Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rat

rat

#6493228 Napisano: 29.05.2018 21:30:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale wklejka w snickersie , nawet dobrze nie wyretuszowana wycinka batonaemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6466884 Napisano: 23.02.2018 18:08:00 w Kupię...
2 kody  do cinema city kupie Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6449862 Napisano: 07.01.2018 21:48:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

promyk-slonca napisał(a):

Tu Wam coś powiem w sekrecie:

Aby stwierdzić, czy wewnątrz znajduje się niespodzianka z kolekcji, wystarczy odwrócić jajko i przyjrzeć się jego etykiecie. Chodzi konkretnie o znaki umieszczone pod kodem kreskowym.
Skrót DF informuje, że w jajku znajduje się zabawka z kolekcji.
Litery DFB sugerują, że w środku jest prawdopodobnie coś mało interesującego.


To nieźle! A ja kilkanaście lat temu szukając jajka dla dorosłego obecnie syna, ważyłam je na wadze w sklepie, bo te z figurkami z kolekcji były ciut cięższe emotka

Sprawdzałaś to w rzeczywistosci? czy skopiowałaś to z neta?  
Polskie jajka mają inne oznakowania i nijak ma się do tego co wstawiłaś... Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6439393 Napisano: 08.12.2017 22:29:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
primaballerina napisał(a):

Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica. 

Dla mnie to celowe zagranie agencji, nie żadne losowanie,  wybierają "ekstremalną prostote" stworzoną przez normalną Grażyne. Taki gest środkowego palca dla konkursowiczów co przesadzają z kreatywnymi zdjęciami i w 100% są pewni swojej wygranej. Wyświetl w wątku >>

rat

#6437164 Napisano: 05.12.2017 11:09:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do kiedy maslanka mragowska ma czas na wysyłkę nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6436511 Napisano: 03.12.2017 21:24:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dane do oswiadczenia
Pesel, nr dowodu osobistegoemotka
podajecie prawdziwe dane?? 
przejdzie jak pomyle jedną cyferkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6433961 Napisano: 28.11.2017 10:09:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
T-mobile tak się za..kopał w akcji ze stroną, że pewnie utracił wszystkie zgłoszenia i mysli co zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
2 jokan, FBilona 0

rat

#6433950 Napisano: 28.11.2017 09:57:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
agniehaha89 napisał(a):

Jakie są wasze odczucia odnośnie wyników hasbro w c4. Waszym zdaniem wygrywają obrazki typowo narysowane przez małe dzieci czy wręcz odwrotnie? I czy znaczenie ma rodzaj namalowanego prezentu tj. czy musi być namalowany prezent zabawki firmy hasbro? 

No auto raczej poszło do rysunku dziecka lat 17 ,uczęszczającego do klasy plastycznej w szkole ,która jest odpowiednikiem  Wydziału Sztuk Pieknychemotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

rat

#6433431 Napisano: 27.11.2017 10:35:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z Carrefour Wielka-promocja Hasbro ktoś coś wygrał?? Niby wyniki 23.11 a cisza ? Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6433430 Napisano: 27.11.2017 10:32:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
poprostuanette napisał(a):

rufus napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

rufus napisał(a):

Piekna kreatywnosc kartki z TMOBILE z 25 listopada..Rece opadają.

Nie tylko z tego dnia emotka inne fotki pięknie dopracowane, widać sporo poświęconego czasu a wygrywają fotki "obrobione" w 2 min. Nie wiem czym się to jury kieruje emotka

wlasnie tak. sam troche sie napracowalem i wydawalo mi ze ze calkiem fajny pomysl. a tu takie cos. bez zadnej inwencji tworczej. a nawet bez udekorowania chociazby.. wiele dobrych prac było z ciekawymi pomyslami

mój mąż stwierdził że jest losowanie skoro nagradzają byle... że wiele pieknych kartek jest niedoceniana

Nie przesadzajcie, bo jest pół na pół , połowa konkursowiczów i połowa "zwykłych Kowalskich" nagrodzonych.  Ja byłam bardzo przerażona jak zobaczyłam, że wygrywają tutaj znowu znajome nazwiska. A teraz się ciesze bo jest światełko w tunelu

Minus jedynie, że trzeba mieć dziecko , albo partnera do zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6433122 Napisano: 25.11.2017 18:41:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
coccinelle napisał(a):

rat napisał(a):

Allegro oświadczenie nagrody głównej- Nie prowadzę działalności gospodarczej
A co to za wymóg??

W konkursie należy wziąć udział, jeśli ma się konto zwykłe. Firmowe odpadają.

No tak zgłaszam z konta prywatnego, ale mam działalność.
To powinno być jakoś sensowniej opisane w regulaminie Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6433118 Napisano: 25.11.2017 18:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Allegro oświadczenie nagrody głównej- Nie prowadzę działalności gospodarczej
A co to za wymóg?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rat

#6432207 Napisano: 23.11.2017 13:56:43 w WC - rozmowy o wszystkim
delfinka101 napisał(a):

cb656 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy jak nie widzę wpisów jakiegoś użytkownika (...) to chyba ten ktoś mnie zablokował co?

Podoba mi się ta koncepcja emotka kiedyś dawno temu wnioskowałem do pionasa o wprowadzenie czegoś takiego*, ale stwierdził, że to niemożliwe. A szkoda... korzystałbym emotka
---
* - czegoś takiego, ale w drugą stronę: by po zablokowaniu kogoś, nie widzieć później jego wpisów na forum. Tak miało być. Z pośpiechu podpowiadałem skrótowo.

Chyba to jednak jakaś awaria na stronie bo raz widzę a raz nie..ok:)

napisz do tej osoby to się dowiesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0