Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika southlander

southlander

#7047327 Napisano: 16.09.2022 11:49:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
O, wpadł voucher 100 zł do Decathlonu od mBanku.  emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6922498 Napisano: 09.09.2022 12:25:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
O, jest wiadomość o czapce ARRO z konkursu Orlen Stop Cafe. 
Tydzień był raczej kiepski, więc takie jego zakończenie przyjmuję z otwartymi ramionami.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6881289 Napisano: 08.09.2022 11:27:56 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy.

Czyżby były przecieki w agencji? Że dali znać swoim znajomym?
Żeby nie było tak, jak kiedyś z samochodami w Lidlu, że media dobrały się agencji do tyłka emotka emotka

Wręcz przeciwnie: właśnie żeby się media dobrały. Dziennikarze teraz tylko czekają na fajne tematy, a kontakt z nimi można złapać praktycznie wszędzie. Są social media, są adresy mailowe na stronach portali, czasem wystarczy jedno info. emotka  Nie mówiąc już o Izbie Skarbowej pod którą przecież jest rozgrywana każda loteria, a której pracownicy chętnie wykażą się dobrą wykrywalnością nieprawidłowości. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6881088 Napisano: 07.09.2022 11:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

madllen napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Bramki zaczynają Ci się podobać jak zaczynasz w nie trafiać emotka  Np. mi się dzisiaj bardzo podobają, bo mam zestaw nestle i bilety do energy z Haribo emotka  Ale poza takimi strzałami też psioczę na bramki emotka

Trudno aby wygrywanie się nie podobało.  emotka Mam tu na myśli, że "idea", mechanizm mi się nie podoba. Choćby Namysłów Dino jest  przykładem loterii , za którym tęsknię. Kupujesz raz i czekasz na losowanie a nie kusi Cię aby kupować kolejny raz, bo może tym razem uda Ci się trafić w bramkę..

Wiem... Też wolę zwykle loterie emotka  ale współczuję temu kto w Namysłowie będzie losował te zgłoszenia ręcznie emotka  to akurat przykład naprawdę tradycyjnej loterii emotka

Jest wrzesień, więc zapewne loteria dostanie na pożarcie praktykantów. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#6880930 Napisano: 06.09.2022 17:01:00 w Wkurza mnie...
emi napisał(a):

Z IV etapu przykładowo oczyszczacz wygrała "praca",która  jest bardzo powszechna, nawet dostępna jako tapeta   

Ale to akurat nie jest to samo zdjęcie. Jak na moje oko, oba są zrobione z odrobinę innego kąta. Prawda że można dyskutować na ile ta sama kompozycja popularnej miejscówki to już plagiat, ale to jeszcze nie jest dowód że akurat to zdjęcie jest innego autorstwa niż uczestnika. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

southlander

#6880900 Napisano: 06.09.2022 15:25:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś powrót do szarej rzeczywistości i dzień bez wygranych.

A Soplica jak zawsze leci sobie w kulki, jestem w szoku że na tyle zgłoszeń, tak zróżnicowanych stylem i pomysłami, ani jedno nie zasługiwało chociaż na II stopień.  Ostatecznie zniechęciłem się do tej marki. emotka  (straty w firmie wyceniono na 0 zł bo i tak mocnych alkoholi praktycznie nie kupuję   emotka  ) Wyświetl w wątku >>

southlander

#6880822 Napisano: 06.09.2022 11:36:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

Kojarzy ktoś z Was jakiś konkurs obecnie z whisky? emotka

Kojarzy emotka  
https://www.e-kon...e-kreatorom-zmian-18 Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

southlander

#6880647 Napisano: 05.09.2022 16:21:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
250 zł od GryOnline i MBanku. 

Może i najniższy stopień, może i ostrzyło się ząbki na główną, ale czystą kasę wygrałem pierwszy raz i przyznaję że nawet te niewiele ponad dwie stówki, satysfakcjonują o wiele bardziej niż vouchery. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6880645 Napisano: 05.09.2022 16:13:56 w Informują
Informują z Konkurs "Wyzwanie mBanku i Saints Row"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
15:47, kategoria tekstowa, nagroda III stopnia Wyświetl w wątku >>

southlander

#6880045 Napisano: 01.09.2022 20:39:46 w Wkurza mnie...
incendio12 napisał(a):

sabart napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

A w temacie co mnie wkurza- konkursy promocyjne z margarynami, czipsami, majonezami, colą i wszystkim niezdrowym emotka

Też nad tym ubolewam, chciałby człowiek iść na diete, a trzeba żreć te laysy emotka

Nie trzeba, tylko to właśnie jest wkurzające że niewiadomo co z tym wtedy robić. emotka  



Jak się nie je to można to składować w schowku na pościel w kanapie emotka  Jak przychodzą znajomi to każe im otwierać kanapę, brać i jeść jak najwięcej emotka  Ale od jakiegoś czasu głównie kupuję paragony tutaj, bo jednak zawartość kanapy zawsze jest gdzieś z tyłu głowy i nieraz się jakieś Lay'sy schrupie wieczorem emotka  

Ja to Was podziwiam. Szkoda by mi było kasy na loterie gdzie przecież nie mam na nic wpływu, a i też szkoda by mi było na promocyjne z tekstami, bo one tam idą pewnie w tysiące więc prawdopodobnie nikt tego nie czyta i też zwykle losują. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

southlander

#6879934 Napisano: 01.09.2022 12:40:16 w Wkurza mnie...
Mam czas i siły = nie ma wielu konkursów kreatywnych
Mam siłę i są konkursy = nie mam czasu
Mam czas i są konkursy = nie mam sił

I tak zawsze. Wcześniej miałem kilka zgłoszeń do zrobienia, to mogłem się patrzyć w ekran przez godzinę i nie być w stanie napisać nawet jednego zdania, kompletne rozkojarzenie i zmęczenie. Dzisiaj akurat jestem na siłach i w dodatku będę miał chwilkę wieczorem, chciałem ze schowka wydobyć jakiś konkursik to się okazało że już wszystko po terminach, a atrakcyjne nowe się nie pojawiają. A gdy za kilka-kilkanaście dni zaczną się już pojawiać jesienne, to znając życie braknie mi czasu i znowu koło nosa przejdzie mi sporo fajnych konkursów.  emotka  Chyba jestem prawdziwym Polakiem, zawsze mi coś nie pasuje. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6879758 Napisano: 31.08.2022 15:56:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 vouchery do Cinema City. 
Uff... może nie jest to wielka wygrana, ale czuję ulgę bo passa konkursowych niepowodzeń wreszcie przełamana. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6879755 Napisano: 31.08.2022 15:49:10 w Informują
Informują z Konkurs "Co łączy Polaków?"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
15:40 Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6879740 Napisano: 31.08.2022 14:38:49 w Wkurza mnie...
gregory napisał(a):

Wkurza mnie ilość konkursów z bonami za 100 zł, a czasem za 50 zł. Czy organizatorzy nie wiedzą, że za to już prawie nic się nie kupi. Jeśli odliczyć zakupy na konkurs, średnio 15zl, i koszt odesłania paragonu, to zostają marne grosze. Lepiej dać mniej nagród, ale większe nominały.moom zdaniem

Dla nas konkursowiczów może i lepiej, ale niestety firmy często nie patrzą na konkursowiczów, za to dając małe nominały zwiększają szanse że czasem bona wygra zwykła pani Grażynka która w życiu nic nie wygrała i się po prostu ucieszy, nawet jeśli nagroda słaba. emotka   Wtedy pani Grażynka rozpowie po rodzinie i znajomych że w tym można wygrać, i następnym razem o wiele więcej ludzi kupi dany produkt. 

Zresztą z tego co widzę, od jakiegoś czasu coraz popularniejsza jest opcja "hybrydowa", czyli np. sporo bonów po 100 zł, a do tego główna z wycieczką czy autem. I to jest bardzo fajna opcja, dla każdego coś miłego. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6879499 Napisano: 30.08.2022 14:39:36 w co chcielibyście wygrać?
Aktualnie:
weekend w Hotelu / SPA, albo voucher do biura podróży, albo wycieczka, albo bilety lotnicze, bo ostatnio się zorientowałem że od kiedy bawię się w konkursy, jeszcze nigdy nic nie wygrałem z tej kategorii emotka   Wyświetl w wątku >>
2 rooney, sabaka 0

southlander

#6879486 Napisano: 30.08.2022 14:16:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale że dziś też nic? Kolejny tydzień z rzędu będzie taki słaby? emotka
Zawsze im bliżej jesieni, tym miałem większą skuteczność, a teraz z każdym tygodniem jest coraz gorzej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6878673 Napisano: 26.08.2022 14:32:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wszystkich z wygranymi od Soplicy (skrzynki i bliki 500 zł), bo widzę że sporo ich na forum. emotka  
Wklepywałem zgłoszenia chyba co drugi dzień zmieniając za każdym razem pomysły, styl zgłoszenia, i nic. Już myślałem że zgłoszenia idą w tysiące i że praktycznie nie da się tam nic wygrać, ale wróciła mi nadzieja i będę próbował dalej mimo że już prawie koniec konkursu.  emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6878662 Napisano: 26.08.2022 14:01:05 w Popraw sobie humor...
Dzień Psa, liczyłem że będą fajne kreatywne konkursy, ale oczywiście jak zawsze...   emotka

Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

southlander

#6878651 Napisano: 26.08.2022 13:03:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Piątkowe popołudnie i wciąż nic, chyba już mogę powoli zamykać najgorszy konkursowy tydzień lata. emotka
No trudno, trzeba się bardziej przyłożyć w weekend żeby potem zbierać lepsze plony.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6878461 Napisano: 25.08.2022 14:29:14 w Wkurza mnie...
Ech... Przez 2 godziny klepałem w notatniku Zgłoszenie Doskonałe na konkurs na którym mi zależało, skopiowałem wstępny szkic w pole odpowiedzi, ale że widziałem mnóstwo do poprawy zwłaszcza w estetyce, więc postanawiałem jeszcze dopracować. Chcę sobie zrobić nowy akapit a tu zamiast shift+enter naciska się enter. Bum, zgłoszenie poszło. 2 godziny na marne, chyba że komisja jakimś cudem doceni tak mocno niechlujne i niedopracowane zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0