Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6370179 Napisano: 21.06.2017 13:21:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

southlander napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

bruce napisał(a):

southlander napisał(a):


Ja raz trafiłem wierszykiem, a wszystkie pozostałe razy pajacowaniem.

Ja zazwyczaj wygrywam tym tandemem. emotka emotka

Możecie nieco rozwinąć pojęcie "pajacowanie" w kontekście konkursowym? Dzieki

Pisanie głupich odpowiedzi, "odjechanych". Zwykle niezbyt inteligentnych ale przebojowych, takich które się w jakiś sposób wyróżniają - nawet jeśli to jest niekoniecznie pozytywny sposób wyróżniania się emotka Ciężko mi precyzować bez przykładów, ale swoich tekstów na forum na pewno umieszczał nie będę bo pewnie do udostępniania większości nie mam już praw po wysłaniu na konkursy emotka

Nie chodzi mi o udostępnianie tekstów,  należę do tego naiwnego gatunku, który kupuje 1 paragon, sam wymyśla teksty i do każdego konkursu inne, ale widać talentu mi brakuje, sądząc po efektach, dlatego ciekawa byłam spostrzeżeń innych, którzy są efektywniejsi:-). Wychodzi na to, że brakuje mi poczucia humoru i błyskotliwosci:-( emotka . Dziękuję za odpowiedź:-).


Spokojnie, też uczciwie wymyślam do każdego konkursu całkowicie nowe teksty. 
Nie przejmuj się talentem, bo brak wygranych to niekoniecznie kwestia talentu. Jak już pisałem - kiedyś też praktycznie nic nie wygrywałem. Dopiero jak udało mi się trafić, to już wiedziałem co ma szanse się spodobać i nagrody zaczęły się pojawiać. Dlatego cierpliwie rób te konkursy, staraj się zmieniać styl pisania, w końcu pewnie raz czy dwa trafisz i potem będzie Ci łatwiej emotka

A tak w ogóle to ja sam się dopiero uczę pisać. Do tej pory wygrywałem raczej skromne rzeczy typu gadżet albo bon, zwykle jako nagrody II czy III stopnia, a są tu tacy co wycieczki i telefony wygrywali, więc też jeszcze dużo nauki przede mną emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

southlander

#6369994 Napisano: 21.06.2017 00:03:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

bruce napisał(a):

southlander napisał(a):


Ja raz trafiłem wierszykiem, a wszystkie pozostałe razy pajacowaniem.

Ja zazwyczaj wygrywam tym tandemem. emotka emotka

Możecie nieco rozwinąć pojęcie "pajacowanie" w kontekście konkursowym? Dzieki

Pisanie głupich odpowiedzi, "odjechanych". Zwykle niezbyt inteligentnych ale przebojowych, takich które się w jakiś sposób wyróżniają - nawet jeśli to jest niekoniecznie pozytywny sposób wyróżniania się emotka Ciężko mi precyzować bez przykładów, ale swoich tekstów na forum na pewno umieszczał nie będę bo pewnie do udostępniania większości nie mam już praw po wysłaniu na konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

southlander

#6369967 Napisano: 20.06.2017 22:22:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że konkursowe rymowanki chyba denerwują część agencji (zwyczajnie im się "przejadły"), bo wg słów Southlandera powinnam - jako że parę razy coś-tam wygrałam właśnie miernowatą częstochowszczyzną emotka - kasować już nagrody zawsze, a tak jednak nie jest. emotka


Raz coś wygrasz wierszykiem, raz pajacowaniem, raz rzetelną-acz-trafną wypowiedzią, jeszcze inny raz epopeją na 5000 znaków, a nawet krótką grą słów. Dlatego pisałem o dwóch wygranych konkursach, bo raz to można mieć po prostu szczęście. Jednocześnie to, że wygrywasz wierszykami, to już statystyka że jednak trafiasz na oceniających którym podoba się ciekawa rymowanka. To nie jest recepta na sukces, ale już jakiś punkt zaczepienia po którym można mieć nadzieję na jakieś wygrane. Swoją drogą to by było ciekawe gdyby ktoś stworzył profile agencji w których wygrywa jaki typ odpowiedzi, wtedy moglibyśmy tworzyć prace "pod komisje konkursowe". Niestety zwykle nie publikuje się zwycięskich prac, więc tak się nie da emotka Poza tym w agencjach też zmieniają się ludzie a więc i gusta - ale wciąż uważam że są pewne recepty może nie tyle dające pewny sukces, ale na pewno zwiększające szanse na wygraną. Ja raz trafiłem wierszykiem, a wszystkie pozostałe razy pajacowaniem. Chciałbym wygrać kiedyś trafną wypowiedzią albo inteligentną grą słów, ale po licznych porażkach zwątpiłem i dalej pajacuję w konkursach. Pierwszą wygraną miałem z pajacowania, potem był przestój i ostatecznie rezygnacja z wszelkich konkursów. Potem po roku przerwy od konkursów znowu wróciłem do pajacowania i znowu są nagrody. Wyświetl w wątku >>
3 brucee, ir, agakaz2 0

southlander

#6369937 Napisano: 20.06.2017 20:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ktoś z was pomaga tworzyć konkursowe wpisy na konkursy? czy trzeba sobie radzić samemu

emotka ale w sensie,że co ? emotka

kiedyś ktoś bezinteresownie podał mi rymowanke na konkurs i dzięki niemu wygrałam. tak pytam


Jak się wygra ze dwa razy to już potem "czuje się" jak pisać. Moja Mama też wysyłała różne konkursy, nigdy nic nie wygrywała. No to jej pokazałem swoje zwycięskie prace, żeby wiedziała jaki styl się "sprzedaje", myślę że tyle wystarczy. Jednocześnie jak sam nie mam inspiracji to pytam Mamy o jakąś myśl, z której mogę coś wyciągnąć. Ale inspiracja inspiracją, a już same wpisy wypada dorosłej osobie mimo wszystko tworzyć osobiście emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6369648 Napisano: 20.06.2017 00:03:52 w co chcielibyście wygrać?
A ja właśnie chętnie przygarnę jakąś poważniejszą nagrodę.
Bo zauważyłem że ile razy jest do wygrania jakiś gadżet czy skromny bon to jestem w stanie się przyłożyć i nawet jak nie wygram, to na luzie jestem w stanie wymyślić coś fajnego. A jak jest wycieczka/droga biżuteria/auto to się spinam że na pewno będzie dużo zgłoszeń, że to nie ma sensu, że i tak ktoś zrobi jakieś hiper-super wypasione zgłoszenie a ja tylko zmarnuję czas... I ostatecznie moje zgłoszenie jest wymęczone, strasznie słabe. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6369537 Napisano: 19.06.2017 19:40:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyjaśniło się coś z tym Orsay-em? Coś ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6369423 Napisano: 19.06.2017 15:58:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czary mary hokus pokus, magiczny wątek "Dziś nic nie wygrałem!" zadziałał. Ledwo półtorej godziny temu się żaliłem, no i dosłownie przed chwilą przyszedł mail o wygranej zestawu prezentowego z "Pana Tadeusza" emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6369392 Napisano: 19.06.2017 14:58:25 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):

Tak dla informacji dodam, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie okularów. Ja płacę rocznie 10% wartości okularów w Vision Express. Jeżeli w ciągu roku zniszczysz okulary to 80% wartości okularów zniszczonych masz na nowe okulary, a jeżeli zgubisz to 50 %. Naprawdę polecam, bo kupując drogie okulary np. za 1000 zł nie trzeba rozpaczać po ich utracie, a jeśli przez rok nic się nie stanie to na sam koniec ubezpieczenia zgłaszasz "kradzież" lub "zgubienie" i połowę wartości okularów możesz wykorzystać na nowe. 


Okulary za 1000 zł? emotka
Z czego oni je robią? Ze złota? Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6369380 Napisano: 19.06.2017 14:35:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jokan napisał(a):

southlander napisał(a):

No... także tego. Akurat się pokończyły konkursy gdzie się przyłożyłem i miałem jakąś iskierkę nadziei, ale znowu nic. Chyba muszę sie przerzucić na konkursy promocyjne bo widzę że w nich co chwila ktoś z forum wygrywa emotka

no ale w loteriach trzeba miec szczescie - wez to pod uwage emotka   ....


Jak widzę jakimi seriami idą te nagrody na forum to zaryzykuję stwierdzenie że jednak większe szanse w tych loteriach emotka   Albo po prostu przyłożę się jeszcze bardziej i zacznę pisać w odpowiedziach jakieś grube eseje, i tak leże chory od początku weekendu więc mam czas i mi się nudzi. Niech się męczą przy czytaniu, a co mi tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6369371 Napisano: 19.06.2017 14:22:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No... także tego. Akurat się pokończyły konkursy gdzie się przyłożyłem i miałem jakąś iskierkę nadziei, ale znowu nic. Chyba muszę sie przerzucić na konkursy promocyjne bo widzę że w nich co chwila ktoś z forum wygrywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6367531 Napisano: 13.06.2017 20:31:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
bon 100 zł do Tesco ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6366806 Napisano: 12.06.2017 10:48:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

southlander napisał(a):

bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs z Nivea i Intermarche: https://www.nivea...ntermarche-66/wyniki

Nie brałam udziału, a widzę, że całkiem normalne, rzeczowe oraz treściwe, nie udziwniane i nie szokująco głupie (jak często bywa) zgłoszenia wygrały - brawa! emotka

A jak dla mnie właśnie, to poza 3-4 tekstami, zbyt normalne jak na podane założenia emotka Tzn. ładnie napisane, ale stylem niewiele się od siebie różnią biorąc pod uwagę że wg regulaminu kryterium była pomysłowość, oryginalność i kreatywność. Co innego gdyby chodziło o "trafność opisu działania", "rzeczowość" lub "możliwość adaptacji do materiałów promocyjnych" - to wtedy OK. Ale co oryginalnego i pomysłowego w napisaniu że "włosy teraz są lśniące", "to znakomity kosmetyk", albo że "kilka psiknięć i fryzura gotowa"? PS: żeby nie było, udziału nie brałem emotka

też nie brałam udziału. też nie lubię szopek, przesadnych wierszyków i innych lukrowanych cudów, ale, przepraszam, "kreatywności" w tych zgłoszeniach nie widzę. za to widzę kilka błędów i głupot. bo co to jest "ewenemen"? i czy rzeczywiście proteiny mleka na dłuższą metę zapobiegają uszkodzeniom? no nie wiem, bo znam problem przeproteinowania włosów. a trzy wykrzykniki, według mnie, dyskwalifikują tekst na wstępie. to nie alarm przeciwpożarowy.
podsumowując: są trzy rodzaje odpowiedzi konkursowych. są te pajacowane (wierszyki, filmiki, dzieciątka itp), są zwykłe (jak tutaj) i są kreatywne, które są pomysłowe bez pajacowania (ot, robione na konceptach, grze słów itp). tutaj tych trzecich nie widzę, a takie najbardziej cenię.

A ja tylko przypominam, że każdy Organizator ustala zasady, które udostępnia w Regulaminie i KAŻDY, decydując się na wzięcie udziału, musi te warunki zaakceptować. Bez względu na to, JAK Organizator dokona wyboru - czy będzie to poprzedzone naradą, burzą mózgów i rwaniem włosów z głowy w burzliwej dyskusji, czy banalnym odliczaniem "co trzecie zgłoszenie nagrodzimy" albo nielubianym losowaniem emotka - rzetelnie, uczciwie i konsekwentnie powinno być tak, że wszyscy godzą się na werdykt Jury. Bo inaczej, to po prostu zwykłe marudzenie, na które mam alergię emotka
Komentowanie wyborów Jury uważam za strasznie żenujące widowisko. emotka emotka
NIE JESTEŚCIE W JURY, BY TWIERDZIĆ, ŻE COŚ BYŁO ZBYT NORMALNE (sic!) Może takie własnie były potrzeby i założenia Organizatora? emotka


A ja chciałbym przypomnieć że regulamin jest nie tyle z łaski dla nas, a dla dwóch stron - organizatora i uczestników. Nie marudzę jedynie dla marudzenia, ale po to żeby wywołać dyskusję o adekwatności regulaminów, które zbyt często są chyba tworzone na zasadzie "kopiuj a potem bezmyślnie wklej". Jeśli widzę konkretne kryteria oceny w regulaminie, to liczę że także jury poważnie je potraktuje bo kryteria oceny są integralną częścią regulaminu. Skoro takie były potrzeby i założenia organizatora żeby dawać danego typu odpowiedzi to wystarczyło napisać o tym w regulaminie zmieniając dosłownie kilka słów.  Takie to proste emotka  

I piszę to bez żadnej spiny, bo same wyniki niezbyt mnie obchodzą skoro jak już wspominałem nie brałem udziału, aczkolwiek szkoda mi tych co się przyłożyli do konkursu i zostali niepoważnie potraktowani. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6366115 Napisano: 09.06.2017 15:00:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i niiiic. Nawet folder spamu na poczcie nie chowa żadnej niespodzianki. Wyświetl w wątku >>

southlander

#6365757 Napisano: 08.06.2017 19:17:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs z Nivea i Intermarche
Wyniki dostępne tutaj: https://www.nivea...ntermarche-66/wyniki

Nie brałam udziału, a widzę, że całkiem normalne, rzeczowe oraz treściwe, nie udziwniane i nie szokująco głupie (jak często bywa) zgłoszenia wygrały - brawa! emotka


Uwaga: marudzę emotka
A jak dla mnie właśnie, to poza 3-4 tekstami, zbyt normalne jak na podane założenia emotka Tzn. ładnie napisane, ale stylem niewiele się od siebie różnią biorąc pod uwagę że wg regulaminu kryterium była pomysłowość, oryginalność i kreatywność. Co innego gdyby chodziło o "trafność opisu działania", "rzeczowość" lub "możliwość adaptacji do materiałów promocyjnych" - to wtedy OK. Ale co oryginalnego i pomysłowego w napisaniu że "włosy teraz są lśniące", "to znakomity kosmetyk", albo że "kilka psiknięć i fryzura gotowa"?

PS: żeby nie było, udziału nie brałem emotka Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

southlander

#6365372 Napisano: 07.06.2017 23:54:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I u mnie słabo. Nie żebym się spodziewał, bo akurat żadnych wybitnych odpowiedzi nie dawałem, ale te co były podane jako zwycięskie raczej były średniawe. No cóż, muszę się nauczyć lepiej wstrzeliwać w gusta konkretnych organizatorów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6365198 Napisano: 07.06.2017 14:54:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
nel1984 napisał(a):

southlander napisał(a):

No wspaniale, jakaś kobitka wygrała w konkursie GSMmaniaka nagrywając filmik, w konkursie w którym należało napisać komentarz. Nie lubię się żalić, bo to wygląda trochę jak "nie wygrałem więc tupię nóżką" emotka ale takie podejście redakcji wydaje mi się wybitnie słabe i stawia pod znakiem zapytania sens brania udziału w ich konkursach emotka

też sobie o tym pomyślałam. Byłoby inaczej i nikt nie miałby pretensji gdyby w regulaminie nie było zapisu, że każdy może dodać komentarz tylko raz... No i niesmak pozostał bo wszyscy starali się być fair. 


I oczywiście ci co tam wyrazili wątpliwości, w IMO kulturalny sposób, są oskarżani o hejterstwo. W Polsce mamy jakąś dziwną modę żeby się dawać robić w konia, bo bronić swoich racji nie wypada. Najchętniej bym w następnym konkursie zrobił coś wybitnie nieregulaminowego żeby w banalny sposób zostawić w tyle 99% konkurencji która naiwnie będzie chciała uczciwie się dostosować do reguł gry. Tylko że w ten sposób nijak nie uderzę w redakcję, a szkoda. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, agicho 0

southlander

#6364822 Napisano: 06.06.2017 18:17:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
No wspaniale, jakaś kobitka wygrała w konkursie GSMmaniaka nagrywając filmik, w konkursie w którym należało napisać komentarz. Nie lubię się żalić, bo to wygląda trochę jak "nie wygrałem więc tupię nóżką" emotka ale takie podejście redakcji wydaje mi się wybitnie słabe i stawia pod znakiem zapytania sens brania udziału w ich konkursach emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#6364707 Napisano: 06.06.2017 14:39:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie przybył kurier z głośnikiem bluetooth z konkursu Firestone ^^
To dopiero trzecia nagroda w życiu (druga w tym roku) emotka Wyświetl w wątku >>
1 nel1984 0