Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6462797 Napisano: 12.02.2018 22:40:16 w Wkurza mnie...
serberta napisał(a):

Moja twórczość konkursowa. Żenada i dno .Beznadziejne konkursy, tematy walentynkowe wywołują u mnie odruch wymiotny.  Nie wysyłam nawet zgłoszeń na kupione paragony bo mi słabo na myśl że miałabym wymyślać kolejne mialkie banały. Od jutra wyłącznie loterie ...


Dla odmiany ja się staram ile mogę sklecać niebanalne rzeczy, a tu wygrywają opcje krótkie, napisane na kolanie emotka Jak ostatnio widzę niektóre konkursy walentynkowe, to nawet wygrywają wpisy bez polskich znaków, bez interpunkcji, z licznymi błędami, bez większego sensu. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

southlander

#6462689 Napisano: 12.02.2018 18:38:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

Po co ktokolwiek z marketingu TVNu miałby zamieszczać wyniki w komentarzach? Przecież to jakiś absurd, oni mają dostęp do strony, nie muszą się wpisywać w komentarzach. Zwłaszcza że komentarze mogą pójść w dół, wiadomo że nikt nie będzie przeszukiwał kilkuset komentarzy spodziewając się że tam są wyniki. Nawet gdyby rzeczywiście TVN chciał ogłaszać w tak idiotyczny sposób wyniki, to albo by przypiął komentarz u góry, albo by pisał z zarejestrowanego oficjalnego konta.
Dziwię się, że ktokolwiek w ogóle się zastanawia nad prawdziwością tamtego wpisu.

emotka
Skala zjawiska pokazuje, że ilość tych ktokolwieków jest przeogromna.
Pora przestać się dziwić - świat konkursomaniaków przepełniony jest jednostkami tak kosmicznie dziwnymi, że powinieneś się już do tego przyzwyczaić. Co, czy to pierwszy raz widzisz w komentarzach pod konkursem zachowania tak żenujące, że aż dramatyczne?


Nie wiem, nie oceniam, sam też nie uważam się za konkursową alfę i omegę, po prostu się dziwię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6462669 Napisano: 12.02.2018 18:12:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio dużo choruję, przez to dużo leżę w łóżku. Zająłem się braniem udziału w olbrzymiej ilości konkursów, a z racji przytłaczającej ilości czasu, napisałem sporo dopracowanych odpowiedzi. I co? Jajco. Totalne nic, nie ważne czy było 1, 10, czy 100 nagród. Kolejne wyniki spływają i kolejne porażki, nawet głupich nagród pocieszenia.

Nie wiem co się dzieje, przy tak dużym wkładzie pracy, jeszcze mi się nie zdarzały aż tak duże czarne serie emotka . Na pocieszenie sobie dopowiem że praktycznie za każdym razem po wpisaniu się do tego wątku, najpóźniej następnego dnia była jakaś nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

southlander

#6462655 Napisano: 12.02.2018 17:50:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
jo-anna napisał(a):

mietowa napisał(a):

joasiunia napisał(a):

koper napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj karty do Empiku


Wyniki dostępne tutaj: https://dziendobr...zas-z-tvn,14613.html

Wyniki w komentarzu

Ja nie wiem, czy te wyniki są wiarygodne. TVN ogłaszałby je w komentarzu jako Gość322? emotka Dostał ktoś prawdziwego maila?

To jak to, ale "gratulujemy zwycięzcą" mnie urzekło emotka

Według mnie ktoś sobie "jaja" robi...


Po co ktokolwiek z marketingu TVNu miałby zamieszczać wyniki w komentarzach? Przecież to jakiś absurd, oni mają dostęp do strony, nie muszą się wpisywać w komentarzach. Zwłaszcza że komentarze mogą pójść w dół, wiadomo że nikt nie będzie przeszukiwał kilkuset komentarzy spodziewając się że tam są wyniki. Nawet gdyby rzeczywiście TVN chciał ogłaszać w tak idiotyczny sposób wyniki, to albo by przypiął komentarz u góry, albo by pisał z zarejestrowanego oficjalnego konta. Dziwię się, że ktokolwiek w ogóle się zastanawia nad prawdziwością tamtego wpisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6461977 Napisano: 10.02.2018 14:04:23 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

southlander napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):


Święte słowa! Jeszcze 3-4 lata temu wydawało mi się że przewlekłe choroby to mnie będą dotyczyć dopiero za co najmniej 30 lat. A jak już mi się zaczęła jedna dolegliwość to organizm po kolei zaczął dodawać nowe dolegliwości. To jest jednak niesamowicie połączone ze sobą, jak klocki domina ustawione pionowo. Jedno się przewróci, to potem lecą inne. I nie wyleczy się tego paroma tabletkami czy zabiegami jak to się wydaje.

Z drugiej strony, to ostatnio zacząłem się cieszyć że mam swoje różne utrudniające życie dolegliwości i nic więcej, tzn. że póki co na nich się kończy emotka Do różnych ograniczeń można się w dużym stopniu przyzwyczaić, zwłaszcza jak się pomyśli że zawsze mogło być gorzej.

Bardzo to rozumiem. Ja doszłam do momentu, gdy idealne lekarstwo na chorobę X (kilka lat temu mi bardzo pomogło, uratowało przez operacją), jest niepożądane przy chorobie Y (na tyle, by w ulotce napisać - nie wolno brać i basta!). A ja mam i X i Y, a oprócz tego Z. Na Z bardzo niedobrze działa stres, który generuje przy okazji obaw przed X i Y. Zamknięte koło.

Normalnie jakbym czytał o moich dwóch chorobach i lekarstwach na nich emotka To jest w ogóle dziwne, że są dolegliwości, bardzo często właśnie są połączone, przy których konieczne są dwa przeciwnie działające lekarstwa. Można zgłupieć i ma się przez to wrażenie że co by się nie brało to zdrowie się pogorszy. Możemy sobie jedynie wybrać którą chorobę bardziej leczyć, a którą bardziej odpuszczać. I w tym wszystkim stres żeby choroba nie rozwinęła się w coś naprawdę groźnego... Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6461946 Napisano: 10.02.2018 12:13:23 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):


Święte słowa! Jeszcze 3-4 lata temu wydawało mi się że przewlekłe choroby to mnie będą dotyczyć dopiero za co najmniej 30 lat. A jak już mi się zaczęła jedna dolegliwość to organizm po kolei zaczął dodawać nowe dolegliwości. To jest jednak niesamowicie połączone ze sobą, jak klocki domina ustawione pionowo. Jedno się przewróci, to potem lecą inne. I nie wyleczy się tego paroma tabletkami czy zabiegami jak to się wydaje.

Z drugiej strony, to ostatnio zacząłem się cieszyć że mam swoje różne utrudniające życie dolegliwości i nic więcej, tzn. że póki co na nich się kończy emotka Do różnych ograniczeń można się w dużym stopniu przyzwyczaić, zwłaszcza jak się pomyśli że zawsze mogło być gorzej. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6459990 Napisano: 05.02.2018 16:23:55 w Wkurza mnie...
Niby już się powinienem przyzwyczaić... Ale się nie przyzwyczaiłem! Jak mnie wk...urzają emotka wypasione teksty konkursowe ewidentnie wklejone z innego konkursu. Nawet temat nie do końca pasuje, za to dziwnie perfekcyjnie pasuje do jednego z konkursów jakie niedawno były. Siedzę kupę czasu żeby uczciwie sklecić coś fajnego i niebanalnego, a tu przychodzi leń i po prostu robi kopiuj/wklej ze swojego archiwum. emotka

Im dłużej siedzę w konkursach tym bardziej mam ochotę zrezygnować z uczciwości... Wyświetl w wątku >>
2 mia, madllen 0

southlander

#6442911 Napisano: 15.12.2017 23:33:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
mietowa napisał(a):

southlander napisał(a):

mayteq napisał(a):

Niestety ja mam wrażenie, że organizatorzy chcą nagradzać "normalnych konsumentów" a nie osoby zawodowo wygrywające konkursy. Niestety w konkursach już lepszy nie wygrywa, wygrywa nie konkursowa miejscowość i nie konkursowe nazwisko.


Może to i dobry trop?
No bo spójrzmy. Ktoś coś ot tak sobie wyśle bo "może się uda" z jakąś przeciętną odpowiedzią napisaną w 5 minut. Zrobi tak raz, drugi, trzeci, a potem się zniechęci bo i tak nic nie wygrywa. Ewentualnie jak sprawdzi wyniki i zobaczy jak dopieszczone perfekcyjne teksty są nagradzane, stwierdzi że to nie ma sensu bo nie będzie się tak męczyć. No i dany organizator traci uczestników, traci cały efekt promocyjny. Zawodowi konkursowicze są o wiele mniejszą grupą niż zwykli konsumenci, więc po co o nich dbać? Niech wygra przeciętność, to zwykli uczestnicy poczują że te nagrody są naprawdę osiągalne dla każdego.
W sumie to podchodząc od tej strony nawet ich rozumiem, ale wobec tego uczciwie by było gdyby w zasadach konkursów napisane było gdzieś między wierszami, jaki typ odpowiedzi jest oczekiwany.

W takim przypadku uczciwie to zrobić loterię emotka .


Ja to wiem, Ty to wiesz, organizatorzy wciąż nie wiedzą emotka . Ale zdaje się że do loterii są mniej korzystne przepisy prawno-podatkowe, może dlatego nie robią tak chętnie loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6442866 Napisano: 15.12.2017 21:45:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
mayteq napisał(a):

Niestety ja mam wrażenie, że organizatorzy chcą nagradzać "normalnych konsumentów" a nie osoby zawodowo wygrywające konkursy. Niestety w konkursach już lepszy nie wygrywa, wygrywa nie konkursowa miejscowość i nie konkursowe nazwisko.


Może to i dobry trop?
No bo spójrzmy. Ktoś coś ot tak sobie wyśle bo "może się uda" z jakąś przeciętną odpowiedzią napisaną w 5 minut. Zrobi tak raz, drugi, trzeci, a potem się zniechęci bo i tak nic nie wygrywa. Ewentualnie jak sprawdzi wyniki i zobaczy jak dopieszczone perfekcyjne teksty są nagradzane, stwierdzi że to nie ma sensu bo nie będzie się tak męczyć. No i dany organizator traci uczestników, traci cały efekt promocyjny. Zawodowi konkursowicze są o wiele mniejszą grupą niż zwykli konsumenci, więc po co o nich dbać? Niech wygra przeciętność, to zwykli uczestnicy poczują że te nagrody są naprawdę osiągalne dla każdego.
W sumie to podchodząc od tej strony nawet ich rozumiem, ale wobec tego uczciwie by było gdyby w zasadach konkursów napisane było gdzieś między wierszami, jaki typ odpowiedzi jest oczekiwany. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6442791 Napisano: 15.12.2017 18:14:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Mój post jest ogólny i nikogo nie dotyka personalnie. wiem, że inni też wcześniej zwracali na to uwagę, ale jestem przerażona jakie banalne teksty/zdjęcia są nagradzane. Pamiętam jak rok temu wkrecilam sie w konkursy, to z wypiekami na twarzy czytalam nagrodzone teksty, na usta cisnelo sie slowo "geniusz!", podczas, gdy teraz tylko niedowierzanie: "serio???? too???". nauczylam sie jako tako radzic sobie z porazkami, choc czasem jakies wyniki przelewaja czare goryczy. Dzis po przeczytaniu nagrodzonych tekstow walcze z podtopieniem przez fale zalu i niezrozumienia. Quo vadis konkursy??

fakt, kiedyś stworzenie czegoś genialnego było gwarancją wygranej
dziś nie ma żadnej gwarancji, ze coś genialnego wygra choćby nagrodę pocieszenia


Ja po prostu unikam na przyszłość takich miejsc gdzie już raz zostałem zrobiony w balona nieprofesjonalnym podejściem jury. Szkoda nerwów i czasu, na szczęście wciąż są miejsca gdzie doceniają kreatywność i dobrą robotę. I w takich miejscach dzięki zaoszczędzonemu czasowi, można wykazać się jeszcze bardziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6442126 Napisano: 14.12.2017 14:58:26 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Jestem w szoku..... w domu nikogo nie ma poza psem bo albo w pracy albo pojechali na pogrzeb.. a dostałem 10 minut temu emaila że paczka odebrana na mnie....  emotka  mój pies umiał otworzyć dom zamknięty na dwa spusty i odebrać paczkę ....  emotka  
a tak naprawdę... ciekawe co z moją paczką... kurier nie dzownil w ogóle... teraz mam ją szukać czy co... jak przyjdę do domu?  emotka


Normalka. Ja ostatnio boję się do sklepu wyjść, bo zawsze czekam na jakąś zaległą nagrodę z konkursu. Jak mnie nie będzie, to kurier bez pytania mnie o zgodę czasem zostawia paczki gdzie popadnie. Dobrze że mam życzliwych sąsiadów to przynoszą wieczorem, aczkolwiek zapewne ich też to już irytuje bo czym innym raz na dwa miesiące podać paczkę, a czym innym podawać tak co tydzień. Ja bym się wnerwił jakby ktoś ze mnie zrobił skrzynkę podawczą emotka . Po co w ogóle ci kurierzy mają mój numer telefonu skoro i tak się praktycznie nigdy nie kontaktują?

Najprościej by było jakby nagrody szły przez pocztę albo paczkomaty, to by można było sobie na spokojnie odbierać. Teraz to nawet nie wiem jak mam wyjechać na święta na kilkanaście dni, bo przez ten czas kurierzy zrobią moim sąsiadom magazyn paczek... Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

southlander

#6439160 Napisano: 08.12.2017 14:43:42 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

gonika napisał(a):

Mam to samo. Udałam głupią i napisałam do nich czy to jest kod na więcej niż jeden film, lub na dwie osoby, bo jak na jeden bilet  to wartość z regulaminu jest za wysoka. Kobieta mi odpowiedziała krótko "jest to voucher na jeden dowolnie wybrany film w sieci kin Cinema City - jeden bilet."


Fajne jaja. Dla mnie to podchodzi pod oszustwo podatkowe - wrzucają w koszty kwotę 40 zł, przy czym taka wartość rynkowa nagrody nie istnieje emotka Szkoda, że nie policzyli za ten jeden bilet 100 zł, w sumie... co za różnica emotka


Oszustwo podatkowe to by było gdyby odprowadzili zbyt niski podatek. Jeśli zawyżyli wartość, to urzędy przecież nie będą płakać że dostaną trochę więcej podatku niż powinno być. Myślę że to forma zabezpieczenia, żeby później urząd skarbowy się nie czepiał co do wartości rynkowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6439155 Napisano: 08.12.2017 14:34:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
marilla napisał(a):

dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie do wszytskich z troche innej beczki, odnosnie konkursów w których trzeba dokonczyc zdanie, albo wymyslic jakies hasło reklamowe. Czy  Waszym zdaniem w takich konkursach tylko jakosc odpowiedzi ma znaczenie, czy ilosc wysłanych zgłoszen mimo wszytsko tez?? Ja zazwyczaj wysyłam jedno przemyslane zgłoszenie, ale skutecznosc marna .. emotka


Moim zdaniem wszystko zależy od kaprysów jury. Zwłaszcza że polecenie "dokończ zdanie" większość ludzi olewa, i piszą wypowiedź na kilka zdań. Kiedyś się kłóciłem z jedną redakcją portalu, gdzie byłem jedną z dwóch osób na cały konkurs które rzeczywiście uczciwie podeszło do zadania. Oczywiście nie wygrałem. Nie to że pozostałe wypowiedzi był słabe, ale wydaje mi się że zgodnie z zasadami powinno być oceniane wyłącznie dokończenie pierwszego zdania. W innych przypadkach widywałem że wygrywało jakieś hasło z błędem ortograficznymi. Ale zdarzało się i tak, że wygrywało coś przemyślanego, fajnego. Pamiętam wygrane hasła z jakiegoś piwa, których nie dało się czytać. Z kolei hasła np. Łowicza (chyba niedawno się skończył konkurs) są w większości moim zdaniem świetne i chwytliwe.

Doszedłem więc do wniosku, że forma "wymyśl hasło" i "dokończ zdanie" jest masakrycznie nieprzewidywalna. Być może swoją rolę odgrywa też to, że w takich konkursach jest zwykle mnóstwo zgłoszeń, bo nie trzeba dużo pisać. Kiedy jest mnóstwo zgłoszeń, wiadomo, możliwość wygranej jest o wiele niższa bo wypowiedzi giną w tłumie bez względu na jakość. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6438882 Napisano: 08.12.2017 00:04:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Seria spektakularnych niepowodzeń! Wybaczę, jeśli to po prostu czai mi się wypasiona nagroda (a nie jakieś koszulki czy kubki jak zwykle emotka   ) Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6425896 Napisano: 08.11.2017 15:06:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Herbaciarka od Emako emotka

A już miałem ze 3 tygodnie spektakularnych klęsk wszędzie gdzie się da pomimo rekordowej dla mnie aktywności w zgłoszeniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6425889 Napisano: 08.11.2017 14:59:47 w Czy informują/ informowali?
dwaburekoty napisał(a):

Mam tyły na forum i w konkursach, więc wolę zapytać tutaj, niż przekopywać się przez wątki. Czy informowali z:-WAkacyjnej przygody TES?
-Dobrego Cydru?
-Saska drugi etap?

-Dom z Almette? emotka emotka

Edit: widzę, że zwycięski kod jest już na stronie Almette.


Podpinam się z tą Nivea Wakacyjną przygodą, dziwna sprawa bo trochę czasu już minęło a nigdzie nie ma info o wynikach. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6418034 Napisano: 18.10.2017 22:04:08 w Wkurza mnie...
astronautka napisał(a):

southlander napisał(a):

Ostatnio często widuję, że gdy są jawne odpowiedzi, to jedna osoba zignoruje zasady konkursu, to już potem kolejne idą na ślepo za nią żeby tylko się wyróżnić. I organizator potem nie ma odwagi powiedzieć że np. na 100 zgłoszeń 5 jest zgodnych z regulaminem, bo przecież jakże to tak, ludzie by się zdenerwowali a tu chodzi o zabawę. Lepiej żeby się te 5 osób zdenerwowało, mniejsza presja...Zaczyna mnie to wkurzać, bo tak naprawdę w niektórych konkursach tracę czas dostosowując się do wymagań konkursu, podczas gdy mógłbym się na siłę wyróżnić i śmiać się z " cenzuraów" którzy grają uczciwie. A to dodać losową fotkę z wakacji, a to z dziećmi, mimo że konkurs nie ma z tym nic wspólnego, a to przekroczyć limit znaków bo "nie ma co być drobiazgowym".

Był ostatnio  na fejsie konkurs "napisz w 3 słowach " a nagradzali całe epopeje..


Na fejsie jest też modne "dokończ zdanie", oczywiście wygrywają odpowiedzi które na zdaniu się nie kończą emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6418028 Napisano: 18.10.2017 21:52:57 w Wkurza mnie...
Ostatnio często widuję, że gdy są jawne odpowiedzi, to jedna osoba zignoruje zasady konkursu, to już potem kolejne idą na ślepo za nią żeby tylko się wyróżnić. I organizator potem nie ma odwagi powiedzieć że np. na 100 zgłoszeń 5 jest zgodnych z regulaminem, bo przecież jakże to tak, ludzie by się zdenerwowali a tu chodzi o zabawę. Lepiej żeby się te 5 osób zdenerwowało, mniejsza presja...

Zaczyna mnie to wkurzać, bo tak naprawdę w niektórych konkursach tracę czas dostosowując się do wymagań konkursu, podczas gdy mógłbym się na siłę wyróżnić i śmiać się z " cenzuraów" którzy grają uczciwie. A to dodać losową fotkę z wakacji, a to z dziećmi, mimo że konkurs nie ma z tym nic wspólnego, a to przekroczyć limit znaków bo "nie ma co być drobiazgowym". Wyświetl w wątku >>

southlander

#6417569 Napisano: 17.10.2017 22:26:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Jest chyba jakiś błąd z powiadamianiem o wynikach, w przypadku gdy info się dodaje bezpośrednio na podstronie z konkursem (nie przez forum). Ostatnio pisała do mnie użytkowniczka, żebym dodając wyniki, zakreślał kwadracik "dodaje komentarz z linkiem do wyników konkursu" bo nie dostała powiadomienia. Tylko że ja zakreślam go zawsze, więc się zdziwiłem. Dzisiaj patrzę, a tu ktoś dodał już parę dni temu wyniki do konkursu w którym biorę udział, powiadomienia oczywiście nie dostałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6417416 Napisano: 17.10.2017 17:25:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
1. Książka (którą i tak zdążyłem kupić emotka )
2. Kufle od Pilsnera


Generalnie się cieszę, bo dwie nagrody jednego dnia rzadko się udaje zdobyć, aczkolwiek w kilku innych konkursach gdzie się przyłożyłem do odpowiedzi, gdzie były większe pule nagród, jak na złość nie wygrałem nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0