Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika macadamia92

macadamia92

#6730141 Napisano: 18.09.2020 19:23:27 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Co dla jednego jest śmieciem...................
Ogólnie zgadzam się z wypowiedzią ale nie jej tonem wyższości ja nie gram o śmieci.To o co grasz o auta,bony na wyjazdy,no nie wiem już o karty po 30 tysięcy.To tak prosto napisać ja nie gram o takie rzeczy bo to badziew.I ile aut czy wyjazdów za grube tysiące już masz wygranych?Jak człowiek chce poczuć ten dreszczyk emocji gra dla gry.Ja też myślałam oj po co mi takie bluzy a już mam w szafkach trochę zapasu gum do żucia bo tych ich pastylek szczerze nie znoszę.Grześki też mam a ich nie lubię a jestem zmuszona wciskać w siebie po 1 raz na kilka dni bo nikt u mnie tego nie zje.I po co mi te sznurówki bo bon za 200 zł to by był nadmiar szczęścia.A obudziłam się bo ja nawet sznurówek nie trafiłam.Kinder Bueno akurat lubię ale tak jak w poprzednich ich promocjach niczego nie wygrałam tak i w tej wiem,że nie wygram.Za to odniosłam duży sukces wyleczyłam się z kupowania chipsów i chrupek bo tego to ja nie zjem.A nie będę spragnionym pato pod Biedrą tego wciskać zamiast taniego wina lub piwa bo mnie by wyzwali a cenię sobie jednak spokój i ciszę.
A wracając do tematu nie lubię tak,że kilka dni po 30 stopni teraz 16 i zaraz mam kaszel.A teraz mieć kaszel to jest prawdziwa udręka.

Ja tylko się odniosę do tego, że pomiędzy badziewnymi bluzami a voucherami za 30 tysięcy i autami, jest cała masa mniejszych, ale fajnych nagród, o które można grać emotka Jak ktoś gra dla dreszczyku emocji to jest cała masa konkursów choćby z książkami, płytami, kosmetykami, głośnikami, produktami spożywczymi - rzeczami, które można wykorzystać albo bez wstydu podarować komuś bliskiemu, czy choćby do biblioteki, domu dziecka czy domu samotnej matki emotka

Mnie niezmiennie wkurzają badziewne nagrody w konkursach promocyjnych i ceny usług dentystycznych emotka

Chodzi o to,że gracze sami napędzają rozdawanie takich,, śmieciowych" nagród- gdyby jedna akcja , druga ,zakończyła się niepowodzeniem i  bardzo nikłym zainteresowaniem, to może agencje  oraz sponsorzy  poszliby  po rozum do głowy.Jasne , można komuś podarować wygraną, ale to jest wciskanie komuś tego, co nam niepotrzebne.Jaka gwarancja,że jemu się przyda i spodoba?
Aut wygranych mam  1,drugie rodzinnie, wycieczkę na Kretę, 12 tys., meble za 10 tys.- bo kiedyś to były konkursy...Teraz 50 zł z  Magnesii to wielki wyczyn, ale wodę wypiłam , do zlewu nie wylałam.

no osobiście bluzy z tic tac nikomu bym na prezent nie dała. I co niektórych innych nagród również (pufy, lazy bagi, kubki z reklamą, koszulki, torby itepe) Głośniki - słuchawki - od biedy ujdą. Jak mogę komuś z rodziny oddać to co wygram i jemu się przyda - to tak robię aczkolwiek coraz mniej jest takich nagród do rozdawania. Pół roku temu ludzie rzucili się na bransoletki minky z fantasi i wciąż co niektórzy próbują je sprzedać. Mi osobiście się mega nie podobały choć też raz zagrałam, ale raczej dla zasady (i dla zasady nie wygrałam). Gratuluję Ci takich fajnych wygranych - ja raczej cienki bolek, najwyższa moja wygrana to tysiąc złotych.

Generalnie im więcej się gra , tym więcej się wygrywa.Sama  jednak długo grałam bez głowy- na zasadzie: a przyda się może taka nagroda.Po raz pierwszy mnie olśniło, gdy podarowałam siostrze noże  a ona mnie ofuknęła,że noży się nie daje, bo to źle wróży. Myślałam,że ją uszczęśliwię,gdyż  miała mało  przyborów do krojenia w domu.Teraz czasem wygrywam ,, mimochodem" dziwną nagrodę i mam zgryz , co z nią zrobić.Jakoś do handlu smykałki nie mam: jak raz dałam sąsiadce rzeczy w komis,to do dziś nie odzyskałam pieniędzy, a sąsiadka omija mnie szerokim łukiem, wiadomo ,że za 100-200 zł do sądu nie pójdę.Kiedyś coś tam sprzedałam na osiedlowym pchlim targu, ale to małe kwoty, bo każdy chciałby najlepiej za darmo dostać.Lecz piąty  mały plecak to już  za dużo w domu.Książki po przeczytaniu  dawałam do biblioteki, ale bez gwarancji,że znajdą się na półkach.Jeśli chodzi o mnie to lepiej, żeby dawali nagrody w gotówce- nawet małe -jak teraz  w  Tymbarku- zakup się zwróci i na następny będzie.Swego czasu miałam  kolekcję kubków z logo różnych firm- część już się zbiła, część rozdałam-pożytek marny.Tylko tato się cieszył, bo dostawał kubki  w gabarytach i kształtach jakie lubił.Miło popatrzeć,że pije kawę z tego kubka.Bluza z Oreo leży- bo moja nastolatka ogłosiła,że to obciach w takim czymś chodzić- choć wcześniej  pomagała mi wybierać nadruk,a bluza jest  dobrej jakości.Żałuję,że nie wzięłam rozmiaru dla siebie.Nagrody cieszą krótko, potem zagracają przestrzeń.Szkoda wyrzucić, a koncepcji komu podarować coraz mniej.Uszczęśliwianie kogoś na siłę przestało już mnie uszczęśliwiać.

Znajoma moja pracuje w sortowni ubrań ,tych które zbierają w kontenery. Sama pokazywała mi skarpetki z Oreo ,które bodajże były w jakimś konkursie. Dała mi nawet jedna pare. Opowiadała, że logowanych ubrań i gadżetów przewija się tam masa. Ostatnio koszulki z lecha z różnych edycji-i to nowiutkie,zapakowane. Tylko nie wiadomo czy to ludzie wyrzucają czy organizatorzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

macadamia92

#6689408 Napisano: 12.03.2020 11:07:42 w moje dzisiejsze wygrane :)

macadamia92

#6624293 Napisano: 27.07.2019 09:46:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
4 koszulki i jedne okulary Tiger Summer.Chyba nikt w to nie gra  emotka   Wyświetl w wątku >>

macadamia92

#6510404 Napisano: 17.07.2018 17:43:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zgrzewki piwa Somersby z Mili Wyświetl w wątku >>
0 0

macadamia92

#6507525 Napisano: 09.07.2018 17:09:23 w Smolar
Czy wie ktoś,czy jeśli w regulaminie jest ,że jedna nagroda jednego stopnia na jedno gosp.domowe,a przez przypadek w 2 oświadczeniach napisałam ten sam adres,mogę napisać do nich w tej sprawie?Czy dać sobie spokój? Wyświetl w wątku >>
0 0

macadamia92

#6502620 Napisano: 26.06.2018 16:38:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower z Gosh i kapsułki Ariel,okulary Tiger i czteropak Somersby z Mila Wyświetl w wątku >>

macadamia92

#6497623 Napisano: 13.06.2018 18:15:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gosh I stopień i szalik z Orłów Harnasia Wyświetl w wątku >>

macadamia92

#6372620 Napisano: 27.06.2017 13:53:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Schar-ciastka bezglutenowe  Wyświetl w wątku >>
0 0

macadamia92

#6354229 Napisano: 09.05.2017 18:01:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam. Może ktoś brał udział w tym konkursie Heineken - po zarejestrowaniu kodów z pod zawleczek przyszedł mi e-mail.I w tym e-mailu napisano ,,brak takiego kodu" niezarejestrowany.Co oznacza ta informacja? Wyświetl w wątku >>
0 0