Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#7172038 Napisano: dzisiaj o 21:07:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

Raczej chodzi o jak największą liczbę transakcji (=więcej losów w losowaniu), a póki nie wprowadzą jakiejś dolnej granicy, to będą wygrywać tacy wytrwali, którzy będą sobie blikować wszystkie oszczędności z konta na konto po 1 groszu emotka

no chyba nie, bo transakcja minimum to 1zł.

Dokladnie 1zl i z tego co rozumiem liczy sie tylko pierwszych 10 transakcji z danego dnia jesli chodzi o blik tel Wyświetl w wątku >>

rufus

#7172020 Napisano: dzisiaj o 19:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

rufus

#7172012 Napisano: dzisiaj o 19:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

rufus

#7171991 Napisano: dzisiaj o 18:26:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z blikomani bylo info czyy poki co lista? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171932 Napisano: dzisiaj o 14:37:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

W cj loterii na blik trzeba odeslac zdjecie paragonu czy kodu?

Teraz już kodu - dowód udziału.
Na początku chcieli dowód zakupu.

Uff. Bo wlasnie mignal mi taki post na forum. A odeslalem szybciej niz pomyslalem. emotka
I masakrycznie szybko przyslali kod z blikiem emotka  Kilka min po uzupelnieniu formularza. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171930 Napisano: dzisiaj o 14:34:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W cj loterii na blik trzeba odeslac zdjecie paragonu czy kodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

rufus

#7171911 Napisano: dzisiaj o 12:58:09 w Konkursy z grami
pusheen napisał(a):

Są już wyniki Danio i ja za 17 sekund nie mam nawet bonu do Netto. emotka

U mnie same bony. Ktoś mnie wygryzł  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

rufus

#7171845 Napisano: dzisiaj o 09:01:21 w Żabka
atlantydek napisał(a):

mksmichal napisał(a):

myślicie, że poszły już wszystkie maile z Pilsnera? Wierzyć mi się nie chce, że jest tak mało nagród na forum.

Sporo konkursowych mugoli może grać. Ostatnio  sprzedawczyni w Żabce  zaskoczyła mnie wiedzą o konkursach z zappki  Z Captain Jack to już w ogóle będzie sajgon

zaczynam marzyc zeby chociaz na 50tke sie zalapac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171841 Napisano: dzisiaj o 08:45:36 w Żabka
mksmichal napisał(a):

myślicie, że poszły już wszystkie maile z Pilsnera? Wierzyć mi się nie chce, że jest tak mało nagród na forum.

Z tego co kojarze to aspe wysyła wszystko hurtem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171768 Napisano: 23.04.2024 19:34:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale zeby kufli nie wygrac?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171759 Napisano: 23.04.2024 18:56:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dagaa napisał(a):

rufus napisał(a):

mima napisał(a):

czy w winiarach można wygrać więcej niż raz nagrodę natychmiastową? są ograniczenia?

Mozna 3 x 50

Tylko 3 razy w całej loterii?

12. Każdy Uczestnik może dokonać Zgłoszenia do Loterii tylko raz oraz dokonać dowolnej ilości Rejestracji Dowodów zakupu, pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki określone w Regulaminie. Z tym zastrzeżeniem, że jeden Uczestnik może wygrać maksymalnie 3 (słownie: trzy) nagrody instant win w Loterii, o których mowa w § 11 ust. 2 lit. a) , maksymalnie 1 (słownie: jedną) nagrodę miesięczną I stopnia, o której mowa w § 11 ust. 2 lit. b oraz maksymalnie 1 (słownie: jedną) nagrodę miesięczną II stopnia o której mowa w § 11 ust.2 lit. c. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171741 Napisano: 23.04.2024 18:01:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBaneta4 napisał(a):

A w visie jest jakiś problem z zaznaczeniem zgód czy tylko u mnie?

Ja mialem. Pomogla rejestracja z komputera. Inaczej nie dalem rady, zmieniajac przegladarki itp Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171740 Napisano: 23.04.2024 18:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mima napisał(a):

czy w winiarach można wygrać więcej niż raz nagrodę natychmiastową? są ograniczenia?

Mozna 3 x 50 Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171716 Napisano: 23.04.2024 16:31:04 w Avanti
Gerard G... chyba znajome inicjaly z list u avantiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171689 Napisano: 23.04.2024 15:18:25 w Avanti
ananaska napisał(a):

rufus napisał(a):

Chwalic sie kto zgarnal glowna z Circle emotka

no to ja obstawiam, że Ty emotka  Masz przecież "patent" na Avanti emotka

To nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171652 Napisano: 23.04.2024 13:51:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, jak u Was z wgrywaniem paragonów do Fuze? Mam paragon fajnie opisany i nie chce przejść. Długo czekaliście na ręczną weryfikację?

wczoraj próbowałam i sie wkurzałam, tez miałam nazwe Fuzetea i nie chciały oba przejsc, dzisiaj rano dałam do ręcznej weryfikacji i szybciutko dostałam punkty

wszystko idzie do ręcznej, ja daje od razu a w komentarzu pisze "na paragonie jest Fuzetea

Mi paragon nie przeszedł mimo iz jest dobrze opisany. Wciąż mam info że "taki paragon już u siebie mają". Niewiem niby skąd? Poszedł do ręcznej, szkoda czasu na użeranie się i skanowanie tego ciągle.

Bo zapewne jest ze najpierw nie przechodzi weryfikacji a pozniej jak dodasz go drugi raz. To juz go mają.. Nie wiem wg jakiej logiki oni to sprawdzaja.
Ale mialem identycznie i kilka paragonow poszlo do kosza. Beznadziejna weryfikacja


Chyba od strony technicznej to działa tak że... scaner pięknie czyta NIP, datę i nr paragonu ale już się gubi przy nazwach bo chyba nie wprowadzili do bazy wszystkich możliwych wariantów opisu tego napoju. I wtedy zonk (chyba w 90% jak czytam). A jak chcesz podjąć próbę ponownego scanu to nr już im się zapisał i dlatego krzyczy że już go mają. Tak jak ktoś pisał wcześniej... lepiej od razu na ręczną.

a ja myślę że w moim przypadku nie czyta numeru paragonu bo miałam jeden po drugim i na każdym tylko tą nieszczęsną herbatkę i pierwszy przeszedł a drugi "już taki mają". A paragony różnią się tylko numerem... Tak więc nauczka - nie kupować jednego po drugim.

To wlasnie mnie olsnilas emotka
bo mialem paragonymi z kolejnymi numerami i wszedl tylko 1.
Trzeba zatem z roznych kas emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#7171631 Napisano: 23.04.2024 12:27:59 w Paragony na trwające konkursy
nelunia napisał(a):

Kupię paragon lays/Cheetos z Netto z dzisiejszą datą.

Czemu? Tam nie podaje sie daty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171622 Napisano: 23.04.2024 12:18:51 w Żabka
olabas napisał(a):

Super jest ten konkurs Captain Jack - po zakończeniu musimy tu zrobić jakąś galerię naszych dzieł emotka

Tez mi sie podoba. Cos nowego w konkursachemotka Wyświetl w wątku >>
0 0