Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6408343 Napisano: 27.09.2017 13:59:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher 200 zł do Toys4Us. Miło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6407918 Napisano: 26.09.2017 16:38:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kijki Nordic Walking z abcZdrowie, konkurs Santander emotka
Przy 50-ciu nagrodach głównych, nie ukrywam że liczyłem, że się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6406063 Napisano: 21.09.2017 13:40:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mmika26 napisał(a):

southlander napisał(a):

Pamiętacie ten konkurs z telefonem z CTDP Marketing? https://www.e-kon...desire-626g.htmlWiem że ktoś mówił że ściema, że dzwonili i proponowali abonamenty. No to
wczoraj też do mnie dzwonili, ale o żadnym abonamencie nie było mowy.
Prosili tylko żeby przesłać im dane potrzebne do opłacenia podatku. Ja
oczywiście olałem, tymczasem dzisiaj mi przysłali na maila potwierdzenie
wygranej, mam niby 7 dni na dostarczenie danych potrzebnych im do
Urzędu Skarbowego. Jak to jest w końcu z tym CTDP Marketing? Dzwonili
też do Was? Jak wyglądały te rozmowy?

Też jestem ciekawa czy faktycznie ktoś wygrał i dostał nagrodę, a przy okazji nie dostał w gratisie żadnych śmieciowych umów emotka


Umowy jakby co, można przecież nie podpisywać przy kurierze, wystarczy patrzeć jaki papier podkłada emotka Po prostu boję się trochę przesyłać te już mocno szczegółowe dane takiej firmie marketingowo-callcenterowej. Z drugiej strony mail sugeruje jasno, że wygrałem i zgodnie z regulaminem czekają jedynie na dane do US, oraz pochwalenie się na ich fanpage'u. Wyświetl w wątku >>
1 mmika26 0

southlander

#6406039 Napisano: 21.09.2017 13:17:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pamiętacie ten konkurs z telefonem z CTDP Marketing?
https://www.e-kon...htc-desire-626g.html

Wiem że ktoś mówił że ściema, że dzwonili i proponowali abonamenty. No to
wczoraj też do mnie dzwonili, ale o żadnym abonamencie nie było mowy.
Prosili tylko żeby przesłać im dane potrzebne do opłacenia podatku. Ja
oczywiście olałem, tymczasem dzisiaj mi przysłali na maila potwierdzenie
wygranej, mam niby 7 dni na dostarczenie danych potrzebnych im do
Urzędu Skarbowego. Jak to jest w końcu z tym CTDP Marketing? Dzwonili
też do Was? Jak wyglądały te rozmowy? Wyświetl w wątku >>
1 mmika26 0

southlander

#6405818 Napisano: 20.09.2017 21:11:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koszulka w jednym konkursie i torba na zakupy w drugim. Wreszcie przełamana koszmarna seria! Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6398490 Napisano: 03.09.2017 00:29:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andziulka21 napisał(a):

southlander napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

zwyciezczyni poprzedniej edycji ponoć wysłała tylko 2 zgłoszenia - to 2 okazało się szczesliwe

I znając życie, w tym roku będzie dużo więcej uczestników, bo już wszyscy zobaczyli że to żadna ściema... No ale faktycznie, statystyka statystyką, a jednak ktoś musi to wygrać i niekoniecznie musi to być ktoś kto wyśle 100 zgłoszeń.

Ja to traktuje jak dziecięca zabawę typu na kogo trafi na tego bęc emotka  Ale fajnie by było gdyby na mnie trafiło  emotka


Zaraz jakiś matematyk nam wyliczy że większe szanse mamy złamać sobie palce podczas wpisywania kodu niż na wygranie emotka Ale w sumie cała siła takich konkursów polega na tym na czym polega Lotto. Wygrana jest konkretna, taka która realnie może zmienić wiele w życiu, więc włącza się tryb marzyciela i już się można wyobrazić w takim domku przy porannej kawie patrząc na Tatry emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6398428 Napisano: 02.09.2017 20:26:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

zwyciezczyni poprzedniej edycji ponoć wysłała tylko 2 zgłoszenia - to 2 okazało się szczesliwe


I znając życie, w tym roku będzie dużo więcej uczestników, bo już wszyscy zobaczyli że to żadna ściema... No ale faktycznie, statystyka statystyką, a jednak ktoś musi to wygrać i niekoniecznie musi to być ktoś kto wyśle 100 zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6388536 Napisano: 10.08.2017 19:58:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobra, robi się słabo.
Żywiec znowu olał (no dobra, 300 000 było tylko jedno emotka ), a konkursy gdzie coś fajnego napisałem, kompletnie nie wyszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6387951 Napisano: 09.08.2017 17:49:16 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

ir napisał(a):

Tiger z szokującą reklamą!https://www.faceb...ts/10155414963521955

A to nie Smolar obsługuje Maspex emotka  ???


Agencja J. Walter Thompson była odpowiedzialna za social media marki Tiger. Niby pani prezes agencji już przeprosiła, ale chyba wypadałoby żeby za takimi przeprosinami poszła donacja na Muzeum Powstania Warszawskiego, albo jakąś fundację opiekującą się powstańcami.

Zresztą przeprosiny to i tak trochę ściema bo nie pierwszy raz próbują grać na kontrowersjach. Na Boże Ciało, była grafika z nagą kobietą, a na rocznicę katastrofy w Smoleńsku, świętowali dzień lotnictwa. Ot gimbomarketing, pewnie praktykanci to ogarniali. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6387642 Napisano: 08.08.2017 23:15:34 w WC - rozmowy o wszystkim
golocia napisał(a):

jako mieszkaniec podjasnogórskich okolic, po traumie prawie wjechania w toitojowóz pielgrzymkowy  usłyszałam to : https://www.youtu.../watch?v=a2ssIkeNooQ      emotka


Wciąż lepsze niż oryginał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6387554 Napisano: 08.08.2017 18:57:00 w Wkurza mnie...
Uwaga, wkurzam się!

Wsiadam na rower, specjalnie jadę do Stokrotki po czteropak EB na ten konkurs promocyjny. Rozglądam się po półkach... 3 zł za puszkę. emotka Za zwykłe, koncernowe, piwo, niczym nie różniące się od Żubra, Leżajska. itp. Nie jestem jakimś piwnym hipsterem, ale też za ignoranta browarowego się nie uważam, toteż wiem że zdrowo przesadzili z ceną. Zwłaszcza że jeszcze niedawno kupowałem EB za 2,25 chyba w Groszku. Oczywiście nie zbankrutuję od tego że wydam kilkadziesiąt groszy więcej na jednym piwie, po prostu mnie wkurzają ceny z kosmosu. Niczym nie uzasadnione - ani jakością, ani jakimś stylem piwnym który wymaga więcej pracy, ani jakąś ekskluzywną tłoczoną butelką... No dawno taka głupota mnie tak nie zdenerwowała emotka

Chyba już wiem po co zrobili ten konkurs - aż tak im to nie schodziło. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6386683 Napisano: 05.08.2017 23:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszorka92 napisał(a):

jokan napisał(a):

wygrywaliscie cos na nivea.pl do testowania? u mnie caly czas porazki, nie wiem kogo oni tam wybieraja emotka

ja nigdy sie nie zalapalam... emotka  roznych form odpowiedzi probowalalm i nic emotka


Oj tam, o Wizażu też różne legendy chodzą a moja mama parę dni temu jednak coś tam wygrała Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6386669 Napisano: 05.08.2017 22:33:34 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

kupiłam córce na urodzinową imprezę 10 sztuk żywca, by mieć kody, bo sama piwa nie piję. A ona mówi, że tylko jeden kod mi przyniosła, bo piwa nie chcieli, wszyscy woleli wódkę emotka  no i kto teraz te piwo wypije, ja się pytam?


Zgłaszam się, oddam wszelkie kody emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6385943 Napisano: 03.08.2017 16:05:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ewelinka-017017 napisał(a):

wowela napisał(a):

Przydałoby się trochę złotówek wygrać... jakieś 10-15 tys. uratowałoby mój budżet przed zagładą... emotka

Tak samo rozkminiam od paru dni,bo i u mnie zapowiada się zagłada


W kwestii pieniędzy, ogromnie marzyłem o 300 tys. z Żywca, ale chyba jednak zbyt mała szansa wygranej. W innych promocyjnych też pustka - chyba są jednak nie dla mnie. Nie ogarniam jak to możliwe że właśnie w promocyjnych konkach lecą na forum nagrody niemal lawinowo, a ja nawet choćby jakiejś głupiej nagrody XIII stopnia nigdy nie dostałem emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6385019 Napisano: 01.08.2017 15:09:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

Bliżej mi nieznany Corton.pl "zaszalał" z konkursami, które dziś zostały zgłoszone do bazy: co do ich pokaźnej ilości, zasad, wymogów regulaminowych samej rejestracji oraz wysyłania zgłoszeń konkursowych. emotka


Bo to jest zwykły portal ze zleceniami dla freelancerów, tylko że umowę dostaje ta osoba której praca zostanie uznana za najlepszą. Po to te wszystkie regulaminy i zasady, żeby oddzielić "zwykłych" internautów, od tych którzy zajmują się zleceniami profesjonalnie. W praktyce oczywiście na pierwszy rzut oka wygląda to jak zwykłe konkursy, ale to jednak trochę co innego. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

southlander

#6384555 Napisano: 31.07.2017 14:39:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wraz z mailem o wygranej nawigacji Navitel z Benchmarka, przyszło info że mam im przelać 5 zł podatku emotka Przyznam że nawet nie zerkałem w te kwestie w regulaminie bo nie spodziewałem się że w tego typu małym konkursie organizator wraz ze sponsorem będą sępić piątaka od laureatów emotka

Ciekawe czy choć z 5 osób zadeklaruje chęć przyjęcia nagrody i zrobi przelew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6384182 Napisano: 30.07.2017 00:36:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

kermit napisał(a):

southlander napisał(a):

kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ile kodów wklepaliście na loterie żywiec?

około 100

emotka jakim cudem da się tyle zdobyć? Ja mam w sumie już 10, każde z wypitego piwa i myślałem że to dużo.

Kilka grilli ze znajomymi (jakieś 10-12 osób, każdy po 2-3 piwka) i jest emotka

Zazdroszczę znajomych emotka  moi na Żywca nie spojrzą  emotka


Ja w ogóle sobie nie wyobrażam sytuacji że proszę o cokolwiek znajomych żeby mi zostawili kodów, czy to Żywiec czy Carlsberg emotka Chyba by na mnie popatrzyli jak na kosmitę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6384130 Napisano: 29.07.2017 19:54:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

southlander napisał(a):

kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ile kodów wklepaliście na loterie żywiec?

około 100

emotka jakim cudem da się tyle zdobyć? Ja mam w sumie już 10, każde z wypitego piwa i myślałem że to dużo.

no ja mam od znajomych około 120kodów. 
tu na wakacjach ze znalezionych kodów 20sztuk. I tak byłam ciekawa ile osoby mają


OK, szczerze mówiąc myślałem że jednak mniej kodów jest zgłaszanych emotka Wobec tego jednak przestanę kupować loteryjne Żywce, i tak są niezbyt smaczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6384126 Napisano: 29.07.2017 19:33:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ile kodów wklepaliście na loterie żywiec?

około 100


emotka
jakim cudem da się tyle zdobyć? Ja mam w sumie już 10, każde z wypitego piwa i myślałem że to dużo. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6383239 Napisano: 27.07.2017 00:02:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Książka. Już drugi raz chyba w ciągu miesiąca, wygrywam w "losowanym" konkursie, muszę zagrać w totka emotka

I nawigacja na telefon Navitel. Jest dobrze emotka Wyświetl w wątku >>