Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6446558 Napisano: 28.12.2017 21:01:00 w moje dzisiejsze wygrane :)

Astronautka

#6445808 Napisano: 26.12.2017 13:05:45 w Wkurza mnie...
akaska napisał(a):

A mnie wkurza wygrywanie kilku konków jedną fotką
https://kalendarz...zcy/?grupa_wiekowa=2
15.12 J. Poznań

zmiloscidoprzyjemnosci.pl/nagrody-tygodnia
J. A Poznań

A z forum parenting możemy dowiedzieć się, że zdjęcie zostało zrobione rok temu...
Też sobie idę dokroić sernika. Od teściowej.

Trzeba sprawdzić regulamin bo jak jest napisane że zdjecie ma być zrobione specjalnie na konkurs to możesz złożyć reklamację. A wejdź na jakikolwiek konkurs świąteczny na fb. Te same wiersze, opowieści i zdjęcia. Skoro coś nie jest zabronione to jest dozwolone.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6444852 Napisano: 21.12.2017 11:22:38 w Wkurza mnie...
olx...nie wyświetlają mi się na głównej stronie wszystkie zdjęcia moich ogłoszeń, dopiero jak się w nie wejdzie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6442616 Napisano: 15.12.2017 13:45:30 w Kalendarze adwentowe 2017
mmika26 napisał(a):

Wygraliście coś? Ja w tym roku nic emotka

emotka  nic Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

Astronautka

#6442466 Napisano: 15.12.2017 09:48:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marionzzz napisał(a):

buziolek napisał(a):

ace napisał(a):

joan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy jest na tym forum ktoś oprócz mnie kto nie gra w Heinekena?  emotka
Czy tylko ja nie wiem co tracę? emotka


Również nie gram. Nawet specjalnie weszłam w info o konku - myślałam, że oprócz piwska są jeszcze jakieś nagrody główne. Nie ma.

Kolejny konek, gdzie tylko czekam, aż dobiegnie końca emotka

też nie gram emotka

ja też nie emotka

ha ha dopisuję się do listy emotka

I ja nie gram Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6442191 Napisano: 14.12.2017 16:45:18 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie No to juz jest szczyt.... drugi kurier także dostarczył przesylke chociaż w domu nikogo dalej nie ma ... odebrał jakis Adam k.... i podpisał się kurier.... a paczka nie wiem gdzie.... 

emotka Musisz to jak najszybciej wyjaśnić. Jeżeli sprawa się powtórzyła, możliwe, że to oszuści/złodzieje. emotka

Nie No ... zawsze dostarczali .. zawsze ci sami. Ale zawsze ktoś w domu był. Dzis taka sytuacja jedynie.... kurier nazywa sie Adam wiec pewnie to on odpisał... alegdzie są paczki... nie wiem emotka  dowiem się czy są gdzieś jak ktoś przyjedzie do domu, ale czemu się nikt niekontaktowal... ja jestem w pracy 2 km od domu i by mogli mi tu przywieźć zwłaszcza że widziałem ich samochody jak przejeżdżali... jakby zadZwonili to na pewno by tu mogli przyjechać ale się im niechcialo... 

coś faktycznie porobiło się z tymi kurierami... kiedyś jak nie zastali kogoś dzwonili, albo zanim dostarczyli paczkę to się upewniali czy ktoś jest w domu, ostatnio paczkę przynosi mi sąsiadka a przecież cały dzień siedziałam w domu... ja wiem, że oni mają płacone od dostarczonej paczki, ale kurde, nawet wysikać nie będzie się można bo w tym czasie kurier raz zadzwoni na dzwonek i da dyla od razu bo mu nikt nie otworzył?... nie chcę z nimi walczyć bo codziennie prawie dostaję jakąś nagrodę, ale cierpliwość i pobłażanie też mają swoje granice. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, pioge7 0

Astronautka

Astronautka

#6441308 Napisano: 13.12.2017 11:03:13 w Wkurza mnie...
gonika napisał(a):

gonika napisał(a):

asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

chyba nie masz po co pisać...zobaczcie na jednostkowe ceny voucherów do CC:
https://www.cinem...tatic/pl/pl/vouchery
  emotka  wychodzi na to, że nasz jest na 3D?!

Bardzo wątpię, bo takiej informacji nie ma ani w regulaminie, ani w mailu.
Poza tym 42 zł to cena tylko w Warszawie, ja tam nie mieszkam.

 Napisałam do pani z agencji zapytanie, czy może ten bilet jest na film 3D. Ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.

Dla zainteresowanych voucher do CC z Dobrego Cydru, otrzymałam odpowiedź agencji:
"voucher obejmuje tylko filmy 2D. Wyższa cena biletu spowodowana jest
możliwością wykorzystania biletu we wszystkich kinach sieci Cinema City
na terenie całej Polski."

Moze doliczyli do biletu dojazd emotka ... cyrk na kółkach  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6441161 Napisano: 12.12.2017 23:31:38 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

brak samochodu juz drugi tydzien emotka bo w serwisie

współczuję... ja przez samochód zrobiłam się strasznie wygodnicka i teraz kiedy jestem w 9 miesiącu ciąży i lekarz zalecił bym przestała prowadzić auto doprowadzam męża do szewskiej pasji bo musi ze mną jeździć po zakupy konkursowe (nie ufam mu, że kupi co potrzeba, bo już nie raz zapomniał paragonu, albo kupił nie to co trzeba, muszę mieć nad tym kontrolę), no ale cóż... to też jego dziecko przecież więc niech się poświęci chłopina..... emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6440733 Napisano: 12.12.2017 11:23:43 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Ale on nigdy sam nie wychodził .Myślisz,że trafi do domu? Kurde tak mi go szkoda,głodny i zimno mu pewnie

koty są nieobliczalne w swoich działaniach, mój wrócił o połowę chudszy, ale miałam wrażenie, że bardzo szczęśliwy i pełen energii, na pewno wróci, ale jak się bardzo martwisz może wydrukuj jego fotę i rozwieś w okolicy z numerem telefonu, może ktoś go widział i da Ci znać.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6440721 Napisano: 12.12.2017 11:15:37 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Kot mi uciekł 2 dni temu i nie wraca emotka

mój był kiedyś na gigancie 2 tygodnie, także wyszaleje się i wróci emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6440472 Napisano: 11.12.2017 19:44:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

spursman napisał(a):

benasia napisał(a):

Dzisiejsza wygrywająca odpowiedź z allegro - pani kupiła pralkę i się cieszyła bo mąż musiał wyciąć futryny w drzwiach,żeby ją wstawić do domu...   emotka

O matko... ale dno

chyba naogladali sie za duzo "Sasiadów", oni tez zdolni byli he he

przez wygraną pralkę także musiałam powiększać drzwi w łazience.... miałam szer 70 a pralka ma szerokość 85, więc dla mnie wcale to nie jest dziwne...dobrze, że akurat wówczas miałam remont nowo zakupionego mieszkania, ale jak widać, czasami tak się zdarza.... Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Astronautka

#6440015 Napisano: 11.12.2017 07:43:17 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

W sobotę kupiłam w Carrefour Viscoplast na konkurs. Do 24 chciałam wysłać zgłoszenie,ale  sprawdziłam  listę sklepów i okazało się, że niestety na liście nie widnieje mój Carrefour emotka I  po "ptokach" emotka
Tak mogę zrobić tylko JA, albo zapomnę zabrać paragonu ze sklepu, albo nie kupię produktu, bo myślami jestem już dalej emotka emotka

Takich jak My jest więcej emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6438208 Napisano: 06.12.2017 21:58:39 w Wkurza mnie...
Okermit napisał(a):

astronautka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

banka-manka napisał(a):

I jeszcze by chcieli, żeby wysłać im kartkę z podziękowaniem, że zdjęli z Ciebie ciężar posiadania towaru. Ukłonić się i być dozgonnie wdzięcznym, że uczynili nam łaskę i zechcieli, oni zechcieli! kupić nasz produkt  emotka

Dokładnie. Dziś pierwszy raz po długiej przerwie wystawiłam coś na olx i aż nie wierzę w to czego się naczytałam w tych wiadomościach.

wystawiłam oryginalny Emporio Armani dla chłopów, cena w Douglas czy innej perfumerii 279 ja wystawiłam 200, dzis pisze chłop, że weźmie za 150 z przesyłką pobraniową....już wolę tym zapachem w kiblu psikać niż puścić za taką kwotę....

Skoro wystawiłaś dla "chłopów" to "chłop" Ci odpisał (ciesz się, że nie z "kibla"). Rany.....

Polecam kurs z czytania ze zrozumieniem...Rany Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6438188 Napisano: 06.12.2017 21:38:11 w Wkurza mnie...
Bimbusia napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Wkurzają mnie bezczelne oferty z olx. Niektórzy naprawdę chcieliby kupić coś i najchętniej, żeby im jeszcze dopłacić za to, że ode mnie kupią.

I jeszcze by chcieli, żeby wysłać im kartkę z podziękowaniem, że zdjęli z Ciebie ciężar posiadania towaru. Ukłonić się i być dozgonnie wdzięcznym, że uczynili nam łaskę i zechcieli, oni zechcieli! kupić nasz produkt  emotka

Dokładnie. Dziś pierwszy raz po długiej przerwie wystawiłam coś na olx i aż nie wierzę w to czego się naczytałam w tych wiadomościach.

wystawiłam oryginalny Emporio Armani dla chłopów, cena w Douglas czy innej perfumerii 279 ja wystawiłam 200, dzis pisze chłop, że weźmie za 150 z przesyłką pobraniową....już wolę tym zapachem w kiblu psikać niż puścić za taką kwotę.... Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6435864 Napisano: 01.12.2017 17:02:34 w Wkurza mnie...
alusia29 napisał(a):

Zadzwoniła dziś do mnie pani z Tefala, że wprawdzie ogłosili już wyniki i listę testerów w tej turze, ale jednak muszą kogoś dobrać z uczestników. Pyta czy jestem zainteresowana nadal, no to ja, że oczywiście. Po czym mi mówi, że to testowanie nie będzie przez 3 tygodnie w moim domu tak jak pisze w opisie na stronie, a kilka godzin i pan konsultant będzie w tym czasie siedział u mnie w domu i czekał aż ja sobie coś ugotuje, pooglądam, potestuję, po czym zabierze robota i papa   emotka   Podziękowałam więc pięknie za takie testowanie na czas, z oddechem konsultanta za plecami i pukającego w zegarek. Chyba kogoś tam u nich poje...bało z lekka mówiąc   emotka  
To już wiadomo, dlaczego musieli dobierać nowych uczestników. 

Konsultant chciał sszamać coś dobrego a Ty mu odmawiasz....emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6435733 Napisano: 01.12.2017 13:07:41 w PLAGIATY
Mały sukces. Onet odebral zlodziejce zdjec nahrode i wybrali nową osobę. Właśnie dostałam emaila. Konkurs ufamy naturze. Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6435714 Napisano: 01.12.2017 12:31:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
Vivacia napisał(a):

astronautka napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Konkurs Radia Zet z konsolami do wygrania: http://konkursy.r...ox-One-X-w-Radiu-ZET
Czy tylko mi ostatnia zwycięska odpowiedź (Krystiana) wydaje się szowinistyczna? emotka
(nie brałam udziału, więc to nie zazdrość przeze mnie przemawia emotka )

zdecydowanie siedzenie przed tv ze złotym trunkiem w ręce to ciężka harówka.... 

I nie zapominaj, że kobiety nie mają prawa tego robić! Symulator im potrzebny, żeby mogły pójść do pubu... emotka O obejrzeniu meczu już nawet nie wspominając! emotka

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0