Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niewyspanamama

niewyspanamama

#7172025 Napisano: 24.04.2024 20:06:23 w Kupię...
Katalog Marzeń moze byc krótka data jak ktoś chce się pozbyć na kwotę max 1000 zł ->> kupię taniej Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7169737 Napisano: 15.04.2024 00:04:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
loteryjny napisał(a):

2 głośniki z aquafresh (mam wrażenie, że niewiele osób tu gra) i zestaw kosmetyków z perfecty.

W aquafresh wcale nie tak łatwo wygrać u mnie 7 pudeł emotka  także... gratuluję farta emotka
 u mnie 50 Winiary Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7165873 Napisano: 21.03.2024 22:43:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

sania30 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Znalazł,ktoś tego silana nowego w biedronce ? Mi nogi już wchodzą nie powiem gdzie   byłam w sumie w 5 biedronkach i nie ma

obeszłam też kilka i nigdzie nie ma...
Panie powiedziały że mają na magazynie pełno palet, więc może tam będą, ale nie ma kto rozłożyć...

U mnie też nie ma

Obleciałam 3 biedronki- pustka....

u mnie jest na magazynie będzie jutro emotka

Obleciałam 5 w okolicy w jednej się dowiedziałam że się już dawno wyprzedałyemotka  dawno ? Wątpie...
W reszcie patrzyli na mnie jak na ufo jak o takie coś pytalamemotka  Nawet usłyszałam się to chyba mydło z silana tak ? emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7165207 Napisano: 18.03.2024 21:48:58 w Smolar
A teraz kolejny hit eveline... paczka wysłana po czym niby zwrócona do nadawcy i znowu wysłana do nas... nagraliśmy otwieranie koperty potem maski z której się lało cala dziurawa jest i wymazana czymś na pomarańczowo.Dodatkowo UWAGA OPAKOWANIE- TUBKA GLYCOL JEST PUSTAemotka  PO NACISNIECIU JEST TYLKO POWIETRZE I NIC ZE SRODKA SIE NIE WYDOSTAJE.Kolejna widze perełka... Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

niewyspanamama

#7165200 Napisano: 18.03.2024 21:16:52 w Smolar
Odebrana kolejną paczka tym razem nawet widze na maseczce do twarzy nałożone na siebie 2 różne daty ważności różniące się Rok Od siebie.. dramat Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

niewyspanamama

#7164204 Napisano: 13.03.2024 14:40:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Osoby ktore nie dostały jeszcze paczek z Eveline  sprawdźcie sobie status paczki w In Post apce emotka  Te które wczoraj wysyłali dzis mają status ZWROT DO NADAWCYemotka

ciekawe co z tymi, którzy juz dostali paczki

Napewno pare słów do marki na @ i reklamacja do Smolara. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7164201 Napisano: 13.03.2024 14:35:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Osoby ktore nie dostały jeszcze paczek z Eveline  sprawdźcie sobie status paczki w In Post apce emotka  Te które wczoraj wysyłali dzis mają status ZWROT DO NADAWCYemotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7164047 Napisano: 12.03.2024 20:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować? Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7163849 Napisano: 11.03.2024 22:52:08 w moje dzisiejsze wygrane :)

niewyspanamama

#7163848 Napisano: 11.03.2024 22:51:02 w Wkurza mnie...
Niezmiennie wkurzają mnie "bramki" ... jakie loterie byly piękne do czasu gdy ich nie wymyślili. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

niewyspanamama

#7163141 Napisano: 07.03.2024 17:09:20 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie...
Co to za amatorzy organizują loterię Kinder Bueno- albo problemy z wysyłką paragonu, albo okazuje się (tak się domyślam), że dla nich 3 dni, to 72 godziny, więc pojawił mi się komunikat, że czas na podanie danych już minął... emotka . Nie godzę się na to, więc nie odpuszczę.

życzę powodzenia... u mnie rok temu była identyczna sytuacja.
Formularz się nie otwierał... jak napisałam do nich ze danych nie mogę odesłać to odpisali ze wygasł... tyle było w temacie.Nagroda poszła do puli dodatkowej bo odpisali ze nic nie sa w stanie zrobic...  emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7162145 Napisano: 01.03.2024 20:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Wejdź sobie w laureatów 1 tygodnia na stronie i sprawdź sb nagrody IV stopnia - masa z nich ma status "NAGRODA PRZECHODZI DO PULI
LOSOWANIA DODATKOWEGO"  

dziwne to troche...

Dla mnie niedziwne.
W formularzu wpisuje sie tylko sam numer paragonu. Bez nr kasy fiskalnej czy nipu, imienia i nazwiska.
To daje pole to większe pole do popisu żeby strzelać byle jakimi numerami i "obczajać" bramki. emotka

Wgranie od razu zdjęcia paragonu mogłoby załatwić sprawe i nie byłoby tyle rezerwy. emotka

Mam nadzieję że organizatorzy kiedyś przejrzą na oczy i zaczną "mądrze działać" w kierunku prowadzenia loterii eliminując cwaniaczków...
Tutaj plus taki że jeszcze jest to losowanie dodatkowe ale... w masie innych nie ma i nagrody zostają niewydane.
Za mało danych się wprowadza podczas wypełniania formularza i są tego efekty. Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7162142 Napisano: 01.03.2024 19:56:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Wejdź sobie w laureatów 1 tygodnia na stronie i sprawdź sb nagrody IV stopnia - masa z nich ma status "NAGRODA PRZECHODZI DO PULI
LOSOWANIA DODATKOWEGO"  

dziwne to troche... Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7162140 Napisano: 01.03.2024 19:55:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anialistopad napisał(a):

Co to się porobiło ,że nic wygrać się nie da? W loteriach same pudla . Co się dzieje ?

Łączę się w bólu... emotka  z tymi bramkami oszaleć idzie,a najdziwniejsze jest to że tak jak w Kinder Bueno-mega ciężko wygrać ALE widze,że masa osob nie przechodzi weryfikacji- o co tu chodziemotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

niewyspanamama

#7162137 Napisano: 01.03.2024 19:50:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7161908 Napisano: 29.02.2024 19:21:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lubieladnerzeczy napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Silan Albedo - smsów nie ma ale...wyniki podpięte emotka  przepuszcza formularz

Potwierdzam emotka

podpowiecie jak znaleźć? Bo ja ślepa chyba 🙈 nie widzę

Laureaci zostali już powiadomieni sms-ami więc jeśli nie dostałas to się nie udało emotka  
Wyniki można sprawdzać na stronie agencji Albedo- tam wybiera się promocje a potem uzupełnia dane.Jesli formularz puszcza to znaczy ze jest wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7161625 Napisano: 28.02.2024 15:15:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Silan Albedo - smsów nie ma ale...wyniki podpięte emotka  przepuszcza formularz

Potwierdzam emotka

I ja też potwierdzamemotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

niewyspanamama

#7161196 Napisano: 26.02.2024 14:02:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Albedo Silan jest zakładka.
Podpięte są wyniki? Ktoś wie ?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7160715 Napisano: 23.02.2024 09:21:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kinder Bueno... serio ? emotka  20 zgloszen I 20 pudeł. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7160483 Napisano: 21.02.2024 21:23:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Plis mogę prosić o jakieś wskazówki dotyczące preferencji Karlsbad? Może być na priv, będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź emotka

Ja Ci moge powiedzieć czego nie lubią-mojej twórczości emotka  tyle konkursów ich a ja za Chiny wygrać u nich nie moge... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0