Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6399126 Napisano: 04.09.2017 17:07:41 w Wkurza mnie...
umawianie się z ludźmi z olx...laska tyle razy przekładała spotkanie a dzisiaj znów jakiś bzdurny powód że nie może....ręce opadają Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6398951 Napisano: 04.09.2017 12:41:07 w PLAGIATY
bruce napisał(a):

maximus napisał(a):

Dziś przeglądałem w gazecie internetowej artykuł  "kobiety poszukiwane przez policję w województwie śląskim cz.4"Jedna z tych kobiet była  poszukiwana listem gończym  na podstawie: Art. 116 ust. 2 Rozpowszechnianie cudzego utworu bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom w wersji oryginalnej, w postaci opracowania, artystycznego wykonania, fonogramu, wideogramu lub
nadania - w celu osiągnięcia korzyści majątkowej
Czy to ktoś z forum ?

emotka  Ale zapodałeś temat! emotka  Pytanie na końcu - rozwalające! emotka

ja pierdziu....a jednak zaczęło się.... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6398950 Napisano: 04.09.2017 12:40:15 w PLAGIATY
agakaz2 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

mayteq napisał(a):

Taka ciekawostka, nie wiem czy plagiat czy mega inspiracja  emotka Znajdz 3 różnice: http://www.fakt.p...o-hit/dsprdlxKonkurs Grześków na FB:
https://www.faceb...2tn%22%3A%22R9%22%7D

Widzę, że jeszcze się im to nie znudziło. Ten pomysł był tak często przerabiany jak mięso na parówki  emotka

też używałam tego z włosami jak córka miała długie włosy 

a może to Jenner splagiatowała kogoś wcześniej? takie coś nie będzie nigdy traktowane jak plagiat, ale jako inspiracja... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6398903 Napisano: 04.09.2017 11:45:09 w Informują
nivea informuje o zakwalifikowaniu się do dalszego etapu konkursu z Yes HairMilk.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6398616 Napisano: 03.09.2017 15:05:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

w ramach inspiracji na konkursy foto https://www.faceb...p;type=3&theater ....

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Astronautka

#6398305 Napisano: 02.09.2017 13:52:43 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Śpiewacie swoim dzieciom czasami "Była sobie żabka mała"? Właśnie zdałam sobie sprawę, jaka ona tragiczna w słowach jest.... Śpiewanie o matce, której dziecko zostało zjedzone. Masakra. Dobrze, że moja córka nie rozumie jeszcze wszystkiego.

nie znam tej piosenki przyznam szczerze...mój mąż mi ostatnio opowiadał, że jak był mały to dziadek śpiewał im piosenkę o psie który "walnął klocka" za stodołą...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6398300 Napisano: 02.09.2017 13:35:24 w Popraw sobie humor...

trochę mi się kojarzy z pewną Panią.... Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6398261 Napisano: 02.09.2017 12:08:41 w Wkurza mnie...
tadziuuu napisał(a):

Wkurzam mnie że jestem na diecie przedslubnej... A tu kolejna smaczna loteria. Trzeba się poświęcić....

nie trzeba emotka  rób tak jak dzieci z niektórych krajów, tylko jeden dzień w tygodniu (najczęściej sobota bądź niedziela) mogą jeść tyle słodyczy ile chcą, zbierają cały tydzień te słodycze by w jeden dzień oddać się szaleństwu słodkości....i nie masz wyrzutów sumienia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6398260 Napisano: 02.09.2017 12:06:43 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

astronautka napisał(a):

zostawiliśmy na całą noc klucze w zamku od zewnątrz, rano o 7 sąsiadka mi dzwoni, że mamy klucze w zamku... jakim cudem nie wiem... niech mi ktoś powie gdzie ja mam mózg? 

Może nie tyle "gdzie", ale bardziej "jak działa" emotka Odpowiedzią może być ten uroczy filmik... emotka aZBhyPiyeOs

też Cię kocham.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6398208 Napisano: 02.09.2017 09:41:02 w Wkurza mnie...
moje roztargnienie (i męża w sumie też), wczoraj wieczorem wróciliśmy do mieszkania i co? zostawiliśmy na całą noc klucze w zamku od zewnątrz, rano o 7 sąsiadka mi dzwoni, że mamy klucze w zamku....jakim cudem nie wiem...niech mi ktoś powie gdzie ja mam mózg?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6397754 Napisano: 01.09.2017 13:26:47 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurzaja mnie pewne osoby na FB i tu nie chodzi o kartony...zawsze graja na 2 osoby, nie wazne czy 1 czy 3 czy 100 nagrod....moze niedlugo na psa zaczna grac emotka

ja zawsze gram na siebie i męża to źle

nie mowie, ze zle, ale chociaz nie atakujecie pol FB swoimi zgloszeniami emotka

atakujcie te drugie pół gdzie my nie gramy z jokan  emotka   Wyświetl w wątku >>
2 jokan, agakaz2 0

Astronautka

#6397753 Napisano: 01.09.2017 13:24:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
koniczynka123 napisał(a):

basku napisał(a):

Agnes napisał(a):

basku napisał(a):

https://uploads.d...10cd43fc18db56ba.jpg

basku napisał(a):

Agnes napisał(a):

basku napisał(a):

https://uploads.d...isz-lody-grycan/Lody Grycan & obcasy.pl nagradzają coś takiego emotka a jednak można wygrać ubierając się w karton emotka  

to zdjęcie wygrało?????????????????litości

tak, jedną z nagród....................

nagradzają coś takiego emotka a jednak można wygrać ubierając się w karton emotka  

to zdjęcie wygrało?????????????????litości

tak, jedną z nagród....................

Tutaj poprawny link:http://obcasy.pl/...-lubisz-lody-grycan/
Myślę, że zwykle nie nagradzają kartony tylko te długaśne teksty bo inne fotki o niebo lepsze. Mnie najbardziej w tym wszystkim razi spacja przed kropką lub przecinkiem. Jeśli pani skończyła studia tj ma w opisie na Fb to nie wiem czego ją tam uczyli...

widząc takie pomieszanie z poplątaniem w jej tekstach, po przeczytaniu których bolą oczy, które są pisane niezgodnie z zasadami gramatyki itp. w życiu bym jej nie nagrodziła...ale wiadomo, mamy gusta i guściki Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6397680 Napisano: 01.09.2017 11:41:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

proszę o pomoc. dostałam wiadomość SMS że wygrałam Wedel na wypasie - misiaa z 31.07 prawdopodobnie losowanie . wysłałam mailem potrzebne dane do chwili obecnej brak fotela. tak długo się czeka?

poszukaj regulaminu tego konkursu, powinny tam być dane organizatora albo informacja gdzie dzwonić lub pisać w razie pytań, najlepiej dowiedzieć się u źródła...  Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

Astronautka

#6397669 Napisano: 01.09.2017 11:30:13 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurzaja mnie pewne osoby na FB i tu nie chodzi o kartony...zawsze graja na 2 osoby, nie wazne czy 1 czy 3 czy 100 nagrod....moze niedlugo na psa zaczna grac emotka

chyba wiem o kim piszesz.... emotka  a mało tego, są też tu na forum i w wątku MDW piszą o nagrodach, których sami nie wygrali ale zrobili to na tę drugą osobę.... Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Astronautka

#6397212 Napisano: 31.08.2017 15:57:07 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Dziś dostałam pismo, że w przeciągu 20 dni z powodu rosnącego zadłużenia zostanie mi odcięta woda. Podali nawet punkt zastępczego poboru wody i oznajmili, że ponowne uruchomienie przyłącza wodociągowego wiązać się będzie z dodatkowymi kosztami... (jeszcze kilka miesięcy temu zgarnęli 3 tysiące za podłączenie do kanalizy). No więc biorę wszystkie swoje potwierdzenia zapłaty i lecę jak głupia do nich, na ostatnią chwilę, bo przecież pracują do 15. I co się okazuje? Że mam niecałe dwa złote zadłużenia, bo w maju kwota wpłynęła dwa dni po terminie...  emotka  Zamiast wysłać pismo z informacją, żeby uregulować te kolosalną sumę, to oni chcą odcinać wodę... Masakra. Ale na szczęście wygrzebała te rażąco wysoką kwotę i jednak się dziś wykąpię  emotka  Niestety, to nie pierwszy cyrk w ich wydaniu. Całkiem niedawno już mi przyjechali odcinać wodę, chciałam pokazać im świstki, że płacę, to nie chcieli oglądać, bo im podobno nie wolno. Zabrali się więc sprzed mojego domu, ja od razu pojechałam do sekretariatu, a tam babka zdziwiona, bo na liście mają kogoś innego do odcięcia. Pracownicy pomylili adresy... A jeszcze jakiś czas temu też dostałam pismo, że od kilku miesięcy nie płacę za wodę, ale wtedy okazało się, że moje wpłaty księgują na podobne nazwisko. I nie, nie zaniepokoiło ich, że tamta osoba płaci dwa razy w miesiącu. Bajzel na kółkach. 

emotka emotka Tak się czasami (ostatnio - coraz częściej) poważnie zastanawiam, czy faktycznie w średniowieczu, uznawanym często za wiek ciemnoty, głupoty i zacofania, było aż tak źle. Niby mamy XXI wiek i ludzie wykupują działki na Księżycu, a tu na naszej rodzinnej, poczciwej Ziemi takie szoki. emotka

No niestety... tam jeszcze wieje komuną. Skargi i zażalenia można sobie wysyłać jak zgłoszenia na loterię - na marne. A jak kiedyś była awaria, to dopiero strażacy nam pomogli, bo od nich najpierw nikt nie chciał przyjechać (a to był ich obowiązek), a jak się pojawił, to nie wiedział, co z tym fantem zrobić  emotka

podejrzewam, że chodzi o Spółdzielnię Mieszkaniową....najgorszy z możliwych tworów...  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6397193 Napisano: 31.08.2017 15:31:54 w Wkurza mnie...
tsubasa napisał(a):

Wkurza mnie dzisiaj, że kupiłem kilka Coca Coli w Biedronce. Siadam przed komputerem, by je zgłosić.... i okres przyjmowania zgłoszeń minął wczoraj emotka

witaj w klubie, ja nakupiłam corn flakes na nestle pełne ziarno.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6397192 Napisano: 31.08.2017 15:31:00 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Wkurza mnie, że kolejny raz się mocno zestresowałam, a mianowicie przeglądając po kolei najbardziej aktywne ostatnio wątki, zobaczyłam przy którymś zapytanie o niewyraźne zdjęcia paragonów kaufland, wpisałam odpowiedź, żeby pomóc i nagle coś mnie tknęło, wróciłam, zobaczyłam, że odpowiedź napisałam w MDW, zatem karniaka zaraz zdobędę emotka , wróciłam tam zdenerwowana nie na żarty z własnej głupoty, w panice zaczęłam myśleć, co tu wpisać, bo akurat niczego nie mam, żeby się dumnie pochwalić emotka  , na szczęście akurat dziś odebrałam dwa lody emotka na koniec słodkościowej biedronkowej promocji za zakupione wczoraj pięć i w ostatniej chwili dopisałam poprzez edycję emotka ... Uff! Życie pełne jest stresujących sytuacji, jak widać - nawet na tak spokojnym forum, jak to. emotka

a może wystarczy usunąć wypowiedź? czy za takie coś też można karniaka złapać? nie stresuj ciężarnej emotka  buziak Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6396285 Napisano: 29.08.2017 17:41:07 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mary18 napisał(a):

Dostałam meila od INPOST PawełSuchocki  I  BUZZ MEDIA II ktoś kojarzy co to może być zaprzesyka ?

żarcie dla kota od Rekomenduj.to Purina One Wyświetl w wątku >>
1 mary18 0

Astronautka

#6396167 Napisano: 29.08.2017 13:56:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
czteropak żubra i koszulka z FB  Wyświetl w wątku >>
0 0