Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika southlander

southlander

#7076096 Napisano: 24.01.2023 09:30:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Ogólnie to tez macie wrażenie ze mało teraz fajnych konkursów? Zawsze miałam pełna kopertę z paragonami do wysłania przy sobie i w wolnej chwili w pracy zawsze rozwiązywałam konkursy albo myślałam nad zdjęciem, a teraz mam pusta, mnóstwo konkursów z najgorszymi produktami typu energetyki i ciagle słodycze ale tez żeby super extra nagrody były to nie, nagród jak już malutko a produkty drogie

I to nawet nie kwestia tylko konkursów z paragonami, ale w ogóle wszystkich. No cóż, takie czasy, ale i weźmy pod uwagę że teraz jest trochę taki naturalny martwy sezon, bo konkursy zimowe zwykle są robione w grudniu pod Święta. Teraz to musimy się jakoś doturlać do wiosny, zawsze zmiana pory roku to wysyp konkursów. emotka  Po drodze jeszcze Walentynki, myślę że za tydzień agencje na chwilę się obudzą z tej hibernacji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7075955 Napisano: 23.01.2023 14:00:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw od Beefeater Gin. Paczka od góry muśnięta solidną plamą pachnącą ginem, więc któryś ze zwycięzców będzie miał niemiłą niespodziankę w postaci rozbitej butelki.

Kurier DPD, żadnego wcześniejszego info o przesyłce. Konieczne wypełnienie formularza laureata przy kurierze. Wyświetl w wątku >>
2 lager, mili05 0

southlander

#7075943 Napisano: 23.01.2023 13:04:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Poprzedni tydzień zaczął się porannym poniedziałkowym mailem ze słowami "gratulujemy", więc już wiedziałem że będzie niezły. I rzeczywiście był.
Obecny tydzień, zaczyna się kilkoma porażkami w wynikach i totalnym zerem w nagrodach, więc zaczynam się obawiać jak zakończę styczeń. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7075136 Napisano: 18.01.2023 10:42:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 100 zł do Dino od Dudy. emotka  
Nigdy nic nie wygrywałem z promocyjnych, w tamtym roku okrągłe zero nagród nawet dużo lepszymi zgłoszeniami, a tu nagle takie coś. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7074953 Napisano: 17.01.2023 13:27:00 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

W tamtym roku narzekałam na ceny wakacji w Polsce. W tym roku po prostu brak mi słów. Ceny nawet 100% większe emotka  
Oj przydałby się spory przypływ gotówki 

No to za granicę. Ja w tamtym roku machnąłem ręką, poleciałem na południe Włoch na własną rękę, i ostatecznie wydałem mniej niż gdybym wydał na tydzień nad Bałtykiem w podobnych warunkach. W erze tanich linii lotniczych, wynajmu na booking i airbnb, naprawdę da się dość łatwo ogarnąć całą podróż samemu w dobrej cenie. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7074654 Napisano: 16.01.2023 11:24:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie 50 zł eBilet. Przyjemny początek tygodnia, oby tak dalej. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7073981 Napisano: 12.01.2023 12:49:07 w Wkurza mnie...
Kiedyś kupowałem tam regularnie, to był idealny sklep do wszystkich pierdółek za grosze których się nie opłacało brać na Allegro gdzie koszt wysyłki czasem był taki sam jak przedmiotu. Tymczasem na Shopee darmowe dostawy były często już od zakupów 0 zł, czasem od 10 zł, do tego częste i sensowne kupony (np. -5 zł przy MWZ 10 zł , albo -50% max -10 zł). Gdy potrzebowałem płynu do auta, np. do spryskiwaczy, to tam zamawiałem. Gdy potrzebny mi był jakiś klej jakiego nie dostałem w najbliższym markecie, to tam zamawiałem. Potem zaczęli ucinać kupony, coraz wyższe MWZ, coraz częstsze wyższe progi dla darmowych wysyłek. Więc pożegnałem się bez żalu, już nic tam nie kupowałem.  

I jak to w sklepach, pewne rzeczy rzeczywiście były dużo tańsze niż na Allegro, inne dużo droższe. Dla nas jako klientów generalnie dobrze gdy rozwija się konkurencja, więc mimo że olewałem ten sklep już od dość dawna, to wolałbym żeby został i pompował kasę w rozwój na naszym rynku. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

southlander

southlander

#7073779 Napisano: 11.01.2023 13:49:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
katrin1 napisał(a):

sabart napisał(a):

Czuję się jak cenzura kolejny dzień się tu wpisując. Im więcej porażek tym człowiekowi się bardziej nie chce, ale w środku i tak naiwnie myśli, że te następne wyniki to jest to, co się kumulowało od dłuższego czasu i tak czekam naiwnie...

Jakbym o sobie czytała emotka

I u mnie to samo. Niby zmieniła się tylko cyferka w roku, a mam wrażenie jakby nagle wszystko związane z konkursami stało się całkowicie nowe. Fatalna skuteczność, a nie zanosi się na poprawę w najbliższych dniach. Pozostaje przybić sobie piątkę. emotka Wyświetl w wątku >>
2 sabaka, rooney 0

southlander

#7073567 Napisano: 10.01.2023 14:32:49 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nelunia napisał(a):

Czy wszyscy, którzy wygrali otrzymali już paczki od Heinekena?
U mnie cały czas nie otrzymały osoby obdarowane emotka

Ani ja, ani osoba obdarowana, nie dostaliśmy paczki. Moja jest od wczoraj w przygotowaniu,  a ta osoby obdarowanej - nie wiem - bo nie używa apki inPostu. Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

southlander

#7073546 Napisano: 10.01.2023 13:38:31 w Oddam za darmo
Voucher na 2 bilety do Cinema CIty na film "Pan Zabawka", ważne do 12.01 . I tak nie zdążę wykorzystać, więc jeśli ktoś chce to zapraszam.
priv
ODDANE Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7073517 Napisano: 10.01.2023 12:08:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czym wysyłają zestawy zimowe Soplicy?
Dostałem SMSa że dziś będzie przesyłka przez DHL od TLAGA Holding Sp. z o.o. i nie wiem na co się szykować. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7073393 Napisano: 09.01.2023 19:25:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś nic, kolejne rozstrzygnięcia i kolejne bolesne porażki. Ten styczeń jest tak fatalny, że jeśli nie wpadnie zaraz jakaś duża wygrana to już ma w kieszeni tytuł mojego najgorszego konkursowego miesiąca od pół roku. emotka

I jak niektórzy już zauważyli, nawet nie ma gdzie szukać nowych szans, bo konkursów jest po prostu mało. Miejmy nadzieję że to jeszcze nie echo kryzysu tylko zwykła sezonowa dziura pomiędzy okresem świątecznym a walentynkowym. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7073266 Napisano: 09.01.2023 13:01:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Takie cuda już na początku roku w wynikach konkursu OLX, ta odpowiedź była warta IPhone'a 14 PRO. emotka   Konto założone w trakcie trwania konkursu? Jest. Krótki nudny prosty komentarz, mimo że było jednak trochę ciekawych a wcześniej zaznaczano że wymaga się oryginalności i kreatywności? Jest. Dyskusyjna sprawa czy w komentarzu została w ogóle zawarta regulaminowa odpowiedź na jedno z dwóch pytań konkursowych? Jest.

Ludzie w komentarzach już nieźle wkurzeni. emotka

Wyświetl w wątku >>

southlander

#7072412 Napisano: 04.01.2023 12:44:56 w Wkurza mnie...
Zrobiłem sobie po świętach tydzień przerwy od pisania i teraz mam wrażenie jakbym nie pisał latami.  emotka  Próbuję już trzeci dzień z rzędu wklepać jakiekolwiek zgłoszenie na choćby średnim poziomie i nic. Literki nie chcą się ładnie składać, pomysły nie przychodzą do głowy, siedzę i patrzę w ekran. emotka Wyświetl w wątku >>
1 GreenEK 0

southlander

#7072398 Napisano: 04.01.2023 12:17:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dwa bilety do Cinema City. emotka
Może i mało efektowny początek, ale głupio marudzić, w końcu to pierwsza wygrana w roku. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7071946 Napisano: 02.01.2023 13:06:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Thermomix w konkursie majonezu Kieleckiego wygrała ta oto praca, gdyby ktoś był ciekawy...

https://www.faceb...644853120&type=3

emotka

emotka  Bez komentarza 

Dla mnie nie ma tu niczego dziwnego. Wszystkie elementy w konkursach firm lubiących skojarzenia rodzinne i tradycyjne, a Społem to zdecydowanie taka firma, odhaczone:

- "estetyka" pracy jak z dawnych lat (brrr... na widok tej czcionki aż mam dreszcze...)
- kolaż zdjęć
- zaangażowanie całej rodziny
- dużo uśmiechu
- jakieś ręcznie wykonane plansze

Przejrzałem z ciekawości resztę zgłoszeń, poziom zaskakująco niski jak na taką nagrodę. Trochę ładnie skomponowanych ale nudnych instafotek, kilka kolaży bez pomysłu, sporo prostych zdjęć z wrzuceniem majonezu obok jedzenia, albo obok elementów świątecznych. Tak na szybko przeglądając, moim numerem jeden jest inne zgłoszenie, ale gdyby mi w Społem kazali usiąść w jury, to wiedząc o charakterystyce swojej firmy, wygrane zgłoszenie raczej bym zauważył i bym wytypował spokojnie do do TOP10 albo i TOP5.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#7071924 Napisano: 02.01.2023 12:19:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
2023, popchnij mnie trochę z górki, dalej już sam zjadę.  emotka
Cokolwiek, jakąś pierdółkę nawet. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

southlander

#7071904 Napisano: 02.01.2023 11:31:54 w Nasze wygrane w minionym roku
To był rok przełomowy. Mimo że przez pierwszą połowę właściwie odpuściłem konkursy, uruchomiłem się w drugiej i w kilka miesięcy udało mi się wygrać nagrody o łącznej wartości wielokrotnie wyższej niż przez wszystkie pozostałe lata razem wzięte. Było niemal wszystko: smartfon, voucher na wyjazd, bony do sklepów (od 50 zł po 1000 zł), zaproszenia do kina, vouchery do restauracji, alkohole, książki, kody do VOD, sprzęty sportowe, trochę AGD, drobna elektronika, biżuteria, drobna kasa, kosmetyki, ubrania, vouchery do serwisów z prezentami... Zabrakło chyba jedynie laptopa o którego zawzięcie walczyłem w wielu konkursach, ale coś nie mam szczęścia do laptopowych komisji. emotka  Najlepsze w tym wszystkim że dosłownie wszystkie nagrody pochodziły z konkursów niepromocyjnych, więc nie musiałem w nie inwestować niczego poza czasem. W promocyjnych wziąłem udział ledwie kilka razy i osiągnąłem zawrotne 0% skuteczności. emotka  

Po zeszłym fatalnym roku, na podsumowanie napisałem tak:

Cele na 2022:
1. wypracować całkowicie nowy styl pisania, bo obecny już nie daje mi takich efektów jak dawniej
2. wrócić do okazjonalnego wygrywania trochę większych nagród

Przyznaję, udało się wypełnić oba w 100%  emotka

Cel na 2023 mam tylko jeden:
Nauczyć się wreszcie pisać pod konkursy promocyjne i zacząć w nich czasem wygrywać Wyświetl w wątku >>

southlander

#7070284 Napisano: 22.12.2022 20:45:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
henius napisał(a):

Mam info, że wygrałem Heinekeny ale nie otwiera się strona do wypełniania danych adresowych?. Czy ktoś miał podobnie?. Pomóżcie proszę

U mnie wszystko OK, wypełniałem dane jakieś 2 godziny temu. Wyświetl w wątku >>