Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#7167627 Napisano: 02.04.2024 15:42:00 w Połączenia nieodebrane
Przed chwilą telefon:
500011070 
Dzwonili do kogoś z Was? 

Niby dość "ładny" numer jak z jakiegoś call center, ale net nic nie wyszukuje więc raczej nie spam, więc zastanawiam się czy nie szły dziś telefony z jakiegoś konkursu... Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7165713 Napisano: 21.03.2024 11:59:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Shifo napisał(a):

cherry21 napisał(a):

Kroliczy napisał(a):

Zestaw Gillette Venus + Satin Care z everydayme, mail o 12:31

Też mam emotka

i ja ! 🙌

Jest i u mnie. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7165343 Napisano: 19.03.2024 14:51:48 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1. voucher na ebooki do ebookpoint.pl w postaci e-kodu o wartości 300 zł sprzedam za 75 zł !!! ważny do: 22.03.2024
2. Głośnik bluetooth Xblitz Master Evo (o wartości około 70 zł) sprzedam za 38 zł (możliwa wysyłka przez OLX) Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7165136 Napisano: 18.03.2024 15:21:15 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

southlander napisał(a):

Jakiś czas temu dostałem info o wygranej w jednym z zaległych konkursów. Cieszyłem się, od razu przesłałem swoje dane, trochę czekałem na odpowiedź zwrotną... Właśnie dostałem info że do wysyłki będzie przekazany voucher na pobyt hotelowy, do wykorzystania do końca... marca.  emotka  Tak, marca. Mamy 18.03.2024. Czyli że zapewne w okolicach środy, dostanę fizycznie voucher i mam ledwie tydzień na ogarnięcie wyjazdu i wykorzystanie, tuż przed świętami gdzie ostatnie o czym myślę to jeżdżenie na wypoczynkowe urlopy. emotka

Niektórych organizatorów naprawdę ponosi wyobraźnia... emotka  Nawet gdybym miał miesiąc, to bym miał jakąkolwiek szansę wyjechać, ewentualnie nawet sprzedać, a tak to zapewne się zmarnuje.

Może tylko voucher do wykorzystania do końca marca? Czyli żeby zarezerwować teraz, a pobyt może być później?

Oby, to chociaż może mi to uratuje sprzedaż za jakieś grosze. Tak czy inaczej, nie dać nawet miesiąca, tym bardziej poza sezonem, to naprawdę absurd. Nie jestem szczególnie wybredny, cieszę się z każdej wygranej, nagroda to nagroda, ale dać laureatowi tydzień...? Co innego gdyby regulamin jasno podawał daty pobytu, tak się czasem zdarza, wtedy jeśli wiem że daty są dla mnie na 100% niedostępne, nawet nie biorę udziału w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7165127 Napisano: 18.03.2024 15:08:14 w Wkurza mnie...
Jakiś czas temu dostałem info o wygranej w jednym z zaległych konkursów. Cieszyłem się, od razu przesłałem swoje dane, trochę czekałem na odpowiedź zwrotną... Właśnie dostałem info że do wysyłki będzie przekazany voucher na pobyt hotelowy, do wykorzystania do końca... marca.  emotka  Tak, marca. Mamy 18.03.2024. Czyli że zapewne w okolicach środy, dostanę fizycznie voucher i mam ledwie tydzień na ogarnięcie wyjazdu i wykorzystanie, tuż przed świętami gdzie ostatnie o czym myślę to jeżdżenie na wypoczynkowe urlopy. emotka

Niektórych organizatorów naprawdę ponosi wyobraźnia... emotka  Nawet gdybym miał miesiąc, to bym miał jakąkolwiek szansę wyjechać, ewentualnie nawet sprzedać, a tak to zapewne się zmarnuje. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7165090 Napisano: 18.03.2024 13:06:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
niunia-k napisał(a):

Nic nic nic emotka To już nie jest śmieszne emotka

U mnie mnie to przebiega w etapach:
1. Zaprzeczenie [tyle fajnych zgłoszeń i nic? To niemożliwe że tyle różnych komisji z rzędu mnie olewa, to jakiś przypadek, muszę się mocniej przyłożyć]  
2. Śmiech [ta czarna seria zaczyna mnie już śmieszyć, bo im bardziej się przykładam tym jest gorzej]
3. Próba racjonalizacji [spokojnie, chwilowe spadki formy to normalne życie konkursowicza, ale jakoś tak bez wygranych pisze się coraz ciężej]
4. Załamka i spadek motywacji [dobra, to jednak nie jest śmieszne, te konkursy nie mają sensu, tracę tylko czas]
5. Przypadkowa wygrana beznadziejnym zgłoszeniem [cooo...? skoro da się coś wygrać tak słabym zgłoszeniem, to co będzie gdy zacznę robić lepsze?! Wracam do gry!]
6. Kilka mniejszych bądź większych wygranych

I potem koło się zamyka, wracamy do punktu 1. emotka  

BTW: jestem właśnie na 3. etapie z dużą szansą że będzie 4. jeśli ten tydzień będzie bezowocny  emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7164676 Napisano: 15.03.2024 13:24:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lidl  Nic? 
Myślałem że przy tylu nagrodach i dodatkowo ograniczonej dostępności konkursowych produktów przez pół konkursu, nie będzie większego problemu ze zgarnięciem choćby najniższego stopnia co zresztą potwierdzają liczne wpisy w MDW... Już naprawdę nie wiem jakie fikołki przy tych fotkach trzeba robić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7163781 Napisano: 11.03.2024 15:25:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

southlander napisał(a):

Być może po prostu wybierają na chybił trafił? I tak jakoś mi się nie chce wierzyć że każda agencja uczciwie deleguje zespół, i płaci dniówkę np. 2-3 pracownikom którzy mają spędzić cały roboczy dzień na przeczytaniu i uczciwym przegadaniu powiedzmy tych 3000 zgłoszeń, a do tego wybraniu które zasługują na I stopień, które na II, które na III.

Ja kiedyś w konkursie Andante dostałam nagrodę dodatkową, której nie było w regulaminie, pani z agencji wytłumaczyła mi, że komisja nie wybrała mnie do stawki konkursowej, ale przedstawicielowi sponsora tak się spodobało zgłoszenie, że wyróżnił je koszem produktów, który nie był przewidziany w regulaminie. Więc też tak nie jest do końca, że te komisje się nie zbierają emotka

Ja absolutnie nie mówię że komisje w ogóle się nie zbierają, bo wierzę że w 99% przypadków się zbierają, ale obstawiam że sama ich praca wygląda mniej romantycznie niż wyobraża to sobie większość konkursowiczów. emotka  Widzisz, tutaj przytaczasz akurat przypadek delegacji od sponsora, ale to trochę inna bajka, bo przedstawiciel sponsora zapewne ma po prostu jakiś dostęp do zgłoszeń, być może prawo do podsunięcia swoich faworytów, ewentualnie skontrolowania jakości zgłoszeń które dostaną nagrodę główną, ale to wszystko. Ciężko mi uwierzyć że on naprawdę jedzie do siedziby agencji i w pełni uczestniczy w całym procesie wyboru patrząc komisji na ręce. Zapewne też jest istotne czy przedstawiciel sponsora jest regulaminowym członkiem jury, czy nie, bo od tego też zależy siła jego sprawczości.

Zresztą nawet sobie można policzyć ile zajmie komisji nawet najbardziej "mechaniczny" wybór. Jeśli mamy te 3000 zgłoszeń, to poświęcając pół minuty na przeczytanie a potem wstępną pozytywną bądź negatywną ocenę jednego zgłoszenia, jedna osoba jest w stanie rzetelnie ogarnąć około 1000 zgłoszeń przez 8 godzin pracy i to bez liczenia przerwy lunchowej i kawek/papierosków/toalet. Jeśli każdy członek komisji miałby rzeczywiście przeczytać każde zgłoszenie, to sama wstępna selekcja jest robotą na 3 dni. Żyjemy jednak w świecie jakim żyjemy, więc powiedzmy że przy 3 osobach w komisji każdy bierze 1/3 zgłoszeń, nie czytając już pozostałych tylko oceniając swoją partię "na plus" lub "na minus", więc mają szansę mieć ogarnięte czytanie i zrobione wstępne sito w jeden dzień. A tu jeszcze trzeba nazajutrz zrobić głębszą selekcję i skrócić listę "na plus" do ilości nagród, potem podjąć konkretne wybory, zdecydować kto ma główną, kto jaki stopień...

I zgaduję że zdarzają się konkursy gdzie rzeczywiście ta cała wielka praca jest uczciwie robiona, ale to raczej mniejszość niż większość, gdy zgłoszenia nie idą w tysiącach albo gdy budżet konkursu jest wyjątkowo dobry. Nie wiem, może przesadzam, ale jakoś przez ostatnie lata patrząc na różne nieprofesjonalne reakcje wielu różnych komisji, różowe okulary pasjonata konkursów zaczęły mi spadać. emotka   Zwłaszcza że mam wrażenie, że im większy konkurs tym przeciętniejsze moje prace wygrywały te najlepsze nagrody, a im mniejszy, tym bardziej się liczyła jednak jakość i kreatywność. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7163752 Napisano: 11.03.2024 14:05:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Być może po prostu wybierają na chybił trafił? I tak jakoś mi się nie chce wierzyć że każda agencja uczciwie deleguje zespół, i płaci dniówkę np. 2-3 pracownikom którzy mają spędzić cały roboczy dzień na przeczytaniu i uczciwym przegadaniu powiedzmy tych 3000 zgłoszeń, a do tego wybraniu które zasługują na I stopień, które na II, które na III. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7163719 Napisano: 11.03.2024 12:53:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jeszcze dobrze tydzień się nie zaczął a już kilka konkursów w plecy (pozdrawiam ze szczególną serdecznością InPost i Tresemme).
Nie ma to jak solidna motywacja od poniedziałku. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7162885 Napisano: 06.03.2024 14:12:23 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Justintime napisał(a):

Kawa?

Podpinam się, mi też się kończy.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7162530 Napisano: 04.03.2024 16:55:49 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
SPRZEDAM:
eKartę Podarunkową RTV EURO AGD, o wartości 500 zł za 425 zł.
termin ważności: 2025 / 01 / 31


!!! SPRZEDANE !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7162457 Napisano: 04.03.2024 12:04:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zostałem recenzentką kosmetyków Tresemme wizażu 🤪 Myślałem że facetów tam nie biorą, ale dla beki wypełniłem zgłoszenie i się udało. A pomyśleć że jeszcze mam nieotwarty szampon tej marki kupiony na konkurs Rossmann... 😱 Wyświetl w wątku >>

southlander

southlander

#7160214 Napisano: 20.02.2024 17:19:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie 20 zł Rossmann. Nawet nie pamiętałem że brałem udział. 😅 Wyświetl w wątku >>

southlander

#7160053 Napisano: 19.02.2024 22:40:12 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Powinni odpuścić tę rywalizację bo to żenada i tylko klientów wkurzają.

Mnie nie wkurzają. Gdzie dwóch się bije, tam klient korzysta.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7159975 Napisano: 19.02.2024 16:06:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Pozdrawiam uczestnikow warsztatow Michel Angelo;) Bylo super emotka

Do zobaczenia przy kolejnych wygranych. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7159551 Napisano: 16.02.2024 13:29:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eli75 napisał(a):

Robiłam teraz zgłoszenie w konkursie www.gotujmyrazem.pl i zobaczyłam, że jest informacja na stronie, że konkurs został wydłużony do 25.02. miło emotka . Był problem z dostępnością produktów w pierwszym tygodniu to pewnie dlatego wydłużyli.

Dobre info, już odpuściłem bo byłem pewien że się nie wyrobię, ale zrobili mi prezent. emotka
Obstawiam że przez te problemy logistyczne mogli mieć mniej nawet zgłoszeń niż nagród więc nie mieli zbytnio wyjścia. Zwłaszcza że zwykli konsumenci spoza konkursowego światka, często nie są aż tak zdeterminowani żeby śledzić aktualności i odnotować poluzowanie reguł po pierwszych dniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7159549 Napisano: 16.02.2024 13:10:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic. Ech, czasem ciężka konkursowa praca się nie opłaca, chyba wracam do olewania i wklepywania niechlujnych zgłoszeń, skuteczność jest nieco większa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7158183 Napisano: 08.02.2024 15:26:34 w Pelargos
nanajka81 napisał(a):

"Konkurs miał łącznie 849 uczestników. Musieliśmy przejrzeć wszystkie odpowiedzi i wybrać 110 zwycięzców.

No to jestem w szoku. 
Byłem pewien że w takich konkursach to ze 3x tyle zgłoszeń.
Jeśli statystyczna szansa wynosi 1/8 to chyba przeproszę się z promocyjnymi i zacznę w nie inwestować. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0