Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6878291 Napisano: 24.08.2022 17:56:02 w Wkurza mnie...
incendio12 napisał(a):

sabart napisał(a):

... to, że emocjonalnie podchodzę do niektórych konkursów. Niby wiem, że Smolar to mi nic nie daje, a i tak się nakręciłam. Tak mi temat podszedł pięknie, taka byłam zadowolona z odpowiedzi konkursowych. Nie mówię, żeby od razu lecieć do NY, ale nawet czapki, na tyle nagród. Wkurza mnie, że nie umiem przeżyć porażek, tylko rozmyślam, zastanawiam się co znów poszło nie tak, co w tych odpowiedziach było takiego, że nawet na najniższą nagrodę się nie załapałam. 
No wkurza mnie to i frustruje okropnie, że jestem takim słabym człowiekiem.

To olej Smolara i skup się na Avanti - oni chyba Ci nie żałują nagród z tego co kojarzę z ostatnich wpisów w MDW  emotka  Ja np wszystkie konkursy Columbita sobie odpuszczam, bo wiem że nie umiem tam pisać i tylko się potem wkurzam, że zmarnowałam czas i pieniądze. Trzeba grać tam gdzie nas doceniają i szukać swoich mocnych stron emotka  I się nie wkurzać emotka

Ja to już mam własną czarną listę gdzie szkoda mojego czasu, który dzięki temu mogę przeznaczyć na miejsca gdzie nie olewają mojego stylu. emotka

Są same zalety:
- mniej frustracji
- większa efektywność
- więcej czasu na inne konkursy
- poczucie że nie jestem bez szans i dzięki temu lepsza motywacja

Polecam, o wiele przyjemniej mi się konkursuje od kiedy się do tego stosuję. Wyświetl w wątku >>

southlander

#6878155 Napisano: 24.08.2022 12:44:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zapowiada się najgorszy konkursowy tydzień od początku lata. emotka
Wątku, może jeszcze dzisiaj by coś wpadło? Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6878098 Napisano: 24.08.2022 11:48:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


Spokojnie nie pożyjesz, okna przy deszczu, śniegu nie otworzysz, a że drewniane to za kilka lat do wymiany wszystko. Oni to zrobili na jednym poziomie. w internetach była fotka zimowa jeszcze przed wstawieniem okien /z dyktami-stan surowy /. Niemal do połowy "okna"i taras w śniegu...Codziennie będziesz odśnieżać jak auto przed blokiem w mieście...Tyle że w mieście coraz rzadziej śnieg pada-nie to co tam.


Ale narzekacie.  Jakoś tak mi się wydaje że gdybym wygrał taki domek za friko, to odśnieżanie byłoby najcudowniejszym problemem świata.  
Naprawdę wolałbym narzekać że codziennie w zimie odśnieżam swój własny domek na Podhalu, niż przez 30 lat narzekać że muszę tyrać nadgodziny na kredyt hipoteczny żeby mieć gdzie mieszkać.
Ale spokojnie, i tak nikt z forum nie wygra, na te miliony zgłoszeń szansa jak szóstka w Lotto. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6875411 Napisano: 10.08.2022 19:07:08 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

...przy rodzajach nagród gdy się dodaje konkurs, nie ma jednej z najpopularniejszych kategorii: voucherów. I jedni kategoryzują vouchery jako "inne", drudzy jako "nagrody pieniężne", jest przez to mały chaos. Wystarczyłoby dodać "vouchery", które przecież jako nagrody występują ekstremalnie często.

Hm. Dla mnie voucher od zawsze jest FORMĄ pieniądza. Tak jak gotówka, czek, karta podarunkowa czy bon rabatowy.
Może lepiej nie zagłębiać się w takie niuanse? emotka Bo za chwilę ktoś zażąda, by stworzyć osobną kategorię dla bonów Sodexho, ktoś inny dla kodów Empik czy monet Allegro. I zrobi się istna piramida kategorii, a jak znam życie, I TAK ZBYT WIELU Userów będzie miało problem z wyborem kategorii właściwej.  emotka
Przecież to, że tylko jakaś ikonka oznaczająca nagrodę jest z "niewłaściwej" kategorii, to przecież pikuś, no bo JEŚLI w polu nagród będzie czytelnie napisane, co jest nagrodą, człowiekowi kumatemu wystarczy emotka

pionas moja rekomendacja: jestem na nie. emotka

Nie, voucher nie jest pieniądzem. Voucherem dysponuję w jednym sklepie do którego mogę mieć 200 km, pieniądzem w każdym, nawet w spożywczaku 1 km od domu. 

A obawa że ktoś zażąda osobne kategorie dla różnych bonów, to już argument erystyczny, bezpodstawnie rozszerzający pierwotny pomysł. Rozmawiamy o voucherach, w postaci jednej kategorii, więc proponuję się trzymać właśnie tego pomysłu. Nie ma żadnych podstaw żeby z góry zakładać rozdrabianie kategorii voucherów. Zresztą zmiana jest dobra, Tobie nic nie ubędzie gdyby została wprowadzona, a wielu osobom pomoże.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6875111 Napisano: 09.08.2022 15:10:00 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Pewnie było milion razy, ale przy rodzajach nagród gdy się dodaje konkurs, nie ma jednej z najpopularniejszych kategorii: voucherów. I jedni kategoryzują vouchery jako "inne", drudzy jako "nagrody pieniężne", jest przez to mały chaos. Wystarczyłoby dodać "vouchery", które przecież jako nagrody występują ekstremalnie często. Wyświetl w wątku >>

southlander

#6875058 Napisano: 09.08.2022 12:21:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A co to tak... nic, kolejny dzień z rzędu? emotka  Tyle zgłoszeń i pustka? Halo, wątku, jeszcze masz ze 3-4 godzinki pracy agencji, żeby umilić mi wtorek. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6874826 Napisano: 08.08.2022 12:53:06 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mamija
Polecam! Wszystko zgodnie z ustaleniami, na luzie i bez najmniejszych problemów. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6874488 Napisano: 05.08.2022 18:00:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Coś kiepski dzień i tydzień. emotka

Jeszcze trochę, i z desperacji wrócę do loterii. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6873854 Napisano: 03.08.2022 11:30:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

southlander napisał(a):

Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka

Miałam tak w momencie gdy bylo dużo emotek. 
spróbuj tez nie wklejać całej wypowiedzi, z kopiuj wklej. Tylko dopisz coś od siebie . Mi tak poszło 

U mnie na pewno od emotek to nie zależy, zablokowane komentarze miały ich mało. Ze zmienianiem tekstu próbowałem, nawet na bieżąco przeredagowałem pół zgłoszenia i ciągle to samo. emotka  Potem zwróciłem uwagę że w tym konkursie zgłoszenie może być dodane w formie obrazka, więc w akcie desperacji nawet zrobiłem screena mojego tekstu i wrzuciłem jako grafikę. Oczywiście nie przeszło.

Ja to nawet nie mam pretensji że ich technologia czasem zawala, ale skoro zostawiają ocenę technologii, to i powinna być opcja odwołania do ludzkiego moderatora z szybką decyzją, która naprawiłaby błąd. Tymczasem w opisie całego procesu odwołania, jest jedynie idiotyczna notka że ze względu na COVID mają mniej moderatorów i odwołanie jest zawieszone, co jest oczywistym absurdem w przypadku pracy która może być wykonywana w 100% zdalnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6873794 Napisano: 02.08.2022 22:45:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6873688 Napisano: 02.08.2022 14:12:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

Nic nowego pod słońcem. Zawsze przegrani krytykują nagrodzone prace

Nie zawsze. Wiele razy widywałem gratulowanie dobrego wyboru, czy gdzieś w komentarzach na stronach docelowych, czy na Facebooku, czy tu na forum. 

adamo86 napisał(a):

19k zgłoszeń to nic dziwnego, że "wybór" był ciężki 🙄
Opublikowane życzenia też pozostawiają wiele do życzenia 🧐
No nic… pozostaje subiektywizm komisji z którym nie można dyskutować emotka

Wyniki PayU

Czy ja wiem? Bez szału te odpowiedzi, na 99,9% dało się wybrać o wiele lepsze na 19k zgłoszeń i można się domyślić jak wyglądał "wybór", ale już tyle o wiele bardziej kontrowersyjnych wyborów ludzie tu pokazywali, że te naprawdę nie wzbudzają jakiegoś mojego wzburzenia.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6873458 Napisano: 01.08.2022 15:45:11 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
agaga napisał(a):

Dzięki! Oczywiście nie pamietam o takim konkursie a tym bardziej o wygranej. Ale jest to jakaś wskazówka 😉

W sumie ja też nie pamiętałem, a o wygranej też nie zostałem poinformowany.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 agaga 0

southlander

#6873363 Napisano: 01.08.2022 10:57:00 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
agaga napisał(a):

Dziś jakaś paczka z InPost (kurier) miała do mnie dotrzeć. Niestety nie było mnie w domu. 🙈 wysyłka od COSTOMERITUM. Ktoś coś wie?

W zeszłym tygodniu miałem kuriera InPostu od Costomeritum, też wcześniej nie miałem pojęcia co to jest, okazało się że to były kosmetyki Ziai. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6873362 Napisano: 01.08.2022 10:53:44 w Informują
Informują z Konkurs "Letnia Fiesta w Sphinx"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
09:49 (e-voucher) Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6872892 Napisano: 28.07.2022 22:33:59 w Wkurza mnie...
katee14 napisał(a):

Pisałam, że ostatnio na FB brałam udział w konkursie,  w którym miało wygrać 7 osób na jakieś 300 biorących udział. Wybrano dwie identyczne prace, z których jedna była plagiatem.  Rzucały się w oczy bo miały bardzo dużo emotek. Nie można było tego nie zauważyć przy wyborze zwycięzców, a jednak.  Dopiero po zwróceniu uwagi wybrano kogoś innego. Ale świadczy to tylko o tym, że w niektórych konkursach nawet nie czytają odpowiedzi. Ważne żeby wstawić jakieś przyciągające wzrok obrazki.

Klasyka. Ja sobie zacząłem nawet niedawno spisywać miejsca w których nie ma co liczyć na rzetelną komisję. A jeśli już biorę tam udział, to traktuję jak loterię, i zamiast się siłować z pisaniem fajnego zgłoszenia, klepnę coś w minutę wiedząc że nie ma sensu się starać ani poświęcać więcej czasu.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

southlander

#6872779 Napisano: 28.07.2022 13:37:49 w Wkurza mnie...
 emotka
Ta kwestia była już poruszana na forum wiele razy, ale dzisiaj się wkurzyłem na maxa. Robię zgłoszenie w konkursie na FB, przeglądam jaką mam konkurencję, patrzę, gdzieś już widziałem identyczną pracę. Szukam po wcześniejszych konkursach, rzeczywiście: autoplagiat. Patrzę dalej, znowu autoplagiat. I znowu. I znowu. Można zgłosić do organizatora raz czy dwa... ale mam wrażenie że to walka z wiatrakami. Człowiek się stara konkursować uczciwie, naiwnie poświęcając nieraz cały swój wolny czas żeby na każdy konkurs wysmażyć uczciwe oryginalne zgłoszenie... no załamać się idzie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6872453 Napisano: 26.07.2022 20:50:56 w Wkurza mnie...
peterpanek napisał(a):

southlander napisał(a):

trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią... 

Chyba jednak raczej prace nie są publikowane, bo ocena takich zawsze jest subiektywna, a marki i agencje chcą uniknąć publicznej dyskusji - bo każdy kto nie wygrał mógłby zacząć głośno protestować, bo w jego ocenie był lepszy - a tego nie trzeba wizerunkowi marki.

Negatywne emocje i dyskusja nie mają miejsca w przypadku gdy wybrana zostaje praca na wysokim poziomie i w pełni zgodna z regulaminem. Same agencje są winne, że wskazują kreatywność/oryginalność/staranność jako kryterium oceny, a potem wybierają coś kiepskiego literacko, niechlujnego, banalnego. Albo że się nie stosują do regulaminów które same piszą. Zresztą widać to w konkursach na FB gdzie nie da się ukryć zwycięzcy i jego pracy - jeśli jest dobra, to pojawiają się często gratulacje. Jeśli zwycięża coś nieregulaminowego, albo plagiat, albo coś fatalnego, mamy burzę w komentarzach.

Wystarczy uczciwie podejść do sprawy. Wyświetl w wątku >>
1 trhspfb 0

southlander

#6872366 Napisano: 26.07.2022 15:38:34 w Wkurza mnie...
trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią...  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6872363 Napisano: 26.07.2022 15:21:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W sumie nie powinienem już tu tego pisać, ale tego jeszcze nie było. Właśnie żaliłem się w naszym magicznym wątku że nic nie wygrałem, już miałem zatwierdzać, aż tu nagle podjechał kurier. Otwieram paczkę, a tu nagroda, kosmetyki z jakiegoś starego konkursu w którym brałem udział wieki temu i nawet nikt nie raczył mnie poinformować że wygrałem. Ja wiedziałem że wątek bywa skuteczny, ale tym razem przeszedł sam siebie.    Wyświetl w wątku >>

southlander

#6868903 Napisano: 07.07.2022 16:20:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
Myślicie że warto zgłaszać w facebookowych konkursach, że komisja dokonała wyboru nieregulaminowych zgłoszeń? Nie chodzi o nic wielkiego, kwestie czysto formalne choć ewidentnie złamane (brak załączenia przy zgłoszeniu wymaganej w regulaminie klauzuli). Z jednej strony głupio być formalistą, gdy ktoś dał zgłoszenie które zostało wybrane przez jury a ja mu tu uwalam przez jakieś kruczki z regulaminu, z drugiej to jest w jakimś sensie nieuczciwe wobec tych którzy poświęcili czas na przebrnięcie przez regulamin i się do niego zastosowali.  Wiadomo, gdyby chodziło o plagiat (lub auto plagiat) lub całkowicie niezgodną z regulaminem formę zgłoszenia (np. regulaminowo wymagany tekst na max 400 znaków a wygrany zrobił na 1500) to bezdyskusyjne warto reagować, ale tu? Jakie są Wasze doświadczenia? 

BTW: Agencje nie patrzą potem mniej przychylnie na zgłoszenia w kolejnych konkursach po tym jak się im kłopotu narobiło?   Wyświetl w wątku >>
0 0