Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#7115531 Napisano: 09.08.2023 14:37:03 w WC - rozmowy o wszystkim
mamadwojga napisał(a):

mia napisał(a):

Czy bluzy Soplica to raczej damska rozmiarówka (i styl) czy męska? Pytanie oczywiście do tych, co je dostali.
Pomierzyć to je i tak pomierzę, ale chcę je wystawić (z wódką czy bez) i muszę wcześniej określić kategorię...

Myślę że unisex. Z lekkim wskazaniem na damskie. Ja dzisiaj nosiłam. Wzięłam rozmiar S i jest to raczej S. Pasowało jak ulał. Cieplutka i fajna bluza. Zwykle oddaję lub sprzedaję ale te kolory mi się spodobały więc została.

Ja większość ciuchów mam L, wziąłem więc L mimo że ostatnio schudłem i w niektórych rozmiarówkach pasuje mi już bardziej M. Ostatecznie ta bluza w L pasowała bardzo fajnie, więc te fasony wydają się być naprawdę uniwersalne. Też bym obstawiał unisex. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7115027 Napisano: 07.08.2023 16:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

W ogóle powinni dawać jako nagrody vouchery do poważnych serwisów sprzedażowych, zamiast pralek bony do sklepów rtv agd... Wtedy byłoby zapewne mniej takich problemów, że festiwal odwołali, albo mają problem z pozyskaniem nagród, bo producent się spóźnia z dostawą...

To by było dla nas lepsze rozwiązanie, niestety festiwale często są powiązane marketingowo/sponsoringowo z konkretnymi markami lub producentami, co ułatwia całą organizację nagród. Za voucher do sklepu z elektroniką ktoś rzeczywiście musi zapłacić, a bilety na festiwal dostaje czasem w konkretnej puli za friko, w ramach umowy sponsorskiej. Dla festiwalu to żaden koszt wpuścić dodatkowe kilkadziesiąt osób, bo i tak większość kosztów jest stałych. Muszą scenę postawić, zaprosić zespoły, więc im to nie robi różnicy, a dodatkowe powiązanie marki z festiwalem nakręca rozpoznawalność festiwalu. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7114974 Napisano: 07.08.2023 14:00:04 w Pomocy!!!!
Chciałem dodać konkurs, który wyświetla się jedynie jako reklama na Facebooku, gdzie wziąć udział można poprzez formularz.
Jest jakiś sposób żeby go wrzucić do bazy? Nie da się skopiować żadnego linku.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

southlander

#7114923 Napisano: 07.08.2023 12:45:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

MANUFAKTURA KRAFTOWA zaprasza na FB na lekcję HISTORII, ale nie, nie ma na myśli KONKURSU

a już są na fb?:D mnie chyba mają na stałe zablokowaną xd

Faktycznie, wrócili. Ale chyba mają ustawione jakieś blokady widoczności, bo pod najnowszym postem licznik pokazuje 4 komentarze i magicznie nie da się ich wyświetlić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7114409 Napisano: 04.08.2023 15:58:40 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

No nie wierzę , no nie wierzę. Negatywna weryfikacja choć jestem pewna , paragony były ok. Nagroda zostaje u organizatora. Co to za pomysły zeby rezerwy nie było?

Skoro masz pewność że paragon OK i że nie masz żadnej literówki w zgłoszeniu, to śmiało rób reklamację w terminie i formie przewidzianej przez regulamin konkursu. Jeśli problemem jest dwuznaczna nazwa produktu, nawet można się przejść do sklepu gdzie był zakup, wytłumaczyć sytuację i poprosić o adnotację na paragonie. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7114312 Napisano: 04.08.2023 13:02:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
asia8564 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

30 zgłoszeń Kinder i nic

Serio 😃 a ja wczoraj na fb widziałam , że niektórym udało się za pierwszym razem lub w 2-3 zgłoszeniu , miałam dziś jechać po produkt mimo , że nie lubię takich kanapek ale chyba odpuszczę w takim razie

Na tym właśnie polegają loterie. Jeden będzie miał 2/2, inny 0/50.   

W temacie: sierpień radośnie mnie olewa, kolejne rozstrzygnięcia i kolejne porażki. Liczyłem po cichu że przed weekendem jeszcze coś złapię, ale jedyne co złapałem to zapalenie zatok od chłodzenia się wiatraczkiem. emotka  No nic, po weekendzie będzie chociaż trzymanie kciuków za I lub II stopień Dino/Smolar. Wyświetl w wątku >>
1 asiaaa85 0

southlander

#7114268 Napisano: 04.08.2023 12:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

southlander napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

a swoją drogą: kod spowalniający działanie gry/naliczanie czasu. Do czego to już doszło, to mi się kojarzy z brudnym wyścigiem szczurów, a nie z konkursem. Widać, teraz nie normalność, a cwaniactwo w cenie...  aż nie wiem jak to mądrze skomentować, chyba nie ogarniam takich zagrywek. A mogli zrobić normalny konkurs na rymy częstochowskie. I nikt nie czułyby niesmaku.

Ja to w ogóle podziwiam wszystkich którzy biorąc udział wierzyli że rywalizacja będzie bezproblemowa. Im bardziej efekciarski konkurs, tym większa szansa że coś pójdzie nie tak. Sprytniejsi ludzie potrafią znajdować błędy czy skróty ułatwiające rozgrywkę w gierkach o milionowych budżetach, sprawdzane wcześniej miesiącami przez doświadczone zastępy testerów, więc czemu tu miałoby być inaczej w przypadku prostej gry zrobionej pewnie budżetowo na zamówienie działu marketingu, tym bardziej że w puli były nagrody?

w jakiej ja bańce nieświadomości tkwię: "Sprytniejsi ludzie potrafią znajdować błędy czy skróty ułatwiające rozgrywkę w gierkach o milionowych budżetach, sprawdzane wcześniej miesiącami przez doświadczone zastępy testerów, " -- to brzmi jak jakieś farmy testerów dedykowanych do złamania zabezpieczeń gier, loterii i konkursów? są na ten temat jakieś artykuły, gdzieś w odmętach internetów? to byłaby lepsza lektura niż kryminałki

Nie, zupełnie nie chodzi mi o jakieś teorie spiskowe. Rzeczywistość jest o wiele bardziej banalna:
1. Prosta gra online robiona na zamówienie pod jedną promocję, zapewne milionów nie kosztowała bo to by nie miało sensu.
2. Skoro nie kosztowała milionów, zapewne też nie było zbyt dużego budżetu na testy. Jeśli na czymś się oszczędza, to często na testach, czego efektem są gry z błędami nie wychwyconymi w trakcie produkcji.
3. Obecnie student informatyki który lubi podłubać hobbystycznie, albo sprytny gracz mający doświadczenie w szukaniu bugów, spokojnie znajdzie luki w prostej online'owej gierce jeśli ma oczywiste dziury.
4. Organizator ma nauczkę że jak się robi konkurs oparty na grze i nagrodach, to nie ma bata: albo gierka musi być mocno dopracowana (a więc i droższa), albo musi się liczyć z problemami.

A co do dużych gier, możesz sobie poczytać choćby w pierwszym lepszym artykule, zobacz choćby tutaj rozdział "oszukiwania online":
https://www.gry-o...sp?ID=1261&STR=2
W większości ludzi chodzi o satysfakcję z wygrywania (nawet nieuczciwego), ale jeśli gdzieś się pojawiają nagrody a gra jest ewidentnie prosta do oszukania bo słabo zrobiona, to efekt nie jest trudny do przewidzenia. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7114218 Napisano: 04.08.2023 11:17:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

a swoją drogą: kod spowalniający działanie gry/naliczanie czasu. Do czego to już doszło, to mi się kojarzy z brudnym wyścigiem szczurów, a nie z konkursem. Widać, teraz nie normalność, a cwaniactwo w cenie...  aż nie wiem jak to mądrze skomentować, chyba nie ogarniam takich zagrywek. A mogli zrobić normalny konkurs na rymy częstochowskie. I nikt nie czułyby niesmaku.

Ja to w ogóle podziwiam wszystkich którzy biorąc udział wierzyli że rywalizacja będzie bezproblemowa. Im bardziej efekciarski konkurs, tym większa szansa że coś pójdzie nie tak. Sprytniejsi ludzie potrafią znajdować błędy czy skróty ułatwiające rozgrywkę w gierkach o milionowych budżetach, sprawdzane wcześniej miesiącami przez doświadczone zastępy testerów, więc czemu tu miałoby być inaczej w przypadku prostej gry zrobionej pewnie budżetowo na zamówienie działu marketingu, tym bardziej że w puli były nagrody? Wyświetl w wątku >>

southlander

#7114176 Napisano: 04.08.2023 10:22:07 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
agaluna napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Szampon do wlosow?

Syoss w Auchan
https://www.e-kon...-fleszy-syoss-auchan

A coś z szamponem poza Auchan? (do najbliższego mam 50 km emotka  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7113907 Napisano: 03.08.2023 14:13:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
banka-manka napisał(a):

Gdyby ktoś był ciekawy co wygrało główną nagrodę w ostatnim konkursie Poltino emotka  
Konkurs wiosenny Rodzina Smakoszy II edycja | Poltino
Główna nagroda
Poltino - W ubiegłą środę mieliśmy okazję gościć u laureatki... | Facebook

Zdjęcie: rzeczywiście sztos, wystarane i w sumie pozytywne, takie typowo konkursowe. emotka  
Ale hasła reklamowego które było tematem zadania to ja nigdzie nie widzę, tylko jakiś długi wierszyk który na pewno hasłem reklamowym nie jest. 

(uprzedzając komentarze: nie, nie jestem zawiedzionym przegranym, nie brałem udziału w tym konkursie. emotka  ) Wyświetl w wątku >>

southlander

#7113825 Napisano: 03.08.2023 11:03:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Sierpień nabiera rozpędu, a skuteczność z lipca magicznie wyparowała i po kolejnych wtopach już zaczyna pukać w dno od spodu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7113342 Napisano: 01.08.2023 16:03:26 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nienawidzę alkoholu dlatego zbieram te nieszczęsne kapsle i zawleczki po mieście.
A ostatnio mam piękne łowy niestety nie przekłada się to na wygrane nagrody.
A wkurza mnie pogoda bo są takie wahania ciśnienia,że mam wieczne podminowanie.
Ile rodzin przez alkohol zostało  skrzywdzonych:(Płakać mi się chce jak o tym myślę.
Ale nie alkohol bez ograniczeń a gorsza używka niż zielona palemka.Chyba nic bardziej mózgu nie siepie:(

MI koledzy syna przynoszą. Na 123 kody z żywca tylko 35 monetek...porażka

Ja bym nie narzekał, biorąc pod uwagę wydatek 0 zł.  emotka

BTW: i pomyśleć, że kiedyś wydawało mi się że jak przez cały konkurs wklepię kilkanaście kodów, to już to jest ekstremalnie dużo. emotka  Gdy sobie uświadomiłem że to tyle co nic, przestałem grać w loteriach. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7113309 Napisano: 01.08.2023 14:41:30 w SZUKAM....
kachakacha napisał(a):

Co wysyła TLAGA HOLDING? Dostałam właśnie smsa, że dzisiaj jest planowana dostawa DHL. A jak weszłam w mojdhl.pl, to w ogóle są nadane jeszcze 2 inne paczki od nich.

U mnie to samo, jedna paczka dzisiaj będzie dostarczona, plus w systemie dwie kolejne w przygotowaniu (?). Dziwne to, bo wygrałem tylko jeden zestaw Soplicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7113223 Napisano: 01.08.2023 11:47:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Do południa pustki, ale jest jeszcze trochę konkursów z lipca do rozstrzygnięcia, nie obrażę się jeśli coś dzisiaj wpadnie żebym miał motywację na sierpień. emotka Wyświetl w wątku >>
2 panasa, mia 0

southlander

#7112928 Napisano: 31.07.2023 12:41:54 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się z tego że to był całkiem przyjemny konkursowo miesiąc. Jak co roku lipiec mnie lubił, niezależnie od tego co dzieje się w pozostałych miesiącach. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7112511 Napisano: 28.07.2023 18:26:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Dino.  emotka
Po 5 latach konkursowania, Smolar pierwszy raz w historii mnie docenił. Akurat w momencie gdy postanowiłem że to ostatni ich konkurs w jakim biorę udział. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7112285 Napisano: 28.07.2023 09:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Rajska Cytrusówka ma jakiś limit znaków? Już dwa razy się ostatnio naciąłem że zgłoszenie było do kosza przez limit o którym w regulaminie nie wspomniano, stąd wolę uprzedzić fakty i zapytać tych którzy już coś tam wysyłali. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7111026 Napisano: 24.07.2023 12:54:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Soplica, bluza i butelki. Może i to nie wymarzona główna, ale nawet II stopień dodaje skrzydeł. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7111012 Napisano: 24.07.2023 12:29:00 w Wkurza mnie...
Znowu mnie wkurza, że jak jest do wygrania torba gadżetów czy głośnik o wartości 40 zł to napisanie czegoś sensownego przychodzi mi z lekkością i przyjemnością, a jak jest smartfon czy voucher na wczasy, to się męczę jakbym zasiadał do pisania magisterki. emotka  Ech ta przewrotna psychika. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7110115 Napisano: 19.07.2023 16:43:42 w Wkurza mnie...
...Smolar. Jakie jeszcze fikołki muszę wymyślić żeby wygrać tam cokolwiek? emotka Wyświetl w wątku >>