Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niewyspanamama

niewyspanamama

#6787342 Napisano: 10.06.2021 17:01:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
LejziDejzi napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

monnikk napisał(a):

doris1 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Czy wszyscy już dostali fotele/kosze ogrodowe z konkursu "Wiosna w sklepach Euro"?

Ja nadal czekam emotka

Ja też nadal nie mam, mimo że niby miał być do końca zeszłego tygodnia. 

też czekam... Ale my z podlasia - z tego co wiem najpierw obwożą południe...

Pisałam do Smolara, ale brak odpowiedzi. Czy ktoś z Was kontaktował się w sprawie foteli?

Nie piszcie do Smolara tylko dzwońcie do osób,które są odpowiedzialne za dostarczenie lub dzwońcie do osoby rozwożącej.
Sama zadzwoniłam dopytać kiedy co i jak żeby nie było jaj że nikogo nie będzie wtedy w domu i bardzo miły pan sam zapytał na kiedy mi pasuje żeby dojechali.
Dzień później fotel był u nas. emotka  

Oni bankowo nie jeżdżą za porządkiem emotka
Tego dnia kiedy do mnie miał dotrzeć rozwoził w 2 końcu Polski fotele a dokładniej- Białystok.Stamtąd dotarł do mnie tego samego dnia mimo ,ze do mnie była kupa kilometrów,a koleżanka obok miejsca w którym był jeszcze nie dostała emotka  także chyba wożą jak popadnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

niewyspanamama

#6784015 Napisano: 26.05.2021 14:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostał już ktoś huśtawkę z EURO SKLEPU? (Smolar) 
Jakoś teraz mieli termin wydania nagrod a cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6771164 Napisano: 21.03.2021 08:07:45 w Co można dostać gratis?
androm napisał(a):

dziś 8:01 naciskalam wypełnione wszystko i puli już nie było w coccolino

trwały dzisiaj równe 36 sekund... mnie się udalo ale bardzo szybko wypełniałam.
Nie zamykajcie strony.Jutro jak macie już wypełnione formularze klikniecie tylko wyslij i gotowe:) Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6766004 Napisano: 21.02.2021 23:59:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś coś na temat loterii Kubusia? W tym etapie do dziś są do wygrania Lego czy mata muzyczna bo nie ogarniam... w regulaminie pisze mata ,a na ich stronie jest napisane klocki (na plakacie za 3 etap też klocki) ... Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6765820 Napisano: 19.02.2021 22:21:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Silan (Rossman) jest jakieś ograniczenie na gosp.domowe ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6764120 Napisano: 10.02.2021 14:13:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hulajnoga od Kubusia emotka   (sprawdzone na str) Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6763655 Napisano: 08.02.2021 15:24:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś czy na konkurs Lindt Biedronka można kupic czekoladę LINDT? czy muszą być praliny 
Doczytałam że ma być produkt LINDT LINDOR a na czekoladach pisze LINDT EXCELLENCE Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6760203 Napisano: 21.01.2021 20:07:37 w moje dzisiejsze wygrane :)

niewyspanamama

#6758752 Napisano: 15.01.2021 15:45:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Jak Wam Milka idzie?

Cudownieemotka emotka   7:0 dla M  Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

niewyspanamama

#6749554 Napisano: 03.12.2020 16:07:59 w Wkurza mnie...
mimoza39 napisał(a):

Wkurza mnie, jak niektóre osoby chwalą się, że coś wygrały, a tak naprawdę zmyślają. Prawie w każdym konkursie wygrywają.

A skąd wiesz że tak nie jest ?
Nie każdy gra tylko na siebie...ludzie grają na całe rodziny.
To że np.ktoś gra na całą rodzinę a ty nie widzisz jego imienia i nazwiska na liście laureatów nie oznacza że nie wygrał.Mógł wygrac na męża, mamę ,siostrę itp.
Niektórzy znają dobrze dane agencje, wiedzą co lubią, i piszą już szablonem żeby wygrać,nic z tym dziwnego.Wykorzystują zdobyta wcześniej wiedzę. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

niewyspanamama

#6741006 Napisano: 01.11.2020 19:07:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

ikropka napisał(a):

yasemin napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

A trafiło ktoś w Knorra dzisiaj?

Trzy zgłoszenia i trzy pudła.

Ja dwa zgłoszenia i dwa pudła.

9 pudeł emotka

A trafiło ktoś w Knorra dzisiaj?


No i ja chyba z 5 pudel ;/

u mnie same pudła... 6:0 

Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6737132 Napisano: 17.10.2020 22:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

polecam przeliczyć liczbę Lewiatanów w całej Polsce, następnie wyciągnąć z każdego średnią osób które zagrają w loterię spełniając wymogi ( nawet po 1 paragonie na osobę, chociaż jeden kupi na jeden inny na -naście,potem dodać liczbę osob z każdego Lewiatana do siebie.Następnie z tej liczby odjąć 4 ( to właśnie te osoby wygrywające Toyoty) no i taka własnie jest szansa na wygranie... emotka  aczkolwiek... czasami 1 paragonem się cos "ustrzeli"... kwestia farta... chociaż na tyle grających osob wygrać obecnie coś wartościowego w loterii to hmmm realna szansa to  emotka

Realna szansa to bardziej nie wygrać niż wygrać... emotka w ostatnim czasie wygrać w loterii " batona, słuchawki czy inną pierdołe to cud" a co dopiero auto i "realna szansa" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6736665 Napisano: 15.10.2020 17:52:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś teraz dostał zwrotkę z "E" lidl...? dzisiaj brak , wczoraj też emotka  konta kasa nie schodzi za wysłanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6732764 Napisano: 30.09.2020 19:43:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mam wrażenie ze wszystkie bramki specjalnie dla mnie sie zamykają emotka   Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

niewyspanamama

#6732763 Napisano: 30.09.2020 19:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś może w 1 etapie loterii "E" wielkie pranie wielkie wygrywanie i na paragonie nie mial oznaczenia ze to produkt "E"? Zakupiłam kilka  produktów wracając z urlopu po drodze a teraz Zonk bo nie ma tam nazwy "E" więc po pieczątke sie nie wroce... pisze tylko proszek do prania i gramatura... Przeszedł komus taki paragon jak wygrał? Pisalam do nich w tej sprawie ale oczywiscie bez odzewu i odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6731526 Napisano: 24.09.2020 19:30:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
niewyspanamama napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

slomkab napisał(a):

tutti napisał(a):

No, oczywiście Kinder bueno mnie też olalo emotka

Mnie też 

dopisuje się... Wrzesień mam mega porażkowy niestety

żeby Wam nie było przykro dopisze się i ja.... przez Bueno ZNOKAUTOWANA  ....30 do 0 .. emotka  emotka  poddaje sie...

Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6731525 Napisano: 24.09.2020 19:29:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

slomkab napisał(a):

tutti napisał(a):

No, oczywiście Kinder bueno mnie też olalo emotka

Mnie też 

dopisuje się... Wrzesień mam mega porażkowy niestety

żeby Wam nie było przykro dopisze się i ja.... ZNOKAUTOWANA....30 do 0 ..emotka emotka poddaje sie... Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

niewyspanamama

#6731443 Napisano: 24.09.2020 14:19:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
smolaaaarrrrr jak mogłeś?! emotka emotka emotka emotka  zamiast przedłużyć moje wakacje... przedłużyłeś suszę nagrodową... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6731432 Napisano: 24.09.2020 14:11:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Przedluz swoje wakacje Tchibo na str Smolara pojawila sie zakladka czy ktos potwierdzi  ze podpiete sa wyniki?bo u mnie jak zwykle...nic nie wygrałeś"

o to samo miałam pytac czy podpięte.... bo u nas wychodzi ze tez pudlooo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0