Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6382663 Napisano: 25.07.2017 15:39:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Robi sobie człowiek wczasy od konkursów żeby nabrać świeżości w pisaniu, a tu mail z jakiegoś dawnego konkursu od Wirtualnej Polski, że wygrywam bon na 250 zł do Tesco ^^ Miła niespodzianka która mobilizuje żeby skończyć "urlop" emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6376440 Napisano: 05.07.2017 23:02:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Absolutne zero  emotka  Najbardziej boli że było parę konków gdzie naprawdę na coś liczyłem. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6375282 Napisano: 03.07.2017 14:22:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
julia1264 napisał(a):

l55lt7x


Przygarnąłem i wykorzystałem, dzięki emotka Resztę zostawiam innym. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6375264 Napisano: 03.07.2017 13:52:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków Ziaja Men emotka To tak na dobry początek tygodnia! Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

southlander

#6373997 Napisano: 29.06.2017 17:58:53 w Wkurza mnie...
aniachudoba napisał(a):

Wkurza mnie facebook. Coraz częściej brak jest powiadomień, gdy ktoś skomentuje mój post albo mnie oznaczy. Komentarz organizatora do mojej odpowiedzi konkursowej, w tym komentarzu zostałam też oznaczona, a nic mi się nie pojawiło w powiadomieniach. Muszę wszystkie konkursy sprawdzać ręcznie, żeby żadna nagroda mi nie umknęła.


Ja właśnie przez te wszystkie oznaczania nie używam FB do konkursów. Nie życzę sobie żeby znajomi widzieli moje co głupsze posty konkursowe emotka albo w ogóle docierało do nich że co chwila w czymś startuję.

Wiem że w ten sposób omija mnie dużo fajnych konków, ale mówi się trudno. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6373853 Napisano: 29.06.2017 13:46:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Film na DVD z cinema eska emotka
wyjątkowo szczęśliwy tydzień, to mój życiowy rekord emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

southlander

#6373542 Napisano: 28.06.2017 19:52:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw gadżetów.
To już druga nagroda w tym tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6373422 Napisano: 28.06.2017 16:29:12 w WC - rozmowy o wszystkim
edi999a napisał(a):

Agnes napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

edi999a napisał(a):

Macie jakieś sprawdzone miejsce w Małopolsce (raczej na południe od Krakowa) na jednodniowy wypad w dziećmi? Oczywiście tanio (albo jakieś zniżki- karta dużej rodziny itp.) emotka   

Inwałd park miniatur http://www.inwaldpark.pl/ i zator- https://energylandia.pl/ http://zatorland.pl/Zatorland-5.htmlPrzy okazji możesz zagrać o auto w Inwałdzie emotka

ja tez polecam te miejscaw zeszłym roku byłam w Inwałdzie i w Zatorlandzie z 2 letnim dzieckiem ( zachwyconym) ceny niestety nie są małe ale na szczęście ja miałam wygrane vouchery

Dzięki za propozycje. W Inwałdzie i Zatorze byliśmy w poprzednich latach (dzięki wygranym biletom emotka  ). Super miejsca - może jeszcze pojedziemy, nawet jak się nie uda wygrać wejściówek. Byliśmy w Niedzicy - rejs statkiem po jeziorze, zwiedzanie zamku, a potem szaleństwo w Spiskiej Krainie. Dzieciaki zadowolone w 100 % emotka


Może Szczawnica?
Wjechanie kolejką linową na Palenicę jest już atrakcją, do tego na górze jest fajny tor saneczkowy dla dzieci, jak będziecie mieć szczęście to pasie się urocza owieczka do pogłaskania. Do tego można wziąć spływ Dunajcem tratwą. Można pożyczyć rowery i pojechać w trasę wzdłuż Dunajca aż na Słowację, sporo rodzin tak widziałem. Jak dzieciakom nie straszna wędrówka to można wejść na Orlicę lub Trzy Korony skąd jest obłędny, wręcz nieziemski widok. Bardzo blisko jest Wąwóz Homole który jest prześliczny. W pobliżu w Krościenku jest jakiś park linowy. Wyświetl w wątku >>

southlander

#6373232 Napisano: 28.06.2017 13:00:42 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

southlander napisał(a):

OLX samo w sobie jest chore. Chciałem oddać za darmo fajną nagrodę która na nic mi się nie przyda, to jakiś moderator mi usunął ofertę, po czym na mail mi przyszła długaśna lista przedmiotów zabronionych oraz warunkowo dopuszczanych. Oczywiście mojego przedmiotu na liście nie było. Pewnie mogłem się odwołać że niesłusznie mi to zablokowano, ale szkoda mi było czasu na użeranie z modami się skoro i tak to było darmowe rozdanie.Skoro nie chcą na swoim portalu darmoszek które przyciągają ludzi to ich problem.

A cóż to był za "groźny" przedmiot, jeśli można wiedzieć?:)


Bilet. Nie można takiego sprzedać jedynie w przypadku gdy ustala się cenę wyższą niż ta wpisana na bilecie. "Za darmo" więc nigdy nie będzie ceną wyższą. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6373220 Napisano: 28.06.2017 12:54:07 w WC - rozmowy o wszystkim
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś podróżuje pociągami InterCity?Czy tam jest bezpiecznie na nocnych kursach? Bo mnie znajoma nastraszyła, że w nocy grasują tam bandyci, a obsługa się zamyka w swoim wagonie i nic ją nie obchodzi.

Plus (wiem, ze to głupie emotka ), ale czy tam są jakieś bagażniki na walizki, itp? Czy bierze się je do przedziału ze sobą? Pierwszy raz jadę pociągiem z bagażem i się nie orientuję, a trochę mi głupio z takim czymś dzwonić na infolinię, może ktoś bardziej obyty wie emotka


Intercity ma różne marki, zależy czym jedziesz.
TLK jest teoretycznie najgorsze ale i najtańsze. To tam są najczęściej przedziały - które w nocy nie sprzyjają bezpieczeństwu. Z drugiej strony bagaże masz w 100% pod kontrolą, nawet większe walizki raczej mieszczą się na półkach a jak w przedziale masz innych ludzi to i bezpieczeństwo dużo większe.
IC jest ciut lepsze o tyle, że mają czasem wagony bezprzedziałowe. Bezprzedziałówka jest bardzo bezpieczna bo wtedy masz dużo innych pasażerów wokół siebie. Wada - jak bagaż Ci się nie zmieści na półkę nad Tobą, to zostawiasz je na stojaku przy wejściu do wagonu.Wtedy jak nie trzymasz na oku, faktycznie może być różnie aczkolwiek mi nigdy nic nie ukradł
EIC i EIP to już marki lepsze, ale nigdy nie jechałem więc nie powiem

Generalnie jak widać dużo zależy czy trafisz na wagon przedziałowy czy bezprzedziałowy. Zresztą osobiście kolei w ostatnim czasie nie polecam, bo przez ostatnie 2-3 lata mocno podrożała nie dając w sumie nic w zamian. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6372969 Napisano: 27.06.2017 23:51:09 w Wkurza mnie...
OLX samo w sobie jest chore. Chciałem oddać za darmo fajną nagrodę która na nic mi się nie przyda, to jakiś moderator mi usunął ofertę, po czym na mail mi przyszła długaśna lista przedmiotów zabronionych oraz warunkowo dopuszczanych. Oczywiście mojego przedmiotu na liście nie było. Pewnie mogłem się odwołać że niesłusznie mi to zablokowano, ale szkoda mi było czasu na użeranie z modami się skoro i tak to było darmowe rozdanie.

Skoro nie chcą na swoim portalu darmoszek które przyciągają ludzi to ich problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6372932 Napisano: 27.06.2017 22:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

No nie mogę! emotka Przeglądając naprawdę urokliwe zdjęcia i opisy z konkursu https://www.e-kon...as.html#.WVKzBdxpx1Q , trafiłam na to:
https://www.faceb...p;type=3&theater
Również wygrało! emotka emotka


Hahahaha emotka A ja się martwię jak wyślę pracę i zauważę źle wstawiony przecinek...
Zdjęcie słabe w porównaniu do reszty, a opis to nawet wstydziłbym się wysłać.

Tylko błagam, niech tym razem nikt nie mówi że to jedynie kwestia różnicy gustu między nami a agencjami, bo tego to już się nie da tak racjonalnie wytłumaczyć emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

southlander

#6372925 Napisano: 27.06.2017 21:58:42 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wkurza mnie że dziś była pensja na koncie i już nie ma cóż życie

Wpis o godzinie 06:59. emotka  W takim razie udział w konkursie z wygraną SPORĄ kasą - bezwzględnie obowiązkowy! emotka

gram gram raz udało się wygrać 3 tyś można było pożyć hihi.U mnie przelew pensji jest 6:30

jakże Ty to zrobiłaś, że w niespełna pół godziny całą pensję wydałas? sklepy jeszcze zamknięte, no chyba, że online

Przecież to żadna sztuka, wystarczy zapłacić ratę kredytu mieszkaniowego, potem opłacić online wszystkie rachunki i (jak ktoś ma pensję w okolicach statystycznej dominanty polskich płac) już zostaje tyle co nic. Wyświetl w wątku >>

southlander

#6372741 Napisano: 27.06.2017 16:43:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest książka z jednego z mniejszych konkursów! Ostatnia średnia w postaci jeden wygrany konkurs na tydzień zachowana, chociaż wolałbym chyba wygrać raz na miesiąc ale coś poważniejszego emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mirai 0

southlander

#6372566 Napisano: 27.06.2017 13:20:40 w Wkurza mnie...
tosca napisał(a):

angellisia napisał(a):

wkurza mnie wizaz.pl . Biorę udział w każdym konkursie od 3 lat i nigdy nic nie wygrałam za to Pani Adrianna k. i jej rodzina wygrywa 10 razy w jednym konkursie. Tak samo jak był konkurs "za co lubisz być kobietą?" i wygrał facet ...nosz kurrr...ka alita ...

Ja odpuściłam sobie branie udziału w konkursach na wizażu, bo tak, jak i Ty zauważyłam, że niezależnie od tego, czy nagród w puli jest trzy, trzydzieści, czy nawet trzysta ( tu mam na myśli testy kosmetyków ), na liście zawsze pojawiają się jedne i te same osoby. Nie żebym zazdrościła, ale uważam, że osoby wybierające zwycięzców, powinny czasem dać szansę też innym. Do tej pory zamieszczałam na portalu sporo recenzji kosmetyków, ale stwierdziłam, że chyba jednak nie ma to sensu, skoro i tak nigdy nie jest mi dane znaleźć się w gronie szczęśliwych testerek.

Szkoda że nie wiedziałem wcześniej o tym wizażu. Dzisiaj sie pojawiły wyniki z tego wedlowskiego konkursu na Wizażu, było 50 nagród więc liczyłem że przy takiej puli jak się przyłożę, to jest szansa żeby coś wpadło, a tu oczywiście nic emotka
Na przyszłość będę w takim razie omijał żeby nie tracić czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6372078 Napisano: 26.06.2017 15:00:00 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Moja najcenniejsza wypada bardzo blado przy tych Waszych wycieczkach. Pocieszam się że to dlatego że prawie w ogóle nie biorę udziału w tych wszystkich loteriach z paragonów a tam są zwykle najcenniejsze nagrody emotka

Raz wygrałem zwykły bilet na imprezę sportową na Narodowy. Jak kurier przyniósł bilety to się okazało, że to nie jest zwykły bilet tylko zaproszenie do strefy VIP z zaopatrzeniem bankietowym (ekskluzywny catering, wina&drinki, kelnerzy, tłumy hostess itd.).
Wartość niby tylko kilkaset zł, ale miło było się poczuć raz jak VIP bo normalnie nigdy bym na takie coś nie wydał pieniędzy emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6372019 Napisano: 26.06.2017 13:20:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Same wtopy. Mija równo tydzień od ostatniej nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6371984 Napisano: 26.06.2017 12:22:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon z Tesco GRILL. Kurier DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6370270 Napisano: 21.06.2017 16:28:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I znowu nic.
No ale pocieszam się że kilka zakończonych konkursów jeszcze nie podało wyników, chociaż w sumie nie dawałem odpowiedzi które mogą dawać jakieś większe nadzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6370219 Napisano: 21.06.2017 14:49:03 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

ikki napisał(a):

Mój brat się zaręczył i po miesiącu jego narzeczona oddała mu pierścionek emotka Czy to koniec ich związku ?co by mu tak doradzić bo siedzi chłopak załamany

Znam takiego, który po wręczeniu pierścionka dowiedział się, że skoro nie wie, o jakim pierścionku marzyła jego dziewczyna, to znaczy, że jej nie zna. I rozstali się. Różne są związki, ale ja uważam, że lepiej rozstać się przed ślubem niż kilka lat po nim.


Mój dobry kumpel ze studiów, zerwał zaręczyny tydzień przed ślubem. Bolało go że skrzywdził w ten sposób dziewczynę, ale mu tłumaczyłem, że gorzej by było jakby podjął tę decyzję tydzień po ślubie emotka Zachował się na szczęście honorowo i pokrył wszystkie koszty odwołania wesela. Braciszkowie dziewczyny nie byli zadowoleni, podczas jego nieobecności zrobili mu wjazd na mieszkanie zabierając wszystko co było jej, a jako bonus zostawili kartki z groźbami emotka

Co do pierścionka to ja na szczęście od początku czułem jaki się spodoba mojej Narzeczonej emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, kalka 0