Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#7086301 Napisano: 29.03.2023 22:07:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower Kross od Radia Zet z poniedziałku Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7077228 Napisano: 31.01.2023 09:56:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Karolaaajn napisał(a):

Mam pytanie - czy żeby testować coś z Wizaż trzeba być jakimś influencerem czy coś? Bo w sumie od dawien dawna co jakiś czas puszczam tam zgłoszenia żeby coś testować i nigdy nic nie dostałam emotka  a próbuję rożnych odpowiedzi, raz bardziej, raz mniej kreatywnych  emotka

Nie trzeba 😀 Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7076015 Napisano: 23.01.2023 17:33:31 w Wkurza mnie...
jomajd86 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Wkurza mnie ta pogoda i choroby... Córka znowu od wczoraj prawie 39 stopniemotka

U nas od niedzieli też 39 córka, ponoć jakiś wirus, dziś odpukac bez gorączki. Takie ferie mamy 🙆

To i ja się z Wami powkurzam..Mój syn też od niedzieli gorączka 39,ciężka do zbicia i wraca jak bumerang ..A niech to…

U mnie obie córki z bardzo wysoką gorączką, której końca nie widać :-/

a moja dwójka za to tylko albo aż kaszląca. Jeden już prawie miesiąc, drugie dwa tygodnie. Poza uporczywym kaszlem nic... Przepisane inhalacje z soli i syropki na kaszel...

Polecam kupno testów poczwórnych (4w1) i wymazanie dzieciaków emotka
15-20zł/szt na Allegro, a przynajmniej wiadomo na czym się stoi i nie trzeba jeździć po lekarzach emotka

Właśnie dziś jadę też kupić bo mój kaszle od kilku dni bez gorączki i nie wiadomo co jest, dostaje pulmikort i berodual i nic nie pomaga, jest alergikiem więc u niego kaszel jest specyficzny zawsze... Lato kiedy nadejdziesz 

Nasza gorączka skończyła się wymiotami i pobytem w szpitalu z podejrzeniem wyrostka... Dostałyśmy leki, kroplówki i wypisali nas do domu... Teraz zaczął się kaszel 🤬 oszaleć można...

Ja dzisiaj byłam trzeci raz u pediatry, dostał inne wziewy na astmę oskrzelową. Gdyby była gorączka czy ból gardła byłoby wiadomo że to jakaś infekcja a tu oprócz kaszlu nic. Początek roku a ja mam ochotę sobie już strzelić w łeb. 
I to kolejny raz jak syn chory po imprezie urodzinowej w bawilandii. Kolejny raz go nie puszczę. W aptece wydałam już 200 zł, znów opieka, znów mniejsza wypłata. Mam dosyć  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7075156 Napisano: 18.01.2023 11:44:08 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Wkurza mnie ta pogoda i choroby... Córka znowu od wczoraj prawie 39 stopniemotka

U nas od niedzieli też 39 córka, ponoć jakiś wirus, dziś odpukac bez gorączki. Takie ferie mamy 🙆

To i ja się z Wami powkurzam..Mój syn też od niedzieli gorączka 39,ciężka do zbicia i wraca jak bumerang ..A niech to…

U mnie obie córki z bardzo wysoką gorączką, której końca nie widać :-/

a moja dwójka za to tylko albo aż kaszląca. Jeden już prawie miesiąc, drugie dwa tygodnie. Poza uporczywym kaszlem nic... Przepisane inhalacje z soli i syropki na kaszel...

Polecam kupno testów poczwórnych (4w1) i wymazanie dzieciaków emotka
15-20zł/szt na Allegro, a przynajmniej wiadomo na czym się stoi i nie trzeba jeździć po lekarzach emotka

Właśnie dziś jadę też kupić bo mój kaszle od kilku dni bez gorączki i nie wiadomo co jest, dostaje pulmikort i berodual i nic nie pomaga, jest alergikiem więc u niego kaszel jest specyficzny zawsze... Lato kiedy nadejdziesz  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7072964 Napisano: 06.01.2023 18:45:03 w Moje konkursowe początki...
Moja pierwsza nagroda to książka o ptakach z jakiejś gazety, pamietam że odpowiedzią na pytanie było: niecierpek pospolity. Potem była parasolka z Nivea, którą mam do dzisiaj a było ponad 20 lat temu i pierwszy raz przywiózł mi ją kurier 😄 Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7072850 Napisano: 05.01.2023 18:57:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myja napisał(a):

asandraa napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Chyba Samsung poinformował - u mnie maile o porażce.

Slą na raty? Na wp i interii też macie info o porażce?

Tak, na raty. Maile na innych domenach i u mnie o 17:05 a u męża 10min temu.

Interia u mnie i żadnego emaila Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7068307 Napisano: 15.12.2022 11:24:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
kachakacha napisał(a):

Zobaczyłam wyniki tego konkursu i tak się zastanawiam - nie oceniali tutaj poprawności językowej?

https://www.faceb...amp;ref=notifByło 

Było tyle fajnych zgłoszeń na wysokim poziomie i faktycznie, nie wiem czym oni się kierowali przy wyborze .. maszyna losująca? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#7066679 Napisano: 07.12.2022 22:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...aj-bransoletke-elixa
Czy ktoś mnie oświeci gdzie ten formularz do wzięcia udziału? Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7066301 Napisano: 06.12.2022 17:24:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Testowanie wizaz.pl zestaw zapachów od Oriflame...
Już dawno nie miałam tak ciężkiego okresu konkursowego więc bardzo się cieszę Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7061042 Napisano: 17.11.2022 08:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest taki jeden cwaniak jak to mówią który wygrał kiedyś termomix na kradzionym przepisie z netu, nagroda została mu wydana pomimo udowodnienia że przepis nie jest jego, ponieważ postraszył organizatora jakimiś przepisami prawnymi (kiedyś tu była o tym dyskusja więc część osób powinna wiedzieć o kogo chodzi)
Ja myślę, że może chodzi o przepis mówiący o tym, że jeżeli ktoś publicznie zobowiązał się do przekazania nagrody za wykonanie określonej czynności to musi nagrodę wydać, może warto się na to powołać. Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7060295 Napisano: 14.11.2022 17:17:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy termomix trafił w ręce niespełnionego artysty śpiewacza? 😁 OPTIMA  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7058741 Napisano: 07.11.2022 18:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

Czy te wyniki podpięte na stronie Develey o nazwie "losowanie 7.11" to są nagrody główne? 

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7058722 Napisano: 07.11.2022 17:39:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Będzie Develey wyniki na stronie  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7058684 Napisano: 07.11.2022 16:30:00 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

Emememe napisał(a):

jokan napisał(a):

czy z Develey Premium informowali już do końca? Na stronie jest lista do 16.10


Do tej pory było tak, że najpierw pojawiała się lista za etap, a po około 2 dniach szły maile. Skoro nie ma listy za ostatni etap, to podejrzewam, że jest jeszcze nierozwiązany emotka

Z tego co pamiętam wyniki powinny być 7 czyli dziś, chyba że źle zapamiętałam

Według regulaminu dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7054315 Napisano: 18.10.2022 21:18:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyłączenie komentowania mówi wszystko....dno i trzy metry mułu  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7053248 Napisano: 14.10.2022 08:56:20 w Czy informują/ informowali?
asandraa napisał(a):

pannajaska napisał(a):

asandraa napisał(a):

Czy Huawei informowało? (do wygrania byłby smartfony, kupony rabatowe itd.)

Czy to nie tem konkurs który zniknął ze strony organizatora? Też brałam udział a teraz na stronie nawet nie ma info ze taki konkurs był 

Tak, ten.

To jakiś konkurs widmo, to samo co. Nivea emoiji z chat botem tam chyba też była cisza  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7052671 Napisano: 12.10.2022 09:16:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Astronautka napisał(a):

giti napisał(a):

Hej a w jaki sposob hebe informuje o wygranej?

Wszystko jest opisane w aplikacji 

Gdybym widzial to bym nie pytal.. Ja w apce widze tylko link do quizu i zero info

Bez komentarza  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#7052658 Napisano: 12.10.2022 08:28:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Hej a w jaki sposob hebe informuje o wygranej?

Wszystko jest opisane w aplikacji  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#7052457 Napisano: 11.10.2022 14:19:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

odmleczarzy.pl ....
wygrana, LUNCHBOX, właśnie przyszła paczka, na etykiecie jest napisane, LUNCHBOX a przyszedł Aparat...
miał ktoś podobnie? co robić? cieszyć się, czy czekać, aż napiszą o zwrot emotka w wynikach też jestem pod LUNCHBOX emotka

Celem rozwiania własnej niepewności napisać z prośbą o wyjaśnienie.
Druga opcja odłożyć na razie na półkę i czekać aż może sami podejmą kontakt.
Ja bym wybrała opcję pierwszą ale to tylko moja myśl.   Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0