Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#6352977 Napisano: 05.05.2017 18:29:17 w Lay's
FBanna2 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Są tańsze emotka
http://allegro.pl...wsi-i6804617019.html
A ceny hurtowe to już prawie jak za darmo emotka

Ceny wzrosły bo wyników nie dali, proponuję nie kupować ....ktos głupich z ludzi robi..

Ceny wzrosły, bo nie ma konkurencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6352947 Napisano: 05.05.2017 16:33:19 w Lay's
chochliczka napisał(a):

Sa maile jest tv emotka  :D emotka  :D kocham avanti,playakow nie dala za to tv juz drugi .

Nie "sondze". Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6352420 Napisano: 04.05.2017 12:56:02 w Lay's
nataszka napisał(a):

Jakieś wyniki dziś wrzucą?

Tyle zaległości, że muszą coś dać. emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

rufus

#6351931 Napisano: 01.05.2017 17:43:52 w Lay's
magisterek napisał(a):

mattadore napisał(a):

ir napisał(a):

madlette napisał(a):

maryam napisał(a):

https://latozlays.lays.pl/ i nowy konk niebawem emotka   loteria tym razem emotka   https://latozlays...erii_Lays_summer.pdf

No nie, dlaczego loteria? emotka


Swoją drogą, jaka masa zgłoszeń musi być, skoro nagrody są wypasione, a wiadomo, że im więcej nagród, tym bardziej loteria musi się zwrócić w zakupach od klientów.

Ja tam o loterie u Lidzi nie martwie się emotka   


Teraz pytanie: jaki Lidka musi mieć algorytm, co by tylko NOWE nazwiska losował? emotka

19. Losowania odbywają się za pomocą:- maszyny losującej, stanowiącej urządzenie do przeprowadzania losowań gier hazardowych, w
szczególności loterii promocyjnych i audioteksowych,
albo
4
- poprzez losowy wybór z urny losów oznaczonych cyframi z zakresu od 0 do 9, które utworzą liczbę,
do której przyporządkowany jest zwycięski numer Zgłoszenia zarejestrowany w bazie danych
Organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6351331 Napisano: 28.04.2017 14:08:13 w Lay's

rufus

#6351198 Napisano: 28.04.2017 10:28:57 w Lay's
quaresma86 napisał(a):

Witam wszystkich. Udało mi się wygrać bilety na finał LM. Czy na forum są jeszcze jacyś zwycięzcy, proszę o kontakt

Dopiero będą. emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#6350432 Napisano: 26.04.2017 17:40:09 w Lay's
W każdym konkursie, motywuję się tak:

Wyświetl w wątku >>

rufus

#6350429 Napisano: 26.04.2017 17:34:58 w Lay's
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

Tak.. można wszystko..i wszystko zależy od nas. Chciałbym w to wierzyć.. Chyba wezme lekcje u Kołcza Majka. emotka

emotka chyba nie jestem w temacie.... to ktoś znany, tak? Znów jestem do tyłu z nowinkami emotka
Warto wyguglować, kto to taki, czy odpuścić sobie szukanie?

Warto. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 synk 0

rufus

#6350421 Napisano: 26.04.2017 17:23:41 w Lay's
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wygrana jest w pełni świadomym wyborem. emotka emotka Głęboko w to wierzę (w odróżnieniu od różnych innych teorii na temat tego konkursu emotka - w końcu mam informacje z pierwszej ręki)

Nie każdy gra o nagrodę główną. Mi zależy np by wygrać TV, więc gdybym trafił nagrode główną to byłaby jakąś wypadkową a nie celem samym w sobie.

Dlatego napisałem, że mam informacje z pierwszej ręki - pisałem o sobie. emotka Ja nie godzę się na przypadki konkursowe emotka ale skoro inni to uwzględniają, to przecież ich wybór, nic mi do tego emotka

Tak.. można wszystko..i wszystko zależy od nas. Chciałbym w to wierzyć.. Chyba wezme lekcje u Kołcza Majka.emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 maria1980

rufus

#6350417 Napisano: 26.04.2017 17:21:18 w Lay's
magnus napisał(a):

rufus napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

Wiekszość gra w Lays o TV , a co zrobicie jak przypadkowo traficie główną??  Mam na myśli np. brak wolnego w pracy emotka  

Kasę dostaniesz gdziekolwiek będziesz - w pracy czy na urlopie.

Kasę?

Główną wygraną jest podróż z biletami i kasa: "nagroda pieniężna w wysokości 1500zł' + kasa na podatek, której się nie dostaje. warto wiedzieć o co się gra, jest inna motywacja emotka

Wiem o co gram, zawsze czytam regulaminy. Tak jak zostało napisane wyżej 1500 to dodatek. 

Jeśli Laureat odwoła możliwość skorzystania z całości lub części Nagrody Głównej z jakiejkolwiek przyczyny nie leżącej po stronie Organizatora, nie będzie mu przysługiwał zwrot jakichkolwiek poniesionych kosztów, możliwość skorzystania z Nagrody Głównej w
innym terminie lub zwrot równowartości Nagrody Głównej.

W przypadku gdyby z przyczyn losowych Laureat nie mógł skorzystać z Nagrody Głównej, osoba towarzysząca uprzednio zgłoszona
przez Laureata może skorzystać z Nagrody Głównej jedynie samodzielnie

Grając z założeniem, że jak wygram Główną a nie pojadę to mam kieszonkowe 1500 jest podejściem egoistycznym- blokowanie miejsca tym, którzy piłkę i mecze kochają

Może jechać też jedna wskazana osoba.
Poza tym do nagrody głównej  najpierw prowadzi zwycięstwo TV, wiec jesli wygra kilka szt. i za ktoryms razem nawet nie obierając sobie za celu nagrody głownej, trafi ją to co?? Ja nie uwazam tego za egoistyczne. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6350413 Napisano: 26.04.2017 17:15:46 w Lay's
cb656 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Wiekszość gra w Lays o TV , a co zrobicie jak przypadkowo traficie główną??  Mam na myśli np. brak wolnego w pracy emotka  

Tu nie ma przypadków. Tu jest działanie według schematu:
- założenie poczynione, zadanie wykonane, cel osiągnięty.
Wygrana jest w pełni świadomym wyborem. emotka emotka Głęboko w to wierzę (w odróżnieniu od różnych innych teorii na temat tego konkursu emotka - w końcu mam informacje z pierwszej ręki)

Nie każdy gra o nagrodę główną. Mi zależy np by wygrać TV, więc gdybym trafił nagrode główną to byłaby jakąś wypadkową a nie celem samym w sobie.
W wygranych jest wiele szczescia i przypadku, nie powiedziałbym że to tylko wybór(?) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6350409 Napisano: 26.04.2017 17:12:28 w Lay's
ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

Wiekszość gra w Lays o TV , a co zrobicie jak przypadkowo traficie główną??  Mam na myśli np. brak wolnego w pracy emotka  

Kasę dostaniesz gdziekolwiek będziesz - w pracy czy na urlopie.

Kasę?

Główną wygraną jest podróż z biletami i kasa: "nagroda pieniężna w wysokości 1500zł' + kasa na podatek, której się nie dostaje. warto wiedzieć o co się gra, jest inna motywacja emotka

Wiem o co gram, zawsze czytam regulaminy. Tak jak zostało napisane wyżej 1500 to dodatek. 

Jeśli Laureat odwoła możliwość skorzystania z całości lub części Nagrody Głównej z jakiejkolwiek przyczyny nie leżącej po stronie Organizatora, nie będzie mu przysługiwał zwrot jakichkolwiek poniesionych kosztów, możliwość skorzystania z Nagrody Głównej w
innym terminie lub zwrot równowartości Nagrody Głównej.

W przypadku gdyby z przyczyn losowych Laureat nie mógł skorzystać z Nagrody Głównej, osoba towarzysząca uprzednio zgłoszona
przez Laureata może skorzystać z Nagrody Głównej jedynie samodzielnie Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6350403 Napisano: 26.04.2017 17:02:45 w Lay's
ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

Wiekszość gra w Lays o TV , a co zrobicie jak przypadkowo traficie główną??  Mam na myśli np. brak wolnego w pracy emotka  

Kasę dostaniesz gdziekolwiek będziesz - w pracy czy na urlopie.

Kasę? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6350394 Napisano: 26.04.2017 16:48:19 w Lay's
ewikewikk napisał(a):

magnus napisał(a):

rufus napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Też mnie skręca emotka  Wyjazd mnie nie interesuje , ale ciekawość jest emotka  Ja chyba już w tym konkursie wygrałam swoje ...
Tylko szkoda że nagrody nie dotarły jeszcze

krseta napisał(a):

Skreca mnie z ciekawosci zeby zobaczyc hasla z glownych:) bo juz nie wiem co trzeba napisac:p

Mnie skręca, żeby zobaczyć hasła z TV.
A jeszcze innych zapewne skręca, by zobaczyć hasła koszulek..

Może lepiej nie wiedzieć bo połowa forum skręciłaby się ze śmiechu.
Mnie jeszcze do dzisiaj skręca jak a może czym uśmiechnął się ktoś za 70 tysięcy 

Z moich hojnie nagradzanych haseł na przestrzeni ostatnich niecałych 3 lat wynika, że liczą się hasła dopracowane, przemyślane i na temat. Wierzę, że jednak wygrywają fajne a nie przypadkowe. Przynajmniej w tych konkach.

Nie sądze by wszystkie byly czytane, wiec i te dopracowane, przemyslane oh i ah moga zostac niezauwazone posrod setek czy tysięcy innych. emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#6350369 Napisano: 26.04.2017 16:05:24 w Lay's
niunia-k napisał(a):

Też mnie skręca emotka  Wyjazd mnie nie interesuje , ale ciekawość jest emotka  Ja chyba już w tym konkursie wygrałam swoje ...
Tylko szkoda że nagrody nie dotarły jeszcze

krseta napisał(a):

Skreca mnie z ciekawosci zeby zobaczyc hasla z glownych:) bo juz nie wiem co trzeba napisac:p

Mnie skręca, żeby zobaczyć hasła z TV.
A jeszcze innych zapewne skręca, by zobaczyć hasła koszulek.. Wyświetl w wątku >>

rufus

#6349616 Napisano: 24.04.2017 20:13:40 w Lay's
ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

emotka JAK ZYC GDY NIE MA NIC?!!!   emotka

Jak nie ma nic? Boczki po chipsach i Pepsi są i z nami wszystkimi zostaną, bo latem jest zawsze dużo promocji u Lidii emotka Chy

Chyba ze.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

rufus

#6349600 Napisano: 24.04.2017 19:42:14 w Lay's
emotka JAK ZYC GDY NIE MA NIC?!!!   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6349566 Napisano: 24.04.2017 17:40:19 w Lay's

rufus

#6348515 Napisano: 20.04.2017 23:02:44 w Lay's
Wszystko byłoby super, gdyby nie miały logo. emotka  A gdyby były jeszcze bialo czerwone to już w ogole. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6348389 Napisano: 20.04.2017 16:53:16 w Lay's
0 0