olsztynie może mieszkać nawet 200 Henryków.

Oczywiście mogę nie posiadać jakiejś wiedzy, którą Wy posiadacie i być może kiedyś w przeszłości także było zamieszczane zdjęcie laureata i to po tym można stwierdzić, że to te same osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6371276 Napisano: 23.06.2017 21:07:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

nataszka napisał(a):

Czy w loterii Black można wygrać więcej niż 1 raz ?

tak można


Ooooo "loczeq" gra w Black, jak miło emotka

To wiele wyjaśnia emotka

Jak tam? Tysiące paragonów już są? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6370829 Napisano: 22.06.2017 21:44:35 w Albedo Marketing
Do Artusa

Właśnie odgrzebałem plik PDF z wynikami loterii Łowicz "SŁODKI SMAK WYGRANEJ" z 2013 roku. W loterii było 8 nagród głównych, każda po 20.000 zł.

Na liście zwycięzców nagród głównych 20 tys. zł mamy:

- znaną loteryjną miejscowość na "J", który to laureat zniknął z www.wiosennaloteria.pl
- znaną loteryjną miejscowość na "S" leżącą 5 km od wioski "G", która to lauretka z tej wioski zniknęła z www.wiosennaloteria.pl (oczywiście położenie rzut beretem tych dwóch słynnych loteryjnych miejscowości koło siebie, wcale nie musi oznaczać związków, ale często jednak pojawiają się razem na listach zwycięzców więc można tak sądzić),
- 3x znane loteryjne wioski/miejscowości z woj. małopolskiego koło Krakowa, czyli piękne powiązanie z www.slodkiprezentodserca.pl (nawet 1x ten sam laureat tu i tu)

A zatem loteria Łowicz "SŁODKI SMAK WYGRANEJ" może być bardzo pomocna w kontekście dalszego rozpracowywania grup.

Za tym, że agencja która wtedy tą loterię organizowała najprawdopodobniej dość bojaźliwie podchodziła do kwestii nadzorczych i weryfikacyjnych przemawia fakt, że w nagrodach dziennych (1.000 zł) przewija się x7 pan T. z Przemyśla, o którym mam złe zdanie.

Teraz zaczynam powoli rozumieć Artusa po co mu te listy zwycięzców w loteriach z lat poprzednich, wszystko ładnie się skleja:

Zły nadzór ze strony organizatora = pewne osoby na listach laureatów
Dobry nadzór, eliminowanie przekrętów = brak tych osób na listach laureatów

emotka emotka emotka

PS Plik PDF zaraz wyślę do Ciebie na PW Wyświetl w wątku >>
1 ir 0

matys

#6370821 Napisano: 22.06.2017 21:21:50 w Albedo Marketing
Dziwne nazewnictwo dla uczciwych zwycięzców - "hurtownik" - jakoś mi nie pasuje.

A to nie przypadkiem nazewnictwo dla tych osób, co to wg Ciebie jadą i kupują produkty za kilkadziesiąt tysięcy, a później jeszcze potrafią zarobić na odsprzedaniu tego towaru o czym pisałeś miesiąc temu? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6370814 Napisano: 22.06.2017 21:16:20 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

kazdy "hurtownik" ma tutaj konto emotka (znam większość i o tej większości piszę)


Co się kryje pod pojęciem "hurtownik", mógłbyś nam przybliżyć rozwinięcie definicji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6370795 Napisano: 22.06.2017 20:46:03 w Albedo Marketing
Zaczęło się, loczeq po miesiącu snu znowu się obudził i smaruje posty jeden za drugim, a zbiegło się to z pojawieniem gościa, który uderzył z grubej rury. Loczeq skąd jesteś? Węgrzce Wielkie? Aleksandrów Łódzki? Przemyśl? ........?

Kurcze ile bym dał aby się dowiedzieć z jakiej miejscowości jest loczeq od razu by się pewne sprawy wyjaśniły emotka

Giulietta gdzie ci panowie "z branży" opisali kto jak gra, jest to gdzieś jeszcze, masz gdzieś linka?
Żart z misiem super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6370786 Napisano: 22.06.2017 20:10:39 w Albedo Marketing
Loczeq ty chyba masz coś do stracenia w związku z tą sprawą lub nie jest Ci na rękę, że loterie mogłyby być organizowane z większą starannością i eliminować kombinatorów emotka

Tu jest mój pierwszy post pod nowym nickiem.
Jak kolega zjedzie do części "PS", to tam jest napisane: "miałem tutaj kiedyś inne konto, ale chyba ze względu na dłuższy okres nielogowania się - ponad rok - zostało wykasowane".
Na forum jestem od wielu lat.

Poza tym w naszej gorącej dyskusji sprzed miesiąca przypomniałem koledze ze pamiętam bardzo dobrze kolegę z wątków sprzed kilku lat gdzie zawsze kolega się aktywuje w wątkach dotyczących podejrzanych wyników loterii zawsze stając w obronie zwycięzców oraz agencji i nam wpiera, że to z nami jest coś nie tak, jeżeli tak jak w tym przypadku chcemy wyjaśnić dlaczego 90% III stopnia nagród nie zostało przyznanych, twierdząc że wszystko jest ok.

Kolego daj już spokój, znowu będziesz zaśmiecał ten wątek, aby dyskusja się rozmyła bo taki jest twój cel? Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6370767 Napisano: 22.06.2017 19:24:16 w Albedo Marketing
Wiecie co, przeczytałem jeszcze raz wypowiedź Artusa, bo po Waszych komentarzach pomyślałem, że może to ja czegoś tam nie dojrzałem, ale jednak nie, wszystko jest w porządku umiem czytać ze zrozumieniem:

- gościu ładnie się przywitał,
- następnie napisał, że też wysłał zawiadomienia w odpowiednie miejsca,
- następnie poprosił osoby, które archiwizują wyniki loterii o pomoc i przesłanie takich wyników PW, mogę się jedynie domyślać, że są mu one potrzebne do lepszego rozpracowania jakiś powiązań grup osób, ale tego nie wiem.
KONIEC

NIE, nigdzie nie prosił abyście się "wyspowiadali" i ujawniali z imienia i nazwiska.
NIE, nigdzie nie chciał abyście przesyłali do niego "haki" na Albedo.
NIE, nigdzie nie chciał abyście pokazywali co sami wysłaliście do sponsorów (bo zacznijmy od tego, że NIC nie wysłaliście, jedyną osobą działającą była Ziółko).

Jeżeli ten gościu nie jest z Albedo, to teraz pomyślcie jak całą sprawę widzi Albedo jeżeli czyta ten wątek ...

Pojawił się gościu, który coś działa i chce działać dalej a forumowicze, zamiast zawiązać szyki i próbować działać ramię w ramię w celu wyjaśniania pewnych spraw skoncentrowali się na tym, aby gościa zdyskredytować.
ALBEDO MA Z NAS ZAPEWNE POLEW!

Jak tak wygląda nasz społeczność, że nie jest w stanie się zebrać chociażby 5-10 rozsądnych osób i działać razem, to się nie dziwię, że niektóre agencje traktują nas jak traktują i zarówno one jak i różnej maści kombinatorzy loteryjni mają nas za nic.

Nie zdziwię, się jak Artus po przeczytaniu niektórych komentarzy da sobie spokój i już nie pojawi się na forum. Wyświetl w wątku >>
2 agicho, Ferdia 0

matys

#6370521 Napisano: 22.06.2017 11:11:08 w Albedo Marketing
darog napisał(a):

artus1978 napisał(a):

(...)


Czy własnie po to założyłeś konto?
Czy jesteś przedstawicielem Albedo? 
Grunt się pali pod nogami? Domyślasz się kontroli/ spraw/ etc?

Reasumując: chcesz się doskonale przygotować uprzednio wiedząc jakie są konkretne haki na Albedo?

Dopisz do swoich artykułów jeszcze pare artykułów, np.. "doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzania mieniem" - nie pamietam NR artykułu..wszak strata była nie tylko "konkursowicza" ale i sponsora...


"Wyjechanie" na dzień dobry z takimi podejrzeniami i domysłami jak kolega powyżej wydaje mi się mało poważne. Oczywiście nie dam sobie palca uciąć, że nie jest tak jak kolega pisze, może też być świętym mikołajem, albo elfem, tego nie wiemy, należy chyba poczekać na dalsze wypowiedzi tej osoby, aby coś więcej się dowiedzieć.

Wypowiedź "Artusa", wydaje mi się składka i rzeczowa. Miło by było, gdyby okazało się, że oprócz "Ziółko", ktoś jeszcze pokwapił się z konkretnymi działaniami, a nie tylko pisaniem na forum.

Załóżmy hipotezę, że ten człowiek, jest tym kim się prezentuje, to teraz pomyślcie co sobie o nas pomyśli, gdy zwrócił się do nas o pomoc, dodatkowe informacje a został od razu obrzucony podejrzeniem o pracę w Albedo i jeszcze jakieś nawiązania do PiS ... no ręce opadają. Wyświetl w wątku >>

matys

#6370510 Napisano: 22.06.2017 10:43:21 w Lay's
Wczoraj zgłosiłem 3 kody, choć było ciężko, bo strona strasznie muliła. Dzisiaj z rana przyszło 27 maili potwierdzających zgłoszenia - wynika z tego, że załapałem się na kumulację x 9  emotka coś agencja nie ogarnia działania tej strony. Wyświetl w wątku >>

matys

#6370328 Napisano: 21.06.2017 18:40:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie: https://www.dodajgazupasjom.pl/

Nie wiem czym tu się ekscytować  emotka , przecież:

Albedo + loteria + zgłoszenie SMS -> tylko nr paragonu = standardowi zwycięzcy!

No chyba, że po sytuacji z ostatnimi loteriami Wedel kilka ekip da sobie na wstrzymanie i nie weźmie udziału w tej loterii  emotka Wyświetl w wątku >>
1 ir 0

matys

#6367919 Napisano: 14.06.2017 16:14:33 w Smolar
3.) No i po trzecie najważniejsze, jeżeli wyniki są ukrywane istnieje prawdopodobieństwo, że lista zwycięzców może wyglądać tak:

Nagroda 1: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 2: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 3: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 4: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 5: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 6: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 7: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
itp.


- a my się nigdy nie dowiemy, że jesteśmy oszukiwani zarówno przez Jana jak i agencję, która przymyka na to oko i nie kontroluje właściwie loterii (nie sprawdza np. prawdziwości paragonu).

Jak są publikowane listy zwycięzców w normalny sposób w postaci "Imię N. Miejscowość" to jako społeczność konkursowo - loteryjna, jesteśmy w stanie wyłapać pewne nieprawidłowości i je zgłaszać, a tak wszystko jest po cichu.

No i dokładnie też ta kwestia o której wspomniała "Mia" - może być podobny "wałek" jak w Albedo a my się o tym nie dowiemy.

Właśnie dlatego SMOLAR za taką praktykę - nie publikowania list zwycięzców - powinien być przez nas ostro krytykowany na wszelkich polach. Wyświetl w wątku >>

matys

#6367908 Napisano: 14.06.2017 15:58:53 w Smolar
Dla mnie agencja Smolar to jest żenada jeżeli chodzi o loterie właśnie ze względu na stronę z wynikami, czyli nie publikowanie wyników:

1.) Po pierwsze: sprawdzanie wyników przez http://www.wyniki.smolar.pl/ to dramat ze względu na captcha, która bardzo opóźnia sprawdzanie jeżeli ktoś ma do sprawdzenia kilkanaście lub więcej paragonów.
Marnowanie czasu, bo captcha w takim formularzu jest zupełnie niepotrzebna - nie ma uzasadnienia!

2.) Po drugie: wyniki tego formularza są wątpliwe!
Przed chwilą wpisałem swój numer telefonu i wymyślony numer paragonu - zamiast otrzymać komunikat w stylu:
"Nie zgłaszałeś takiego numeru paragonu!"
- otrzymałem komunikat:
"Niestety nie wygrałeś!"

Poszedłem za ciosem i wpisałem również zmyślony numer telefonu i znowu otrzymałem ten sam komunikat:
"Niestety nie wygrałeś!"

Oznacza to, że wpisywane dane są jedynie sprawdzane z wgraną bazą zwycięzców, nie zaś z całą bazą danych.

W skrajnych przypadkach, jeżeli mają wgraną bazę danych zwycięzców np. tylko do niedzieli, a Wy sprawdzacie swoje zgłoszenie z poniedziałku, to zostaniecie wprowadzeni w BŁĄD właśnie tym komunikatem "Niestety nie wygrałeś!"

Gdyby agencja była poważna, to otrzymalibyście komunikat w stylu:
"Niestety dla tego dnia w którym dokonałeś wskazane zgłoszenie nie publikujemy jeszcze wyników, spróbuj ponownie za jakiś czas. "

Po co się jednak przepracowywać pisząc właściwy skrypt, lepiej każdemu jak leci wyświetlać jeden komunikat. Wyświetl w wątku >>

matys

#6363402 Napisano: 02.06.2017 18:57:03 w Albedo Marketing
visserarthur napisał(a):

A co tu się stało...
http://wiosennaloteria.pl/
Koleżanka dostała jakiś czas temu telefon z Albedo, by nie wyrzucała paragonów, bo jeden ze zwycięzców raczej nie dośle wymaganych dokumentów, ale że pousuwali... Może tylko przypadek i lista wróci, ale dziwnie to wygląda...


Sytuacja o tyle zabawna, że znikło 2 lauretów ... zabawna dlatego, że jeden z tych laureatów jakieś 3 tygodnie temu wystawiał już wygrany samochód na OTOMOTO i najprawdopodobniej mógł go już sprzedać (bo ogłoszenie zniknęło), mam zrobiony screen emotka


Czy mógłbyś napisać w jakiej sieci sklepów grała Twoja koleżanka oraz kiedy dokładnie miała ten telefon? Wyświetl w wątku >>

matys

#6357896 Napisano: 19.05.2017 12:24:40 w Albedo Marketing
Czy ktoś w końcu pofatygował się wysłać listownie reklamację / zapytanie do Albedo? (C4/Wedel) Wyświetl w wątku >>
1 babariba 0

matys

#6357246 Napisano: 17.05.2017 15:46:39 w Albedo Marketing
Nie było mnie kilka dni na forum, bo byłem w delegacji zawodowej, ale już jestem i spełniam swoją wcześniejszą obietnicę, a zatem zamieszczam przykładowy wzór pisma reklamacyjnego jaki można wysłać do Albedo:

Nadawca:
Imię i Nazwisko
Adres zamieszkania
Numer telefonu

Do
Albedo Marketing Sp. z o.o.
ul. Góralska 3
60-623 Poznań

Do wiadomości:
LOTTE Wedel Sp. z o. o.
CARREFOUR POLSKA Sp. z o. o.

    W oparciu o zapisy pkt 6 regulaminu, działając w imieniu swoim, jak również w interesie szerokiego grona konsumentów w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego, zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie stosownych wyjaśnień dotyczących ograniczonej liczby laureatów loterii promocyjnej „Słodki prezent od serca!”, których lista znajduje się pod adresem internetowym: www.slodkiprezentodserca.pl

    Z zasad loterii i zapisów regulaminu wynika, że powinno zostać wyłonionych 14 laureatów nagród II stopnia oraz 200 laureatów nagród III stopnia. Strona z wynikami loterii przedstawia, że na dzień 17.05.2017 r. zostały przyznane odpowiednio tylko 4 nagrody II stopnia oraz tylko 20 nagród III stopnia.

Loteria promocyjna, jest szczególnym rodzajem loterii, w którym uczestniczy się przez nabycie towaru, usługi lub innego dowodu udziału w grze. W powyższym przypadku do udziału w loterii uprawniał zakup produktów znajdujących się w ofercie handlowej spółki LOTTE Wedel sp. z o. o. za kwotę minimum 20,00 zł brutto dostępnych w sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w sklepach sieci CARREFOUR.
Tego typu działania promocyjne w postaci loterii, zachęcają szerokie grono konsumentów poprzez stosowne informacje i materiały reklamowe do dokonania określonego rodzaju zakupu w określonym miejscu sprzedaży, w wyniku której to czynności prawnej konsument otrzymuje wartość dodaną w postaci możliwości udziału w loterii na zasadach określonych w regulaminie. Regulamin ten jest specyficzną formą umowy pomiędzy konsumentem a przedsiębiorcami świadomie czerpiącymi zysk z takich działań promocyjnych. Stronami świadomie czerpiącymi zysk z działań promocyjnych w powyższej loterii byli:

•    LOTTE Wedel Sp. z o. o. – przedsiębiorca, którego produkty w wyniku działań promocyjnych znalazły odpowiednio większe grono odbiorców i podlegały zwiększonej sprzedaży. Przedsiębiorca ten był zapewne również zleceniodawcą organizacji loterii.
•    CARREFOUR POLSKA Sp. z o. o. – przedsiębiorca, na którego terenie sklepów miało dojść do zwiększonej sprzedaży. Przedsiębiorca ten miał świadomość prowadzonych działań promocyjnych na terenie swoich sklepów.

Obietnicą złożoną w umowie (regulaminie), było właściwe i rzetelne przeprowadzenie loterii, do czego upoważniona została firma Albedo Marketing Sp. z o.o. występująca w formie jej organizatora.

Po zapoznaniu się z wynikami loterii rodzą się wątpliwości czy warunki umowy zostały należycie dochowane i loteria została przeprowadzona we właściwy sposób.
Brak 10 laureatów nagród II stopnia, stanowiący ponad 71% ogółu laureatów tego typu nagrody oraz brak 180 laureatów nagrody III stopnia, stanowiący 90% ogółu laureatów tego typu nagrody jest zdarzeniem nieprawdopodobnym w przypadku tego typu loterii. Uczestnicy loterii (konsumenci) mają zatem prawo żądać stosownych i szczegółowych wyjaśnień dotyczących kwestii, które stanęły na przeszkodzie we właściwym wyłonieniu oraz przyznaniu określonej liczby nagród.

Niewłaściwy nadzór i przeprowadzenie loterii może być podstawą do wszczęcia postępowania przed UOKiK w ramach nienależytego wywiązania się przez przedsiębiorców z umowy z konsumentami.

Z poważaniem

………………………………



Oczywiście to jest propozycja, zachęcam wszystkich do zredagowania powyższego pisma pod siebie (może być bardziej łagodne) i wysłania odpowiednich pism do Albedo/Wedel/Carrefour. Wyświetl w wątku >>

matys

#6355035 Napisano: 11.05.2017 10:53:36 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

Czekam na treść pisma, które masz zredagować w najbliższych dniach - chyba nam zaprezentujesz? Chętnie je przeczytam.
W swoich wywodach pomijasz liczną grupę posiadaczy małych sklepów w określonych sieciach - dostęp do paragonów i kasjerek w sklepach - dostęp do paragonów. W tym kontekście wywody o inwestowaniu w daną promocję w odniesieniu do zgłoszonych na osobę paragonów  biorą w łeb. Zacznij uwzględniać wszystkie aspekty.


Droga Koleżanko, napisałem, że to zrobię i tak się stanie, proszę niepotrzebnie nie antagonizować (po co ta intonacja wyniosłości?).

Niestety mam problem z właściwym zrozumieniem drugiej części Pani wypowiedzi - dlatego poproszę Panią o jakąś pomoc, rozwinięcie. Będę wdzięczny za rozwinięcie tego na jakiś konkretnych przykładach. Wyświetl w wątku >>
0 0

matys

#6354945 Napisano: 11.05.2017 01:28:12 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

Edzia, myślę, że tak nie jest. Moim zdaniem jednym z problemów z Albedo ( i jeszcze jedną agencją) są zapisy regulaminowe dające im prawo do niewydanych nagród. Im, nie fundatorom. W regulaminach innych firm zazwyczaj jest info o organizatorze - danej agencji oraz o fundatorze. W regulaminach Albedo jest mowa tylko o Albedo więc jeśli w dalszej części regulaminu jest mowa o tym, że nagrody pozostają własnością organizatora to historia jest w 100 % jasna, bo regulamin mówi tylko o jednym - Albedo. I to jest pole do kombinatorstwa i odpowiedź na pytanie, dlaczego na 200 bonów, jeśli dobrze pamiętam, aż! 19 trafiło do konsumentów. Bony to pikuś, co z samochodami, kasą czy wycieczkami - ich dotyczą te same zapisy regulaminowe. Inną sprawą jest, że fundatorzy mają w d... jak loteria jest organizowana i fakt, że nagrody nie trafiają w 100% do konsumentów tylko do cwanego pośrednika. Moim zdaniem powinniśmy uwrażliwiać fundatorów na zapisy regulaminu i fakt, że nagrody nie trafiają do konsumentów. Wtedy bez chandryczenia się z Albedo jest szansa, że odgórnie - ze strony fundatorów - coś się zmieni.


O rany julek! Ale przestrzał z mojej strony!  emotka
A już myślałem, że coś zaczęło iść w dobrym kierunku, a tu znowu gadanie o tym samym, że Albedo w jakiś sposób ukartowało sobie zabranie 181 boników po 100 zł ...

W poście 6354799 prosiłem "czytajcie uważnie wątki, nie pozwalajcie aby ważne i istotne informacje uciekały Waszym oczom".

Wówczas w poście 6352450 przeczytalibyście (do ewikewikk oraz do ziolko)

1.) Wiele osób sugeruje Albedo celowe działania w celu przywłaszczenia nagród - w kontekście loterii Wedel w Carrefour ten zarzut według mnie całkowicie upada, gdyż agencja (świadomie) nie przyznając 2-óch nagród I stopnia (2 bony turystyczne) o łącznej wartości 26 tys. zł (co nie byłoby tak rażące dla oka) wyszłaby na tym lepiej niż nie przyznając 181 nagród III stopnia o łącznej wartości 18 tys. zł, czym wzbudza się ogólne zainteresowanie i awanturę.
Mój wniosek jest taki: coś innego musi być na rzeczy (przynajmniej jeżeli chodzi o tą loterię).


Czy jest jeszcze jakiś inny sposób w jaki mógłbym Wam pomóc zrozumieć tą kwestię i abyśmy raz na zawsze zamknęli kwestię rzekomego celowego nie wydania 181 nagród po głupie 100 zł przez Albedo?

Chciałbym aby ten wątek szedł w kierunku wyjaśnienia pewnych kwestii a nie w koło Macieju .... Wyświetl w wątku >>
0 0