Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6835117 Napisano: 03.01.2022 14:45:55 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

PGNiG emotka Najpierw się domagali zapłaty 0,10 PLN, bo jakieś noty odsetkowe narosły, bombardowali wszelkimi kanałami, mailem, esemesem, jeszcze dobrze, że nie dzwonili emotka Rozwiązałem w międzyczasie umowę z gazownią, technik już nawet przyjechał odkręcić licznik i przyszły dziś pocztą tradycyjną faktury korygujące do faktur szacunkowych, zapłaconych wcześniej, wszystko w terminie... 5 sztuk. Uzbierało się tych zwrotów na stówę. Ale na 10 groszy do zapłacenia też dorzucili kwitek. emotka Co za beton z minionej epoki, zarękawki i w rubrykach musi się zgadzać, jakby nie mogli uwzględnić tego w nadwyżce do zwrotu. emotka

Absurdów PGNiG ciąg dalszy... emotka Beton w zarękawkach, k emotka Jak wytłumaczyć to, że mi w styczniu 2022 przysyłają informacje o zmianie taryfy, skoro mnie to już guzik obchodzi, bo we wrześniu rozwiązałem umowę, a na początku grudnia finalnie zdemontowali mi licznik?! emotka

Ja 7lat temu zamknęłam konto w banku, a i tak dalej zdarza im się przysłać mi wyciąg z konta. emotka

Mi bank Santander do dziś przysyła oferty, mimo że od lat nie mam tam żadnego produktu i z tego co pamiętam, przy zamykaniu konta wycofywałem też zgody na komunikację marketingową. Normalnie bym olał, ale potrafią pisać SMSy 2 razy w tygodniu. Wysyłałem dla pewności jeszcze raz wniosek o wycofanie mnie ze wszelkich list marketingowych i zgód u nich, a jakiś specjalista od nich odpisał mi zdziwiony że nie ma mnie u nich w bazach danych. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

southlander

southlander

#6832863 Napisano: 22.12.2021 14:26:40 w Nasze wygrane w minionym roku
W środku lata powróciłem po 3 latach przerwy, do konkursów. Zaczęło się obiecująco, od paru drobnic w krótkim czasie, potem już tak fajnie nie było. No, zdecydowanie nie jestem w dawnej formie i nawet biorąc pod uwagę że grałem jedynie przez jakieś 5 miesięcy to był najmniej udany rok od kiedy się w to bawię. emotka  Ale żeby nie marudzić, parę pozytywów też się znajdzie emotka  

Wygrane:
  • kilka drobnych bonów i voucherów, głównie o wartości 20-50 zł, dwa największe za 100 zł
  • zestaw olejów spożywczych 
  • karton piwa w środku lata (ojjj przydał się na upały)
  • dobrej jakości duży plecak
  • 2 x bluza 
  • whisky 
  • piwko Radler (jedno! ), coś mi się pomieszało w konkursach bo miałem kilka regulaminów otwartych i myślałem że gram o większy zestaw. 
Największa wygrana:
Licząc według deklarowanej w regulaminach wartości nagród, najbardziej wartościową nagrodą była bluza.  I to chyba najlepsze podsumowanie mojego konkursowego roku. Osobiście najbardziej się cieszę z whisky, bo normalnie nie kupuję mocnych alkoholi, ale wygraną to miło będzie wypić. emotka

Konkursowo na plus:
- podobnie jak moi przedmówcy, przestaję już marnować czas na jakieś dziwaczne nagrody które będą mi się kurzyć
- sporo drobnic przy których kompletnie się nie napracowałem pisząc spontanicznie zgłoszenia bez myślenia, na luzie, w 2 minuty 
- przeproszenie się z konkursami facebookowymi które kiedyś były moją piętą achillesową. Sam jestem zaskoczony ale to właśnie one w tym roku przyniosły mi najwięcej nagród zarówno jakościowo jak i ilościowo. emotka

Konkursowo na minus:
- sporo spektakularnych porażek konkursach skończonych nawet bez nagród najniższego stopnia, gdzie włożyłem sporo pracy i sił w zgłoszenie
- brak choćby jednej większej nagrody
- porażka za porażką w zgłoszeniach promocyjnych: weszło mi dosłownie... jedno.

Cele na 2022:
1. wypracować całkowicie nowy styl pisania, bo obecny już nie daje mi takich efektów jak dawniej
2. wrócić do okazjonalnego wygrywania trochę większych nagród Wyświetl w wątku >>

southlander

#6832833 Napisano: 22.12.2021 12:09:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Rzadko po zakończeniu większych konkursów w których odpowiedzi nie są publiczne, jury ujawnia odpowiedzi wszystkich laureatów, więc biję brawo że się odważyli, uważam że to dobra praktyka. emotka  
https://nieskonczonoscnapokladzie.pl/

W sumie trudno się do czegoś przyczepić, widać że starali się wybrać zróżnicowane odpowiedzi. Tematem przewodnim który dawał przewagę i pojawia się w wielu zgłoszeniach, tym razem okazały się pochwały wobec marki, co w sumie nie powinno dziwić skoro konkurs nie szedł przez zewnętrzną agencję. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

southlander

#6832382 Napisano: 20.12.2021 13:46:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kodzik do Cineman z jednego z konkursów facebookowych. Niby nic, ale gdy się zaczyna tydzień od nagrody, konkursowa motywacja idzie do góry. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6831774 Napisano: 16.12.2021 23:39:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anoo napisał(a):

southlander napisał(a):

montezuma napisał(a):

flowers napisał(a):

czy w konkursie minutki która była do wczoraj po wypełnieniu formularza i komiksu przyszedł mail aby ponownie wypełnić komiks! ktos tez tak miał emotka  teraz odczytałam wiadomość , a konkurs był do wczoraj emotka

W tym konkursie chyba tak było zawsze... na 6 zgłoszeń - w każdym miałem maila przypominającego o konieczności uzupełnienia dymku

U mnie też był mail, ale nie wypełniałem ponownie. Mam nadzieję że mem mimo wszystko został poprawnie zatwierdzony, ale w sumie jeśli nie wygram to nigdy się nie dowiem.  emotka

I teraz pytanie, którą finalnie uznają za tę właściwą, bo ja raz zapomniałam i wymyślałam coś nowego emotka  

Ewentualnie można jeszcze wysłać zapytanie do organizatora. Bo o reklamacji chyba póki co nie ma mowy skoro nawet nie wiemy czy są do tego jakieś podstawy. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6831772 Napisano: 16.12.2021 23:32:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

flowers napisał(a):

czy w konkursie minutki która była do wczoraj po wypełnieniu formularza i komiksu przyszedł mail aby ponownie wypełnić komiks! ktos tez tak miał emotka  teraz odczytałam wiadomość , a konkurs był do wczoraj emotka

W tym konkursie chyba tak było zawsze... na 6 zgłoszeń - w każdym miałem maila przypominającego o konieczności uzupełnienia dymku

U mnie też był mail, ale nie wypełniałem ponownie. Mam nadzieję że mem mimo wszystko został poprawnie zatwierdzony, ale w sumie jeśli nie wygram to nigdy się nie dowiem.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6831741 Napisano: 16.12.2021 20:44:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Whisky + bluza od The Famous Grouse. 
Drugi dzień z rzędu z jakąś wygraną, środek grudnia konkursowo zaczyna wyglądać dobrze.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6831528 Napisano: 16.12.2021 09:28:42 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

Wkurza mnie brak weny. Nie wiem czemu się tak uparłam na to tyskie, co chcę sobie tym udowodnić, ale trzeci dzień rozmyślam, co napisać, jak napisać, czy proza, czy wiersz, durny pomysł czy powaga i... nic. Same gnioty. Nie wiem, może jak wypije kilka tyskich, to stworzę godne arcydzieło?

Gdy mam przez kilka dni słabą wenę, to przełamuję rutynę, czyli zmieniam miejsce pisania i porę. Zamiast wieczorem jak zwykle, piszę rano,  a zamiast w pokoju na kanapie, to siadam na podłodze albo idę do kuchni. Nie jest to magiczna metoda, ale odświeża trochę mózg, w kilku konkursach mi pomogła, spróbuj. emotka Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

southlander

#6831357 Napisano: 15.12.2021 16:45:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher do Allegro 20 zł, z Żywca. emotka
Czaiłem się na bluzę, ale... to i tak pierwsza nagroda od wielu dni, więc w sumie się cieszę z przełamania.  emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6831267 Napisano: 15.12.2021 14:28:47 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

Zachciało mi się zgłosić do konkursu Radia Zet wczoraj i od wczoraj mi przychodzą smsy spamy i z jakimiś podejrzanymi linkami emotka

Po SMSie do RMFu kiedyś dostawałem spam przez kilka tygodni.  No cóż, taki już urok wyrażania zgód marketingowych, coś za coś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6830972 Napisano: 14.12.2021 16:44:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I u mnie nic, od początku tygodnia. emotka
No nic, walczymy dalej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6830913 Napisano: 14.12.2021 13:42:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

Czy ja jestem uprzedzona czy te odpowiedzi jakoś szału nie robią? emotka  Dwa o kotach na odkurzaczach, jeden o oświeceniu i jeden o pedałowaniu. emotka

Ta o oświeceniu nawet spoko, lubię proste gry słów bez ściany tekstu. emotka  Reszta może i szału nie robi, ale dramatu też nie, bywało duuuużo gorzej w wielu konkursach. A na przyszłość przynajmniej wiadomo w jakim kierunku iść z odpowiedziami w tamtym miejscu, to też jest jakiś plus.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6830872 Napisano: 14.12.2021 10:55:18 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "ASUS OLED"

Wyniki dostępne tutaj: https://www.filmweb.pl/contest/5636 Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6829893 Napisano: 10.12.2021 12:45:11 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

konkursy z telefonami zawsze najdziwniejsze. Na konkursach FB z taką nagrodą zawsze jest 500-1000 zgłoszeń gdzie już z góry wiadomo że nie wygra żaden pomysłowy i estetyczny komentarz, tylko jakiś przypadkowy i niechlujny bo jury i tak nie chce się wszystkiego czytać. Na konkursach insta, zwykle jest wojna na lajki albo oznaczanie innych, lub nagrywanie stories. W pozostałych konkursach często jeden telefon w puli i trzeba kręcić jakieś filmy gdzie wiadomo że wygra jakiś półprofesjonalista czy youtuber z dobrym sprzętem. Ewentualnie w tych pisanych dają brak limitu znaków, więc wiadomo że trzeba poświęcić dużo czasu, a jednocześnie trudno o motywację nie wiedząc czy jury w ogóle będzie to czytało, czy pójdzie na łatwiznę i wybierze kilkuzdaniową prostą rymowankę.

Taaa... emotka JA! JA! JA WIEM! POTRZEBUJĘ! MNIE DAJCIE! WYBIERZ MNIE!!!

Możesz już zjeść Snickersa. Po takiej ripoście, to aż miałem ochotę się przewrócić żeby nie sprawić Ci przykrości. Jeszcze te wielkie litery... Jeszcze to pogrubienie i wykrzykniki... Nie no, jednak się przewrócę, nokaut. emotka  I zdobywasz puchar z wygrawerowanym napisem "zamiast czytać ze zrozumieniem, wybieram to co prostsze i co wymaga mniej wysiłku, czyli złośliwość". emotka

Rozbroję Ci to na czynniki pierwsze, skoro musze tłumaczyć łopatologicznie:
1. Konkursy nawet z kiepskimi telefonami, w porównaniu do innych konkursów, wymagają często o wiele więcej wkładu czasu/wysiłku/lepszego sprzętu niż nawet jakieś vouchery za 1000 zł, a nawet czasem droższe AGD. Co biorąc pod uwagę skalę zjawiska, generalnie mnie dziwi. Bo to chyba nic złego, że jedne rzeczy nas w życiu dziwią, inne mniej? A jeśli coś złego, to już idę grzecznie do kąta.
2. Nie, z tym "dejcie", to przestrzelone bardziej niż przedsezonowe prognozy wyników Legii Warszawa na koniec rundy jesiennej. Nie mają jak mnie wybrać skoro zwykle nie biorę udziału w konkursach z telefonami, z powodu wymienionego w punkcie 1 i z powodów z poprzedniego komentarza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6829409 Napisano: 09.12.2021 11:56:41 w Wkurza mnie...
Ech, nowy telefon zaczyna mi być potrzebny, od dawna się czaję na jakiś, a tu akurat konkursy z telefonami zawsze najdziwniejsze. 
Na konkursach FB z taką nagrodą zawsze jest 500-1000 zgłoszeń gdzie już z góry wiadomo że nie wygra żaden pomysłowy i estetyczny komentarz, tylko jakiś przypadkowy i niechlujny bo jury i tak nie chce się wszystkiego czytać. Na konkursach insta, zwykle jest wojna na lajki albo oznaczanie innych, lub nagrywanie stories. W pozostałych konkursach często jeden telefon w puli i trzeba kręcić jakieś filmy gdzie wiadomo że wygra jakiś półprofesjonalista czy youtuber z dobrym sprzętem. Ewentualnie w tych pisanych dają brak limitu znaków, więc wiadomo że trzeba poświęcić dużo czasu, a jednocześnie trudno o motywację nie wiedząc czy jury w ogóle będzie to czytało, czy pójdzie na łatwiznę i wybierze kilkuzdaniową prostą rymowankę. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6814950 Napisano: 14.10.2021 14:41:16 w Wkurza mnie...
Cały dzień telefon leżał obok mnie. Wyszedłem dosłownie na 3 minuty do samochodu, wracam, nieodebrane połączenie z nieznanego numeru. Nikomu obcemu numeru nie podawałem, zresztą mój prywatny numer ma niewiele osób i naprawdę nie zdarza się żeby prywatna osoba której nie mam w kontaktach i której się nie spodziewam, ot tak dzwoniła. Sprawdziłem też numer w bazach internetowych, myślę sobie że może zaznaczyłem jakieś zgody marketingowe - ale tego numeru nigdzie nie ma, nic nie wskazuje że to jakiś telemarketing. Kurier - też raczej nie, nie mam żadnego maila ani smsa że nadano do mnie przesyłkę, zresztą niczego w tym tygodniu się nie spodziewam. Zacząłem się zastanawiać czy to nie info o głównej z jakiegoś konkursu. Ech... miałem się zdrzemnąć bo padam, teraz nie zasnę, a i tak na koniec się okaże że to pomyłka albo że mój agent ubezpieczeniowy dzwonił z prywatnego i chce mi coś wcisnąć. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

southlander

#6813070 Napisano: 05.10.2021 13:54:06 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Jak ja zazdroszczę spania po 7-8 godzin w jednym ciągu.Ja śpię po 3.I się wybudzam a potem siedzę i usnąć już nie mogę.Dziś spałam chyba góra 2,5 godziny.Do tego najmniejszy szelest mnie wybudza a niestety koncentracja przy tak małej ilości snu spada i nie mogę się na  niczym dłużej skupić.No ale i tak mnie wkurza najbardziej brak fajnych nagród:)

Wiesz, ale po tych 7-8 h ja naprawdę się czuję jak po 4-5 h spania. Od południa jestem już zombie, mógłbym wracać do łóżka. Więc wcale nie ma czego zazdrościć. 

A co do Twojego problemu, miałem niemal identycznie w tamtym roku. Płytki i krótki sen, częste wybudzenia, bezsenność. Pomogły... zwykłe krople walerianowe. Maksymalne możliwe dawkowanie według ulotki. Są śmiesznie tanie a naprawdę mocno działają, tylko mało kto je poprawnie stosuje, każdy myśli że to się stosuje jak krople żołądkowe na niestrawność, że weźmie raz kropelki i będzie efekt. Tymczasem waleriana działa inaczej, jej działanie się powoli kumuluje i dopiero po kilkunastu dniach regularnego stosowania, zaczyna się odczuwać efekt, na niektórych ulotkach zresztą jest to opisane. Sam chciałem je szybko odstawić bo nie czułem poprawy, a tu po ponad tygodniu zaczęło działać. Nagle udało mi się przespać całą noc. Myślałem że to przypadek, ale zaraz potem zdarzyły mi się już dwie w pełni przespane noce z rzędu, a potem znowu i znowu. Przed kroplami miewałem miesiące bez nawet jednej normalnie przespanej nocy w miesiącu emotka , po 4 tygodniach brania kropli, przesypiałem już normalnie jakieś 90% nocy. Sen był wyraźnie głębszy, zacząłem zasypiać szybciej, przestałem się wybudzać, mogłem odstawić krople. Nie wiem czy Tobie pomoże, bo ponoć każdy organizm ma inną podatność na walerianę, ale ja polecam spróbować jeśli tylko nie masz żadnych przeciwskazań wymienionych w ulotce. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0