Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6803308 Napisano: 24.08.2021 11:41:01 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

southlander mnie zniechęca to, że wiele osób wysyła te same zgłoszenia na różne konkursy, tylko podmienia nazwę produktu.
Wystarczy wejść na profil pierwszej lepszej takiej osoby, prześledzić konkursy, w których bierze udział i popatrzeć na zgłoszenia. 
Wszędzie to samo zgłoszenie. Nawet jeśli jest wymagane JEDNO zdanie, czyli kilkanaście słów, to te osoby z reguły mają jakieś pseudo wierszyki okraszone zdjęciami i masą pochlebstw...  emotka
I to są te "kreatywne" zgłoszenia wg niektórych organizatorów.  emotka
Dlatego nie biorę udziału w takich konkursach, bo szkoda mojego czasu i nerwów... 
I dlatego nic nie wygrywam od miesięcy  emotka emotka emotka


ojjj też mnie to zniechęca... Jak się zaczęła pandemia to jakaś pani miała z hm chyba makaronu albo jakiś chrupek ułożoną dziewczynkę i tylko zmieniała napisy - był hochland, meblik, sokołów i masę innych i właściwie chyba w większości nich wygrała tą właśnie pracą. Widziałam ją wszędzie. Kolejna pani wszędzie wsadza zdjęcie z narysowanym kredą rowerem i udaje że na nim siedzi. Jeszcze jedna - w łódce... Kreatywności nie można im odmówić ale do wyrzygania żeby wszędzie właściwie to samo wsadzać?

Ech... To ja już się źle czuję jak robię zgłoszenie w podobnym stylu do jakiejś mojej dawnej zwycięskiej odpowiedzi, a ludzie wykorzystują jedną pracę i się nie czają... emotka  To nie są czasy dla uczciwych ludzi. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6803146 Napisano: 23.08.2021 17:25:21 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

southlander - może organizatorzy nie znają znaczenia niektórych słów, w tym słowa "kreatywność"? emotka  
To by tłumaczyło takie zachowanie, o jakim piszesz... 

Obawiam się, że to jest jazda na jednym szablonie znalezionym w internecie, albo po prostu skopiowane regulaminy z innych konkursów. Zostawiają ten punkt, bo w niemal każdym regulaminie jest, a nie mają pomysłu co innego tam wpisać. emotka  
A wystarczyłby uczciwy prosty zapis, że jury wybierze najlepsze odpowiedzi, wyłącznie na podstawie subiektywnej oceny.  Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

southlander

#6803140 Napisano: 23.08.2021 17:11:22 w Wkurza mnie...
Ech... Temat był przerabiany milion razy, wybaczcie, ale znowu się wkurzyłem. Ja naprawdę zazwyczaj nie mam pretensji gdy w jakimś konkursie wygra coś totalnie nie w moim guście, albo być może nawet coś co moim zdaniem jest kiepskie. Nawet jakoś przeboleję (chociaż to też mnie boli emotka ), jeśli odpowiedź jest niechlujna, z błędami stylistycznymi, z wieloma literówkami, etc. Takie już święte prawo jury. Ale jeśli w regulaminie i/lub opisie zadania konkursowego jest jak byk zapis, że kryterium oceny jest kreatywność odpowiedzi, to nie ogarniam, jakim cudem, jury mając powiedzmy 47 bliźniaczo podobnych odpowiedzi i te 3 ewidentnie innych/zaskakujących/intrygujących, nie wybierze żadnej z tych 3. Może niech organizatorzy nie wklepują z przyzwyczajenia w regulaminy tego punktu, że kryterium jest kreatywność, to naprawdę nie będę widział problemu. Będę pisał zgodnie z regulaminem "zwykłe" odpowiedzi, a sposób na wyróżnienie się, znajdę inny.

Ale no litości, jeśli chcą kreatywności, to niech ją faktycznie premiują. Wyświetl w wątku >>
2 reniii, brucee 0

southlander

#6803128 Napisano: 23.08.2021 16:48:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W weekend nic z Facebooka, dzisiaj nic z klasycznych konkursów. Biednie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6803094 Napisano: 23.08.2021 15:56:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
agaolech89 napisał(a):

5 x Fitband z tego konkursu https://www.e-kon...odkryj-saksonie.html

Jaki model fitbandu? Bo nigdzie nie podają w regulaminie, jestem ciekaw czy w ogóle warto się starać.  Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

southlander

#6801965 Napisano: 18.08.2021 09:38:09 w Wkurza mnie...
izak1000 napisał(a):

fineessa napisał(a):

kluskaziemniaczana napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w dino... Robią konkurs, gdzie trzeba kupić coś marki Tymbark/Tiger/Alkalia itd. Wzięłam 2 tymbarki, jednego Tigera... a na parogonie widnieje "napój energetyczny" i "sok jabłkowy".... nie wiem co robić w takim przypadku. Podobnie w Dino było z konkursem Schwepsa "tonik".

Ja bym zgłosiła pewnie większość osób będzie miała takie paragony

przecież to jest loteria tylko w DINO- nie będzie żadnego problemu...

Nie do końca. Ja zgłosiłem paragon z Tigera, zarówno na loterię w Dino, jak i na tę nową loterię Tigera. I teraz jestem ciekaw czy Tiger by mi uznał paragon z napisem "napój energetyczny", gdybym jakimś cudem wygrał akurat u nich.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6801824 Napisano: 17.08.2021 16:44:11 w co chcielibyście wygrać?
dwaburekoty napisał(a):

wiem, że konkurencja tutaj olbrzymia, ale dajcie mi wygrać tego Fiata 500 z Dino emotka .

Nie ma mowy, przez tydzień myślałem nad odpowiedzią i jestem z niej zadowolony jak rzadko kiedy. emotka  
(ale spokojnie, pewnie i tak wpadnie bon emotka  ) Wyświetl w wątku >>

southlander

#6801715 Napisano: 17.08.2021 12:05:34 w co chcielibyście wygrać?
Chciałbym wreszcie skończyć z drobnicami. One też są oczywiście super, dają codziennego kopa do kolejnych konkursów, ale...
Jakoś tak mi się zamarzył dobry telefon, samochód, wycieczka. Coś potężnego żebym do końca roku mógł wspominać.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

southlander

#6796208 Napisano: 20.07.2021 11:17:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
3 lata przerwy od konkursów i od razu się posypały nagrody. Najpierw czteropak Okocimia 0%, potem zestaw Olejów Kujawskich, dzisiaj voucher z PKO. Aż sobie przypomniałem jakie to miłe uczucie, może na tej fali wreszcie uda się wygrać coś naprawdę poważnego. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6484443 Napisano: 24.04.2018 12:44:51 w Informują
Poszły PW na fejsie od Żabki za konkurs grillowy Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6484441 Napisano: 24.04.2018 12:42:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw grillowy + bony na 50 zł od Żabki
Oj, dłuuuuuuugo mi przyszło czekać na nagrodę od ostatniego razu, być może to najdłuższa przerwa od kiedy się bawię w konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6476733 Napisano: 24.03.2018 16:43:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!


zdolnabestia napisał(a): Strona mi mocno muli. Nie jest to wina sprzętu ani internetu, inne
strony działają poprawnie. Strona z konkursami często długo się ładuje,
aby na końcu poinrofmować o awarii i braku pamięci.

U mnie to samo, podstrony czasem się ładują kilkanaście sekund. Podobnie gdy
chcę zmienić swój status udziału w konkursie - klikam "i" no i zanim
rozwinie mi się lista to trwa czasem dobre 5 sekund. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6476706 Napisano: 24.03.2018 14:01:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
1. Przez 10 minut szukałem gdzie się zaznacza konkurs w którym się brało udział emotka . Moim zdaniem ta literka "i" sugeruje raczej dodatkowe informacje o konkursie, a nie nasz status w konkursie. Na samej opisowej stronie danego konkursu, o wiele bardziej rzuca się w oczy panel z przyciskami od social mediów, który śmiało można przenieść na koniec tam gdzie tagi. No i w ogóle ten przycisk statusu jest jednak dość ważny, wyróżniłbym go jakoś bardziej, lub przesunąłbym go obok informacji ile do zakończenia.
2. Nie podoba mi się też oddzielenie komentarzy do konkursu na osobną zakładkę, teraz jest więcej klikania.
3. Fajnie by było w przyszłości solidnie odświeżyć logo, bo o ile kiedyś wyglądało oldschoolowo ale poprawnie, to już w połączeniu z nowocześniejszym wyglądem strony troszkę się gryzie.
4. Poza tym mi się podoba, zwłaszcza że to po prostu ewolucja a nie totalna rewolucja. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6476697 Napisano: 24.03.2018 13:15:39 w WC - rozmowy o wszystkim
lola.lola napisał(a):

Tablet mojej mamy (Lenovo a10) cały czas się restartuje. Włącza się na minutę i wyłącza. Mama ma na nim pełno zdjęć, których nie chce stracić a w czasie tej minuty kiedy jest włączony nie da się praktycznie nic przenieść. Czy ktoś może wie czy jest jakiś sposób żeby go naprawić i nie stracić wszystkich danych?  emotka

Jest jest podłączony do ładowarki też się restartuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6472730 Napisano: 13.03.2018 20:26:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja nie wiem co się dzieje, czarna lista w kilku agencjach czy aż taki spadek formy? Do konkursów się przykładałem jak nigdy, starannie je selekcjonowałem, odpowiedzi dopieszczone, a tu same porażki. Od początku roku wygrałem łącznie dużo mniej niż w przeciętny jesienny miesiąc... Wyświetl w wątku >>
2 joan, monisss 0

southlander

southlander

#6467918 Napisano: 27.02.2018 18:03:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wpadła planszóweczka emotka

Może to i niewiele przy potężnych nagrodach na jakie przez ostatnie tygodnie się czaiłem ale trzeba zakończyć nieudany konkursowy miesiąc jakimś pozytywem emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6465807 Napisano: 21.02.2018 10:33:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

Tutti Frutti zaszalało.
Zadanie: "Napiszcie co Wam sprawia największą radość w Walentynki"
Zwycięska odpowiedź: "mnie dziś smutno"

Organizator po prostu wykazał się empatią  emotka a tu, zamiast radości, że są na świecie jeszcze ludzie potrafiący wyczuć, co trapi innego, to jakieś żale emotka
Poszli po linii emocjonalnej - wiedzieli, że danie jedynego powodu do radości u jednego pocieszonego da więcej, niż dodawanie kolejnych tym, którzy już i tak się cieszą emotka emotka


Post konkursowy brzmiał "mnie dziś smutno". emotka  Czyli w momencie ogłaszania wyników, pocieszenie nagrodą miało nie miało już znaczenia bo było zbyt późno skoro smutno było wtedy. I szo teras? emotka  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6465791 Napisano: 21.02.2018 10:04:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tutti Frutti zaszalało.
Zadanie: "Napiszcie co Wam sprawia największą radość w Walentynki"
Zwycięska odpowiedź: "mnie dziś smutno"

Ja rozumiem, są różne odpowiedzi, lepsze, gorsze... Rozumiem że czasem się wybiera zwycięzcę po najmniejszej linii oporu i zamiast elaboratów wybiera się coś krótkiego i prostego żeby sobie wygrał ktoś kto w konkursach zwykle nie grywa. Ale żeby wybierać osobę która nawet w przybliżeniu nie wykonała zadania? emotka

https://scontent....8c43&oe=5B1726DC
https://scontent....28a1&oe=5B00FD2E Wyświetl w wątku >>

southlander

#6463666 Napisano: 14.02.2018 15:50:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
agakaz2 napisał(a):

Hura wątek narzekania zadziałał


U mnie również. Przedwczoraj zaraz po żaleniu się wpadła jedna drobna nagroda, wczoraj jakiś kod rabatowy jako nagroda pocieszenia, a dzisiaj bilety do kina. W dodatku jeszcze się dzień nie skończył a kojarzę że pare konkursów walentynkowych powinno być rozstrzygniętych emotka
Najśmieszniejsze że z tego co pamiętam, ile razy narzekałem, to naprawdę zawsze najpóźniej następnego dnia coś wygrywam emotka Wyświetl w wątku >>