Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6405965 Napisano: 21.09.2017 11:03:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
jokan napisał(a):

testowanie Nivea na wizażu:)

jo tyż emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Astronautka

#6405657 Napisano: 20.09.2017 16:04:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
krem na rozstępy do testów Bielenda Sexy Mama Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6405474 Napisano: 20.09.2017 10:47:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
Agnes napisał(a):

astronautka napisał(a):

http://www.styl.p...m,nId,2427244trochę dziwne te wyniki 

czemu dziwne mnie się podobają bo widzę siebie

powtarzają się te same dane...to samo imię, nazwisko, miejscowość...może się im zdublowało? Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6405140 Napisano: 19.09.2017 14:36:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
lubiemakaron napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

wiesz, przejrzyj pierwsza lepsza galerie konkursową - połowa zdjęć to "stare" patenty. Nie będę wymieniać, ale chyba każdy kto chwilkę gra to już wie...Tylko czy to cos złego? Jeśli ktoś wpadł na jakiś pomysł, włożył w to energię i wysiłek, dorobił sam jakieś elementy na kartonie etc - to dlaczego nie może tego powtórzyć?

Ale ja nie mówię, że to źle... emotka  Nikomu w interes konkursowy się nie wtrącam, ale jak dla mnie ona tak samo kombinuje jak inni.  Więc trochę śmieszy mnie, że ktoś ją daje za przykład uczciwości konkursowej. Śledzę na bieżąco konkursy na facebooku i często widzę jej prace w różnych konkursach. Potrafi jednego dnia wrzucić zdjęcie tej samej kawy na różne konkursy i wszędzie pisze, że to ta konkursowa - raz taka, a raz siaka. To jej sprawa, nigdy jej żadnych komentarzy nie dawałam, ani nie leciałam na skargę do organizatora. Tylko śmieszy mnie, że niektórzy jej to wybaczają, bo robi słabe prace i gra o gadżety. A jak ktoś zrobi to profesjonalnie, w photoshopie doklei jakiś produkt, to jest afera i skargi do organizatora, bo zgarnął bon za kilka tysięcy. Niech sobie kobiecina gra i inni też, ja nikomu nagród nie żałuję  emotka

A nie, tu pełna zgoda! Nie jest krystalicznie czysta:) Jak większość z nas pewnie:)

ja będę się trzymać swojego zdania co do "twórczości" tej osoby...niech sobie na głowę wsadzi nawet bocianie gniazdo, bo najgorszy w tym wszystkich jest ten bełkot, który umieszcza obok zdjęcia (czasami sam bełkot), bez ładu i składu, z błędami językowymi we wszystkich kierunkach, a dla mnie organizator który to nagradza jest takim samym analfabetą...zdania swojego nie zmienię! Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6403845 Napisano: 15.09.2017 13:59:09 w Czy informują/ informowali?
Nivea Hairmilk 150 bransoletek Yes do dziś mają czas dostał ktoś info? Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6403679 Napisano: 15.09.2017 08:50:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Krem na rozstępy do testów super bo akurat jestem w 6 miesiącu Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6400584 Napisano: 07.09.2017 16:10:19 w PLAGIATY
razdwatrzycztery napisał(a):

astronautka napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

Oo, widze że od nowa wrzuciła zdjecie  emotka Czyżby ktoś jej coś napisał?

tak jakby emotka  

A udało Ci się źródło znaleźć?Bezczelne dziewuszyko swoją drogą. emotka Gdyby ją tak pozwali to miałaby nauczkę bo widzę, że dyskwalifikacja nie robi na niej wrażenia i dalej kradnie cudzą własność intelektualną.

niestety nie znalazłam....ale zrobiłam co innego i dziewoja usunęła zdjęcie..ja go nie widzę a jest od niej coś nowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6400577 Napisano: 07.09.2017 16:05:38 w PLAGIATY
razdwatrzycztery napisał(a):

Oo, widze że od nowa wrzuciła zdjecie  emotka Czyżby ktoś jej coś napisał?

tak jakby emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6400571 Napisano: 07.09.2017 15:57:32 w Informują

Astronautka

#6400570 Napisano: 07.09.2017 15:57:07 w Wkurza mnie...
tak się kończy gdy nie czyta się regulaminów....wygrałam nagrodę a nie jestem ich klientem.... https://www.e-kon...ie.html#.WbFP6LKrSM8
a mówili ucz się na cudzych błędach.... Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6400537 Napisano: 07.09.2017 15:12:28 w PLAGIATY
razdwatrzycztery napisał(a):

Ooo Wedel, to ja wychwyciłam zdjęcie z Sydney bo znałam je dobrze z wikipedii. W konkursie tym nawet nie brałam udziału ale razi mnie taka nie sprawiedliwość więc o tym napisałam. Już wolę jak wygrywa "madka" z średnio estetycznym zdjęciem swojego dziecka niż taki oszust. Druga sprawa. Jest jakiś sposób na wyszukanie zdjęcia z instagrama? Ta dziewczyna od"autorskich" zdjęć z Sydney, dzisiaj w innym konkursie  wrzuciła zdjęcie niby z tegorocznych wakacji z Włoch, twarzy nie widać. Założe sie że kradzione, skoro w ostatnim konkursie pisała że wakacje spędziła w Australii i nad polskim morzem emotka  Zirytowałam mnie bardzo swoimi wiad na priv zeby wykasować kom bo to oczernianie itp więc chętnie zgłoszę ją po raz drugi emotka

ciepnij mi to zdjęcie na priv i dane tej laski, pomogę Ci poszukać, albo podrzuć link do konka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6400529 Napisano: 07.09.2017 14:49:21 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie jakiśc burak z mojej klatki, który od 3 lat niszczy wózek mojego dziecka. Wózek CHICCO warty w momencie zakupu 2,5tys.zł ...przez jakiegoś dziada nie ma już przdłóżenia budy (tego co ochrania przed wiatrem i deszczem ) ocieplacza w srodku i śpiworka na nózki..podły hu...j  przylepia mi gumę do żucia - nawet wczoraj była przylepiona do raczki....zostawiał śmieci w wózku - łłacznie z wrzucaniem zepsutej kiełbasy pod wózek..bude tak przesunął do przodu -ze wygiął druty które w niej sa - i ta się teraz kiwa na boki...wózka nie chowam do piwnicy - bo klatki mamy tak wązkie -że to masakra go znosic . Dodam ze tyle ile razy zmukł - bo ktoś go wystawił przed klatkę na deszcz  nie idzie zliczyc ....suma , sumarum - nie sprzedam już wóżka- a był naprawdę zadbany 
Napisłąm dziś list do tego buraka i przyklepiłąm do drzwi w klatce - chociaz od tych 3 lat nie złapałam go na działaniu- mam podejrzenia...
i jak tu wierzyć w ludzi- jak umiejącoś takiego robic 

najwyraźniej tej osobie przeszkadza Twój wózek na klatce schodowej dlatego daje upust swojemu niezadowoleniu, zgodnie z przepisami ppoż na (korytarzach, klatkach) nie można trzymać wózków, mebli itp. przerabiam takie tematy w swojej pracy i pewnie ten burak po prostu zachowuje się jak "zły policjant" który chce nauczać wszystkich wokoło przestrzegania regulaminu...u mnie na klatce na parterze stoją 4 wózki i nikomu nie wadzą, wózki za na prawdę duże pieniądze, wszyscy rozumieją, że schodzenie i wchodzenie z wózkiem codziennie po kilka razy to ciężka sprawa....już niedługo dołączy tam mój więc się nie obawiam, że mu coś zrobią. A z burakami najlepiej walczyć po buraczanemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6400384 Napisano: 07.09.2017 11:39:44 w PLAGIATY
mattadore napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

smutne...dobrze, że ludzie są czujni i szybko wychwytują takie rzeczy 

Czujni? Raczej wku...eni, że nie wygrali i zaczynają przeglądać z czym przegrali i wychwycili .  emotka

ja zgłaszam ukradzione zdjęcia jeszcze w trakcie trwania konkursu....w wedel nie brałam udziału, ale ciężko prześledzić ponad 1000 zdjęć, więc lepiej poszukać tych co wygrały bo jest łatwiej, a każdy ma prawo zgłosić reklamację (zgodnie z regulaminem) co ludzie uczynili, a często wskazanie że ktoś złamał regulamin i nie powinien otrzymać nagrody jest mylone z zawiścią i zazdrością co mnie osobiście irytuje, bo wychodzi na to, że lepsze jest cwaniactwo i łamanie prawa.... Wyświetl w wątku >>
2 brucee, shell 0

Astronautka

#6400342 Napisano: 07.09.2017 10:42:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw dla niej i dla niego z Douglas Emporio Armani DHL z konka na facebook  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6400306 Napisano: 07.09.2017 09:05:40 w Informują
DHL informuje, że dostarczy dzisiaj nagrodę z Douglas z Facebook Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6400176 Napisano: 06.09.2017 19:10:49 w PLAGIATY
mattadore napisał(a):

Widzieliście jaki syf w wynikach Wedel " Wakacje to czas radości"na Facebooku??  emotka   Wyniki pod postem, a tam kradziona fotka goni kolejną kradzioną....   https://www.faceb.../?type=3&theater

no właśnie o tym napisałam post wyżej....tragedia, co konkurs to jakieś "kwiatki" Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6400173 Napisano: 06.09.2017 19:07:26 w PLAGIATY
wyniki z Wedel na facebook i jak zwykle nagrodzona twórczość pościągana z netu....Wedel obiecuje się tym zająć... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6400031 Napisano: 06.09.2017 13:07:39 w Wkurza mnie...
wiecznie psujący się samochód męża....tu 500zł tu 120 zł....z kasą cienko bo dziecko w drodze a tu ciągle jakieś nieplanowane wydatki....najprościej kupić nowe...ale za co?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka