Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6435709 Napisano: 01.12.2017 12:29:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
Vivacia napisał(a):

Konkurs Radia Zet z konsolami do wygrania: http://konkursy.r...ox-One-X-w-Radiu-ZET
Czy tylko mi ostatnia zwycięska odpowiedź (Krystiana) wydaje się szowinistyczna? emotka
(nie brałam udziału, więc to nie zazdrość przeze mnie przemawia emotka )

zdecydowanie siedzenie przed tv ze złotym trunkiem w ręce to ciężka harówka....  Wyświetl w wątku >>
1 Vivacia 0

Astronautka

#6434712 Napisano: 29.11.2017 15:31:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tyskie i Hebe z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6433937 Napisano: 28.11.2017 09:38:16 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

asantesana napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że od kilku godzin padł nam serwer w biurze i nie możemy zarejestrować żadnej czynności emotka Informatyk nie odpowiada, ma wyłączony telefon, a gdy dzwonimy do jego biura, to ludzie tam pracujący twierdzą,że tylko on jako jedyny z całej firmy jest w stanie nam pomóc emotka Skandal!

A może skończył pracę/ ma urlop/ chorobowe?

No to mógłby chociaż o tym poinformować smsem, co mamy robić w tej sytuacji albo wydelegować zastępcę.

Podpiąć chwilowo telefony z internetem do komputera, poprosić jakąś firmę obok o chwilowe udostępnienie wi-fi, podpiąć się do jakiejś restauracji z darmowym netem (zależy gdzie macie biuro) etc., bo chyba o brak internetu tu chodzi. Przecież mamy 2017 rok! 

Internet mieliśmy, chodziło o połączenie z serwerem emotka

Proponuje miec gdzies pod ręką tel. do pogotowia komputerowego czasami sie przydaja gdy firmowy informatyk nie domaga Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6433030 Napisano: 25.11.2017 11:28:22 w PLAGIATY
http://ufamynatur...net.pl//konkurs.html

i wcale nie gratuluję pani Katarzynie Sz. która zerżnęła zdjęcia z sieci.
P.S. złożyłam już reklamację na wyniki konkursu.  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6433017 Napisano: 25.11.2017 10:57:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

O moich wyjazdach z RMFem (i innych nagrodach) mogłabym duuuuużo pisać  emotka , ale o rozwiązywaniu konkursów jeszcze więcej. 
Tutaj wyniki konkursu z Wietnamem: https://www.rmf.fm/f/vifon-wietnam.html
Poprzeczka konkursowa mocno podniesiona  emotka

poprzeczka rzeczywiście baaaaaaaaaaaaaaardzo wysoko podniesiona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6432866 Napisano: 24.11.2017 18:21:04 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

Wkurzam się na swoje inwalidztwo umysłowe. Zrobiłam zakupy na Allegro, 4 możliwości zagrania w konkursie. Wykorzystałam jeden zakup, resztę "zostawię sobie na kolejne dni". Tak, kuźwa, na pewno  emotka      emotka

Ani mi nie mow... ja najpierw zrobiłam zakupy a potem wzięłam sie za rejestrowanie w konkursie.... Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

Astronautka

#6432439 Napisano: 23.11.2017 21:55:05 w moje dzisiejsze wygrane :)

Astronautka

Astronautka

Astronautka

#6430529 Napisano: 20.11.2017 14:20:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bufka z Actimela Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6430211 Napisano: 19.11.2017 20:55:10 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ten konkurs...gdzieś mi brakuje caly czas jednej dobrej odpowiedzi... https://www.e-kon...lXiaM8.....ehhhhhhhh Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6429965 Napisano: 18.11.2017 12:29:24 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Macie jakis najprostszy przepis na ciemny sos do klusek slaskich, ale taki na mięsie? I na jakim najlepiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6429693 Napisano: 17.11.2017 14:03:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
deva napisał(a):

joan napisał(a):

Niby pojawiły się wyniki konka AA - wyświetlają się Wam? U mnie na Chromie nic emotka

u mnie też nic emotka

tam jest odnośnik Nasi Zwycięzcy klikacie w to? Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6429524 Napisano: 16.11.2017 23:59:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
klamkorozec napisał(a):

Proszę wytłumaczcie mi konk z Saską: w regulaminie pisze, że konkurs trwa do 16.XI. , na stronie jest info, że "3. etap konkursu został zakończony. Już w czwartek poznacie finał Obiadów czwartkowych Dużych Podróży i listę laureatów konkursu."
A mimo to okienko Dodaj zgłoszenie było aktywne i wrzuciłam swój opis i podziękowali mi za udział w konkursie. Kompletnie nie jarzę tego harmonogramu emotka ... to zaliczą mi to zgłoszenie, czy nie? emotka

Zaliczą pisali o tym na fb Wyświetl w wątku >>

Astronautka

Astronautka

Astronautka

#6426804 Napisano: 10.11.2017 13:44:23 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

astronautka napisał(a):

kampania z królikami... my z mężem też przez 5 lat zachowywaliśmy się jak te króliki i co? i nic....nie chodzi o ilość, ale jakość i jeszcze ta forma przedstawienia problemu....moja ciotka ma króliki, które też się tak "pukały" bez kontroli i rodziły się potem mutanty, bo potem każdy z każdym czy o to chodzi w tej kampanii? za 3 bańki wiele rodzin mogłoby cieszyć się z rodzicielstwa dzięki invitro, albo jeszcze więcej przez inseminację...mnie się ta kampania w głowie nie mieści, szczególnie teraz kiedy jestem w ciąży po tylu latach starań, wyrzeczeń, wpakowania w to pieniędzy, nerwów i czasu....ręce opadają  emotka

Chyba mi umknęło, co to za kampania? 

http://wiadomosci...ja-zagranice/t0ej3z1 Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6426801 Napisano: 10.11.2017 13:39:17 w Wkurza mnie...
kampania z królikami... my z mężem też przez 5 lat zachowywaliśmy się jak te króliki i co? i nic....nie chodzi o ilość, ale jakość i jeszcze ta forma przedstawienia problemu....moja ciotka ma króliki, które też się tak "pukały" bez kontroli i rodziły się potem mutanty, bo potem każdy z każdym czy o to chodzi w tej kampanii? za 3 bańki wiele rodzin mogłoby cieszyć się z rodzicielstwa dzięki invitro, albo jeszcze więcej przez inseminację...mnie się ta kampania w głowie nie mieści, szczególnie teraz kiedy jestem w ciąży po tylu latach starań, wyrzeczeń, wpakowania w to pieniędzy, nerwów i czasu....ręce opadają emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Astronautka