Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBjozef

FBjozef

#6342672 Napisano: 05.04.2017 16:53:20 w Lay's
cb656 napisał(a):

FBjozef napisał(a):

cb656 powiedz mi czemu nie wygrało, co w nim było nie tak? emotka

Hm, ujmę to delikatnie, bo wiesz - tu wrażliwe jednostki są, jeszcze któraś poczuje się dotknięta moją bezpośredniością i wyrażaniem opinii o innych emotka
...a tam, pal diabli, zostańmy jednak przy wersji, że ja to wiem, a ktoś, kto dziwi się, że takie hasełko nie wygrało, nawet po moim wyjasnieniu i tak pozostanie nadal w błogosławionym stanie niewiedzy i nieświadomości (tak, świadomość jest adekwatnym określeniem w tym medycznym przypadku), więc i tak będziemy w punkcie wyjścia, to po co mam pisać na próżno i parę tracić emotka

...najpierw był FBpaweł jeden, drugi, trzeci, czwarty, piąty... teraz FBjózef - przypadek? emotka

Jaki Paweł? Nie wiem...Każdy kto się loguje przez Facebooka ma swoje imię. Jak Paweł to Paweł a jak Józef to Józef. Tak to chyba działa, czy nie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBjozef

#6342666 Napisano: 05.04.2017 16:49:46 w Lay's
bethan napisał(a):

Cb Cię wkręca, zazdrości po prostu. Hasła są super. Najbardziej superowe ever. Jesteśmy szczerze zdumieni, że nic nie wygrały emotka

Dziękuję ślicznie, dorzucę jeszcze jedno, bo tu jestem nowy i nie wiem czemu ludzie nie chcą dzielić się choćby tymi przegranymi. Analiza takich haseł może być wskazówka dla innych, co zrobić, żeby wygrać i błędów nie popełniać:
I jeszcze jedno, to mi się nie podoba akurat:
Kuba i Lewy tak dobrze grają, bo w menu Lay’s i pepsimają!  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBjozef

#6342658 Napisano: 05.04.2017 16:43:14 w Lay's
cb656 powiedz mi czemu nie wygrało, co w nim było nie tak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBjozef

#6342649 Napisano: 05.04.2017 16:38:02 w Lay's
bethan napisał(a):

FBjozef napisał(a):

Bez bejsbola wygrywamy, lay’s i pepsi w dłoniach mamy

To żart, prawda? Powiedz, że żart.

Jaki żart...To piękne hasło o pokojowym nastawieniu kibiców żrących Lay's i pijących płyn rozpuszczający rdzę. I dorzucam kolejne piękne, motywujące hasełko (które też Lay's i Pepsi zawierało a nic niestety nie wygrało):
Z brzuchem sytym wygrywamy, no bo lay's i pepsi mamy! emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

FBjozef

#6342642 Napisano: 05.04.2017 16:32:09 w Lay's
cb656 napisał(a):

FBjozef napisał(a):

olivia92 napisał(a):

czy wygrał ktoś nie używając słów "pepsi" i "lay's"?

Ja używałem złów Pepsi i Lay's w każdym zgłoszeniu i ...nic nie wygrałem

emotka Zaiste, odpowiedź wnosząca wiele nowego do tematu, bardzo ściśle odpowiada na postawione pytanie emotka

Owszem, krótko i na temat. I jeszcze jedno hasełko, które (niestety) nie wiem dlaczego nie wygrało, choć słowa Lay's i Pepsi zawierało:Bez bejsbola wygrywamy, lay’s i pepsi w dłoniach mamy emotka
Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

FBjozef

#6342626 Napisano: 05.04.2017 16:10:07 w Lay's
olivia92 napisał(a):

czy wygrał ktoś nie używając słów "pepsi" i "lay's"?

Ja używałem złów Pepsi i Lay's w każdym zgłoszeniu, były to hasła ewidentnie dopingujące, wysłałem tych zgłoszeń z 50 i ...nic nie wygrałem emotka emotka emotka
Dodam jedno z haseł: Żeby wygrać trzeba grać, lay’s i pepsi trzeba…mać! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0