Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika southlander

southlander

#7131787 Napisano: 17.10.2023 20:50:42 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
ekartę podarunkową do RTV EURO AGD o wartości 200 zł za 160 zł
Karta wielokrotnego użytku, możliwość użycia zarówno stacjonarnie jak i online.
Termin ważności: 2024.06.30 
 SPRZEDANE Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7130208 Napisano: 11.10.2023 11:07:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
yaagatka napisał(a):

Catcat napisał(a):

zof83 napisał(a):

Konkurs Tefal i zadanie: pokaż organizacyjne tipy w kuchni  - wgrywa m.in kot w garnkuemotka Chyba jestem za stara, by zrozumieć co autor miał na myśli, a tym bardziej juryemotka
https://www.tikto...1&_t=8gAyh3sQOaP

L O L Może pomyśleli, że słodkie kotki są popularne na tik toku i aż zapomnieli o "pytaniu" konkursowym.

Nie znam konkursu, nie wiem co tam trzeba było zrobić, ale na mnie kotki tez tak działają emotka  Wczoraj widziałam na MakeLifeHarder kotka we frytkownicy emotka

Zawsze tak było, że abstrakcyjne wstawienie do zgłoszenia konkursowego kota/pieska/dzieciaka o którego nikt nie pytał, raz na jakiś czas zadziała. emotka  Wystarczy że w komisji trafisz na totalnego fana zwierzaków u którego uczucia przegrywają ze zdrowym rozsądkiem, albo kogoś z silnym instynktem macierzyńskim i już masz na starcie przychylność. Oczywiście zwykle komisje składają się z więcej niż jednej osoby, więc przekonanie jednego członka jury to dopiero pierwszy krok, ale nie oszukujmy się, nie wszędzie są głosowania i rzetelne obrady, czasem to jest na zasadzie "za 10 minut koniec pracy, każdy wybiera szybko po jednym fajnym zgłoszeniu które wpadło mu w oko, wypełnimy protokół i mamy konkurs z głowy". Wyświetl w wątku >>

southlander

#7128778 Napisano: 05.10.2023 13:32:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Moya/Rockstar... też macie problem z zakupem produktów konkursowych, czy tylko u mnie na pobliskiej stacji tego nie mają? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7128692 Napisano: 05.10.2023 11:11:41 w Wkurza mnie...
To fascynujące że gdy nagroda ma mocno ograniczony termin ważności, to jakoś nikt się nie spieszy żeby ją szybko wysłać mimo że dosłownie z każdym dniem zmniejsza się realna szansa że zdążę ją wykorzystać. Gdy z kolei mam dostać jakiś przedmiot który równie dobrze mógłbym odebrać za miesiąc, to kurier przyjeżdża nieraz następnego dnia po podaniu danych. Ja rozumiem że w agencjach są czasem uzależnieni od czynników zewnętrznych, ale nie wierzę że nie da się tego usprawnić. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7127988 Napisano: 02.10.2023 16:16:04 w Wkurza mnie...
No i wraz z początkiem października, początek sezonu na zapalenie zatok. emotka  To najmilsze uczucie świata, gdy się człowiek budzi w poniedziałek z bólem głowy, bólem oczu, bólem szczęki, zapchanym nosem, ograniczonym przepływem powietrza, i do tego czuje się od tego tak zmęczony jakby w ogóle nie spał. I jeszcze nie ma pewności czy do jutra przejdzie. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7127976 Napisano: 02.10.2023 15:33:20 w Pomocy!!!!
FBsebastian3 napisał(a):

Jaka jest fajna oferta na telefon na kartę? Zeby tanio ,z internetem . Ktoś? Coś?

Zależy od tego jak korzystasz, do kogo dzwonisz, ile trwają Twoje rozmowy. Ja od lat korzystam z Play OdNowa. W rodzinie większość ma Play, więc dzięki włączeniu Stanu Darmowego dzwonienie i SMSy mam za darmo. Z resztą znajomych i częścią rodziny zdzwaniam się przez Messenger, a na pozostałe rozmowy wykupuję pakiet darmowych minut chyba za 15 zł/100 minut, i mi to spokojnie wystarcza na kilkanaście tygodni. Internet mam na drugiej karcie przez dual SIM, zmieniam kartę co jakiś czas gdy tylko pojawi się nowa ciekawa promocja (obecnie np. w T-mobile, 14 dni nielimitowanego gratis + chyba jeszcze jest 200GB na miesiąc za zgody marketingowe, na Plush też jest chyba 200GB za zgody)

W sumie za telefon z internetem (który używam też jako Hot Spot do komputera, więc zużywałem sporo transferu) przez ostatnie dwa lata płaciłem max kilka złotych miesięcznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7127352 Napisano: 29.09.2023 16:22:52 w Czy informują/ informowali?
Informowali już z tego
https://www.e-kon...aj-voucher-na-wyjazd
lub tego
https://www.e-kon...e-miejsce-na-wakacje
konkursu?

Teoretycznie w pierwszym mieli czas do 29.09, w drugim obiecali powiadomić wygranych do końca września, a na forum nikt się chyba nie chwalił. Wyświetl w wątku >>
1 parad0x 0

southlander

#7126445 Napisano: 26.09.2023 11:22:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic. Klasycznie ostatnio.
Nigdy wrzesień nie był dla mnie łaskawy, ale żeby na tyle zgłoszeń przez cały miesiąc ledwie dwie nagrody, z czego jedna symboliczna...? Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

southlander

#7125560 Napisano: 22.09.2023 11:29:23 w Smolar
adamo86 napisał(a):

southlander napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Chyba bon z Dino nadany emotka

Jaki kurier i nadawca? Bo też czekam, ale widziałem że na forum ktoś podejrzewał że idzie przez DHL, tymczasem u mnie w apce DHL cisza, za to pojawiło się coś nowego w InPoscie.

"Smolar" i DPD. U nich chyba nigdy nie ma "tajemniczych" przesyłek emotka

Rzeczywiście, jest info w DPD, miałem jakiś problem z apką i dlatego nie miałem żadnego powiadomienia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7125550 Napisano: 22.09.2023 11:14:56 w Smolar
adamo86 napisał(a):

Chyba bon z Dino nadany emotka

Jaki kurier i nadawca? Bo też czekam, ale widziałem że na forum ktoś podejrzewał że idzie przez DHL, tymczasem u mnie w apce DHL cisza, za to pojawiło się coś nowego w InPoscie. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7125303 Napisano: 21.09.2023 12:55:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
8igora9 napisał(a):

Mnie to zawsze dziwi, że ci ludzie się nie wstydzą robić takich akcji w stylu kopiuj-wklej, zwłaszcza jak jest duża szansa, że zostaną złapani za rękę. A jeszcze na Facebooku, gdzie to mogą zobaczyć wszyscy znajomi. 😱

Złapani za rękę, zwykle twierdzą że to nie ich ręka. emotka   I śmiechy śmiechami, ale niestety piszę serio. Spotkałem się niedawno z tłumaczeniem "to AI mnie kopiuje i dlatego potem wychodzi że AI pisze tak samo".

Przed znajomymi niestety ludzie się nie wstydzą, a nawet wręcz przeciwnie, liczą na ich lojalność. Hitem był jakiś czas temu przypadek, gdy złapany na gorącym uczynku laureat zaczął się agresywnie bronić że ludzie mu zazdroszczą wygranej i jeszcze zwołał znajomych żeby go popierali i lajkowali jego nieskładne tłumaczenia. Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, atyde25 0

southlander

#7125270 Napisano: 21.09.2023 11:41:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

southlander napisał(a):

https://www.faceb..._id=3121668854801077

Szacunek Kaufland! emotka  (a jeszcze większy szacunek dla Digital Brothers, czyli organizatora). To w ostatnich tygodniach kolejny po Empiku większy konkurs , gdzie zmieniono wyniki. Takie pojedyncze rodzynki sprawiają, że widzę coraz więcej sensu w głośnym mówieniu o problemie i uświadamianiu Komisji Konkursowych.


Na Apteka Gemini na fb jest konkurs na życzenia i z ciekawości zrobiłam kilku zgłoszeniom test na obecność AI, oczywiście pozytywny emotka

hym a podeślesz linka , gdzie można to sprawdzić ?

Najbardziej "wrażliwy" jest chyba ten tester:  https://www.zerogpt.com/

Jedyne wątpliwości jakie mam, to że wykrywa AI czasem nawet gdy inne sprawdzacze nic nie wykrywają, aczkolwiek w każdym z moich tekstów które sprawdzałem z ciekawości (wszystkie ręcznie pisane), wykrywało zawsze 0%, więc ufam że nikomu krzywdy nie zrobi. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

southlander

#7125256 Napisano: 21.09.2023 11:22:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
https://www.faceb..._id=3121668854801077

Szacunek Kaufland! emotka  (a jeszcze większy szacunek dla Digital Brothers, czyli organizatora). To w ostatnich tygodniach kolejny po Empiku większy konkurs , gdzie zmieniono wyniki. Takie pojedyncze rodzynki sprawiają, że widzę coraz więcej sensu w głośnym mówieniu o problemie i uświadamianiu Komisji Konkursowych.


Wyświetl w wątku >>

southlander

#7124874 Napisano: 19.09.2023 21:59:55 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Na jakiej zasadzie działają aplikacje wykrywające zawartość AI? Z ciekawości wkleiłam do nich swój tekst bodajże z 2017 roku i raz wyskoczyło mi 94% prawdopodobieństwa zawartości AI, a na innej stronie 12,4%. Dodam, że tekst napisany jest w 100% przeze mnie bez wzorowania się na czymkolwiek

Analizują pewne schematy, nie dają 100% pewności, możesz po prostu mieć taki styl pisania, który jest bardziej zachowawczy jak AI. Natomiast najlepiej wkleić do Chatu pytanie konkursowe, on generuje bardzo podobne odpowiedzi, i potem od razu można wyłapać, kto korzysta z AI, bo nawet jak coś zmienią, to wciąż powtarzają te same zdania, motywy, itp... z ciekawości wrzuciłam do czau pytanie konkursowe, wygenerowało mi kilka odpowiedzi, no i doszukałam się już kilkunastu komentarzy pod postem konkursowym, które powtarzają ten motyw z AI: Ziemianie są różnorodnymi istotami i reprezentują wiele kultur, języków i tradycji czy podpis: Z poważaniem, Ludzie z Ziemi. 

Ci oszuści są tak leniwi i bezczelni, że wklejając te sztuczne odpowiedzi, nie sprawdzili nawet, że w komentarzach roi się od niemal identyczny odpowiedzi. Powtarzają się te same motywy, zdania, schematy i podpisy. To najlepsza pułapka na tych cwaniaków, że wysyłają takie same odpowiedzi i każdy ogarnięta komisja od razu rozpozna o co chodzi.

A ja dodam jeszcze, że w zeszłym roku zanim się dowiedziałem o tekstach z AI, napisałem trochę zgłoszeń które zobaczone dziś u kogoś, na pewno sprawdzałbym pod kątem udziału AI ze względu na specyficzny "gładki" styl i charakterystyczne okrągłe sformułowania. Odkopałem je ostatnio z archiwum i z ciekawości kilkanaście z nich, tych najbardziej "ładnych", przebadałem w testerach. W każdym z tekstów wykazano 0% zgodności z AI. Więc to też nie jest tak, że wystarczy mieć odpowiedni styl żeby łatwo wpadać w podejrzenie testera AI.

Myślę że najprościej by było, gdyby komisje podawały w regulaminach info o sprawdzaniu laureatów pod kątem AI i wykluczaniu zgłoszenia w przypadku nawet najmniejszych podejrzeń. Osobiście nie miałbym problemu gdyby rzeczywiście napisany w pełni przeze mnie osobiście tekst został wykluczony bo miałby podejrzaną zgodność z AI, bo widzę czarno na białym że pomyłka algorytmu zdarzy się o wiele rzadziej niż jego prawidłowe podejście. Kto uczciwy, nawet w przypadku pomyłki odniósłby więcej korzyści niż szkód. Ale to myślenie życzeniowe, myślę że długie miesiące miną zanim komisje konkursowe zaczną dostrzegać tę kwestię, a kolejne miesiące żeby się tym w ogóle zajęły. Jeśli nie będzie widocznych zmian, to za jakiś rok, góra dwa, wraz z rozwojem AI, pisanie autorskie na konkursy przestanie mieć jakikolwiek sens. Jedyną szansę dostrzegam w tym o czym piszesz, czyli powtarzalność schematów. Wielość powtórzeń, oznacza że takie wypowiedzi mogą ginąć w tłumie podobnych sobie, ale z drugiej strony AI też nie śpi i w końcu przestanie być tak powtarzalna. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7124709 Napisano: 19.09.2023 13:38:16 w Wkurza mnie...
Przez ostatnie miesiące byłem pewien że teksty generowane przez AI to incydentalne przypadki bez większego znaczenia dla przebiegów konkursów, ale od kiedy poznałem detektor AI i zacząłem skanować podejrzane zgłoszenia, wkurzyła mnie skala nieuczciwości. emotka  A właściwie to miesza się we mnie rozczarowanie i poczucie braku sensu konkursowania...

Żeby jeszcze przyłapani się wstydzili nieuczciwości... ale nie. Bronią do upadłego. To przecież nie oni kopiują z AI, to AI kopiuje z nich. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7122833 Napisano: 11.09.2023 14:47:36 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora...

To intrygujące jak różne perspektywy mamy, bo gram najwięcej na FB i mam zupełnie odwrotne wrażenia. Kiedyś wygrywały typowo "konkursowe" odpicowane zgłoszenia, wystarczyło się przyłożyć, poświęcić czas i wymyślić coś ciekawego, ładnie ubrać myśli w ładne słowa i efekty zwykle były. Teraz są docenia się maksymalnie zwyczajne prace. Grażynkowy wierszyk który niezbyt się klei ale jest naturalny, średniej długości niechlujne teksty z lekkimi błędami, czy różne "kreatywne" sztuczki które świeże to były dawno dawno temu (np. zdania rozpoczynające się od liter związanych z nazwą sponsora). Chyba bardziej opłaca się iść w ilość niż w jakość.

Bardzo bym chciał żeby powróciły czasy na dopieszczone zgłoszenia, bo inwestując czas wiedziałem że ma to jakiś sens, że prędzej czy później się to zwróci w postaci nagród. Obecnie poświęcony czas nie jest już żadną gwarancją, a organizator często nie jest zainteresowany przyznaniem nagrody typowemu konkursowiczowi-hobbyście, raczej wybiera coś naturalnego i mniej dopracowanego. 

Tak czy inaczej, niektórzy zapewne będą twierdzić że czasy są takie same, to tylko my bardziej marudzimy albo wypadamy z formy. emotka

Widocznie gramy w innych konkursach bo ja zawsze przeglądam odpowiedzi, które wygrały i bynajmniej nie są to "zwykłe" prace emotka Są przemyślane, rymowane, długie, dodane zdjęcia/filmy... No i znane nazwiska... To co mnie mega w takich konkursach zaczęło irytować to to że jak tylko zostaną ogłoszone wyniki to ludzie, którzy wygrali w dużej mierze usuwają swoje zgłoszenia i jak chce sobie poczytać po kilku godzinach czym ktoś wygrał to odpowiedzi takiej wcale nie ma emotka Wygrany jest, śladu po odpowiedzi zero.

Chyba rzeczywiście bierzemy udział w innych konkursach bo mam wrażenie te kilkanaście stałych nazwisk pojawia się o wiele rzadziej (nie licząc pana M.B. który potrafi dodać swój filmik nawet gdy polecenie brzmi "napisz") . Zdjęcia były zawsze, ludzie je dodawali nawet gdy nikt o nie nie pytał, jedynie może te filmiki to jakaś nowość. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7122815 Napisano: 11.09.2023 14:09:05 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora...

To intrygujące jak różne perspektywy mamy, bo gram najwięcej na FB i mam zupełnie odwrotne wrażenia. Kiedyś wygrywały typowo "konkursowe" odpicowane zgłoszenia, wystarczyło się przyłożyć, poświęcić czas i wymyślić coś ciekawego, ładnie ubrać myśli w ładne słowa i efekty zwykle były. Teraz są docenia się maksymalnie zwyczajne prace. Grażynkowy wierszyk który niezbyt się klei ale jest naturalny, średniej długości niechlujne teksty z lekkimi błędami, czy różne "kreatywne" sztuczki które świeże to były dawno dawno temu (np. zdania rozpoczynające się od liter związanych z nazwą sponsora). Chyba bardziej opłaca się iść w ilość niż w jakość.

Bardzo bym chciał żeby powróciły czasy na dopieszczone zgłoszenia, bo inwestując czas wiedziałem że ma to jakiś sens, że prędzej czy później się to zwróci w postaci nagród. Obecnie poświęcony czas nie jest już żadną gwarancją, a organizator często nie jest zainteresowany przyznaniem nagrody typowemu konkursowiczowi-hobbyście, raczej wybiera coś naturalnego i mniej dopracowanego. 

Tak czy inaczej, niektórzy zapewne będą twierdzić że czasy są takie same, to tylko my bardziej marudzimy albo wypadamy z formy. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7121772 Napisano: 06.09.2023 13:27:23 w co chcielibyście wygrać?
Jakąkolwiek naprawdę poważną* główną, żebym znowu zaczął w siebie wierzyć.

*poważną = cokolwiek o realnej wartości większej niż te kilka stówek Wyświetl w wątku >>

southlander

#7121626 Napisano: 05.09.2023 17:27:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czuję się już wypalony i przestaję widzieć w konkursach jakikolwiek sens, jeśli wrzesień nie przyniesie zmiany to pora na urlop. Zgłoszeń sporo, na które poświęciłem w ostatnim czasie naprawdę wiele godzin i mnóstwo sił, a nawet drobnych wygranych brak, jakichkolwiek fikołków i sztuczek bym nie spróbował. Znowu nie rozumiem czemu całymi tygodniami może wszystko grać (wiadomo, raz lepiej raz gorzej, ale jednak regularnie), a potem nagle jedna wielka pustka jakby ktoś użył magicznego przełącznika. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7120827 Napisano: 01.09.2023 16:37:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Ejjjj ja chociaż jestem bardziej KONKURSOWICZEM niż KONSUMENTEM to dzięki konkursom mam kilka swoich ulubionych firm, których produkty kupuję właśnie z sentymentem dzięki temu, że wygrałam główną emotka  Jak jem 'wygrane' to wtedy jakoś smakuje mi lepiej xD


To chyba każdy z nas tak ma🙂. Mam też kilka produktów które kupiłam pierwszy raz na potrzeby konkursu i faktycznie polubiłam

Rzeczywiście tak jest, chociaż to jest trochę miecz obosieczny, można się zniechęcić do danej marki jak organizator coś odwali z wynikami, albo jeśli się nic nie wygrywa mimo wielu zgłoszeń. emotka  Przynajmniej ja tak mam. Wyświetl w wątku >>