Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nel1984

nel1984

#6395741 Napisano: 28.08.2017 14:22:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
u mnie też łyżeczki i też do dziś była nadzieja. Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6382817 Napisano: 26.07.2017 08:02:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
alicie2570 napisał(a):

czy z konkursu dr gerald wysyłają meile o wygranej czy wyniki na stronie tylko?? interweniować  czy niebo meila nie ma a zdjęcie się załapało  na ciastka emotka , wyniki z ostatniej niedzieli 

Może chodziło o to, żeby była krótsza niż "Pan Tadeusz" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6376288 Napisano: 05.07.2017 15:55:06 w Wkurza mnie...
astronautka napisał(a):

Chcecie się pośmiać to posłuchajcie. Byłam dzisiaj rano na badaniu krwi i moczu. Zapakowałam siuśki do pojemnika i w drogę do laboratorium. Otwieram przy okienku torebkę a z torebki się leje, odwracam się a za mną od drzwi mokra ścieżka. Nie dokręciłam pojemnika. Wszystko zalane, wstyd jak nie wiem. Moje gapiostwo  emotka

O kurczę... współczuję... chociaż wiesz co?... A olej to emotka Wyświetl w wątku >>

nel1984

#6375096 Napisano: 03.07.2017 07:58:13 w Popraw sobie humor...
Świetne zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>
1 slavek 0

nel1984

#6374776 Napisano: 01.07.2017 16:43:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja nie liczyłabym na listę rezerwową z Kauflandu. Moim zdaniem również celowe było to, że pół roku trzeba było czekać na wyniki. Może ktoś zapomni i wyrzuci paragon, może wyblaknie tak, że będzie nieczytelny i też widziałam ten zapis w regulaminie o alkoholu i tytoniu. Dlatego wątpię w listę rezerwową mimo, że bardzo, bardzo liczyłam, że mi się uda i wczoraj moje marzonko telefonie z dobrym aparatem musiałam wyrzucić w kosz emotka   Wyświetl w wątku >>
1 stamp2 0

nel1984

#6371869 Napisano: 26.06.2017 09:02:34 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Bon prix ma zawyżoną rozmiarówkę, ich najmniejszy rozmiar to takie 36 skłaniające się ku 38 i często przedstawiane jest jako 34. Teraz wszędzie promocje, mohito, h&m, Reserved, mango, - można używać ile dusza zapragnie. 

o tak... I do tego Bon Prix ma na prawdę kiepską jakość. Choć z drugiej strony chyba żadna sieciówka również jakością nie powala...

O tak, właśnie sobie uświadomiłam, że przynajmniej raz w miesiącu jestem u krawcowej i łatam mini dziurki (zrobione np przez wieszak), albo szwy które po praniu puściły.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6371865 Napisano: 26.06.2017 08:55:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

asantesana napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ufbruce napisał(a):

Diana02 napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Twój wakacyjny #musthave" GarnierWyniki dostępne tutaj: https://garniercz...ra.pl/musthave/Ależ kolorowo, wesoło i letnio! emotka emotka

Okrutnie monotematyczna ta galeria. 

No coś Ty, przecież są różne kolory Instax'ów i różne fasony strojów kąpielowych!

I oczywiscie jest praca z Wilkinson - jedynie podmianka produktu konkursowego. No ludzie...

Też zauważyłam barbie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6371472 Napisano: 24.06.2017 16:09:06 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

nel1984 napisał(a):

Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. 

A ja się cieszę, że w wątku MDW nie można gratulować, bo wchodzę tam, by raz dwa zobaczyć jakie konkursy zostały rozwiązane. A wkurzają mnie bezsensowne dyskusje w innych wątkach, przez które trzeba się przekopywać, żeby wyłuskać istotne informacje. A jeśli nie chce Ci się przejść z wątku MDW do Gratulacji, to znaczy, że niezbyt mocno chcesz komuś pogratulować i lepiej dać sobie spokój  emotka

No nie jest to jakiś priorytet na mojej liście celów i będę mogła spokojnie spać jak tego nie zrobię, ale to nie zmienia faktu, że fajnie by było móc pogratulować bez szukania wątku, który do tego celu służy. Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6371403 Napisano: 24.06.2017 10:35:49 w WC - rozmowy o wszystkim
anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oj błagam, nieeee! Jak ja wypatrzę jakiś konkurs i już się ucieszę, że punkcik będzie to się okazuje, że ten konkurs już jest w bazie. Znalazłam w końcu jeden i co? Mam problem z dodaniem. A gwarantuję, że nie jestem wyłudzaczem ani oszustem. Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6371401 Napisano: 24.06.2017 10:25:51 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. Ja rozumiem strach przed zaśmiecaniem forum, ale z drugiej strony jak ktoś zrobił naprawdę kawał dobrej roboty i można to zobaczyć i ocenić i się bardzo spodoba to może miłe by było dla tej osoby, żeby usłyszała kilka miłych słów???A i jeszcze to, że nie mogę sobie poradzić z dodaniem konkursu do bazy. Znalazłam wreszcie taki, którego nikt jeszcze chyba nie zauważył przede mną emotka

Zawsze możesz wysłać danej osobie prywatną wiadomość z gratulacjami emotka

Teoretycznie tak, ale to już nie to samo, przynajmniej dla mnie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6371397 Napisano: 24.06.2017 10:10:01 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. Ja rozumiem strach przed zaśmiecaniem forum, ale z drugiej strony jak ktoś zrobił naprawdę kawał dobrej roboty i można to zobaczyć i ocenić i się bardzo spodoba to może miłe by było dla tej osoby, żeby usłyszała kilka miłych słów???
A i jeszcze to, że nie mogę sobie poradzić z dodaniem konkursu do bazy. Znalazłam wreszcie taki, którego nikt jeszcze chyba nie zauważył przede mną emotka . Skoro się nie udało i pewnie nie dostanę dziewiczego punkcika za dodanie konkursu to wam tu powiem przy okazji: www.bicsoleil.pl z drogerią natura (portfele i buciki własnego projektu). Może kogoś zainteresuje taki konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6369753 Napisano: 20.06.2017 10:52:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na szczęście lody to nie słodycze emotka  i mimo, że nie wpływają, żadne dodatkowe profity to nie żałuję ani jednego pochłoniętego kęsa emotka   emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6366828 Napisano: 12.06.2017 11:12:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W związku z wynikami rożkomanii (latałam jak głupek z aparatem i wydaje mi się, że efekt był spoko) poddaję się emotka . Chyba nie mam talentu i koniec marzeń o nowym telefonie z dobrym aparatem. emotka . Załamka... Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6364997 Napisano: 07.06.2017 09:21:45 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

nel1984 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

nel1984 napisał(a):

No  nie jest tak łatwo dodać konkurs o którym jeszcze nie wiecie emotka   ale będę próbować. Cóż, jest jeszcze rożkomania i koraliada (mimo, że nie jestem Elżbietą O ani Mateuszem W). Czuję się jak desperatka emotka   emotka

To też nie jest dobry przykład. Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale spokojnie mogłabyś założyć grupę wsparcia dla osób które boli brzuch na widok lodów koral. 

hehehehehe 

Nie wspominając o anonimowych konkursoholikach upychających po szafach piwo i chipsy za kanapą, bo idzie lato, a "dooopa wciąż zimowa" emotka  

Mnie tak konkurs lay's wykończył - heheheh. Wpadły rękawiczki do smartfona które nijak nie przypominają kobiecych rękawiczek i kilka nadprogramowych kilogramów które teraz próbuję bezskutecznie zrzucić. To nie było mądre, ale przynajmniej mam nauczkę i już więcej nie popełnię tego błędu. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nel1984

#6364991 Napisano: 07.06.2017 09:05:39 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

nel1984 napisał(a):

No  nie jest tak łatwo dodać konkurs o którym jeszcze nie wiecie emotka   ale będę próbować. Cóż, jest jeszcze rożkomania i koraliada (mimo, że nie jestem Elżbietą O ani Mateuszem W). Czuję się jak desperatka emotka   emotka

To też nie jest dobry przykład. Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale spokojnie mogłabyś założyć grupę wsparcia dla osób które boli brzuch na widok lodów koral. 

hehehehehe  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nel1984

#6364982 Napisano: 07.06.2017 08:45:53 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

nel1984 napisał(a):

Czuję, że wbiję kij w mrowisko ale pożalę się. Wkurza mnie, że marzy mi się wygrać jakiś super telefon który robi świetne zdjęcia (i7, i6 lub sg s7 edge) i dlatego czekam z niecierpliwością na wyniki z Kauflandu, a tu na forum "Konkursy Kaufland" - grupa zablokowana. Od razu sobie pomyślałam, że pewnie nie ma na co liczyć bo oni coś wiedzą i coś tu nie gra. W zasadzie to chyba nawet mnie nie wkurza jak wywołuje smutek emotka .

To kompletnie złe podejście. Jeśli będziesz negatywnie myślała to tylko się zniechęcisz. A nawet jak teraz nie wygrasz to trzeba próbować dalej. Nic nie przychodzi łatwo.
Dodaj 3 konkursy na forum i odblokuje Ci się wtedy tajna kauflandowa grupa emotka  

No  nie jest tak łatwo dodać konkurs o którym jeszcze nie wiecie emotka   ale będę próbować. Cóż, jest jeszcze rożkomania i koraliada (mimo, że nie jestem Elżbietą O ani Mateuszem W). Czuję się jak desperatka emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nel1984

#6364976 Napisano: 07.06.2017 08:34:33 w Wkurza mnie...
Czuję, że wbiję kij w mrowisko ale pożalę się. Wkurza mnie, że marzy mi się wygrać jakiś super telefon który robi świetne zdjęcia (i7, i6 lub sg s7 edge) i dlatego czekam z niecierpliwością na wyniki z Kauflandu, a tu na forum "Konkursy Kaufland" - grupa zablokowana. Od razu sobie pomyślałam, że pewnie nie ma na co liczyć bo oni coś wiedzą i coś tu nie gra. W zasadzie to chyba nawet mnie nie wkurza jak wywołuje smutek emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6364902 Napisano: 06.06.2017 21:32:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

No wspaniale, jakaś kobitka wygrała w konkursie GSMmaniaka nagrywając filmik, w konkursie w którym należało napisać komentarz. Nie lubię się żalić, bo to wygląda trochę jak "nie wygrałem więc tupię nóżką" emotka ale takie podejście redakcji wydaje mi się wybitnie słabe i stawia pod znakiem zapytania sens brania udziału w ich konkursach emotka

też sobie o tym pomyślałam. Byłoby inaczej i nikt nie miałby pretensji gdyby w regulaminie nie było zapisu, że każdy może dodać komentarz tylko raz... No i niesmak pozostał bo wszyscy starali się być fair.  Wyświetl w wątku >>

nel1984

#6364771 Napisano: 06.06.2017 16:21:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wioleczka83 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

"Zmaluj pisanki z surf". Dziś dotarła paczka (kurier) z zestawem produktów do prania emotka  

i u mnie paczka od Surf z parownicą emotka emotka

Graaaatulaaaacje emotka :D:D:D piękna pisanka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nel1984

#6364602 Napisano: 06.06.2017 12:56:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
dzikuska21 napisał(a):

Agnes napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Widzę, że w koraliadzie już pograne- aleksandrów wszedł do gry!  emotka

Aleksandrów jak Aleksandrów ale ja widzę że nazwiska na J w Łodzi tez modne haha
chyba zacznę grać bo nie dość że w Łodzi mieszkam to nazwisko też na J

jak spojrzeć na wyniki z poprzednich losowań to można się więcej dopatrzeć takich "szczęśliwych zbiegów okoliczności":
Bydgoszc, Słupca, Niziny, Rakoniewice

Ja byłam ciekawa czy ktoś wygrał z Dębicy i 2 razy Elżbieta O. (raz voucher i raz tablet) i 2 razy Mateusz W. (voucher + voucher), z ciekawości wyszukałam po imieniu i okazało się, że Bydgoszcz Elżbieta Z. (3 razy - voucher, voucher i nikon). Przypadek? Może ten Bydgoszcz nie dziwi ale Dębica? Serio, istnieją u nas inni ludzie niż tylko Elżbieta O. i Mateusz W. Wyświetl w wątku >>