Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#7158160 Napisano: 08.02.2024 14:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Z rana nic nowego nie było. 
Nie postawili żadnego dodatkowego standu, na półkach z ofertą dodatkową też nic.

U mnie są tylko ogórki... brakuje też produktów Heinz na inny konkurs. 🙄 
Chciałabym zobaczyć ich miny, jak przeglądają prace konkursowe, a tam kilkaset zdjęć ogórkowej. 🤣
Zastanawiam się, czy jest sens kupować produkty do zdjęcia w innym sklepie, a w Lidlu zrobić zapas ogórków, czy lepiej poczekać na rozwój sytuacji, bo najwyraźniej ktoś walnął babola podczas organizacji tego konkursu. Przypuszczam, że coś się rozminęli z datami. Ogólnie to krótki ten konkurs, jak na to, że jest dużo nagrod i że trzeba zrobić zdjęcie i w dodatku ugotować. 🤔

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Może i trudno dorwać produkty, ale jeśli się uda to coś czuję że prawdopodobieństwo wygranej będzie całkiem spore. Jak nie biorę udziału w konkursach ze zdjęciami, tak tutaj chyba spróbuję o ile mi dopisze szczęście na zakupach. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7158152 Napisano: 08.02.2024 13:28:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
atlantydek napisał(a):

Mikser Artisan z DHL, tym razem liczę na wyjątkowo szybką wysyłkę   emotka

U mnie blender z tego samego konkursu. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7157841 Napisano: 07.02.2024 13:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Albedo idzie w duchem czasu, brawo!

{zgłoszenie} powinno być wynikiem osobistej twórczości Uczestnika, a więc, np. nie może być
wytworzone przez oprogramowanie służące do generowania tekstu podobnego do
tworzonego przez człowieka, oparte na rozwiązaniach tzw. sztucznej inteligencji (AI)
i głębokiego uczenia maszynowego (deep learning);

Nie mogę już patrzeć na zgłoszenia na FB gdzie co drugie jest napisane przez AI...a najgorsze, że organizatorzy tego nie widzą emotka emotka

Niby wszystko spoko, to ruch w dobrą stronę, ale trochę się boję że to będzie jak z plagiatami. Niby zabraniają, ale sami nie zawsze sprawdzą, a nawet jeśli, to niekoniecznie wychwycą. Testery AI działają różnie, czasem wyłapią ślicznie, a czasem kompletnie nic. No i czy komuś się będzie chciało w ogóle w to bawić, czy napisali to w razie jakichś reklamacji żeby mieli regulaminową podkładkę...

Ale co ciekawe, na FB mam wrażenie że widzę lekką odwilż jeśli chodzi o AI, bo im więcej osób jej używa tym bardziej te teksty giną w tłumie podobnych "okrągłych" i "pustych" tasiemców, więc trochę łatwiej jest z nimi wygrać niż jeszcze parę miesięcy temu. emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

southlander

#7156767 Napisano: 03.02.2024 00:17:52 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

southlander napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

kerocna napisał(a):

southlander napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

Jak jesteście w Play to po prostu kupujcie SMSy w pakietach, jest taniej. 100 SMS w pakiecie kosztuje w aplikacji ledwie 5 zł i jest ważny bezterminowo. Wychodzi 5 groszy za sms. emotka  Połączenia to samo: 100 minut w pakiecie, tu niby ciut drożej bo aż 15 zł, ale wciąż jest bardzo tanio bo 15 groszy za minutę.

Polecam, od kiedy to odkryłem, za telefon miesięcznie mi wychodzą jakieś śmieszne kwoty. emotka

A w jakiej taryfie takie cuda? emotka I są jakieś kody na te pakiety?

to moze jak odpowiem. w taryfie odNowa w Play korzystam od kilku lat z tych pakietów i to jest najlepsze co jest. dodatkowo te pakiety są ważne bezterminowo.

Wszystko się zgadza, to jest Play odNowa. Pakiety normalnie do włączenia z poziomu aplikacji

I ile miesięcznie wydajecie wtedy na telefon? Jak szybko zużywają się te minuty i SMS-y? Wiadomo, że każdy korzysta inaczej, ale tak średnio jak wam to wychodzi? I czy korzystacie z internetu w telefonie? Bo ja bardzo dużo i zawsze biorę sobie w play pakiet solo s, w którym za 30 zl mam nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci i 30 GB internetu. Wydaje mi się to dość rozsądną kwotą za taki pakiet. Fakt, że ważny jest 30 dni i potem niewykorzystane GB przepadają, ale w sumie nie wiem czy kupowanie pojedynczych pakietów wychodzi
korzystniej od takiej oferty.

Miesięcznie, nie liczę, pewnie nigdy nie zapłaciłem więcej niż 5 zł licząc już razem z netem. Internet biorę sobie na drugą kartę SIM (mam w telefonie dual SIM) i zawsze się znajdzie jakieś gratisowe 100GB czy 200GB na 30 dni. Gdy mi się skończy, przenoszę numer i mam znowu gratisowy net. W ten sposób ciągnę już chyba z 3 lata i nawet zrezygnowałem ze stacjonarnego netu w domu, po prostu udostępniam sieć z telefonu na wszystkie urządzenia więc wychodzi mi kosmiczna oszczędność. 

Obecnie np. masz w Orange 200 GB za friko na miesiąc, gdy darmowy miesiąc zacznie się kończyć, przenosisz w salonie numer do Plush i masz kolejny miesiąc, włączasz bonusy tym razem chyba 400 GB. Potem za miesiąc przenosisz do a2mobile, włączasz bonusy i znowu masz 200 GB. Ktoś powie: dużo roboty z tym myśleniem o przenoszeniu. A wcale nie. Wizyta w salonie przy okazji zakupów w galerii to 5 minut roboty, a oszczędność kosmiczna. To już wina sieci, że przyjęły politykę "stałych klientów olewać, a przenoszących numer obsypywać gratisami". 

Co do samych połączeń, jak kupiłem pakiet 100 minut z pół roku temu, tak mam do dziś jeszcze resztka minut mi została. Nie rozmawiam długo, przez telefon załatwiam raczej sprawy codzienne, a tam gdzie chcę pogadać z bliskimi, dzwonię przez messenger. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7156710 Napisano: 02.02.2024 18:32:30 w Wkurza mnie...
tomasz3 napisał(a):

kerocna napisał(a):

southlander napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

Jak jesteście w Play to po prostu kupujcie SMSy w pakietach, jest taniej. 100 SMS w pakiecie kosztuje w aplikacji ledwie 5 zł i jest ważny bezterminowo. Wychodzi 5 groszy za sms. emotka  Połączenia to samo: 100 minut w pakiecie, tu niby ciut drożej bo aż 15 zł, ale wciąż jest bardzo tanio bo 15 groszy za minutę.

Polecam, od kiedy to odkryłem, za telefon miesięcznie mi wychodzą jakieś śmieszne kwoty. emotka

A w jakiej taryfie takie cuda? emotka I są jakieś kody na te pakiety?

to moze jak odpowiem. w taryfie odNowa w Play korzystam od kilku lat z tych pakietów i to jest najlepsze co jest. dodatkowo te pakiety są ważne bezterminowo.

Wszystko się zgadza, to jest Play odNowa. Pakiety normalnie do włączenia z poziomu aplikacji Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7156670 Napisano: 02.02.2024 16:14:06 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

Jak jesteście w Play to po prostu kupujcie SMSy w pakietach, jest taniej. 100 SMS w pakiecie kosztuje w aplikacji ledwie 5 zł i jest ważny bezterminowo. Wychodzi 5 groszy za sms. emotka  Połączenia to samo: 100 minut w pakiecie, tu niby ciut drożej bo aż 15 zł, ale wciąż jest bardzo tanio bo 15 groszy za minutę.

Polecam, od kiedy to odkryłem, za telefon miesięcznie mi wychodzą jakieś śmieszne kwoty. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7155064 Napisano: 25.01.2024 20:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

southlander napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

notta napisał(a):

darog napisał(a):

czy tylko u mnie ZERO wygranych w żubrówce BIAŁA

- a zgłoszeń dużo! (oprócz ostatniej tury)

nie jesteś sam! emotka

ja też się dopisuje emotka

Podziwiam za te liczne zgłoszenia. Ja jakoś nie potrafię odnaleźć w tych etapowych, bo zawsze mam świadomość że jak się nie wyrobię z napisaniem w jednym etapie, to napiszę coś na drugi, a jak nie na drugi to na trzeci. I tak mija cały konkurs, zwykle w ostatni dzień ostatniego etapu coś wypocę w pośpiechu i ostatecznie rzadko wygram. emotka

Wiem że mógłbym na to spojrzeć że każdy etap to kompletnie osobny konkurs, ale przetłumaczcie to mojej psychice która uwielbia prokrastynację. emotka

Mam dokładnie tak samo!

* liczne zgłoszenia tzn nie 1 a 5 (pięć)

Czyli liczne. Ja przez całą konkursową karierę chyba tylko raz wysłałem 5 zgłoszeń na jeden konkurs. W grudniu 2022, gdy się uparłem na karton Heinekkena widząc że pół forum już go wygrało a ja nie. emotka  Ale to był wyjątek, odpuściłem gdy wreszcie się udało i nigdy więcej nie powtórzyłem. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7155056 Napisano: 25.01.2024 19:12:51 w Popraw sobie humor...


Ech, zawsze człowiek popełnia ten sam błąd się niepotrzebnie nakręci emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7154999 Napisano: 25.01.2024 14:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

notta napisał(a):

darog napisał(a):

czy tylko u mnie ZERO wygranych w żubrówce BIAŁA

- a zgłoszeń dużo! (oprócz ostatniej tury)

nie jesteś sam! emotka

ja też się dopisuje emotka

Podziwiam za te liczne zgłoszenia. Ja jakoś nie potrafię odnaleźć w tych etapowych, bo zawsze mam świadomość że jak się nie wyrobię z napisaniem w jednym etapie, to napiszę coś na drugi, a jak nie na drugi to na trzeci. I tak mija cały konkurs, zwykle w ostatni dzień ostatniego etapu coś wypocę w pośpiechu i ostatecznie rzadko wygram. emotka

Wiem że mógłbym na to spojrzeć że każdy etap to kompletnie osobny konkurs, ale przetłumaczcie to mojej psychice która uwielbia prokrastynację. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7154815 Napisano: 24.01.2024 13:33:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pierwsza połowa miesiąca była udana jak nigdy, nawet się zdziwiłem, ale wszystko wróciło do normy i zaczęły się tradycyjne styczniowe pustki. emotka  
Może coś drobnego chociaż by dziś wpadło na poprawę wiary w siebie...? Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7154184 Napisano: 21.01.2024 15:01:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
e-kod do eBilet o wartości 50 zł, za 25 zł
data ważności: 31.01.2024
 SPRZEDANE Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7153674 Napisano: 18.01.2024 12:32:43 w Wkurza mnie...
gregory napisał(a):

Ze tak dziwnie mało konkursów ostatnio. A jak już są to z marnymi nagrodami...

A mi się właśnie wydaje że tym razem początek roku wygląda o wiele lepiej niż zwykle. Od Sylwestra zawsze było fatalne kilka tygodni pod względem liczby konkursów i to trwało aż do Walentynek, a tym razem z niektórych muszę rezygnować bo po prostu nie wyrobię się czasowo. Obstawiam że to najlepszy styczeń od od 3-4 lat. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7153477 Napisano: 17.01.2024 12:25:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
zezowaty_kot napisał(a):

Bardzo dziękuję za Wasze słowa, wsparcie. Cieszę się, że jest tu tak duża społeczność pozytywna, która chce się cieszyć z innymi. Mnie też zawsze bardzo cieszą wygrane na forum, to pomaga mi myśleć, że każdy z nas ma wiele szans, że mamy prawo przerwacać się wiele razy, ale to nigdy nie spowolni naszego biegu ku nagrodom - i wiem, że to nie chodzi o pieniądze, a o nasz rozwój, szukanie informacji, uczenie się. Bo właśnie tym są konkursy, rozwojem. I wiem, że my nie walczymy wzajemnie z innymi forumowiczami, a sami ze sobą. Żeby wstać, żeby kupić, żeby napisać. Żeby się nie zatrzymać, być dzieckiem, wierzyć w magię. Ten wątek czeka na każdego, wiem to! emotka

Uuuu pięknie napisane. emotka  
Tym większa motywacja, gdy widać że to jednak długoterminowy efekt ciężkiej pracy i nie poddawania się w konkursowaniu. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7153475 Napisano: 17.01.2024 12:19:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw produktów z Kikkoman. Całkowicie zapomniałem że brałem udział, a widzę że Thermomix był jako główna, ciekawe czy ktoś z forum go przytuli. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7153473 Napisano: 17.01.2024 12:16:55 w Informują
Informują z Konkurs "Sezon umami"

Rodzaj powiadomienia: mail z godziny 11:20
Dodatkowe informacje:
II stopień (zestaw produktów) Wyświetl w wątku >>

southlander

#7153046 Napisano: 15.01.2024 14:22:34 w Popraw sobie humor...

southlander

#7151184 Napisano: 04.01.2024 16:10:32 w Nasze wygrane w minionym roku
To był mój najdziwniejszy konkursowy rok. Równo ze zmianą daty z 2022 na 2023, ot tak praktycznie przestałem wygrywać. O ile wcześniej te 1-2 nagrody w tygodniu były normą nawet przy niewielkim zaangażowaniu, to po nowym roku miałem ledwie jedną miesięcznie, mimo poświęcania pewnie dwukrotnie a może i trzykrotnie więcej czasu niż dawniej. Miałem wrażenie że walę głową w mur, więc zdemotywowany co chwila robiłem sobie urlopy od konkursów. Coś się ruszyło dopiero w lipcu który zawsze był dla mnie łaskawy, żeby potem znowu skuteczność drastycznie spadła i wróciła dopiero w środku jesieni, gdy w krótkim czasie wygrałem kilka fajnych nagród za parę stówek każda. Poczułem wiatr w żaglach, wróciłem do konkursowego rytmu już ostrząc sobie zęby na świąteczne konkursy, ale akurat wtedy różne życiowe zmiany umyślały sobie wkroczyć do mojego życia, przez co grudzień odpuściłem. Podsumowując: pierwsza połowa roku do wymazania z pamięci, druga połowa roku również bez szału, ale z dostrzegalnymi jasnymi punktami.

Sumaryczna wartość nagród:
ok. 7000 zł, co ciekawe drobnicy poniżej 100 zł raczej niewiele.

Najbardziej wartościowa nagroda:
Laptop za ok. 2000 zł. Niby spoko, ale nastawiałem się jednak na trochę bardziej spektakularną główną. No chociaż ta piątka mogłaby być z przodu. emotka

Ulubiona nagroda:
2 vouchery do Suntago które się pojawiły w trudnym dla mnie życiowo momencie i radość ze skorzystania z nich znacznie przekraczała nominalną wartość.  

Pozytyw roku:
Jak już coś wygrywałem to akurat dokładnie te nagrody których potrzebowałem dla siebie. Zepsuły mi się słuchawki, wygrałem słuchawki. Zepsuł mi się e-czytnik, wygrałem e-czytnik. Potrzebowałem konkretny bon do danego sklepu, wygrałem bon do właśnie tego sklepu. To o tyle ciekawe, że zwykle gdy mi zależy na nagrodzie, to zbytnio się spinam i moje zgłoszenia są kiepskie, wreszcie przełamałem ten trend. emotka  

Negatyw roku:
Mimo licznych prób i rekordowych jak na mnie inwestycji zakupowych, nie wypełniłem mojego konkursowego celu na ten rok, jakim było nauczenie się wygrywania w konkursach promocyjnych. To chyba jednak nie dla mnie, mam wrażenie jakby komisje oczekiwały tam kompletnie innych zgłoszeń niż w pozostałych konkursach. Próbowałem wszystkiego, nie zadziałało, wywieszam więc białą flagę i będę  brał w nich udział jedynie okazjonalnie.

Cel na 2024:
Utrzymać się w konkursowej karuzeli, bo zdolnej konkurencji coraz więcej, a ciekawych konkursów coraz mniej. 

Marzenie na 2024:
Pobić osobisty rekord wygranej który stanął na ok. 5000 zł i złowić coś naprawdę dużego. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7150208 Napisano: 30.12.2023 10:29:22 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1. voucher na ebooki do ebookpoint.pl w postaci e-kodu o wartości 300 zł sprzedam za 140 zł
ważny do: 22.03.2024
2. głośnik bluetooth Sharp GX-BT280(BK) o wartości ok. 190-200 zł sprzedam za 105 zł SPRZEDANE

zapraszam do kontaktu   Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7149239 Napisano: 22.12.2023 13:23:03 w PODZIĘKOWANIA
piotrkowalski377
Szybka i sprawna transakcja, polecam Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7143813 Napisano: 01.12.2023 13:16:04 w Dziś cieszę się z.....
Kilka tygodni odwyku od konkursów i chyba już wystarczy.  emotka   Głowa oczyszczona i choć ciężko wejść na nowo w tryb masowego klepania zgłoszeń, to cieszę się bo zaczął się sezon na konkursy świąteczne który nigdy nie zostawiał mnie z pustymi rękami nawet gdy forma była kiepska. emotka Wyświetl w wątku >>