Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6413125 Napisano: 07.10.2017 13:56:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

astronautka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

czytam że plecaki z biedronka danio mężczyźni wygrali

A jakie było pytanie konkursowe?Kiedyś na wizażu było pytanie: "Dlaczego lubisz być kobietą?" i też jeden pan wygrał emotka

a mało to konkursów tylko dla mężczyzn a w wynikach, że wygrały kobiety? może ktoś ma problem z określeniem własnej płci...podobno córka Angeliny Jolie została Johnem więc nigdy nic nie wiadomo...

Kiedyś był konkurs w rossmannie, który dotyczył podpasek Always...a konkretnie komfortu ich użytkowania. 10% puli laureatów stanowili mężczyźni emotka

no i dzięki temu teoria, że "ostatnia kropla i tak spada w majty" upadła emotka   Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

Astronautka

#6413121 Napisano: 07.10.2017 13:51:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

czytam że plecaki z biedronka danio mężczyźni wygrali

A jakie było pytanie konkursowe?Kiedyś na wizażu było pytanie: "Dlaczego lubisz być kobietą?" i też jeden pan wygrał emotka

a mało to konkursów tylko dla mężczyzn a w wynikach, że wygrały kobiety? 
może ktoś ma problem z określeniem własnej płci...podobno córka Angeliny Jolie została Johnem więc nigdy nic nie wiadomo... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6412573 Napisano: 06.10.2017 10:53:01 w Wkurza mnie...
przeziębienie w ciąży, a tak uważałam na siebie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6412239 Napisano: 05.10.2017 17:19:39 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wystawiłam na Allegro rzecz za 250 złotych, zaznaczając, że to najkorzystniejsza oferta jaką znalazłam w internecie. I dostałam wiadomość od jakiegoś faceta, że to drogo, a on może kupić to ode mnie za 60 złotych, bo za tyle sprzedają na OLX. Weszłam w link do ogłoszenia, który mi podał. A tam taka sama rzecz, ale używana... Po zdjęciach widać, że jeszcze brudna, bo to do gotowania gadżet. A moja sprzedaż dotyczyła w 100% nowego produktu. Więc mu to napisałam, a ten dalej swoje, że podbija do 90 złotych, bo to i tak chińszczyzna i na AliExpress za grosze sobie kupi  emotka dob No to po co do mnie pisze, jak tam ma taniej? 

dobrze, że nie dodał że ma horom curke Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6411571 Napisano: 04.10.2017 16:17:50 w Wkurza mnie...
nikos napisał(a):

ZAWSZE czytam regulamin tym razem myślę przeczytam później, kupiłam w Intermarche kawę której nie ma na liście.  Z plakatu DOWOLNA kawa to dowolna, a nie z listy  emotka

pełen regulamin powinien być wywieszony razem z plakatem o konkursie.... wchodzisz do sklepu czytasz, że konkurs a regulamin np. w necie i co? idziesz do domu do komputera, czytasz a potem wracasz albo szukasz regulaminu w telefonie w sklepie?  gdyby załącznik był sklepie myślę nie byłoby problemu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6411548 Napisano: 04.10.2017 15:45:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
plecak wypełniony energetykiem green up z facebook  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6411504 Napisano: 04.10.2017 14:46:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

https://www.e-kon...html#.WdTU1IVOIdUNie rozumiem, to ten konkurs nie miał trwać jeszcze 10 dni? Zerkam do regulaminu i na wpis w bazie - do 14 września. emotka emotka

ale mamy październik emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6411292 Napisano: 04.10.2017 11:41:41 w Wkurza mnie...
facebook....czasami nie dostaję powiadomień, że ktoś odpowiedział na mój komentarz konkursowy (ostatnio Douglas) i muszę sprawdzać moje posty na konkursy czy przypadkiem nie wygrałam, bo nie zawsze podają listę zwycięzców.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6410233 Napisano: 02.10.2017 12:08:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mmika26 napisał(a):

czujnik czadu, a już zdążyłam o nim zapomnieć emotka

U mnie też  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6409628 Napisano: 30.09.2017 14:56:54 w Wkurza mnie...
wrrrryyy napisał(a):

Jak już myślę, że w konkursach foto nie zobaczę większego dna, to co oglądam kolejną galerie, musze odszczekiwać. Co to ma być?
Zaraz mi ktoś napisze, że mam kij w d… i to tylko tak ustawione do zdjęcia, ale sam fakt ze ktoś wpadł na taki pomysł, bardzo mnie wkurza  emotka   https://konkurspu...ie=691&strona=11

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. Stephen King Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

Astronautka

#6409597 Napisano: 30.09.2017 12:19:40 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

cb656 napisał(a):

To nie jest MÓJ problem Ja jedynie wyśmiewam zjawisko. No i uprzedzam, otwieram oczy tym wszystkim biedakom, lebiegom-niewidymkom, co to nigdy nie są zorientowani co i jak, a później lamentują, bo czegoś nie doczytali. Takie hobby mam

Zdziwię Cię, przeczytałam regulamin. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygrywa ten, kto wyśle więcej smsów. Wzięłam udział. Wątek nazywa się: "Wkurza mnie", więc piszę, co mnie wkurza. Tego też już na tym forum nie wolno? Grozi za to bycie nazwaną "żałosną", "biedakiem" itp? Jeśli tak, to słabo. Jedyną konkretną odpowiedź otrzymałam od andziulki21 i to w wiadomościach prywatnych. A Ty CB masz słabą pamięć. Bardzo słabą lub wybiórczą. Jeszcze nie tak dawno biłeś się w pierś i obiecałeś, że nikomu nie będziesz dogadywać... No cóż...

niektórzy ludzie w ten sposób (dogadując, zwracając uwagę itp itd) się dowartościowują, więc takiego osobnika trzeba po prostu zignorować i nie karmić bo wdając się z nim w dyskusję/polemikę, karmisz go niepotrzebnie a sama się denerwujesz i wkurzasz... szkoda nerwów dla ludzi, których życie kończy się i zaczyna w sieci.... kocie głowa do góry Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6409358 Napisano: 29.09.2017 14:52:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
jokan napisał(a):

telefon z RMF FM o potwierdzenie danych na wysłanie vouchera na kawę emotka z tego konkursu https://www.e-kon...y1.html#.Wc49TNFpH4Y

U mnie też: ) Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Astronautka

#6409059 Napisano: 28.09.2017 20:21:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

Astronautka

#6408840 Napisano: 28.09.2017 12:48:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

astronautka napisał(a):

cb656 napisał(a):

Zdjęcie, które zwyciężyło w stylizacji na milionera bardzo mi się podoba emotka Widać rękę profesjonalisty (co jest zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, że laureat ma firmę, specjalizującą się w... FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ! emotka I bardzo proszę, by nikt nie płakał, że "no pewnie, profesjonalista - to gdzie my, biedne żuczki-amatorzy mamy jakieś szanse w rywalizacji emotka "Zasłużone zwycięstwo. BRAWO emotka Konkurs był dla WSZYSTKICH, więc dla profi też emotka emotka

Na szczęście każdy ma prawo miec swoje zdanie i nie wszystkim zdjęcie musi się podobać.. uff ze jeszcze panuje i  nas demokracja..

Tak, biedny żuczku - na szczęście panuje emotka i w ramach tej demokracji, o której wspominasz, KAŻDY mógł wziąć udział. W tym profesjonaliści emotka

Musiało Cię bardzo zabolec ze wygrał skoro pierwszy poruszyłeś ten temat i natychmiast przeswietliles chłopa... szkoda mi Cię  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6408832 Napisano: 28.09.2017 12:30:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

Zdjęcie, które zwyciężyło w stylizacji na milionera bardzo mi się podoba emotka Widać rękę profesjonalisty (co jest zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, że laureat ma firmę, specjalizującą się w... FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ! emotka
I bardzo proszę, by nikt nie płakał, że "no pewnie, profesjonalista - to gdzie my, biedne żuczki-amatorzy mamy jakieś szanse w rywalizacji emotka "

Zasłużone zwycięstwo. BRAWO emotka Konkurs był dla WSZYSTKICH, więc dla profi też emotka emotka

Na szczęście każdy ma prawo miec swoje zdanie i nie wszystkim zdjęcie musi się podobać.. uff ze jeszcze panuje i  nas demokracja.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6408533 Napisano: 27.09.2017 19:22:44 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

Wkurzają mnie paragony z Żabki,nic nie widać.W sklepie w nosie to mają.
Nie ma na to jakiegoś sposobu? emotka

faktura imienna  Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

Astronautka

#6408468 Napisano: 27.09.2017 16:57:20 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Klient naszej kancelarii bezwzględnie zażądał obniżenia taksy w aktualnie odczytywanym akcie o 15 procent, bo moja siostra zrobiła w nim kilka nieistotnych literówek.Ojciec się wkurzył na mnie,że nie sprawdziłam po niej tego napisanego aktu wcześniej i zgodził się na obniżenie kwoty emotka No ludzie święci, nikt nie jest nieomylny i między innymi właśnie w tym celu są akty notarialne odczytywane,aby na miejscu wyłapać ewentualne błędy.Ponadto przyszła inna Klientka donieść nam dokumenty do aktu i koniecznie chciała rozmawiać tylko z osobą, z którą rozmawiała wcześniej, bo "my się przecież na niczym nie znamy i w ogóle nie wiemy, o co chodzi".Nic nie pomogły tłumaczenia,że wspólniczka ojca jest na urlopie, ale pracownice biura są "w temacie",ech.Co za parszywy dzień emotka

 Kasiu, ja się wściekam nawet jak znajdę literówkę w książce - ktoś otrzymuje pieniądze za to, żeby tych literówek nie było. Jeśli chodzi o pisma urzędowe, to mnie również nie przekonałoby tłumaczenie, że literówki są nieistotne. Wszyscy wiemy jakie pieniądze otrzymuje notariusz za napisanie i odczytanie tego pisma, więc niech przynajmniej tyle zrobi jak należy. Błędy, nawet niepoprawnie postawione przecinki na dokumentach kojarzą mi się od razu z niekompetencją. Druga sprawa, że najprościej na świecie klient zamówił usługę i otrzymał "towar wadliwy".  Z reguły taki zakup się reklamuje, żąda zwrotu pieniędzy, bądź rabatu emotka

przecież po to zawsze odczytywany jest Akt Notarialny przez notariusza by mógł poprawić obecne w akcie błędy i niestety, kancelaria notarialna nie powinna robić błędów bo Akt Notarialny jest dokumentem urzędowym potwierdzającym dokonanie określonej czynności prawnej i w dzisiejszych czasach taki błąd może być wykorzystany np. w sądzie czy gdziekolwiek ustanawiając taki dokument nieważnym... trzeba pamiętać, że zawsze znajdą się osoby, które będą chciały obejść prawo zgodnie z prawem a błąd w takim dokumencie może im tylko pomóc.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6407187 Napisano: 25.09.2017 08:53:30 w Wkurza mnie...
8aurorcia napisał(a):

cb656 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

W południe wsadziłam do zamrażarki wino do obiadu... i przed chwilą sobie o tym przypomniałam emotka emotka

Tak późno jadacie obiady w niedzielę? emotka

Wsadziłam w południe, bo ok 13.00 jemy, to późno? emotka

On ma już rosół o 9.00 to się nie dziw. Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6406410 Napisano: 22.09.2017 10:59:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ehhhhhhhhhhh.............. Wyświetl w wątku >>
0 0