Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#7109883 Napisano: 18.07.2023 20:06:30 w Wkurza mnie...
tea napisał(a):

Czy Wy też macie wrażenie że teraz konkurencja w konkursach jest na prawdę bardzo duża? Kiedyś przynajmniej wpadała nagroda 2 stopnia jeśli nie ugrali się głównej a teraz nawet o tą 2 stopnia ciężko emotka


Oczywiście że tak. Na jakieś głupie gadżety czy zestaw produktów spożywczych o wartości kilkudziesięciu złotych, potrafi być kilkaset zgłoszeń. Jeszcze rok temu, kilkaset zgłoszeń to było w walce o najnowsze smartfony i laptopy. Ale mam też taką obserwację, że zmieniają się też konkursowe trendy. W zeszłym roku bardziej doceniano jakość, profesjonalizm i zawodowych konkursowiczów, obecnie wszystko idzie w kierunku "zwyczajności" i docenianiu "szarych" uczestników. Od kiedy zacząłem upraszczać swoje zgłoszenia, wygrane magicznie zaczęły znowu wracać. emotka  Konkursy mają to do siebie, że nie da się na jednym triku jechać całymi latami, trzeba się dostosowywać do zmian.

kimxxx napisał(a):

Konkursy na FB to najgorsze zło, prócz obcych zawistych ludzi, których kuje w oczy, są jeszcze znajomi i rodzina, którym pokaże się, że coś skomentowałaś i potem nabijają się, normalnie karuzela śmiechu 🫣

Ja tam właśnie na konkursach FB wygrałem najwięcej.  Zawistnych ludzi przez całe lata jeszcze nie spotkałem, dopóki gram uczciwie. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7105987 Napisano: 04.07.2023 13:36:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

Chciałbym kiedyś zobaczyć takie "wypasione" i perfekcyjne teksty
Bo ja piszę słabo, a jednak coś tam co jakiś czas wpada.

O perfekcyjne to pytaj innych, bo sam nigdzie nie stwierdziłem że moje są perfekcyjne.  Jedynie zaznaczyłem że ja nigdy nie pisałem bardziej dopracowanych i wypasionych, oraz że tu się już kończą moje umiejętności. Czytanie ze zrozumieniem pomaga lepiej rozumieć świat. emotka  

W poprzednim roku skuteczność w konkursach miałem wielokrotnie większą mimo mniejszych starań i - patrząc samokrytycznie - zwykle o wiele gorzej napisanych tekstów, ot i wszystko. emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

southlander

#7105962 Napisano: 04.07.2023 13:04:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic.
Klepię najbardziej wystarane i wypasione teksty w życiu, że naprawdę już tu się nie da nic ulepszyć, a tu cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7093109 Napisano: 13.05.2023 12:37:55 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Mpc
Transakcja zgodnie z ustaleniami, polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7092208 Napisano: 09.05.2023 12:07:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
E-voucher do Wyjątkowy Prezent o wartości 300 zł sprzedam za 175 zł. (wysyłka na mail w PDF)
długa data ważności! (2025-10-11)
 SPRZEDANE Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7091214 Napisano: 04.05.2023 12:11:09 w Dziś cieszę się z.....
I u mnie powrót na forum. Co prawda nie po bardzo długiej przerwie a po ledwie miesiącu, jednak cieszę się że udało mi się zrobić "urlop" i zresetować głowę po najdłuższej w moim życiu serii frustrujących konkursowych niepowodzeń. emotka   Ewidentnie brakowało mi konkursowego życia, jest jednak coś niewytłumaczalnie wkręcającego w pisaniu ciekawych zgłoszeń i potem zerkaniu z drżącymi rękami na wyniki. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7091001 Napisano: 02.05.2023 13:27:20 w Podatkowo-konkursowe know how
Krótka piłka, bo do dziś należy złożyć deklarację podatkową a obudziłem się w ostatniej chwili  emotka

w PIT-36 w punkcie "Odpłatne zbycie rzeczy" wykazujemy sumę sprzedaży z nagród jako przychód, to wiem, a co wpisujemy w koszty uzyskania przychodu? Mam tam zsumować deklarowaną wartość nagród wg Organizatorów? Wybaczcie głupie pytanie ale PIT-36 składam pierwszy raz w życiu. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7085834 Napisano: 27.03.2023 12:57:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic. Marzec 2023 już oficjalnie najgorszym konkursowym miesiącem w moim życiu. emotka  Nie jestem w stanie tego racjonalnie wytłumaczyć że w kilka tygodni niemal wszystkie komisje konkursowe zgodnie przestały zauważać moje zgłoszenia. Przecież nie oduczyłem się nagle pisać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7084836 Napisano: 20.03.2023 12:54:31 w WC - rozmowy o wszystkim
doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

Myślę że dla Facebooka konkursy to nie jest nawet promil ruchu na całym portalu, więc średnio ich obchodzi utrudnianie życia konkursowiczom. emotka  
Sprawdziłem zresztą losowo parę konkursów sprzed kilku dni i tygodni i komentarze widzę pod wszystkimi. Może coś u Ciebie źle się wyświetla, może to była chwilowa awaria, a może profile dostały więcej opcji ograniczania starszych postów. U mnie wszystko gra, zmian żadnych nie widzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7084374 Napisano: 16.03.2023 10:44:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ej, Ty, wątek! Masz dwa tygodnie żeby uratować najgorszy miesiąc od kiedy konkursuję. Albo kilka mniejszych wygranych poproszę, albo jedną tak spektakularną żeby mi spadły kapcie. Masz się mocno postarać, bo zniechęcony gram już tak mało, że szans niewiele. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7084253 Napisano: 15.03.2023 11:46:44 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurzają konkursy na FB i organizatorzy którzy nie rozdają wszystkich nagród. Miały być 3 nagrodzone osoby - są dwie. Miały być krótkie odpowiedzi - wygrywają wiersze i eseje. Miały być oryginalne zdjęcia - wygrywają profesjonalne upstrzone produktami organizatora.

Niestety 100% racji. I jeszcze konkursy gdzie jest wyraźne polecenie "napisz", a wygrywa zwykły tekst, ale z dołączonym filmikiem/zdjęciem, gdzie wiadomo że właśnie ten dodatek przeważył. emotka  Też już nie mam sił, normalnie tyle podobnych dziwnych przypadków było może przez rok, co w ostatnich kilku tygodniach... Ciężko obecnie coś wygrać spełniając polecenia organizatora i trzymając się regulaminu. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7083496 Napisano: 09.03.2023 15:08:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Znów dziś nic nie wygrałem,
a przecież tak się starałem...
Wyniki nazwisko me omijają,
nagrody znów inni wygrywają... emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7083164 Napisano: 08.03.2023 09:51:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Ewelina558 napisał(a):

Firma x zrobiła konkurs na Facebooku na najbardziej kreatywną odpowiedź. Wybrała niemal najsłabszą, nie odpowiadającą na wszystkie pytania zawarte w regulaminie. Okazało się, że w ostatnich konkursach ten laureat wygrał już wczesniej dwa razy. Nie zdarza się to przecież często, szczególnie, że w każdym wygrywa tylko jedna osoba. Pod postem konkursowym kobieta wrzuciła screeny potwierdzające dziwność sytuacji. Inny zdziwił również wybór akurat tej odpowiedzi. A firma ,, rozwiązała " problem usuwając te komentarze. Co ewidentnie potwierdza, że nie było to rozegrane fair.

U każdego kreatywność znaczy co innego. Wybrali co im spasowało. Mnie irytują np konkursy: "napisz krótko" a ludzie piszą poematy albo wiersze i to wygrywa, mimo iż krótkie nie jest. Albo "napisz w pięciu słowach z czym kojarzy ci się wiosna" i... w odpowiedzi eseje... Albo "narysuj z czym kojarzy Ci się zima - na zdjęciu uwzględnij nasze produkty, którymi stworzyłeś obrazek" i wygrywa profesjonalna praca narysowana przynajmniej miesiąc wcześniej  (była wrzucona na insta miesiąc wcześniej) i oczywiście na zdjęciu ani kawałka produktów organizatora. Albo wygrywa ktoś i się okazuje że wygranej pracy nie ma w komentarzach... Ot wygrał i od razu usunął. Tak więc nie ma co się denerwować - dziwnych przypadków jest więcej.

Jest jeszcze legendarne "dokończ zdanie", gdzie dziwnym trafem nagrodzona praca to zazwyczaj nie tylko to jedno zdanie, ale też kilka-kilkanaście kolejnych zdań. Kiedyś nawet sfrustrowany zwróciłem uwagę organizatorowi że "dokończ zdanie" jasno wskazuje że wraz z kropką zdanie się kończy i dalszy ciąg nie powinien być uwzględniany w ocenie.  Oczywiście były potem jakieś pokrętne tłumaczenia "każdy ma prawo interpretować polecenie inaczej" więc od tamtej pory olewam logikę, bo mogę albo się frustrować, albo się dostosować. Wyświetl w wątku >>
2 mia, nanajka81 0

southlander

#7083067 Napisano: 07.03.2023 16:40:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
anaesth napisał(a):

southlander napisał(a):

Konkurs Dare, wygrana II stopnia. I jak tu mieć potem motywację do pisania...? 
(Tak, wiem, dopóki zgodne z regulaminem, to subiektywny wybór jury rzeczą świętą. Już pokornie siedzę cicho  )


I stopień/główna też nie jakaś szalenie odkrywcza emotka  Na pewno znalazłaby się lepsza odpowiedź.

Niestety czasem lepiej, jak wyniki są niejawne i się nie wie, z jakimi gniotami się przegrało emotka

Zgadza, się I stopień też szału nie robi, zwłaszcza że naprawdę było sporo ciekawych prac. No ale przyjmijmy że tutaj rzeczywiście można to uzasadnić gustami komisji, ten tekst można jakoś obronić i jego wybór nie jest przynajmniej pluciem w twarz pozostałym uczestnikom...

Ale wolę mimo wszystko jawne wyniki, bo w takich sytuacjach jak ta, można spokojnie zapisać sobie nazwę agencji i jej konkursy traktować w przyszłości jako loterie, bez przykładania się do pracy konkursowej. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7083048 Napisano: 07.03.2023 15:32:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Konkurs Dare, wygrana II stopnia. I jak tu mieć potem motywację do pisania...? 
(Tak, wiem, dopóki zgodne z regulaminem, to subiektywny wybór jury rzeczą świętą. Już pokornie siedzę cicho  )

Wyświetl w wątku >>

southlander

#7083003 Napisano: 07.03.2023 12:30:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Karolaaajn napisał(a):

To ciekawe co piszesz bo ja mam zupełnie odwrotne doświadczenia - tzn konkursy promocyjne idą mi dobrze, co jakiś czas wpada coś fajnego, za to w darmowym wygrałam może raz 😅 nie wiem co tam trzeba wymyślać żeby się przebić a kombinuje na tych facebookach i instagramach jak kon pod gore 😅

Dlatego uważam że darmowe a promocyjne to kompletnie inne dyscypliny konkursowego sportu. emotka

I też zawsze mi mózg wybucha jak próbuję się domyślić jak to możliwe że niektórzy regularnie wygrywają w promocyjnych. Przecież tam potrafią być tak absurdalnie małe limity znaków, że nijak nie mam pojęcia jak mając np. 300 literek da się wyróżnić z tłumu setek innych prac. Już parę razy próbowałem się naprawdę mocno wysilić i wymyślić mimo wszystko coś znakomitego, świeżego, kreatywnego. Ze dwa takie zgłoszenia uznałem nawet za najlepsze w moim konkursowym życiu, byłem tak dumny że po cichu miałem nadzieję że będę się liczył w walce o główną a ostatecznie nie dostałem za nie nawet nagrody pocieszenia najniższego stopnia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7082997 Napisano: 07.03.2023 11:57:15 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

southlander

#7082978 Napisano: 07.03.2023 09:54:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
8igora9 napisał(a):

Gram w konkursy promocyjne dopiero od tego roku i narazie efekty zupełnie niewspółmierne do poświęconego czasu. W dodatku przez to z braku czasu zaniedbałam darmowe konkursy. Chyba pora się poddać 😤 A może to tak już jest? Że długo, długo nic albo byle co, a potem wpada jakiś iPhone i nadrabia zaległości? Jakie są Wasze doświadczenia?

Również zająłem się promocyjnymi dopiero w tym roku, no i poza wygranymi w kabanosach z Dino i biletami do kina z Laysów, totalne nic. Więc też mam wrażenie że konkursy promocyjne to po prostu kompletnie inna dyscyplina tego sportu.   Trzeba pisać zupełnie inaczej. Jak? Jeszcze nie wiem. emotka  Póki co strata kasy, strata czasu. Ale jednocześnie "uspokajam", generalnie jest teraz największa ogólnokonkursowa posucha od bardzo dawna, więc powrót do darmowych konkursów niewiele tu zmienia. Mało nagród, mało konkursów, chętnych coraz więcej. Takie czasy.

A w temacie: oczywiście dzisiaj żaden mail ani wiadomość nie czekały. Nawet Kurna Półka olała, mimo że miałem naprawdę fajny, dopieszczony, przemyślany tekst. emotka Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

southlander

#7082776 Napisano: 06.03.2023 12:15:41 w Wkurza mnie...
psotka napisał(a):

Ceny mnie wkurzaja. Codziennie wiecej i wiecej. 

16 stycznia 2 tygodnie wakacji nad morzem cena 3900 za osobe. Wczoraj juz 5400 i to jest najtansza oferta. Do czego my zmierzamy

Ludzie grzecznie płacą, to czemu mieliby ciąć ceny? emotka  Już to gdzieś komuś pisałem niedawno na forum: wyjazd na własną rękę i za te 3900 za osobę to zrobisz sobie naprawdę królewski wypad i to nie nad polskie morze, ale np. do Włoch, już licząc z biletem lotniczym. Wynajem wyłącznie przez airbnb, ew. booking jakiegoś apartamentu i można sobie samemu gotować niektóre posiłki, plus okazjonalne kosztowanie miejscowych specjałów w restauracjach dla lokalsów które są smaczne i tańsze niż te typowo turystyczne, plus znakomite street foody. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7082567 Napisano: 04.03.2023 12:26:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tydzień zamknięty. Porażki nawet tam, gdzie po cichu widziałem swoje szanse. Chyba powoli zbliżam się do wielotygodniowego urlopu od konkursów, bo coraz mniejsza radość w tym wszystkim. emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0