Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#7170636 Napisano: 18.04.2024 14:42:53 w Paragony na trwające konkursy
Kupie danio netto Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170592 Napisano: 18.04.2024 12:14:29 w Żabka
Jeszcze nie wysylalem zgloszenia, ale regulamin mowi ze bedzie oceniania "instrukcja" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170559 Napisano: 18.04.2024 10:11:58 w Smolar
misiamarysia napisał(a):

anaesth napisał(a):

Smolar przygotował paczkę do wysłania - czyżby szczoteczka z Sensodyne? Też macie info w appce DPD?

Tak, i czekam również na szczoteczkę. Poza tym w appce DHL jest informacja, że dziś przyjedzie coś od AMOOCO, chyba ten zestaw Lubella, Krakus itp.

Na pewno ten zestaw. Wyświetl w wątku >>

rufus

#7170475 Napisano: 17.04.2024 20:10:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

rufus napisał(a):

Rozbraja mnie weryfikacja fuzetea. 
2 paragony najpierw zostaja odrzucone jako niespelniajace regulaminu (chociaz wczesniej o tym samym opisie byly bez problemu akceptowane), pozniej te same  dodane z napojem na zdjeciu i jeden zostaje jednak zaakceptowany a drugi odrzucony przez to że... byl juz zuzyty. W jaki sposob moze byc zuzyty jesli w ogole wczesniej nie byl zaakceptowany?
Jesli ktos z fortis czyta ten post to niech sie pier.. w pusty leb albo kogos siedzacego biurko obok, ktory zajmuje sie ta loteria.. 
emotka  
Pajace. emotka


rufus... nie zniechęciłeś mnie wystarczająco skutecznie emotka Kopiłem dziś pierwszy raz i oczywiście babol przy skanowaniu emotka  Wysłałem do ręcznej za pomocą tego formularza co tam się pojawił od razu. Długo się czeka na info i w jakiej formie ono przychodzi? Czy w jakiejś innej formie się toczy batalie ? A najlepsze jest to że mi się naprawdę pić chciało i nie robiłem tego celowo pod konkurs emotka

Dostajesz token. Fuzetea to listek na samym dole.
A żeby sprawdzic status to klikasz na samym dole w prawym dolnym rogu w apce, pozniej profil i sprawdz status rachunkow. 

Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

rufus

#7170433 Napisano: 17.04.2024 18:08:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rozbraja mnie weryfikacja fuzetea. 
2 paragony najpierw zostaja odrzucone jako niespelniajace regulaminu (chociaz wczesniej o tym samym opisie byly bez problemu akceptowane), pozniej te same  dodane z napojem na zdjeciu i jeden zostaje jednak zaakceptowany a drugi odrzucony przez to że... byl juz zuzyty. W jaki sposob moze byc zuzyty jesli w ogole wczesniej nie byl zaakceptowany?
Jesli ktos z fortis czyta ten post to niech sie pier.. w pusty leb albo kogos siedzacego biurko obok, ktory zajmuje sie ta loteria.. 
emotka  
Pajace. emotka Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

rufus

#7170414 Napisano: 17.04.2024 16:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo.

Tak dokładnie, ręczna weryfikacja też odrzucona. Będę do skutku wysyłać emotka

U mnie pojawil sie inny przypadek
Kupilem kilka napojow i tylko 1 recznie zaakceptowany a pozostale odrzucone jako wczesniej juz uzyte.
A wszystkie wrzucalem w tym samym czasie do akceptacji emotka

Fortis chyba sobie jaja robi. Kilka paragonow z fuze tea odrzuconych bo niby juz zuzyte, przed chwila kolejne 2 zgloszone i odrzucone bo nie spelniaja regulaminu. Wczesniej z tym samym opisem byly normalnir akcetpowane.
Ktos ma taki sam problem?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170360 Napisano: 17.04.2024 13:27:18 w Smolar
visserarthur napisał(a):

Smolar nie przestaje, delikatnie mówiąc, zaskakiwać... po zapisach, że zakupu należy dokonać osobiście, że podać można tylko swój numer konta, teraz czytam, że nie można sprzedać biletów na Euro. Tam pracuje, albo ktoś zazdrosny, albo xyz. Zapisy ponad prawem. Jak to przeczytałem, to kolejny raz się z nich zaśmiałem.

Wydaje mi sie, ze takie zapisy sa naturalna sprawa, tym bardziej ze z tego co wiem sprzedaz biletow ogolnie jest zakazana przez uefa. Ale to teoria, a praktyka swoje. Nie przejmowalbym sie tym zapisem. Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

rufus

#7170333 Napisano: 17.04.2024 12:09:17 w Paragony na trwające konkursy
Circle lays kupieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170322 Napisano: 17.04.2024 11:48:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar mnie nie nawidzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170308 Napisano: 17.04.2024 11:31:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo.

Tak dokładnie, ręczna weryfikacja też odrzucona. Będę do skutku wysyłać emotka

U mnie pojawil sie inny przypadek
Kupilem kilka napojow i tylko 1 recznie zaakceptowany a pozostale odrzucone jako wczesniej juz uzyte.
A wszystkie wrzucalem w tym samym czasie do akceptacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

rufus

#7170234 Napisano: 16.04.2024 21:12:29 w Konkursy z grami
adamo86 napisał(a):

Jaki wynik starczał na bona?
Bo póki co mam 35s i nie wiem czy to już dobry emotka

Jeszcze troche brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170158 Napisano: 16.04.2024 16:18:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cytriss19 napisał(a):

ReneK napisał(a):

banka-manka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

panasa napisał(a):

Eduschoa

Jaki jest koszt tej kawy Eduscho? Nie mogłam jej znaleźć w najbliższym C4

U mnie była tylko rozpuszczalna, w zeszłym tygodniu na promocji za 22 zł. Cena normalna 30

Ja dziś kupiłam na promce za 15.99 parzonke CLASSIC COFE! Zielone opakowanie!A na paragonie opis Kawa Tchibo Edu...emotka

u mnie ten sam opis, więc chyba wszędzie tak samo... Rozpuszczalną kupiłam po 21,99, mielona 15,99

Tak, wszedzie. Wlasnie kupilem Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

rufus

#7170116 Napisano: 16.04.2024 13:55:25 w Paragony na trwające konkursy
Kupie Lays Circle Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170017 Napisano: 15.04.2024 23:43:24 w SZUKAM....
bonitta napisał(a):

Szukam informacji czy w konkursach żabki trzeba grać na dane z aplikacji na jaką był zakup produktu promocyjnego. Konkretnie mam na myśli Oshee

Sa czasem zastrzezenia w regulaminach, ale do praktyki ma sie to tak, ze nie trzeba.
Z doswiadczenia nigdy nie mialem z tym problemu. Wyświetl w wątku >>
1 bonitta 0

rufus

#7169971 Napisano: 15.04.2024 19:39:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo.

Tak dokładnie, ręczna weryfikacja też odrzucona. Będę do skutku wysyłać emotka

Zaliczyli przed chwila wszystkie jakie dodalem c4. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7169958 Napisano: 15.04.2024 18:22:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo.

Tak dokładnie, ręczna weryfikacja też odrzucona. Będę do skutku wysyłać emotka

dzis wyslalem tez do weryfikacji. Zobaczymy Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7169946 Napisano: 15.04.2024 17:43:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7169933 Napisano: 15.04.2024 16:48:33 w moje dzisiejsze wygrane :)

rufus

#7169908 Napisano: 15.04.2024 15:59:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agulina napisał(a):

Co to za konkurs w Lidlu z 7 daysami?

Moze ten:
https://zaszalejz7days.pl/ Wyświetl w wątku >>
1 Agulina 0