Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#6708302 Napisano: 09.06.2020 11:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

to unique? 224700011

First Line...

Czyzby Kujawski dzwonił. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6708294 Napisano: 09.06.2020 10:50:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Napiszę przekornie.. dlaczego mi się nie udało w Kujawskim? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707939 Napisano: 07.06.2020 11:35:19 w skojarzenia
0 0

rufus

#6707887 Napisano: 06.06.2020 16:35:12 w Giełda Kodów ; )
Wymienie Znizki empik na kody zywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

rufus

#6707641 Napisano: 05.06.2020 11:42:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bida z nędzą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707512 Napisano: 04.06.2020 19:06:37 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Do kogo zglosic ze sklep ma skandaliczny wydruk na paragonie ? emotka

jaki? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707385 Napisano: 04.06.2020 11:04:50 w Giełda Kodów ; )
Znizke empik wymienie na kody zywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707229 Napisano: 03.06.2020 15:54:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W mojej biedrze czerwone żele Gilette nie były na dziale kosmetyków tylko kawałek dalej w "dedykowanym" pudełku. Także trzeba poszukać.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707081 Napisano: 02.06.2020 21:31:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

assal napisał(a):

Kraków gra. Możliwe, ze dobrze myślę, kto ma główną  emotka  
Tutaj już prawie nikt się do nagród nie przyznaje  emotka  Kilka konkursów rozwiązanych, pełno osób stąd w wynikach, a na forum cisza  emotka
Jakby świat grających zamknął się na zniżkach z piwa za 10 zł  emotka  

Dokładnie tak najwiecej o wygranych dowiadujesz się z zakładki "sprzedam /zamienię" 

albo Dzisiaj dotarła nagroda.... emotka

I z czego to wynika? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707063 Napisano: 02.06.2020 18:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):



Ok, jak masz dowody to zglaszaj. A tu są tylko niczym niepoparte domysły opierające się na podstawie lajków na FB współwłaścicielki agencji. Ja mam znajomych o różnych nazwiskach, na H też bym kogoś znalazła;)  wychodzi na to, że agencje nie mogą nagradzać nikogo że swojego miasta, bo zaczynają się teorię spiskowe emotka

"Mam takie luźne przemyślenia"
"A być może to tylko zwykła zbieżność, nie oskarżam.  emotka " Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707057 Napisano: 02.06.2020 18:41:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

rufus napisał(a):

Mam takie luźne przemyślenia odnośnie głównej w Haribo, którą wygrała Pani Teresa H. z Krakowa.
Agencja RedHeads, która robi ten konkurs również jest z Krakowa. 
Pani Monika G, jedna z właścicielek agencji w lajkach pod swoimi zdjęciami ma kilka osób z tym samym nazwiskiem na literę H (te osoby, też lajkują sobie zdjęcia więc podejrzewam że to rodzina i również z Krakowa).
Państwo G (mąż Pani Moniki, kuzyn, brat, siostra - NIE WIEM kim są dla niej) też lajkują zdjęcia Państwu H, jednak samej Pani Teresy tam nie znalazłem..  emotka
Może to mama, ciocia, babcia... albo jest tu na forum i rozwieje wątpliwości w wiadomości prywatnej że jednak wysuwam daleko idące podejrzenia i pochwali się nagrodą?  emotka
A być może to tylko zwykła zbieżność, nie oskarżam.  emotka emotka
KRAKÓW.  emotka

Szczerze mówiąc, przeraża mnie stopień inwigilacji, do którego są w stanie posunąc się konkursowicze  emotka

A co robią aplikacje w naszych telefonach to już w ogóle szok.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707054 Napisano: 02.06.2020 18:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

rufus napisał(a):

Mam takie luźne przemyślenia odnośnie głównej w Haribo, którą wygrała Pani Teresa H. z Krakowa.
Agencja RedHeads, która robi ten konkurs również jest z Krakowa. 
Pani Monika G, jedna z właścicielek agencji w lajkach pod swoimi zdjęciami ma kilka osób z tym samym nazwiskiem na literę H (te osoby, też lajkują sobie zdjęcia więc podejrzewam że to rodzina i również z Krakowa).
Państwo G (mąż Pani Moniki, kuzyn, brat, siostra - NIE WIEM kim są dla niej) też lajkują zdjęcia Państwu H, jednak samej Pani Teresy tam nie znalazłem..  emotka
Może to mama, ciocia, babcia... albo jest tu na forum i rozwieje wątpliwości w wiadomości prywatnej że jednak wysuwam daleko idące podejrzenia i pochwali się nagrodą?  emotka
A być może to tylko zwykła zbieżność, nie oskarżam.  emotka emotka
KRAKÓW.  emotka


Nie wiem jak jest teraz, ale w konkursach RedHeads trzy razy wygrałam główną nagrodę (od roku nie gram, może coś się zmieniło). Ja mam  z nimi wyłącznie dobre skojarzenia. W sumie to moja ulubiona agencja. Teraz w Haribo nic nie wygrałam, ale nie podejrzewam ich o niecne zagrywki.

Jak wygram w drugim etapie to też chyba będzie moja ulubiona. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6707052 Napisano: 02.06.2020 18:28:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam takie luźne przemyślenia odnośnie głównej w Haribo, którą wygrała Pani Teresa H. z Krakowa.
Agencja RedHeads, która robi ten konkurs również jest z Krakowa. 
Pani Monika G, jedna z właścicielek agencji w lajkach pod swoimi zdjęciami ma kilka osób z tym samym nazwiskiem na literę H (te osoby, też lajkują sobie zdjęcia więc podejrzewam że to rodzina i również z Krakowa).
Państwo G (mąż Pani Moniki, kuzyn, brat, siostra - NIE WIEM kim są dla niej) też lajkują zdjęcia Państwu H, jednak samej Pani Teresy tam nie znalazłem.. emotka
Może to mama, ciocia, babcia... albo jest tu na forum i rozwieje wątpliwości w wiadomości prywatnej że jednak wysuwam daleko idące podejrzenia i pochwali się nagrodą? emotka
A być może to tylko zwykła zbieżność, nie oskarżam.  emotka emotka
KRAKÓW. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6706961 Napisano: 02.06.2020 12:31:40 w WC - rozmowy o wszystkim
https://prawo.gaz...sms-owe-loterie.html

Stary artykuł.. ale ciekawe czy taka praktyka nadal jest powszechna w loteriach?
Widzicie jakies zaleznosci na listach zwyciezcow? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6706924 Napisano: 02.06.2020 10:13:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

rufus napisał(a):

assal napisał(a):

Jokan: Nie miałam czasu pisać, wiem, czym wygrałam trzy razy  emotka  Byle czym, byle krotko  emotka
Z koleżanek, co pisać potrafią a się rozpisały, żadna nic nie trafiła  emotka
W drugiej/trzeciej edycji może być inaczej, bo ta agencja kiedyś doceniała fajne pomysły. Na jeden styl bym nie stawiała  emotka

Eh, pocieszające..  To już pozamiatane.  emotka


ej no przesady. Ja miałam fajne zgłoszenie. Wg mnie tak fajne, że w pewnym momencie zwątpiłam czy starczy dla mnie boxow z żelkami emotka emotka . Nie było o byle czym, 170 znaków. Wygrałam bon

U mnie az 277 emotka
No coz, poprawie sie w tym etapie. emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6706918 Napisano: 02.06.2020 10:05:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Jokan: Nie miałam czasu pisać, wiem, czym wygrałam trzy razy  emotka  Byle czym, byle krotko  emotka
Z koleżanek, co pisać potrafią a się rozpisały, żadna nic nie trafiła  emotka
W drugiej/trzeciej edycji może być inaczej, bo ta agencja kiedyś doceniała fajne pomysły. Na jeden styl bym nie stawiała  emotka

Eh, pocieszające..  To już pozamiatane.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6706726 Napisano: 01.06.2020 13:29:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

W Oral b disney C4 wpisujecie nr transakcji czy numer wydruku?  emotka
"Pracę należy poprzedzić prefiksem FSW i numerem transakcji(numer wydruku)"

Dzwoniłam do agencji, dostałam info że najlepiej ten z góry (jednakże podanie tego z dołu też nie będzie problem). Przy weryfikacji będą weryfikować, czy dany paragon nie był zgłoszony 2 razy (za pomocą numeru z góry i za pomocą numeru z dołu). Tyle emotka

Ok dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6706722 Napisano: 01.06.2020 13:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Oral b disney C4 wpisujecie nr transakcji czy numer wydruku? emotka
"Pracę należy poprzedzić prefiksem FSW i numerem transakcji(numer wydruku)" Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6706469 Napisano: 31.05.2020 09:27:20 w Giełda Kodów ; )
Żniżki empik wymienie na kody Żywiec Wyświetl w wątku >>
0 0