Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niewyspanamama

niewyspanamama

#6731250 Napisano: 23.09.2020 19:49:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Kinder Bueno którego dnia ma ogłaszać wyniki za I etap ?

dzisiaj bylo losowanie.Teoretycznie do pon mają czas powiadomić Wyświetl w wątku >>
1 ditomaso 0

niewyspanamama

#6731248 Napisano: 23.09.2020 19:48:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

moze ktoś gra w konku Dino-Nestle wprowadza uśmiech (albedo) i pomoże...
wyslałam męża na zakupy kupił produkty jeden produkt nestle i 1 garbera (łaczna suma powyzej 15 zl bo trzeba bylo za min 15 kupic)
paragon nijak się ma do zakupionych produktów... nie ma na nim ani nazwy nestle  emotka  ani gerber emotka  sa typu : kaszka wanil. , słoiczek ryż,kur,march... warto wgl na taki paragon grać ? trzeba po pieczatke lecieć spowrotem ?? czy oni sami to zweryfikują ... ktoś coś ??  jak na to albedo patrzy ?

Wszystkie opisy w Dino takie są. Slij emotka  Albedo samo zweryfikuje.

Bardzo dziękuję za pomoc emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6731243 Napisano: 23.09.2020 19:37:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moze ktoś gra w konku Dino-Nestle wprowadza uśmiech (albedo) i pomoże...
wyslałam męża na zakupy kupił produkty jeden produkt nestle i 1 garbera (łaczna suma powyzej 15 zl bo trzeba bylo za min 15 kupic)
paragon nijak się ma do zakupionych produktów... nie ma na nim ani nazwy nestle  emotka  ani gerber emotka  sa typu : kaszka wanil. , słoiczek ryż,kur,march... warto wgl na taki paragon grać ? trzeba po pieczatke lecieć spowrotem ?? czy oni sami to zweryfikują ... ktoś coś ??  jak na to albedo patrzy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6729536 Napisano: 16.09.2020 15:07:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
rowera jak nie było tak nie ma.... ale jest stówka emotka  dobre i to Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6729507 Napisano: 16.09.2020 14:11:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Karty x bref Lewiatan też dziś wysyłali?

do mnie opaska tylko doszła, karty brak Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6729495 Napisano: 16.09.2020 13:44:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bramki i ja to 2 różne sprzeczności.... emotka emotka emotka ciągle licze na 1 malutkie powiadomienie GRATULACJE ....a dobija mnie spróbuj jeszcze raz, tym razem się nie udało, pudło! , byłeś o krok od wygranej.... ileż można ?!emotka  chyba tylko ja mam takiego nie farta w tym ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6728194 Napisano: 10.09.2020 12:46:52 w Czy informują/ informowali?
Fa Auchan informowało ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6723564 Napisano: 21.08.2020 13:04:23 w Smolar
czy w konkursie silan lidl jest jeszcze ktś kto nie dostał smsa z wygraną??
sprawdzilam na str i jestem laureatem a smsa nie ma.... odeslać dane czy czekać ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6723563 Napisano: 21.08.2020 13:03:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w konkursie silan lidl jest jeszcze ktś kto nie dostał smsa z wygraną??
sprawdzilam na str i jestem laureatem a smsa nie ma.... odeslać dane czy czekać ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6715237 Napisano: 11.07.2020 14:51:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może wie na konkurs Albedo w Lewiatanie BREF potrzeba 1 produkt na paragon DOWOLNY? czy conajmniej 2 ?? Myli mnie ta informacja KUP PRODUKTY....   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6704219 Napisano: 20.05.2020 20:14:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgol napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Poratuje jakaś dobra dusza @ na który trzeba odesłać dane i paragon do ALBEDO w "E" ?Jechałam autem nie miałam gdzie zapisać na jaki @ trzeba odesłać dane... a w regulaminie widzę że niby chcą pocztą ale przez telefon słyszałam co innego..

info@albedomarketing.pl

Serdecznie Dziękuję emotka
Rozumiem że pocztą nie trzeba im tego odsyłać tylko samym @ bo tak zrozumiełam w rozmowie...
W regulaminie pisze tylko że pocztą standardową(listem). Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6704212 Napisano: 20.05.2020 19:31:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Poratuje jakaś dobra dusza @ na który trzeba odesłać dane i paragon do ALBEDO w "E" ?Jechałam autem nie miałam gdzie zapisać na jaki @ trzeba odesłać dane... a w regulaminie widzę że niby chcą pocztą ale przez telefon słyszałam co innego.. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6704151 Napisano: 20.05.2020 13:38:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś wie i pomoże? UDało się w "E", zakupu dokonałam w Laboo ale w sklepie partnerskim …. czy taki paragon jest ok ?? Czy partnerskie też biora udział bo nigdzie informacji nie widze... Nie ma tam na nim żadnej informacji że to LABOO emotka emotka emotka dojdą sami że sklep jest okej ? Miał ktoś taki podobny przypadek ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6704133 Napisano: 20.05.2020 12:40:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nareszcie mogę się tu wpisać emotka Eeeeeeeeeemotka   tysiak emotka   Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6697181 Napisano: 16.04.2020 16:26:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masakra… co się z tym światem dzieje... niejednokrotnie pomagałam innym oddawałam coś za free nie chcąc nic wzamian gdzie inni biznes by z tego zrobili, albo kupowałam coś sobie do domu a PRZY OKAZJI OKAZYWAŁO SIĘ ŻE PRODUKT KTÓRY KUPIŁAM MOŻNA PARAGON WYKORZYSTAC POD KONKURS I NIE WYKORZYSTYWAŁAM...bo zwyczajnie nie chciałam danej nagrody.Oddawałam za free… na licytacjach jak jeszcze były philipsa poświęciłam czas dla kilku osob i pomogłam im ZA DARMO nic nie oczekując w zamian wylicytować ekspres za dobrych kilka tysięcy , depilator itp.. gdzie mogli zostać z niczym bo sami np. by sobie nie wylicytowali a punkty by przepadły...Nie mogli np. bo byli w pracy i te osoby nie miały jak próbować a siedząc w domu z dzieckiem gdy spało mogłam próbować i robiłam to... Oferowałam wielokrotnie kody na loterię spod kapsli ZA DARMO tylko dlatego że poslałam ich -dziesiąc a i tak nic nie wygrywałam... i dawałam z nadzieją ze może komuś innemu przyniosą szczęście skoro mi nie...
A jak nagle "TO JA WPADŁAM" przez własną głupotę... bo odesłałam paragon na którym miałam 3 rzeczy konkursowe na 1 z nich który skończył się wcześniej POCZTĄ to już zostaje się zlinczowanym i przekreślonym że KTOŚ TAK SPECJALNIE PISZE.... bo chce kupić! Ludzie pobudka... nikomu źle nie życzę,ale może kiedyś znajdziecie się w podobnej sytuacji i wygracie np. z rezerwy auto czy gotówkę gdzie nie podawało się nr paragonu i będziecie ziemie przekopywać żeby go mieć to może wtedy zdacie sobie sprawę że nie wszystkich wrzuca się do jednego wora...Moja codzienna życzliwość niektórym nie dorasta do pięt... WIDZĘ COŚ WIĘCEJ NIŻ CZUBEK WŁASNEGO NOSA... Ja wierzę że kiedyś ta "karma do mnie wróci" może nie teraz może nie w tym miejscu ale wróci... zawsze wraca...
Nie napisałam że przygarnę za free.. oferuję za to konkretną pomoc , wymianę itp... nie uda się ? Trudno przeżyję! Za własną głupotę się płaci ale przynajmniej jest własna. emotka  
Tak uprzedzam innych pytania... jak posłałaś to nie mogłaś robić zdj ?? Nie pomyślałam że może być rezerwa... tak moja wina nie zajrzałam do reg...
Nie możesz do nich dzwonić i się upominać żeby odesłali paragon ? Już próbowałam raz.Do koperty włożyłam znaczek i mniejszą kopertę i list że gdy już zweryfikują poprawnie żeby mi odeslali… olali nie odesłali... nie zawsze wszystko jest takie łatwie i proste...nie każdy organizator idzie nam na rękę... i jest pomocny...
ja jeśli mam możliwość POMAGAM , ZAWSZE.... i nie patrze czy stary czy młody ,czy wydaje mi się że nie potrzebuje pomocy a jednak o nią prosi...itp. jeśli prosi o pomoc pomagam... to taki odruch LUDZKI... życzę trochę refleksji nad swoim życiem... mało się tu wypowiadam ale.... czasem zwyczajnie nie wytrzymuję Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6694072 Napisano: 01.04.2020 14:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Persil w Biedronce już informował ? emotka Ktoś coś  ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6692869 Napisano: 26.03.2020 22:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś wie i pomoże emotka Wygrałam nagrodę w pewnym konkursie ale chcą podpisane oświadczenie żeby odesłać im na @ , niestety nie mam możliwości w najbliższym czasie opuścić domu i  wydrukować, a w domu nie mam dostępu do drukarki...
Czy jeśli przepiszę to oświadczenie i się podpisze i uzupełnie tam co trzeba to uznają? Mieliście kiedyś podobną sytuacje?  Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6692479 Napisano: 25.03.2020 18:33:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak myślicie LION już cały poinformowany za 1 etap ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6689345 Napisano: 12.03.2020 00:05:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

caramela napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

i co z rimmelem dzisiaj? nadal nie ma zwrotek  emotka ?

były kilkanaście i kilkadziesiąt minut temu. obecnie znowu brak emotka

wysyłam z play i cisza emotka

aaa, nie pomyślałam, że to może być sieć, myślałam, że globalnie. tmobile były, a orange teraz klops.

z play o 20:35 były, plus 22:55 brak

U mnie to samo wysłałam z Play i brak zwrotki emotka  

 T-Mobile również brak zwrotki (o godz. 23.15)

Ehhhh emotka ja też posłałam i brak zwrotki emotka Czyli co zgłoszenie poszło na marne??emotka nie wezmą go pod uwagę przy wyborze?!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6688375 Napisano: 06.03.2020 17:55:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wyciskarki z Colgate z Hebe już słali ??   a z Lidla z sensodyne wyciskarki ? emotka Ktoś coś ? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0