Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6387798 Napisano: 09.08.2017 12:00:01 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja bym zawnioskowała o zwiększenie liczby adminów na forum-mam na myśli osoby, które mają możliwość wprowadzania konkursów do systemu tak, aby znalazły się w bazie emotka

Słusznie, zawnioskuj emotka Masz do wyboru przykładowe topy, do których ten wniosek się kwalifikuje:pierwszy
drugi
emotka

a jak jest z konkursami, które się dublują? czasami jeden i ten sam konkurs występuje po dwa razy? Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6387700 Napisano: 09.08.2017 09:23:29 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

wkurzam się na siebie, bo jestem zbyt leniwa, by odpowiednio zabezpieczać paragony emotka  nie będę piękna, nie pójdę do salonu yasumi z konkursu w kauflandzie, bo moje 2 paragony wyblakły, z czego jeden kompletnie emotka  próbowałam na innych paragonach wywołać efekt negatywu (nad świecą) ale nie mam wprawy, albo robię coś nie tak, bo gdy trzymam paragon w pewnej odległości to nic się nie dzieje, a jak tylko ciut obniżę, od razu się sfajcza:( na ciemnym tle wcale też nie widać dobrze wyblakłego tekstu:( ciekawe, ile jeszcze powinnam dostać nauczek, bym w końcu jakoś te kwitki miała dłużej przydatne do użycia. Te paragony z kaufa bledną tak szybko, chyba najszybciej ze wszystkich znanych mi sklepów  emotka

jest na to bardzo prosty sposób....wziąć fakturę imienną, a takie drukują przeważnie na papierze do drukarki, więc nie wyblakną.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6387511 Napisano: 08.08.2017 16:54:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

agicho napisał(a):

julia1264 napisał(a):

https://www.faceb...type=3&theater  Adriana z kartona nie odpuszcza. Nie sili się nawet na doskonalenie. Można tam znalezć zdjęcie kota obok mało apetycznego zestawu grillowego. Chwyty na zwierzęta przy żarciu odejmują mi apetyt. Powinnam stworzyć sobie taką galerię, a potem wydać książkę pt. Zwierzęta z pomocą otyłym

No,no kartony wskoczyły w kalesony emotka emotka https://www.faceb...p;type=3&theater

Ona tyle wypisuje na te konkursy...a nadal nie potrafi wstawiać znaków interpunkcyjnych w sposób poprawny  emotka  Widać, że z jakąkolwiek literaturą jest na bakier.

ale mam na nią "haka".... jej dane są nieprawidłowe (podała tylko parę pierwszych liter nazwiska) a nazwisko zgodnie z tym co zrobiła mężowi (o ile to mąż) jest inne....więc na fb nie powinna w ogóle wygrywać...a ten facet ma ponad 3 tys znajomych (popatrzcie na nazwy kont) Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6386559 Napisano: 05.08.2017 14:49:53 w Wkurza mnie...
sosna napisał(a):

asantesana napisał(a):

taalvikki napisał(a):

nie, nie, nie! tylko nie znów wygrany zestaw colgate. już mam dość tych zestawów. lepiej wygrać totalne nic, niż znów zostać poniżonym tym wspaniałym zestawem!  :(

Czegoś nie rozumiem - uważasz, że większość ludzi na forum to masy, które nie myślą, a sama idąc za masami (chyba świadomie) narażasz się na bycie poniżoną grając w konkursie, w którym dają poniżające Cię pasty. Możesz mi to wytłumaczyć - tylko tak wiesz, prosto - jak masie. emotka   

Mnie nie dali nawet past. Nie napiszę , jak się czuję ... emotka

tez nic nie wygrałam, a nawet wygrywając pasty bardzo bym się ucieszyła....dlatego takie podejście jest irytujące, nikt nikogo nie zmusza do grania.... Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6386533 Napisano: 05.08.2017 12:43:09 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

nie, nie, nie! tylko nie znów wygrany zestaw colgate. już mam dość tych zestawów. lepiej wygrać totalne nic, niż znów zostać poniżonym tym wspaniałym zestawem!  :(

biorąc udział w konkursie, gdzie do wygrania są określone nagrody i nie masz wyboru, którą Ci przyznają, musisz się liczyć z tym, że wygrasz akurat tę tańszą....nie chcesz być poniżona taką nagrodą po prostu nie graj w konkursie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6385967 Napisano: 03.08.2017 16:41:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Pitach napisał(a):

astronautka napisał(a):

przy ostatniej kampanii ze streetcom napisałam im trochę niewygodnej prawdy i od tego czasu żadnej ankiety....już prawie rok czasu....

Mam dokładnie tak samo emotka

co takiego napisałyście??  emotka  i przy jakiej kampanii? 

ostatnio brałam udział w teście Purina One dla kotów....nie przytoczę dokładnie co napisałam, ale gdy była ostatnia ankieta, gdzie zawsze masz do wyboru czy polecisz czy nie produkt (itp). nie piałam wówczas z zachwytu nad produktem, napisałam w podsumowaniu kampanii, że kotu wcale nie smakowało itp., że nie do końca poleciłabym produkt (zgodnie z własnym sumieniem)....jak widać nie można pisać prawdy i własnych odczuć...ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6385918 Napisano: 03.08.2017 14:38:17 w Wkurza mnie...
przy ostatniej kampanii ze streetcom napisałam im trochę niewygodnej prawdy i od tego czasu żadnej ankiety....już prawie rok czasu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6385436 Napisano: 02.08.2017 14:02:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
czteropak żubra i koszulka z fb  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6385010 Napisano: 01.08.2017 14:35:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nawet przeprowadzka do innego miasta nie pomogła bo wizaz dalej mnie nienawidzi.......emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6383552 Napisano: 27.07.2017 20:15:27 w Wkurza mnie...
Polan w Doradcy Smaku....dostaję ataku kaszlu i wysypki jak go słucham....Miszel wróć.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6383097 Napisano: 26.07.2017 19:22:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

astronautka napisał(a):

przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać.... https://www.faceb...p;type=3&theater

Ja niestety nie rozumiem za skarby świata hasła na kartonie. emotka  Wiersz też do mnie nie trafia. emotka

mam to samo odczucie...

bo musicie patrzeć w głębie przekazu, nie tylko powierzchownie, ale usiąść i się zastanowić nad sensem istnienia....jeżeli wiecie co mam na myśli emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6383087 Napisano: 26.07.2017 19:00:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać.... 
https://www.faceb...p;type=3&theater Wyświetl w wątku >>
2 brucee, jokan 0

Astronautka

#6382761 Napisano: 25.07.2017 21:34:54 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wkurza mnie, że Admin narusza Regulamin, a pionas ma to w emotka tłumacząc "ale to jest wyjątkowa sprawa" emotka emotka emotka
JAK WSZYSTKICH (obowiązuje zakaz) TO WSZYSTKICH!
...albo wypirzyć w diabły głupi zapis o zakazie dyskusji o czymś, czego nie ma w bazie emotka emotka emotka
Setki użytkowników dostawało punkty karne ZA TO SAMO PRZEWINIENIE!!!!!!!

podpinam się...użytkownicy są traktowani wybiórczo!!!!  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6382389 Napisano: 24.07.2017 19:52:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
iwona0103 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

czy na wizaż i party jest jakaś lista osób, które zakwalifikowały się do testu Naomi, czy tylko jak ich nie widzę?

ja też nic nie widzę  emotka

a były dzisiaj przecież....sama widziałam Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6381986 Napisano: 23.07.2017 19:01:43 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

masza napisał(a):

jokan napisał(a):

Wkurza mnie Lidl, brałam jarmuż z przeceny (w b.dobrym stanie) do zuzycia dzisiaj dlatego zdecydowalam sie na tanszy, a baba mi kodu znizkowego nie wbila. Dodatkowo wbila mi reklamowke eko, ktorej wogole nie bralam emotka - niestety dopiero w domu przeanalizowalam paragon.... emotka

wróć z paragonem- nawet w inny dzień- zwrócą Ci różnicę

ale jak im udowodnie? mam wziac jarmuz ze sobą? wyslalam juz wszystko mailem, wiec czekam na info od nich

miałam taką sytuację w bricho gdzie wbito mi dwie rośliny a brałam jedną...poszłam na drugi dzień i zażądałam sprawdzenia monitoringu, który jest przy każdej kasie...informatyk sprawdził w ciągu 5 minut, że brałam tylko 1 kwiatek a nie 2 i zwrócono mi pieniądze z przeprosinami emotka  może idź tą drogą, powinni mieć kamery przy kasach.... Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Astronautka

#6381795 Napisano: 22.07.2017 14:29:46 w Wkurza mnie...
nierówne traktowanie forumowiczów....bez ostrzeżenia otrzymałam punkt karny bo ktoś poczuł się urażony dyskusją o autoplagiatach a kiedy ja zgłaszam nieprawidłowość osoba nie otrzymuje punkty karnego tylko widzę edytowany post....jestem forumowiczem gorszego sortu a inni to Pany? Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6381231 Napisano: 20.07.2017 16:20:49 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że jak otwieram na fejsie jakąś stronę firmy to zaraz wyskakuje mi okienko z wiadomością, że mogę pogadać z ich przedstawicielem.... Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6377852 Napisano: 10.07.2017 17:58:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
Stanowisko Gusto Dominum!
Dzień dobry, zgodnie z zamieszczonym w dniu 30.06.2017 roku postem na portalu Facebook o wynikach konkursu „Zjedź pizzę i wyjedź na Sycylię” (dalej jako „Konkurs”) organizowanego przez spółkę Dominium S.A. (dalej jako „Gusto Dominium”) uprzejmie informujemy, iż Zwycięzcą Konkursu został pan Paweł Kowalski. 

W związku z pojawiającym się w komentarzach na fanpage'u Gusto Dominium wątpliwościami dotyczącymi fotografii przesłanej przez Zwycięzcę, wyjaśniamy, iż spełnia ona wszystkie wymogi, o których mowa §3 w Regulaminu Konkursu, a Zwycięzca nie naruszył żadnego z postanowień tego regulaminu.

Pan Paweł Kowalski jest twórcą zwycięskiej fotografii oraz posiada pełnię praw autorskich i zależnych do tej fotografii. Po przeanalizowaniu przesłanych przez użytkowników zgłoszeń dotyczących rzekomego wykorzystania zwycięskiej fotografii w innych konkursach, ustaliliśmy, iż pan Paweł Kowalski stworzył cykl zdjęć o podobnym charakterze i tematyce. Jednakże każde ze zdjęć, mimo, iż są do siebie bardzo podobne, stanowi odrębny utwór w rozumieniu przepisów ustaw z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wobec powyższego zgodnie z treścią art. 919 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks cywilny oraz postanowieniami Regulaminu Konkursu pan Paweł Kowalski otrzyma główną nagrodę w Konkursie, którą jest voucher na wycieczkę na Sycylię (Włochy) o wartości 10.000 zł ufundowaną przez biuro podróży Neckermann Podróże (Neckermann S.A.)

Dziękujemy wszystkim użytkownikom za wzięcie udziału w Konkursie oraz zaangażowanie i przesłanie nam swoich wątpliwości. 
Jednocześnie oświadczamy, że niektóre komentarze naruszają art. 23 wz. z art. 43 kc. . Natomiast komentarze zawierające nieprawdziwe informacje, niezgodne z prawem i oczerniające zarówno Zwycięzcę jak i Gusto Dominium będą usuwane. Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6377030 Napisano: 07.07.2017 14:43:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

astronautka napisał(a):

tęsknię za konkursami z rossmana, gdzie czasami było ich ze 20 na raz.....ehhhhh starzeje się

o tym samym myślałam jakiś czas temu.. tam zawsze coś wpadało  emotka

hehe, ja tez o tym ostatnio myslalam...wpominalam ten slawetny konkurs z rowerami, pamietacie? ale czad, prawie wiekszosc z nas wygrala wtedy krossy emotka

ja nie wygrałam emotka  ale zawsze były emocje jak się czekało na wyniki, jak się poszukiwało produktów na konkurs...to były czasy, szkoda, że zrezygnowali z tych konkursów...teraz otwarli rosman koło mnie więc miałabym bliziutko... Wyświetl w wątku >>
0 0