Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika southlander

southlander

#7069379 Napisano: 19.12.2022 20:34:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Emememe napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

https://www.e-kon...ie-doby#.Y54jLHbMLIU
Znów M. Boguś ze swym "utworem"...
Serio? To już jest nudne...emotka

Tyle razy wspomniał, że go nie docenili w poprzednich konkursach, że chyba mu dali już tę nagrodę z litości emotka  Ale spoko, chcieli zgłoszenie w formie filmiku i takie ono było, a o gustach jury nie ma co dyskutować emotka Wszystko zgodnie z z regulaminem  emotka

Boże, tak się błaźnić dla dwóch dób w apartamencie jakimś.  Rozumiem tydzień ale dwa dni? Jak widać śpiewak gra o wszystko i do upadłego.

Kiedyś się sam z tego śmiałem, a potem zrozumiałem że on po prostu znalazł swój własny oryginalny, względnie skuteczny sposób i robi coś czego większość z nas się wstydzi zrobić. Nie potrafi ciekawie pisać, ale ma to gdzieś, bo ma jaja żeby zaśpiewać przed kamerą i to puścić na konkurs. Ktoś będzie to uważać za błazenadę, a ja podziwiam odwagę i determinację. I szczerze mówiąc za każdym razem mam nadzieję że w konkursach gdzie ja biorę udział, nie będzie tego gościa, bo wiem że to chwyt na jury który może się spodobać. emotka  Nudne to są wierszyki, a pół forum nie widzi nic złego żeby od lat nimi klepać kolejne zgłoszenia. Wolę takiego M. Bogusia, niż kolejny konkurs z wysypem "kreatywnych" zgłoszeń gdzie każde zdanie rozpoczyna się od liter sponsora, gdzie co piąte zgłoszenie to kiczowaty wierszyk, albo w co trzecim komentarzu ktoś walnie kolaż zdjęć rodzinnych mimo że to nie ma związku z tematyką. 

Wiesz co? Sposób może i skuteczny ale już tak przez niego oklepany że mi niedobrze się robi jak widzę jego kolejny utwór. Ale jest tak jak piszesz: te same od lat wierszyki, pierwsze litery, branie na "starość" (fejsbuk matki i ojca a zgłoszenia pisze córka) zdjęcia prac które były już zgłaszane w setkach innych konkursów. Najgorsze jest że organizatorzy się wciąż łapią na tego typu "oryginalność" ale co zrobić, taki to świat konkursowy a organizator sobie może wybrać kogo tam chce, nawet jak praca nie była robiona pod jego konkurs i jest niezgodna z regulaminem, a co tam, nagrodzimy. Trochę się dziwię że Boguś tak o wszystko "gra i śpiewa" bo czasami te nagrody nie są warte pracy jaką się włoży w zgłoszenie no ale może się nudzi po pracy to w ramach relaksu przerabia swoje dzieła pod kolejnego organizatora.    

Szczerze: ja bym chętnie zaśpiewał bez wstydu za weekend w górach, ale pisać w miarę potrafię, śpiewać niezbyt, więc piszę i nie śpiewam.  emotka  
Chociaż ostatnio w konkursach też operuję głównie jednym schematem, bo schemat daje rezultaty i w 100% rozumiem M. Bogusia. Jak znajdziesz środek do nagród, i on jest fair, zgodny z regulaminem, to nie kalkulujesz tylko powielasz, korzystasz i cieszysz się nagrodami.

I nie chcę krytykować świeżych organizatorów, bo w pewnym sensie rozumiem że czasem dadzą się złapać na stary chwyt nie znając realiów konkursowego światka. O wiele gorsze mam zdanie o organizatorach którzy robią konkursy od miesięcy czy lat, a wciąż dla nich kreatywne pozostaje to samo. Mimo wszystko piosenka Bogusia ostatnio już wtórna, wciąż jest bardziej oryginalna niż 99% zgłoszeń randomowego konkursu. A wkładu pracy nie oceniam. Wiele razy zostałem olany (za przeproszeniem) ciepłym moczem gdy przygotowywałem przez dwa dni  naprawdę wypasione staranne zgłoszenie literacko perfekcyjne, i jednocześnie wiele razy ktoś bardziej docenił za tekst napisany niedbale w 5 minut o północy przed snem. Doświadczenie mi mówi, że romantyzm trzeba odrzucić, a liczy się efektywność dopóki jest uczciwa. Fajnie mieć konkursowe ideały, ostatecznie liczy się wzięcie jury pod włos. Oczywiście wciąż regułą pozostaje elementarna etyka, nigdy nie wysyłam tego samego zgłoszenia na inny konkurs, choćby było zgłoszeniem życia. Takie z bólem serca trzymam w archiwum.  Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

southlander

#7069344 Napisano: 19.12.2022 18:10:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken? Jak to możliwe, że mnie tak olewasz przy 100 nagrodach dziennie...?  Ależ się zawziąłem na ten konkurs. To już nie kwestia nagrody, ale osobiste porachunki. emotka

Nie odpuszczę! emotka Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

southlander

#7069341 Napisano: 19.12.2022 17:59:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

Emememe napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

https://www.e-kon...ie-doby#.Y54jLHbMLIU
Znów M. Boguś ze swym "utworem"...
Serio? To już jest nudne...emotka

Tyle razy wspomniał, że go nie docenili w poprzednich konkursach, że chyba mu dali już tę nagrodę z litości emotka  Ale spoko, chcieli zgłoszenie w formie filmiku i takie ono było, a o gustach jury nie ma co dyskutować emotka Wszystko zgodnie z z regulaminem  emotka

Boże, tak się błaźnić dla dwóch dób w apartamencie jakimś.  Rozumiem tydzień ale dwa dni? Jak widać śpiewak gra o wszystko i do upadłego.

Kiedyś się sam z tego śmiałem, a potem zrozumiałem że on po prostu znalazł swój własny oryginalny, względnie skuteczny sposób i robi coś czego większość z nas się wstydzi zrobić. Nie potrafi ciekawie pisać, ale ma to gdzieś, bo ma jaja żeby zaśpiewać przed kamerą i to puścić na konkurs. Ktoś będzie to uważać za błazenadę, a ja podziwiam odwagę i determinację. I szczerze mówiąc za każdym razem mam nadzieję że w konkursach gdzie ja biorę udział, nie będzie tego gościa, bo wiem że to chwyt na jury który może się spodobać. emotka  Nudne to są wierszyki, a pół forum nie widzi nic złego żeby od lat nimi klepać kolejne zgłoszenia. Wolę takiego M. Bogusia, niż kolejny konkurs z wysypem "kreatywnych" zgłoszeń gdzie każde zdanie rozpoczyna się od liter sponsora, gdzie co piąte zgłoszenie to kiczowaty wierszyk, albo w co trzecim komentarzu ktoś walnie kolaż zdjęć rodzinnych mimo że to nie ma związku z tematyką.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#7068661 Napisano: 16.12.2022 14:24:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale że tak... zupełnie cicho dzisiaj? Nawet drobnej pierdółki? Na mailu nic? W spamie też nic? Facebook? Cokolwiek? No dawaj piąteczku, jeszcze jest trochę czasu, wykaż się! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7068353 Napisano: 15.12.2022 13:05:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
Astronautka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Zobaczyłam wyniki tego konkursu i tak się zastanawiam - nie oceniali tutaj poprawności językowej?

https://www.faceb...amp;ref=notifByło 

Było tyle fajnych zgłoszeń na wysokim poziomie i faktycznie, nie wiem czym oni się kierowali przy wyborze .. maszyna losująca? emotka

Śmiechy śmiechami, ale nie zdziwiłbym się gdyby oni rzeczywiście losowali zwycięski komentarz bo wybór jest tak absurdalny że aż strach.  

A ja już nawet się nie denerwuję, po prostu w takich sytuacjach usuwam swoje zgłoszenie i zapisuję sobie gdzieś notatkę żeby na przyszłość w danym miejscu nie poświęcać niepotrzebnie czasu, tylko wklepać w minutę niedbale cokolwiek co mi pierwsze przyjdzie do głowy, bez poprawek. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7067844 Napisano: 13.12.2022 12:47:26 w co chcielibyście wygrać?
Jakoś tak ostatnio mam apetyt na grube nagrody.  emotka
Numer jeden: wczasy. Żeby jeszcze w zimie coś wygrać, a potem się już nie zastanawiać miesiącami nad ciułaniem wakacyjnego budżetu. 
Numer dwa: porządny laptop, bo do obecnego mam coraz mniejszą cierpliwość.
Numer trzy: konkretna gotówka. Kasę wygrałem tylko raz w życiu, ale skromną. Miło by było zobaczyć wreszcie chociaż te trzy zera. Wyświetl w wątku >>

southlander

#7067743 Napisano: 12.12.2022 21:27:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
oldziaczek napisał(a):

Ineczka2 napisał(a):

Zestaw   Beefater Gin emotka
z tego konkursu:  https://www.e-kon...ter-gin-and-tonic-18

U mnie też emotka

I u mnie. Tak się zastanawiałem nawet dłuższą chwilę co to był za konkurs bo już zdążyłem zapomnieć, z racji że w tych alkoholowych z chatbotów i tak nigdy nic nie wygrywam a tu taka niespodzianka. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7067609 Napisano: 12.12.2022 12:32:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smartfon OPPO Reno7 Lite 5G + oficjalna piłka Ligi Mistrzów + drewniany box.
czyli główna z tego konkursu:
https://www.e-kon...efa-champions-league

Nominalna wartość 5000 zł, więc najwyższa nagroda w moim życiu. Realna na pewno mocno poniżej 3000 zł.   emotka   Chwalę się dopiero teraz, bo wciąż nie wiedziałem co z tego będzie. Najpierw wypełnianie jakichś dziwnych nietypowych dokumentów, potem niemal miesiąc (!!!) ciszy, potem jeszcze wysyłka o której nie dostałem najmniejszego powiadomienia i dopiero wiem że wszystko OK gdy dostałem paczkę w swoje ręce.  emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

southlander

#7066859 Napisano: 08.12.2022 13:25:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Świąteczny sweter od Kauflandu.
Mała rzecz, zwłaszcza że było aż 50 laureatów, a mimo wszystko cieszy bo jest perfekcyjnie kiczowaty. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7066303 Napisano: 06.12.2022 17:36:16 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

southlander napisał(a):

No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka

też miałam o tym pisać, dzięki za wyręczenie emotka emotka emotka , tylko, że brak czasu....

Wrrrr...
Straszliwie wkurza mnie malkontenctwo Userów, wwwrrrrrrr.... emotka Doprawdy, nie znajduję ŻADNEGO wyjaśnienia/usprawiedliwienia takiej postawy...

Po przeczytaniu tytułu wątku, będzie Ci o wiele łatwiej znaleźć wyjaśnienie. emotka
BTW: a jeśli śmianie się z własnego podejścia do konkursowania jest takie straszne, to przepraszam, na przyszłość będę narzekał z większą powagą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7066278 Napisano: 06.12.2022 15:56:30 w Wkurza mnie...
No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka Wyświetl w wątku >>

southlander

#7064108 Napisano: 28.11.2022 15:26:59 w Wkurza mnie...
mandarynka16 napisał(a):

southlander napisał(a):

Ech... Sezon na konkursy "pokaż jak kibicujesz", i związane z tym masowe odkopywanie zdjęć użytych w czasie poprzednich mistrzostw, albo wklejanie po wszystkich konkursach tego samego zdjęcia, uważam za otwarty. emotka   Aż się nie chce robić zgłoszeń...

plus konkursy świąteczne na wygranie misia czy innego szmelcu emotka

Zrób potrawę wigilijną, sfotografuj ją z czterech stron, potem wpisz przepis w minimum 1000 a maksimum 2000 znakach, wpisz numer paragonu, NIP sklepu, nr kasy fiskalnej, idź po podpis kierownika sklepu że naprawdę kupiłeś nasz produkt, napisz do działu marketingu podanie o możliwość udziału w konkursie, wklep kod spod wieczka/nakrętki w nieparzystych dniach o parzystych godzinach, trzy razy zweryfikuj że nie jesteś robotem, odbierz maila z potwierdzeniem, kliknij link, uzupełnij zgody marketingowe i... to wszystko! W tym roku mamy dla Was liczne i wyjątkowe nagrody, co tydzień w każdym etapie 1 długopis z napisem "wesołych świąt" i logo naszej firmy. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#7064098 Napisano: 28.11.2022 14:50:35 w Wkurza mnie...
Ech... Sezon na konkursy "pokaż jak kibicujesz", i związane z tym masowe odkopywanie zdjęć użytych w czasie poprzednich mistrzostw, albo wklejanie po wszystkich konkursach tego samego zdjęcia, uważam za otwarty. emotka   Aż się nie chce robić zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>

southlander

#7063355 Napisano: 25.11.2022 12:31:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic. A przydałaby się jakaś nagroda na osłodzenie tego wybitnie stresującego tygodnia. Wątku, działaj. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7063066 Napisano: 24.11.2022 11:46:47 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
  • e-voucher do Amazona o wartości 100 zł, za 80 zł (wysyłka mailem) SPRZEDANE
  • Oficjalną czapkę z daszkiem Roberta Kubicy Alfa Romeo F1 Team (Official Kubica Driver Cap Curved Brim) o wartości wg metki 40 euro, za 33 zł (+10 zł wysyłka). Czapka oczywiście nowa, z oryginalną metką. SPRZEDANE

    


Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7062939 Napisano: 23.11.2022 19:45:13 w PODZIĘKOWANIA
gienia1940
Bezproblemowa, szybka transakcja. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7062937 Napisano: 23.11.2022 19:44:06 w PODZIĘKOWANIA
montezuma
Szybko, miło, sprawnie. Polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7062740 Napisano: 23.11.2022 12:00:58 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
  • kartę podarunkową Decathlon o wartości 100 zł za 80 zł (wysyłka nr karty i PINu do płatności na Decathlon.pl, mailem) SPRZEDANE
  • zestaw 4 voucherów na Orlen do STOP Cafe, (1x Burger, 1x Wrap, 1x Pizza, 1x MiniMenu), za 20 zł, ważne do 30.11.  (wysyłka mailem) SPRZEDANE

Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#7061156 Napisano: 17.11.2022 12:36:09 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Jak coś nie wierzcie gdy dzwoni "policjant" i chce uchronić Wasze pieniądze. 400 tys. zł poszło się...
https://www.telep...-atak-polska-policja

ja to tyle tylko długów mam a nie oszczednosci

Tyle się trąbi wszędzie o tym oszustwie a ludzie tak bez mrugnięcia oka wypłacają oszczędności życia i przelewają na nieznane konto bo "ktoś zadzwonił". I starsi i młodsi, wszyscy się nabierają. 

Znajoma ostatnio tak wpadła, przelała oszustowi pięciocyfrową sumę, całe oszczędności. Młoda, ogarnięta, zaradna, wykształcona osoba. Mówiła że ją zaćmiło, nie potrafi logicznie wytłumaczyć jak to możliwe.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0