Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika southlander

southlander

#7061156 Napisano: 17.11.2022 12:36:09 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Jak coś nie wierzcie gdy dzwoni "policjant" i chce uchronić Wasze pieniądze. 400 tys. zł poszło się...
https://www.telep...-atak-polska-policja

ja to tyle tylko długów mam a nie oszczednosci

Tyle się trąbi wszędzie o tym oszustwie a ludzie tak bez mrugnięcia oka wypłacają oszczędności życia i przelewają na nieznane konto bo "ktoś zadzwonił". I starsi i młodsi, wszyscy się nabierają. 

Znajoma ostatnio tak wpadła, przelała oszustowi pięciocyfrową sumę, całe oszczędności. Młoda, ogarnięta, zaradna, wykształcona osoba. Mówiła że ją zaćmiło, nie potrafi logicznie wytłumaczyć jak to możliwe.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

southlander

#7060799 Napisano: 16.11.2022 11:32:32 w WC - rozmowy o wszystkim
at-babska napisał(a):

Gdzieś tam marzę, by powrócić do formy i znów wygrywać. Może w końcu mózg się odblokuje.

A to swoją drogą też jest ciekawe zagadnienie. Jeśli się kilka razy wygrało, to niby się wie jak powinno wyglądać dobre zgłoszenie mające realne szanse na nagrodę, a tu nagle mózg włącza jakąś blokadę i nijak nie można się przez nią przebić całymi dniami, a nawet tygodniami. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7060535 Napisano: 15.11.2022 13:56:38 w WC - rozmowy o wszystkim
delfinka101 napisał(a):

sabart napisał(a):

at-babska napisał(a):

Nie wiem, czy już taki temat był, ale tak mnie naszło przy święcie: czy sądzicie, że jesteście uzależnieni od konkursów? emotka

Ja jestem uzależniona od wygrywania emotka

A tak na serio to dorastam powoli do skupiania się na konkursach, w których oceniam realne szanse na jakąś nagrodę, a nie naiwne branie udziału, no bo może akurat się uda. Dopiero zaczynam tak naprawdę, bo co to jest rok, ale doświadczenie jednak rośnie i tworzą się pewne zasady, których staram się trzymać. Loterie loteriami - puszczam prawie zawsze jedno zgłoszenie dla głównej nagrody z założeniem, że nie wygram, wtedy lzej. Ale Ciężko się nie przejmować konkursami, nie stresować się, nie załamywać jak się widzi chociażby takie akcje jak ostatnio z Fortis... Człowiek się stara, myśli , że no coś tam wpadnie, a tu lipa. 
Czy jestem uzależniona? Jakby był licznik na forum ile spędzam czasu na tej stronie, to by pokazywał, że jest problem haha. Często na ulicy wpadnie mi dobry tekst, więc muszę go zapisać w notatkach. Konkursy to taka część życia. A że siedzę w domu bo dziecko małe to i jest czas chodzić po różnych sklepach po produkty, to korzystam. A że wpada coś przy tym i można dorobić to już osobna sprawa. 😊

Jestem uzależniona od maili, smsów telefonów zaczynających się ; gratulujemy. Daje mi to ogromnego kopa. Szczególnie w ostatnim  czasie kiedy jestem chora, naprawdę stawia mnie to na nogi i gram dalej i czekam na kolejne wyniki. Nawet w szpitalu wysyłałam hasła z powodzeniem. 

I u mnie to samo. Jest w tym coś uzależniającego, że człowiek się czuje lepiej jak zostanie wyróżniony zwłaszcza po jakimś autorskim zgłoszeniu. emotka Pewnie w grę wchodzą te same hormony co przy zwycięskiej rywalizacji sportowej albo przy hazardzie, mózg zostaje "pogłaskany" i szuka kolejnego doznania tego typu. Niestety człowiek trochę się znieczula i chce ciągle więcej tych wygranych, nawet nie chodzi już zawsze o nagrody. Doszło do tego, że jakiś czas temu dostałem info o voucherze na tysiaka, a ja wcale się nie cieszyłem bardziej niż gdy wygrywałem jakiś bilet do kina. Z drugiej strony, gdy przez dłuższy czas nic nie wygrywam, to cały entuzjazm spada i nie miałbym najmniejszych problemów żeby wtedy odpocząć na parę miesięcy, więc czy to można nazwać uzależnieniem...? 

Na pewno ostatnio staram się lepiej selekcjonować konkursy, a te małe z licznymi lecz małymi nagrodami traktuję niemal wyłącznie jako podtrzymanie motywacji, właśnie dla tych słów "gratulujemy!". emotka   Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

southlander

southlander

#7057592 Napisano: 03.11.2022 11:58:57 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)

southlander

#7057583 Napisano: 03.11.2022 11:01:17 w Wkurza mnie...
To ja dziś ponarzekam w 100% konkursowo:
1. Wkurza mnie że jak pierwszy raz od dawna mam luźny dzień i jestem gotowy do dłuższego siedzenia nad zgłoszeniami, w dodatku w miarę wyspany, to dzieje się magia i nagle się okazuje że wszystkie konkursy na które miałbym ochotę, pokończyły się gdy akurat nie miałem czasu. emotka
2. Wkurza mnie że wysyp typowych konkursów jesiennych już zaczyna przygasać, a zimowych wciąż nie ma. Nawet ciężko coś nowego sensownego znaleźć do bazy. emotka    Wyświetl w wątku >>

southlander

#7057561 Napisano: 03.11.2022 09:52:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

domika napisał(a):

https://konkurs.tyskie.pl

Dodany do bazy, rusza jutro niestety nagrody do bani .. emotka

W zeszłym roku rozpieścili nas grubymi tysiącami, a w tym roku sweterki? emotka no nie, tak się nie robi. Mam nadzieję, że konkurencja nas jakiś zaskoczy, bo dla takich nagród nie będę kupować tyskiego emotka

Przynajmniej uczciwie podają wartość nagród w regulaminie, bo nieraz takie limitowane bluzy/swetry wyceniają po 300 zł. emotka Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

southlander

#7056437 Napisano: 28.10.2022 11:25:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Miał być dobry tydzień a skończyło się ilością nagród w liczbie 0. emotka
Wątku działaj, masz jeszcze kilka godzin przed weekendem. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7055597 Napisano: 24.10.2022 16:04:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Poniedziałek z pustym przebiegiem, ale ostatnio przyłożyłem się do zgłoszeń i w kościach czuję że tydzień będzie owocny. Musi wpaść jakaś przyjemna nagroda. emotka  
Co prawda ostatnio gdy tak czułem to nie wygrałem totalnie nic i zawiedziony miałem ochotę zrobić sobie kilkutygodniowy odwyk od konkursowania, no ale... emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7053741 Napisano: 16.10.2022 15:29:37 w Udane wymiany - polecane nicki:)
marfiusza
Polecam, sprawna transakcja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7052276 Napisano: 10.10.2022 22:48:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Karta Empik 200 zł, sprzedam za 165 zł.
Wysyłka online, po transakcji przesyłam numer karty i PIN do empikcom, przez mail lub forum.

EDIT: SPRZEDANO

Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7049466 Napisano: 27.09.2022 13:51:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Eko-butelka Carlsberga z konkursu na FB. Miło, ale uczciwie trzeba przyznać że że nagród było niemal tyle co zgłoszeń, więc w sumie bardziej odnotowuję niż się chwalę. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7049465 Napisano: 27.09.2022 13:46:51 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie niezmiennie że na drobne nagrody piszę zgłoszenia szybko, fajnie, i na luzie, a gdy jest coś poważniejszego do wygrania to się blokuję i spycham pisanie na ostatni dzień, a wtedy ostatecznie pod presją czasu zwykle skrobnę coś kiepskiego, albo w ogóle nic. emotka  

Ech, psychika to jednak złośliwa istota. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

southlander

#7049240 Napisano: 26.09.2022 15:32:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No dobra, dzisiaj znów nic. Ale coś podskórnie czuję że najbliższe dni mogą być niezłe, a rzadko tak czuję, więc oby przeczucie się spełniło. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7048705 Napisano: 23.09.2022 10:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

southlander napisał(a):

przyherbacie napisał(a):

Jak wygraliście czapki AROO z Orlen, to bez żadnych kuponów, bo do mnie sama czapka przyszła, bez kuponów?

Rzeczywiście, wczoraj kurier dostarczył mi czapkę a nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jeszcze raz sprawdziłem regulamin i w III etapie za który przyznano mi nagrodę, czapka bez autografu (taką dostałem) była nagrodą w III stopniu i regulaminowo powinna być w towarzystwie kuponów. Chyba możemy się czuć oszukani, trzeba będzie skrobnąć maila z reklamacją.

Spokojnie! Ja wygrałam w pierwszym etapie bilety. Bilety przyszły pocztą, a kupony wysłali na messengera. Też się bałam, że mnie oszukali, bo mieli prawie 2 tygodnie poślizgu z wysyłką biletów emotka Napiszcie do nich na messengerze emotka

No to kamień z serca, już byłem w trakcie pisania maila. emotka
Swoją drogą... To niepoważne, gdy niby poważne agencje biorą się za obsługę konkursów których nie są w stanie ogarnąć. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7048693 Napisano: 23.09.2022 10:21:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
przyherbacie napisał(a):

Jak wygraliście czapki AROO z Orlen, to bez żadnych kuponów, bo do mnie sama czapka przyszła, bez kuponów?

Rzeczywiście, wczoraj kurier dostarczył mi czapkę a nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jeszcze raz sprawdziłem regulamin i w III etapie za który przyznano mi nagrodę, czapka bez autografu (taką dostałem) była nagrodą w III stopniu i regulaminowo powinna być w towarzystwie kuponów. Chyba możemy się czuć oszukani, trzeba będzie skrobnąć maila z reklamacją. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7048517 Napisano: 22.09.2022 14:11:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Och jak duszno, och jak parno,
jakąś nagrodę bym przygarnął.
Jak tu zimno, jak deszcz siecze,
dej coś wygrać mi człowiecze.
W tych agencjach się nie znają,
rzadko ostatnio mnie doceniają.
emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7048054 Napisano: 20.09.2022 15:17:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nooo, bo zaczyna się robić niemiło. Gdzie ta skuteczność z początku wakacji? emotka  
Nie rozumiem jak to się dzieje że jednego miesiąca jest tak dobrze i co się człowiek dotknie konkursu to coś wygra, a kolejnego ma problemy ugrać choćby najniższy stopień, mimo że przecież nie zapomniał w kilka tygodni jak się pisze. emotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

southlander

#7047340 Napisano: 16.09.2022 12:08:03 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

Szósty dzień od początku grypy a kości nadal bolą, pozostałe objawy też schodzą powoli. Konkursowy tydzień w plecy, dziś jest dopiero pierwszy dzień od weekendu gdzie jestem w stanie usiedzieć przy komputerze dłużej niż pół godziny.

pytanie: czy to rzeczywiście grypa? Ja mam 4 dzień jakiegoś wirusa - pierwsze dwa dni tragedia, ból wszelkich mięśni, nóg, głowy, dreszcze, gorączka, brak apetytu - prawie ciągle leżałam i gapiłam się w sufit. Kolejny - tylko ból głowy i ogólne rozbicie, dziś za to katar, kaszel, ból gardła i dziwny ból łydek - trochę tak jakby mi się w dwie kłody drewna zamieniły. Czuję się chora ale jestem w stanie funkcjonować. Życzę Ci zdrowia!

Dzięki! I Tobie zdrówka! No, objawy identyczne, chociaż dodatkowo ciągnie się za mną brak smaku.
W sumie to by sugerowało żeby zerknąć w stronę COVIDu, ale test wskazał że to raczej nie COVID. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

southlander

#7047329 Napisano: 16.09.2022 11:53:15 w Wkurza mnie...
Szósty dzień od początku grypy a kości nadal bolą, pozostałe objawy też schodzą powoli. Konkursowy tydzień w plecy, dziś jest dopiero pierwszy dzień od weekendu gdzie jestem w stanie usiedzieć przy komputerze dłużej niż pół godziny. Wyświetl w wątku >>
0 0