Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6417349 Napisano: 17.10.2017 15:03:10 w Czy informują/ informowali?
Specjal Legenda Północy, quiz z pytaniem otwartym.
Informowali z ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6416042 Napisano: 13.10.2017 19:28:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pablo75 napisał(a):

A tak liczyłem na piwko EB Tesco ale nie dziwię się,w końcu dziś piątek 13  emotka


Witam w klubie emotka Wiadomo że na główną nagrodę nie liczyłem, ale na zgrzewkę miałem po cichu nadzieję przy takiej ilości do rozdania. Orsay dzisiaj podobno wysyłał maile, też żadnej wiadomości. Piątek bardzo słaby, a zwykle piątki mam najszczęśliwsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6416036 Napisano: 13.10.2017 19:03:45 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

Gdyby wprowadzić górną granicę wprowadzonych konkursów to i inni by mieli szansę, nie odchodziliby z forum właśnie ze względu na ograniczenie dostępu i trudność znalezienia konkursu jeszcze nie dodanego (dzięki stachanowcom).


Naprawdę ktoś odchodzi z forum z takiego powodu? emotka Przecież ograniczenia dostępu są jedynie symboliczne.
Mi szkoda że nie dodaję konkursów jedynie dlatego, że troszkę czuję się jak pasożyt, gdy przychodzę na gotowe emotka . Ale nie widzę powodu żeby stawiać jakieś limity dodawanych konkursów - skoro ktoś chce dodawać to tylko się cieszyć. Limitowanie czyichś chęci do robienia czegoś produktywnego zalatuje mi "forumowym socjalizmem", niczym słynne limity na produkcję mleka w UE.

Chęci do działania się wspiera, a nie tłumi sztucznymi przepisami. Wyświetl w wątku >>

southlander

#6415891 Napisano: 13.10.2017 13:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

Wygrana zgrzewka w EB - punkt o nagrodzie z regulaminu:Nagrodą II-go stopnia w konkursie jest zgrzewka piwa EB o wartości 72,00 zł (słownie: siedemdziesiąt dwa złote 00/100), przekazane przesyłką kurierską na adres podany przez laureata zgodnie z pkt. 8.4 regulaminu.

Czy ja czegoś nie rozumiem, czy właśnie przeczytałem, że zgrzewka (4 pak) piwa EB wycenili na 72 zł ? emotka Czy to nie jest 4-pak tylko jakaś większa 'zgrzewka'?
Pytam czy coś wiecie bo chcą żeby im wysłać paragon i nie wiem czy chce mi się tyłek z fotela podnieść dla zysku rzędu 3-4 zł emotka emotka


EB Tesco? Mail jest masówką puszczoną do wszystkich, czy troszkę bardziej indywidualny? Bo nie wiem czy jeszcze wypatrywać w skrzynce czy odznaczyć jako przegrany konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6415494 Napisano: 12.10.2017 15:47:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

https://www.e-kon...ml#.Wd8ul4VOIdUJasny gwint, to teraz tyle trzeba napisać, żeby wygrać... głośnik?! emotka emotka


Coraz większa konkurencja, więc widocznie trzeba się coraz bardziej wyróżniać. emotka Najgorsze są właśnie konkursy na FB i na forach. Tam odpowiedzi są jawne i widząc co inni publikują, zawsze się znajdzie ktoś kto wyczai co musi zamieścić żeby jakoś przebić poprzedników. Dlatego doceniam konkursy z limitem znaków. Są znacznie trudniejsze, ale dają więcej satysfakcji emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6415108 Napisano: 11.10.2017 20:21:52 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Poprosiłam sąsiadkę o pilnowanie kuriera, bo nie było nikogo w domu, a ten jej nie wydał paczki i jeszcze nie zostawił awizo ani nic... Uznał, że paczka mi nie będzie potrzebna (wartość 3 tysiące). Dzwonię na infolinię tego kuriera, a tam operator mi mówi, że paczka widnieje jako doręczona. Więc tłumaczę mu jak było. Ten wykonuje kilka telefonów i po chwili przeprasza za błąd... Obiecal, że kurier jeszcze dziś się do mnie wróci. No zobaczymy... Masakra z tymi kurierami. 


U mnie na odwrót. Kurier mnie nie zastał, więc zostawił paczkę z nagrodą jakiejś kobiecie z mojej klatki (którą pierwszy raz na oczy widziałem) zupełnie bez mojej wiedzy i zgody. Zamiast zadzwonić, zapytać czy może, to oddał jej ot tak i ma sprawę z głowy. Denerwuje mnie to okropnie, bo generalnie nie zgadzam się na takie rzeczy. Ogólnie moi sąsiedzi mimo że uprzejmi to już jak się domyślam mają dość robienia za skrzynkę odbiorczą, bo już kilka takich paczek w ostatnich miesiącach mi przekazywali.

Teraz się jeszcze okazało, że nikt nie podpisał protokołu odbioru nagrody i jest małe zamieszanie w agencji obsługującej konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6414981 Napisano: 11.10.2017 15:09:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Maszyna do popcornu z konkursu PKO.
Jak to zwykle bywa, pomogło wczorajsze żalenie się w wątku "Nic nie wygrałem" emotka Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

southlander

#6414648 Napisano: 10.10.2017 19:54:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ten tydzień póki co bez wygranej. Słabo. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6414523 Napisano: 10.10.2017 16:37:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

czy jesli mam awizo i dwód osobowy to mogę odebrać paczke napoczcie ktora nie jest na mnie ? czy potrzeba jakieś upoważnienia pisać? 


Najprościej by było gdyby był dokument z adresem zameldowania tym samym co adresat na przesyłce, wtedy powinno być OK. Inaczej jak pani z okienka się uprze to może nie wydać, zależy od humoru i podejścia do przepisów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6414516 Napisano: 10.10.2017 16:30:25 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Wiem, że mamy tu specjalistki od kuchni więc czy  ktoś może mi podpowiedzieć... jeśli chce dodać parmezan do pizzy do mam go dodać przed pieczeniem czy po upieczeniu przed podaniem ? emotka  

Jeśli chodzi o posypanie serem, to zwykle dodaje się go tuż przed końcem obróbki termicznej dania, żeby się stopił, ale nie przypalił.


O ile mi wiadomo, ser do pizzy dodaje się przed upieczeniem. Jako że to pizza a nie zapiekanka, to ser oczywiście idzie zgodnie ze sztuką kulinarną bezpośrednio na sos, a dopiero na samej górze kładziemy dodatki. Wtedy się nie powinien przypalić, bo dostaje wilgoci od sosu, a z góry osłaniają go trochę dodatki. Na górze nie powinno być sera jeśli to ma być prawdziwa pizza, ale jeśli już koniecznie musi być ten ser na końcu to faktycznie wystarczy tuż przed końcem lekko posypać po wierzchu starty na drobne wiórka. Wyświetl w wątku >>
1 isiulka 0

southlander

#6414026 Napisano: 09.10.2017 19:05:36 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

Lewandowski obronił licencjat (robiony 10 lat) pisząc autobiografię. Wkurza mnie to że za coś takiego można otrzymać dyplom. Szkolnictwo wyższe...dokąd zmierzasz?


Przecież nie znasz w ogóle treści pracy, a już krytykujesz ogarniając jedynie temat. To niepoważne. Lewy miał specjalizację trenersko-menadżerską, więc myślę że to bardzo dobrze, że zrobił case study (studium przypadku jak ktoś woli) swojej kariery. Dobre wzorce warto kopiować i wcielać w życie. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6414020 Napisano: 09.10.2017 18:53:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
babska napisał(a):

chyyba kurs angielskiego z cosmopolitan emotka ale litera nazwiska sie nie zgadza, wiec...czekam na maila. najwyzej bedzie kwas.


Nie przejmuj się, ja niedawno tak wygrałem jakiś voucher. Imię i literka nazwiska się zgadzały na liście wyników, miejscowość podobnie brzmiąca ale inna. Po jakimś czasie dostałem maila emotka Wyświetl w wątku >>
1 babska 0

southlander

#6413771 Napisano: 09.10.2017 13:38:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie ogarniam. Jakim cudem TO mogło wygrać? emotka Nie ma tam może powalających wypowiedzi, ale jest kilka fajnych. Wygrała chyba jedna z TOP3 najgorszych. Literówki, błędy ortograficzne, brak podstawowej interpunkcji jak kropki na końcu zdania i brak jakiejkolwiek dbałości o sens tekstu. Ja naprawdę rozumiem że są różne gusta, różne kryteria ocen, ale... litości.

wysoki włoski renesans. gdzie było nastawienie na proste formy i ułatwianie
sobie żcie nowymi mechanizmami. odrodzenie sztuki, chęci odnawiania tego
co juz znane nowymi, lepszymi modelami. uwaga skupiona na materiale i
wykończeniu.Inspiracja byłob świetne dopasowanie kolorów do mocy, którą
dają kazdemu czowiekowi okulary

http://www.fpiec....9/23/zegarkidrewnoog Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6413123 Napisano: 07.10.2017 13:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

czytam że plecaki z biedronka danio mężczyźni wygrali

A jakie było pytanie konkursowe?Kiedyś na wizażu było pytanie: "Dlaczego lubisz być kobietą?" i też jeden pan wygrał emotka


I bardzo dobrze emotka Czasem trzeba odrobinę sprytu, przecież i tak większość ludzi w konkursach nie pisze tego co myśli, ale to czego oczekują oceniający. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6412818 Napisano: 06.10.2017 15:17:16 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

southlander napisał(a):

Siedziałem nad jednym z konkursów dłuższy czas, bo zależało mi na nagrodzie. Po kilku godzinach dopieszczania swojego tekstu żeby naprawdę miał jakieś szanse, wrzuciłem go na maila, zacząłem wpisywać dane, temat maila i... nie wysłałem go. Z nadzieją sprawdzałem przez ostatnie dni czy są już wyniki, bo byłem bardzo zadowolony ze swojej odpowiedzi, po cichu marzyło mi się że może się czasem udać, dopiero dzisiaj przeglądając kopie robocze zobaczyłem że jest tam ten mail. Niby drobnostka, ale jakoś zawsze ze wszystkich rzeczy w życiu, najbardziej mi szkoda bezsensownie straconego czasu emotka

Nie martw się emotka  zmienisz "produkt" I inny Konkursu wygrasz.


Na szczęście temat konkursu był na tyle uniwersalny, że faktycznie parę przeróbek i przy odrobinie szczęścia może będzie się dało jeszcze gdzieś go wysłać. A teraz znalazłem jeszcze inny tekst sprzed miesiąca, także leży w "roboczych"... Nie wiem gdzie mam głowę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6412768 Napisano: 06.10.2017 14:08:06 w Wkurza mnie...
Siedziałem nad jednym z konkursów dłuższy czas, bo zależało mi na nagrodzie. Po kilku godzinach dopieszczania swojego tekstu żeby naprawdę miał jakieś szanse, wrzuciłem go na maila, zacząłem wpisywać dane, temat maila i... nie wysłałem go. Z nadzieją sprawdzałem przez ostatnie dni czy są już wyniki, bo byłem bardzo zadowolony ze swojej odpowiedzi, po cichu marzyło mi się że może się czasem udać, dopiero dzisiaj przeglądając kopie robocze zobaczyłem że jest tam ten mail. Niby drobnostka, ale jakoś zawsze ze wszystkich rzeczy w życiu, najbardziej mi szkoda bezsensownie straconego czasu emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

southlander

#6411758 Napisano: 04.10.2017 20:56:33 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
apoccalipsa napisał(a):

Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka


Świetny pomysł, mimo że organizatorzy często nie dotrzymują terminów, to "data podania wyników" pomogłaby oszczędzić sporo czasu emotka Wyświetl w wątku >>
1 slavek 0

southlander

#6409223 Napisano: 29.09.2017 11:13:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

southlander napisał(a):

mmika26 napisał(a):

southlander napisał(a):

Pamiętacie ten konkurs z telefonem z CTDP Marketing? https://www.e-kon...htc-desire-626g.html Wiem że ktoś mówił że ściema, że dzwonili i proponowali abonamenty. No to wczoraj też do mnie dzwonili, ale o żadnym abonamencie nie było mowy. Prosili tylko żeby przesłać im dane potrzebne do opłacenia podatku. Ja oczywiście olałem, tymczasem dzisiaj mi przysłali na maila potwierdzenie wygranej, mam niby 7 dni na dostarczenie danych potrzebnych im do Urzędu Skarbowego. Jak to jest w końcu z tym CTDP Marketing? Dzwonili też do Was? Jak wyglądały te rozmowy?

Też jestem ciekawa czy faktycznie ktoś wygrał i dostał nagrodę, a przy okazji nie dostał w gratisie żadnych śmieciowych umów emotka

Oficjalnie: rzeczywiście dostałem nagrodę emotka
Telefonik dzisiaj przyszedł kurierem. Jedyny dokument jaki musiałem podpisać to protokół odebrania nagrody, taki sam jak przy innych konkursach. Żadnych abonamentów, żadnych dodatkowych umów. A więc to nie była żadna ściema, od dzisiaj polecam ich konkursy emotka

A jaki kurier?ja czekam na smart watch i tez jestem ciekawa czy mi wysłać chociaż w mailu pani twiedziała ze tylko nagrodę bez żadnych  dodatkowych  umów 


Normalny kurier TNT. Dane wysłałem w poniedziałek. Miałem wielkie obawy, ale zaryzykowałem i się opłaciło emotka Od razu założyłem sobie, że jedyny dokument jaki podpiszę przy kurierze to protokół, a wcześniej dokładnie go przeczytam żeby mieć 100% pewności że to prawdziwa nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6409210 Napisano: 29.09.2017 10:52:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mmika26 napisał(a):

southlander napisał(a):

Pamiętacie ten konkurs z telefonem z CTDP Marketing? https://www.e-kon...htc-desire-626g.html
Wiem że ktoś mówił że ściema, że dzwonili i proponowali abonamenty. No to wczoraj też do mnie dzwonili, ale o żadnym abonamencie nie było mowy. Prosili tylko żeby przesłać im dane potrzebne do opłacenia podatku. Ja oczywiście olałem, tymczasem dzisiaj mi przysłali na maila potwierdzenie wygranej, mam niby 7 dni na dostarczenie danych potrzebnych im do Urzędu Skarbowego. Jak to jest w końcu z tym CTDP Marketing? Dzwonili też do Was? Jak wyglądały te rozmowy?

Też jestem ciekawa czy faktycznie ktoś wygrał i dostał nagrodę, a przy okazji nie dostał w gratisie żadnych śmieciowych umów emotka


Oficjalnie: rzeczywiście dostałem nagrodę emotka
Telefonik dzisiaj przyszedł kurierem. Jedyny dokument jaki musiałem podpisać to protokół odebrania nagrody, taki sam jak przy innych konkursach. Żadnych abonamentów, żadnych dodatkowych umów. A więc to nie była żadna ściema, od dzisiaj polecam ich konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6408839 Napisano: 28.09.2017 12:48:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

astronautka napisał(a):

cb656 napisał(a):

Zdjęcie, które zwyciężyło w stylizacji na milionera bardzo mi się podoba emotka Widać rękę profesjonalisty (co jest zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, że laureat ma firmę, specjalizującą się w... FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ! emotka I bardzo proszę, by nikt nie płakał, że "no pewnie, profesjonalista - to gdzie my, biedne żuczki-amatorzy mamy jakieś szanse w rywalizacji emotka "Zasłużone zwycięstwo. BRAWO emotka Konkurs był dla WSZYSTKICH, więc dla profi też emotka emotka

Na szczęście każdy ma prawo miec swoje zdanie i nie wszystkim zdjęcie musi się podobać.. uff ze jeszcze panuje i  nas demokracja..

Tak, biedny żuczku - na szczęście panuje emotka i w ramach tej demokracji, o której wspominasz, KAŻDY mógł wziąć udział. W tym profesjonaliści emotka


Ja uważam że wręcz głupotą byłoby przy posiadaniu doświadczenia, dobrego sprzętu i talentu, nie skorzystać z niego skoro jest otwarta szansa. Pamiętajmy że każdy profesjonalista kiedyś był amatorem, a to że doszedł do pewnego poziomu jest efektem ciężkiej pracy i żmudnego zbierania doświadczenia.

Zdjęcie świetne, w pierwszej chwili zacząłem szukać gdzie ono jest, dopiero potem się zorientowałem że to co najpierw wziąłem za grafikę reklamującą konkurs, jest zrobione przez uczestnika konkursu. Wyświetl w wątku >>