Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

rufus

#6749274 Napisano: 02.12.2020 16:41:25 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
czy sa w c4 małe puszki napojow rockstar? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

rufus

rufus

#6748801 Napisano: 01.12.2020 11:35:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
colagate emotka
Wygrał ktoś kto miał problem z wyslaniem zgloszenia, wysyłał przez maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6748517 Napisano: 30.11.2020 14:59:11 w Giełda Kodów ; )
Żniżki empik po 10 zł wymienię na coś. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6748066 Napisano: 27.11.2020 20:51:24 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

Są w biedrze majonezy winiary mniejsze niz 500 ml?  emotka

moim zdaniem nie ma, nie widzialam

Byłem w czterech i też nie spotkałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6748059 Napisano: 27.11.2020 20:29:53 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Są w biedrze majonezy winiary mniejsze niz 500 ml? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

rufus

#6746610 Napisano: 23.11.2020 12:15:54 w moje dzisiejsze wygrane :)

rufus

rufus

#6744308 Napisano: 15.11.2020 16:16:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

koala33 napisał(a):

W Książęcym powinno się pojawić na stronie jakieś podziękowanie, cokolwiek? Bo wysłałam, zgłoszenie zniknęło, ale nic poza tym.

U mnie podobnie

Właśnie... ?? emotka  
W regulamie jest zapis "Dokonanie Zgłoszenia skutkuje wyświetleniem na ekranie komunikatu potwierdzającego udział w Konkursie."
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6744262 Napisano: 15.11.2020 11:45:05 w Smolar
reniii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

gizoon napisał(a):

reniii napisał(a):

Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne.

Reniii mam takie same zdanie jak Ty. Dla mnie ta agencja to  OSZUŚCI! Sporządzanie czegoś takiego jak czarna lista jest naganne. Niestety organizują większość loterii. Ludzie ich chwalą do momentu, gdy przestaną u nich wygrywać. Ja od 1,5 roku nic u nich nie wygrałem. Zainwestowałem w konkursy grubo ponad 2 tysiące złotych. Czasem mam ochotę napisać do tych OSZUSTÓW i im wygarnąć. Te gn ... nawet na e-maile mi nie odpisują jak mam pytanie. Za to na nr brata, mamy, ojca wygrywam. Ich pewnie też zaraz dodają do czarnej listy. Chyba po każdym konkursie zażądam by wykasowali moje dane. Chociaż wtedy to już w ogóle będę mieć u nich  przerąbane. 

Wiem, że są osoby, które się chwalą wygranymi u Smolara i podobno na ciągłe te same dane, ale cóż z tego, skoro ja tego niestety nie zauważyłam u siebie. Teraz jak jest jakiś konkurs to patrzę, kto go organizuje i jeśli jest to Smolar, to bardzo często nie biorę udziału. Jeśli to bramki, to jeszcze puszczam parę zgłoszeń, ale jeśli to oni wybierają, to już nie mam żadnych szans. Ostatnia moja wygrana to karta do Biedronki ''Graj o bon na tron''. A jak dawno to już było? Ale chyba sponsorom tych loterii/konkursów chodzi o to, aby wszystko było uczciwie przeprowadzone i wszyscy, którzy zakupili produkt mieli równe szanse na jakąkolwiek wygraną. Producentom zależy na jak największym zainteresowaniem danym produktem, ale skoro są te czarne listy to ja odpuszczam i wiele osób też tak robi. I jeszcze u Smolara jest to wkurzające, że nie podają listy laureatów a to już jest pole do nadużyć, bo kto wie ile osób naprawdę wygrało. Myślę, że dużo osób już zmieniło numery telefonu i skrzynki, tylko się z tym nie ujawnia na forum. 

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś również i Ty zmieniła numer telefonu i maila. Inwestycja mała, a być może przekonasz się...czy smolar faktycznie "kantuje" czy jednak to Ty masz przysłowiowego pecha. Zamiast snuć dziwne rozkminy i tracić czas - działaj.  emotka

Tak zrobię właśnie. Czas najwyższy to zweryfikować.  emotka

Sprawdze i ja. Na lata gry, nic fajnego nie wpadło. Dosłownie kilka drobnych.
Jak widze przy loterii smolar to az mnie skręca. emotka Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

rufus

#6743890 Napisano: 13.11.2020 13:39:52 w Avanti
holaaolaa napisał(a):

No dobra dobra, kiedy jakiś ciekawy konkurs Lay's jak za starych dobrych czasów?
bida z nędzą u Lidki, strasznie mało konkursów ma...

o tym samym dzis pomyslalem. Wyświetl w wątku >>

rufus

#6743834 Napisano: 13.11.2020 12:06:52 w Czy informują/ informowali?
Orange juz wszystko? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6743388 Napisano: 11.11.2020 19:38:52 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

8rufus napisał(a):

bc142 napisał(a):

szukam sprawdzoengo programu na telefon do zmniejszania wielkości zdjęcia- cięgle mam fotki powyzej 2MB I nie mogę ich wgrać- ktoś coś?

ja robie screen zrobionego zdjecia. emotka

Nieeeeeee, proszę. Nie róbcie tak emotka  screen to masakra dla fotki. 
Pixlr spróbuj, tam możesz sobie ręcznie zmienić rozdzielczość wystarczy ją zmniejszyć i powinno być ok. 

dla jakiegos ogolnie zdjecia tak, ale tak dla np. samego paragonu jest wystarczajace. zmniejszona rozdzielczosc i nadal widoczne literki w przyblizeniu. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6743381 Napisano: 11.11.2020 19:07:09 w SZUKAM....
bc142 napisał(a):

szukam sprawdzoengo programu na telefon do zmniejszania wielkości zdjęcia- cięgle mam fotki powyzej 2MB I nie mogę ich wgrać- ktoś coś?

ja robie screen zrobionego zdjecia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6743071 Napisano: 10.11.2020 13:02:22 w Czy informują/ informowali?
0 0

rufus

#6742783 Napisano: 09.11.2020 12:10:42 w Wkurza mnie...
Gdyby nie wasze wpisy to tez bym myslal ze kinder jeszcze mozna rejestrowac..
No coz, kilka papierkow do kosza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#6742771 Napisano: 09.11.2020 11:35:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bluza z Lecha, to chyba jakas klapa. EKO materiał od wewnetrzej strony jest zmechacony i sie sypie..? Po zdjeciu niej z siebie okazalo sie, ze jestem caly czarny. emotka
Wyświetl w wątku >>