Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isabella

isabella

#6742300 Napisano: 07.11.2020 01:13:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
"Unikalne napakowane" w paczce 3 keczupy i 4 musztardy Wyświetl w wątku >>

isabella

#6554903 Napisano: 09.12.2018 11:15:56 w Oddam za darmo
Jeśli ktoś planuje robić rezerwację na Flixbussa to oddam jeden kod z Hoop Cola na zniżkę na bilety.. Zapraszam na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6554901 Napisano: 09.12.2018 11:09:53 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

Opinii osób zaangażowanych w skanowanie paragonów GFK  czy to się opłaca? Czy poświecony czas jest odpowiednio wynagradzany, itp?



Hej ją w tym jestem od Listopada dopiero i może nagrody jak nagrody ale zauważyłam że oni nie naliczają punktów za ilość zeskanowanych paragonów czy coś tylko mają swój system i szczerze nie jest to za bardzo opłacalne i już jestem zniechęcona.. Poza tym na internecie są opinie osób które piszą że np przez uzbierała sobie paragony z całe o tygodnia a później skanowała.. Hmm te osoby zapomniały dodać że skanowanie wy laglada tak że z paragonu przepisujesz tylko cenę a skan ujesz nie paragony a każdy zakupiony produkt WIEC zabawy jest co nie miara z tym a w dodatku jeśli skanowaly te osoby raz w tygodnou to nie wiem jakie produkty.. Mnie przestaje się chcieć ze skaner latać po calym domu i skanować każdy zakup.. Jeśli ktoś lubi takie rzeczy to czemu nie jednak praca prawie za darmo do tego skaner musi być non stop podłączony do prądu bo się łączy z GSM i sam 2 x w tygodniu wysyła statystyki. Nie pamiętam teraz dokładnie.. Pan mówił że chyba w środy i niedzielę ale nie pamiętam dokładnie.. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

isabella

#6528955 Napisano: 17.09.2018 08:05:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzis wygranna książka Triskel Gwardia z konkursu Triskel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6527144 Napisano: 10.09.2018 14:37:43 w Oddam za darmo
Przed chwila otrzymalam informacje o wygranym podwojnym bilecie na film KnO, jednak zagapilam sie i okazalo się ze jest w Elblongu. Chetnie przekażę jakoś ten bilet. Moge tam chyba zadzwonic i przekazać ze ktos inny odbierze. Film jest 11 wrzesjia o godz 19. Zainteresowana osobe zapraszam na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6527141 Napisano: 10.09.2018 14:30:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed chwila bilet do kina na film KnO Wyświetl w wątku >>

isabella

#6448136 Napisano: 03.01.2018 05:12:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ostatnio nagrody rzeczowe dla zwierząt od ZooTaurus Wrocław, z czego nagroda doszła wczoraj i to w ekspresowym tempie i byłam w szoku j pod wrażeniem ilości.
Wygrałam również kocyk LePampuch z włókna kokosowego. Dziś ma zostać wysłany emotka z zielonej albo Jeleniej góry
Ponad to idzie do mnie jakaś paczka niespodzianka z Warszawy Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6381304 Napisano: 20.07.2017 20:55:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odebrałam z konkursu Mistrzowie z plastra łódzkiego gadżety : biała czapka z daszkiem, smycz oraz plecak ponad to dziś dostarl do mnie wygrany Fotoobraz z wybranym przeze mnie zdjęciem z konkursu na Facebooku Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6380631 Napisano: 19.07.2017 05:19:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Właśnie odczytałam maila o wygranej nagrodzie, gadżety plecak czapka i smycz z konkursu Mistrzowie w Pasach - plaster Łódzki. Odbiór nagrody osobisty więc pewnie jeszcze dziś będzie u mnie. Wyświetl w wątku >>

isabella

#6363495 Napisano: 03.06.2017 09:03:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
prawdopodobnie na poczcie czeka już na mnie wygrana z konkursu Granice, książka KILKA ODLAMKOW CIEBIE Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6359397 Napisano: 24.05.2017 07:56:36 w Oddam za darmo
Oddam wejściówkę na IV Pistacjowe Spotkanie z Pasja- Podróże. Odbędzie się w Warszawie 25.05.2017 Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6359370 Napisano: 23.05.2017 22:56:47 w Oddam za darmo
Witam emotka oddam kod rabatowy do sklepu że strony www.okiemmaluszka.pl 5% rabatu na cały asortyment. Kod jednorazowy ważny do 31.08.2017. Priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6355123 Napisano: 11.05.2017 13:57:14 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?

emotka śmiało emotka
Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
(dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)

ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?

Isabell, Isabel, lalala... emotka gołąb skrzydłem jak w pierś białej ciszy... emotka
Taaa... to powiadasz, że nie widziałaś jeszcze wyszukiwarki? Ona (ta wyszukiwarka) znajduje się na samej górze po prawej stronie. Tam wpisujesz (albo wklejasz) adres czy inny fragment tekstu, którego istnienie w bazie, w opisach konkursów, chcesz sprawdzić.
Jesli to adres internetowy z facebooka, proponuję OGRAniczyć GO TYLKO DO TEGO FRAGMENTU, KTÓRY POKAZUJE NAZWĘ PROFILU - RESZTA NIEPOTRZEBNA. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskasz odpowiedź o wszystkich konkursach w bazie, które ten profil organizuje. Na przykładzie wybranego konkursu, dobrze? To jest link do konkursu na facebooku https://www.faceb...227602728160/?type=3
...więc skracamy go do postaci najprostszej, czyli: www.facebook.com/margerita389/ i takiego czegoś szukasz w bazie. Wypróbuj emotka

dziękuję za radę emotka ale problem miałam taki ze na dole trzeba podać swój nick, jak go podałam to kazali mi się zalogować do konta, będąc na nim zalogowana emotka dlatego się pogubilam. Będę próbować aż się uda kiedyś jakiś dodac Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6355105 Napisano: 11.05.2017 13:04:58 w WC - rozmowy o wszystkim
agniehaha89 napisał(a):

isabella napisał(a):

cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?

emotka śmiało emotka
Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
(dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)

ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?

jeśli jest w bazie to jak go wrzucisz to wyświetli się komunikat, że konk jest w bazie

właśnie próbowałam. Wsadzalam linka i jest obok opcja sprawdź. Nie było go w bazie, ale konkursu nie udało mi się dodać. Już jak kliknelam WYŚLIJ mając wszystko uzupełnione, pokazał się komunikat że nick jest zarejestrowany i muszę się zalogować na konto. Podałam swój nick i jestem cały czas zalogowana. Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6355089 Napisano: 11.05.2017 12:45:55 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?

emotka śmiało emotka
Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
(dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)

ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6354972 Napisano: 11.05.2017 09:17:20 w WC - rozmowy o wszystkim
Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać? Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

isabella

#6354969 Napisano: 11.05.2017 09:10:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałam jeszcze zapytać jak jest z tymi konkursami na Facebooku? Brałam już udział w tylu a w żadnym nawet słownik pochwaly nie dostałam. Ponadto startuje tyle osób a jedną wybierają. Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6354967 Napisano: 11.05.2017 09:07:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś pusto, jakiś mail przyszedł z podziękowanie i informacja że nie wygrałam xD Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6354966 Napisano: 11.05.2017 09:06:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gram od całkiem niedawna i jak tak na was patrzę to mam wrażenie, że mam do czynienia ze starymi wyjadaczami xD którzy mają już trochę doświadczenia. Może jakieś rady dla nowej? Wyświetl w wątku >>
0 0

isabella

#6354330 Napisano: 09.05.2017 20:23:17 w Oddam za darmo
asiam napisał(a):

isabella napisał(a):

Więc ode mnie dziś specjalny kod uprawniający do seansu online filmu na portalu http://www.cineman.pl/ filmu pt. Upadli . Kod: TGCN4T51 prośbą ode mnie, żeby podpisać się, jak ktoś wykorzysta. Nie wiem czy kod jest jednorazowego użytku czy też nie.

Ja chętnie skorzystam z tego kodu. emotka

Bardzo mnie to cieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0