Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niewyspanamama

niewyspanamama

#7141843 Napisano: 23.11.2023 20:16:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mima napisał(a):

zastanawiam się czy w ogóle da się wygrać w prezentowej loterii lidl...?
jeśli tak to na pewno nie mnie....

Da sie  emotka  na innej grupie dzisiaj 2 osoby sie pochwaliły Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7132882 Napisano: 21.10.2023 22:19:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kwiat Paproci gratuluję! Piękna wygrana Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7132881 Napisano: 21.10.2023 22:17:46 w Czy informują/ informowali?
Monster Munch za 2 tydz tygodniowe informował juz?? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7132409 Napisano: 19.10.2023 20:25:55 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

halliday napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

bartez1357 napisał(a):

Wkurza mnie brak dostępności produktów, jeżeli chodzi o Żabkę. Odwiedziłem 4 i wcześniej nie było nigdzie Devarsa pod konkurs a teraz Actimel - towar widmo. U Was też tak słabo?

ktos zwiedził 10 żabek I bez efektu - actimela brak. Mnie się udało jeden dorwać.

to powiedź pracownikowi ze chcesz zakupić tego actimela to pewnie ci zamówi.


W Żabce to tak nie działa

zależy w której emotka  w poprzedniej loterii miałam problem z dostępnością pytałam ze 3x o produkt ,nie było aż udało się go ściągnąć na sklep Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7132109 Napisano: 18.10.2023 21:42:19 w Wkurza mnie...
GreenEK napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dziś dostałam odpowiedź z Bonduelle:
W celu wyjaśnienia wątpliwości informujemy także, że Organizator nie posiada wglądu w systemy kasowe sklepów i podanie danych paragonu nie
pozwala mu na automatyczne sprawdzenie każdego zakupu. W celu dokonania
takiej weryfikacji Organizator musiałby indywidualnie kontaktować się z
punktami sprzedaży w przypadku powzięcia wątpliwości co do informacji
zawartej na paragonie. Regulamin nie zobowiązuje go jednak do tak daleko
posuniętych działań, stąd konieczność przesyłania przez Uczestników
potwierdzeń na paragonach.
Jeśli Organizator podjąłby decyzję pozytywną w Pani przypadku, oznaczałoby to dla niego prowadzenie gry wbrew Regulaminowi, co mogłoby
skutkować odpowiedzialnością po stronie Organizatora. Podkreślam
również, że z uwagi na fakt, że Nagroda zgodnie z par. 4 ust. 5
Regulaminu zasiliła pulę Losowania Dodatkowego, działanie zgodnie z Pani
żądaniem naruszyłoby prawa osób potencjalnie biorących udział w
Losowaniu Dodatkowym. Mając na uwadze powyższe, Komisja zadecydowała o negatywnym rozpatrzeniu reklamacji.
No i 100 poszło ,,lotać", to i córka też nie dostanie.
emotka emotka emotka emotka
To po jakiego grzyba robią konkursy, skoro nie potrafią ustalić dokładnie regulaminu emotka
Guzik sobie robią z ludziemotka

Odpowiedź, którą ja otrzymałam
Szanowna Pani, Stosowana w loterii procedura jest standardowym rozwiązaniem, które występuje w bardzo wielu loteriach, w których uwzględnia się paragon
przy dokonaniu zgłoszenia. Organizator jest świadomy sposobu zapisu
informacji o produkcie promocyjnym na paragonach największych sieci,
stąd jest w stanie dokładnie zweryfikować poprawność dokonanego zakupu.
Nie zmienia to jednak faktu, że Uczestnik jest zobligowany do tego, aby
samodzielnie zweryfikować swój paragon i w razie wątpliwości uzyskać
pieczątkę sklepu. Zmiana sposobu weryfikacji nie jest wolą Organizatora,
jak również nie jest możliwa ze względów formalnych - Regulamin jest
częścią decyzji administracyjnej - zezwolenia które wydaje organ
administracji publicznej, co wyklucza dokonywanie w nim modyfikacji.


To wiedzą czy nie wiedzą co kto pisze na paragonach?!

Macie jedną osobę mniej w konkurencji przy tej badziewnej loterii groszkowo-kukurydzianej- olewam to juz calkowicie... paranoja z tymi pieczątkami jeszcze przed zgloszeniem paragonu...czyli jak na samoobsługowej kupie sb 20 sztuk to mam lecieć i żeby kazda mi podbijali mimo ze jeszcze nie wiem czy wygram? Jeszcze nie zwariowałamemotka  ... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

niewyspanamama

#7131561 Napisano: 16.10.2023 22:30:41 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

brucee napisał(a):

mima napisał(a):

Jak poprosiłam pieczątkę w IM w konkursie Bonduelle to byli mega zdziwieni łącznie z kierowniczką i jej nie dostałam. Tylko podpis kasjerki, co nic mi nie daje. Ludzie w kolejce też patrzyli na mnie jak na dziwadło.

Na nas, konkursowiczów, w ogóle patrzą, jak na ludzi z innej planety. A organizatorzy tego nie rozumieją. Ja kiedyś poprosiłam o paragon w kiosku, a facet na mnie z ryjem, że czemu on ma paragon drukować, że on tylko córkę chwilowo tu zastępuje i nie umie kasy obsługiwać, że kolejkę wstrzymuję (stojący za mną oczywiście poparli to entuzjastycznie i mało mnie nie pobili), że "nie widzieli, paragonu jej się zachciało, jakby bez paragonu kupować nie umiała!". Przyznam, sama czułam się wtedy, jak Marsjanka. emotka

No, to teraz napiszę, że wkurzyłam się na maksa. Kupiłam w Dino groszek Bonduelle na konkurs.
Opis : GROSZ.KONSERW 400G 1x3.99.
Uważam, że to powinno wystarczyć.Wysłałam na konkurs i wygrałam 100zł.
Nie ma opisu firmy.Ciekawe jak ustosunkują się, czy dostanę ten przelew?
Oni są nienormalni, z każdym paragonem biegać do sklepu po pieczątkę, nawet jak nie wygram.
Każdy sklep ma co inne wprowadzone w systemie,a ja nie jestem duchem Świętym,
żebym wiedziała jaki będzie opis na paragonie!!!
Rozumiem, że mogą żądać skan paragonu potwierdzony po wygraniu, a nie przed, paranoja jakaś.emotka
Tak przepadło mi Haribo.Zaznaczam, że gro sklepów ma takie opisy. Uważajcie w Kauflandzie i Lidlu jest też opis:
Groszek konserw., Kukurydza Kons.Córka też wygrała 100zł z takim opisem.
Jeżeli jest więcej takich osób, to proszę piszcie do Organizatora, niech coś z tym zrobią,
bo takie opisy są prawie we wszystkich sklepach. Im więcej osób będzie pisało, to muszą coś zmienić.
Jeżeli weryfikacja będzie negatywna, to będę robiła reklamacjęemotka

Łączę się w bólu...trafia mnie nie powiem juz co z opisami tych paragonów...Przykład z Dino: papier regina opisany byle jak- nie wiadomo nawet o jaką markę chodzi , bonduelle identyko , Haribo tak samo, winiary bez komentarza , Balcerzak też ,Almette i masa innych...  Juz płacąc samym wygranym bonem za zakupy czułam się jakbym sobie go wydrukowała bo obsługa na kasie patrzyła na mnie jak na kosmitę co to jest i do czego służy nie mówiąc o tym ze miałabym jeszcze o pieczątkę prosić na te wszystkie zakupyemotka  Jak raz poprosiłam w jednym sklepie usłyszałam; nie mogę jej dać bo nie wiem do czego ona zostanie wykorzystanaemotka  Nie muszę nawet mowic ze Haribo dzięki takim akcjom przepadło...i wiem ze masa nagrod przepadla z tej loterii ludziom bo na niejednej grupie wrzało o tym... jest konkurs , jest loteria DRODZY ORGANIZATORZY ZRÓBCIE COS Z TYM...MY JAKO POTENCJALNI LAUREACI NIE MAMY WPLYWU NA TO JAK DANY SKLEP OPISUJE PARAGON !!! JA KUPIŁAM PRODUKT O KTORY PROSILISCIE WIEC SPELNILAM WARUNEK REGULAMINU - RESZTE BIERZCIE NA SIEBIE I CHOCIAZBYSCIE MUSIELI DZWONIC DO SKLEPU CZY TEN OPIS TO PRODUKT KTORY CHCIELISCIE TO ROBCIE TO... Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7131019 Napisano: 13.10.2023 22:20:59 w Kupię...
Szczoteczkę soniczna emotka  ma ktoś jakąś fajną? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

niewyspanamama

#7125914 Napisano: 23.09.2023 23:17:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Situation napisał(a):

mima napisał(a):

zastanawia mnie Tiger. Poszło ze 30 paragonów, nagród dużo...no żeby aż taki pech?

Ja paragony zgłaszałem o 3-4 w nocy gdzie teoretycznie najmniej osób bierze udział i też nic

Dobrze piszesz "teoretycznie" emotka  zapewne każdy pomyślał tak jak ty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7125650 Napisano: 22.09.2023 14:06:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma ktoś szczoteczkę z orbit zgloszeniem za ostatni dzien ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7125328 Napisano: 21.09.2023 14:01:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słodycze Lindt emotka  Poprosze więcej tego typu loteriiemotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7123539 Napisano: 14.09.2023 10:15:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Krówka u mnie emotka  , a w rodzinie lodóweczka z Mullermilch emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7122939 Napisano: 12.09.2023 00:06:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Crayola z Nestle  emotka  po chyba 30 próbach Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7122938 Napisano: 12.09.2023 00:05:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7122903 Napisano: 11.09.2023 20:52:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinder niespodzianka dała rodzinne wyjście do kina za 1 podejściem emotka  to lubię emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

niewyspanamama

#7122609 Napisano: 10.09.2023 12:34:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Hebe informowało za wczoraj z quizu ? emotka

Właśnie poszły smsy.

Właśnie dostałam;) dzięki Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7122602 Napisano: 10.09.2023 12:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hebe informowało za wczoraj z quizu ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7121853 Napisano: 06.09.2023 17:08:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W quizie hebe jak coś dzisiaj kupie i mam szanse na koncie to muszę dzisiaj brac udzial czy mogę np jutro jak będzie fajniejsza nagroda? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7121672 Napisano: 05.09.2023 23:08:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynapolna napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Haribo loteria - wygrał ktoś paragonem bez nazwy Haribo ,a po samym opisie nazwy żelek np. Tropi żelki ?? 
U mnie w sklepie patrzą jak na wariata kiedy chce pieczątkę...gdzie nie pójdę to po zakupie nie ma nazwy Haribo tylko np.: Tropi żelki , albo żelki 100g , albo żelka kolorowa...

W zeszłym roku zgłosiłam taki paragon i nagroda przepadła. Nie dostałam nawet maila o braku weryfikacji. Dobrze opisane żelki sa w Biedronce i Kauflandzie

Dzięki za informację.Czyli mogę wywalić swoje do kosza te źle opisane bo ile zachodu o glupią pieczątke to szok... W biedronce niestety trafiłam na kiepsko opisane  "Tropi" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0