Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6376444 Napisano: 05.07.2017 23:17:48 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

malutka456 napisał(a):

netka_wawa napisał(a):

nel1984 napisał(a):

astronautka napisał(a):

Chcecie się pośmiać to posłuchajcie. Byłam dzisiaj rano na badaniu krwi i moczu. Zapakowałam siuśki do pojemnika i w drogę do laboratorium. Otwieram przy okienku torebkę a z torebki się leje, odwracam się a za mną od drzwi mokra ścieżka. Nie dokręciłam pojemnika. Wszystko zalane, wstyd jak nie wiem. Moje gapiostwo  emotka

O kurczę... współczuję... chociaż wiesz co?... A olej to  emotka

Pocieszę Cię, że to najprawdopodobniej nie Twoja wina. Oni tak robią właśnie te pojemniki! Człowiek zakręca elegancko a to i tak przecieka. Większość tych pojemników jest nieszczelna i trzeba je nieść bez zbędnych ruchów emotka

grunt, że to był Twój mocz...gorzej byłoby zalać się czyimś   emotka emotka

oj tak:))  zaznaczyłaś teren:)) można by rzec

dosłownie emotka  no cóż, różne wpadki po ludziach chodzą....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6376333 Napisano: 05.07.2017 17:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tęsknię za konkursami z rossmana, gdzie czasami było ich ze 20 na raz.....ehhhhh starzeje się Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6376281 Napisano: 05.07.2017 15:44:10 w Wkurza mnie...
Chcecie się pośmiać to posłuchajcie. Byłam dzisiaj rano na badaniu krwi i moczu. Zapakowałam siuśki do pojemnika i w drogę do laboratorium. Otwieram przy okienku torebkę a z torebki się leje, odwracam się a za mną od drzwi mokra ścieżka. Nie dokręciłam pojemnika. Wszystko zalane, wstyd jak nie wiem. Moje gapiostwo emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6375194 Napisano: 03.07.2017 12:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Masakren znowu sniadanie z Belvita na fejsie. Zacznie się odgrzewanie kotletów, a i może makłowicz z rzepakiem przybędzie emotka

ciiiiiiii......bo zarząd nie śpi, znajdą się urażeni i poruszeni i się zacznie..... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6374900 Napisano: 02.07.2017 12:24:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Gusto się odezwało
 Kochani, wybierając zwycięzcę - Pana Pawła Kowalskiego kierowaliśmy się wyłącznie względami estetycznymi oraz pomysłowością. Nie zdawaliśmy sobie w pełni sprawy z wielu aspektów, które Państwo poruszają. Aby uciąć pojawiające się plotki, chcemy od razu zaznaczyć, że nie mamy także nic wspólnego ze wspomnianą przez Państwa agencją oraz z innymi konkursami w których brał udział laureat. Po Państwa komentarzach postanowiliśmy dokładnie przeanalizować całą sytuację w kontekście zgodności z naszym regulaminem, biorąc pod uwagę wszystko to co Państwo napisaliście i oczywiście wrócimy z informacją zwrotną :) Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i prosimy o chwilę cierpliwości! Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6374558 Napisano: 30.06.2017 20:10:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

edytkass napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Zjedz pizze i wyjedź na Sycylię"Wyniki dostępne tutaj: https://www.faceb.../?type=3&theater

emotka  I od razu w komentarzach pod wygraną fotką info, że to plagiat... emotka  No, ja nie wiem, czy to jakaś plaga, czy jak?! Normalnie człowiek się zniechęca, żeby w czymkolwiek brać udział! emotka

ja zaczęłam wierzyć w "mafię konkursową".... emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6374557 Napisano: 30.06.2017 20:07:20 w Czas na zmiany...
proponuję połączyć dwa wątki wyniki konkursów z wynikami z facebook....i tak jak np. teraz ktoś wkleja wyniki z facebook do wątki wyniki konkursów.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6374461 Napisano: 30.06.2017 16:05:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

astronautka napisał(a):

konkurs sfotografuj się z Inką na łonie natury....bez urazy dla wymienionych, ale mnie krew zalewa widząc nagradzanie ludzi, którzy w ogóle nie powinni być dopuszczeni do konkursu nazwisko Pe? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrp.s. czekam na karniaka bo się ktoś poczuje urażony

Pe jest z tych obrażalskich, wiec uważaj emotka

wisi mi to...wogóle taka osoba powinna być wykluczona z konkursu....tu już działa regulamin a nie moje widzi mi się.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6374372 Napisano: 30.06.2017 14:16:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
konkurs sfotografuj się z Inką na łonie natury....bez urazy dla wymienionych, ale mnie krew zalewa widząc nagradzanie ludzi, którzy w ogóle nie powinni być dopuszczeni do konkursu nazwisko Pe? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

p.s. czekam na karniaka bo się ktoś poczuje urażony Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6374242 Napisano: 30.06.2017 10:20:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gadżety od Warner Bros z konkursu Wonder Woman, krem Nivea do testów, zestaw Dove z konkursu na fb Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6373696 Napisano: 29.06.2017 08:55:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
czteropak kasztelana z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6373519 Napisano: 28.06.2017 19:18:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

astronautka napisał(a):

dostałam e-maila że GOLDENSUBMARINE SP ZOO SK wysłało do mnie InPostem paczkę....to agencja marketingowa, pewnie jakaś nagroda, tylko się zastanawiam z jakiego konkursu...nie brałam udziału w promocyjnych, dostał też ktoś taką wiadomość?

Jak dobrze kojarzę to oni wysyłają np. z testowania Nivea

to może być to emotka  dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6373513 Napisano: 28.06.2017 19:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dostałam e-maila że GOLDENSUBMARINE SP ZOO SK wysłało do mnie InPostem paczkę....to agencja marketingowa, pewnie jakaś nagroda, tylko się zastanawiam z jakiego konkursu...nie brałam udziału w promocyjnych, dostał też ktoś taką wiadomość? Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6373194 Napisano: 28.06.2017 12:22:31 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

Schodzę sobie dziś do piwnicy zanieść resztki, które zostały po remoncie, a tam niespodzianka. Ktoś zmienił kłódkę, wyrzucił moje rzeczy i wprowadził się ze swoimi. emotka

jeżeli mieszkanie jest własnościowe sprawdź w akcie notarialnym czy sprzedaż mieszkania nastąpiła razem z pomieszczeniem piwnicznym, powinien być podany metraż i numer (numer piwnicy z reguły odpowiada numerowi mieszkania wdanej klatce), pod aktem powinien być umieszczony dodatkowo rzut piwnic z naniesionymi numerami i metrażem....jeżeli macie taki dokument nie czekaj do końca tygodnia tylko wzywaj od razu Policję, rób włam i zrób zdjęcia rzeczy, które tam zostały zastane....jeżeli macie WM to pewnie też zarządcę, oni też powinni mieć inwentaryzację budynku gdzie są wszystkie kondygnacje razem z piwnicami.... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

#6371143 Napisano: 23.06.2017 16:17:51 w Wkurza mnie...
żal żal i jeszcze raz żal....ujawnij się po nicku osobniku bez tej części ciała, którą liżą sobie psy, że moja wypowiedź " zawsze znajdzie się ktoś nieuczciwy, chcący pójść na łatwiznę" 
tak strasznie cię uraziła.... dla mnie ta sytuacja jest żałosna, śmieszna i kuriozalna... prawda boli prawda, że trzeba się posuwać do takich praktyk... poczułam się jak w przedszkolu, gdzie biegało się do Pani, że on mnie bije.... nie masz odwagi się ujawnić? takie rzeczy załatwia się po MĘSKU!!!!
dajcie mi nawet 10 punktów karnych bo jak dla mnie sami się ośmieszacie! Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6371135 Napisano: 23.06.2017 16:06:51 w moje dzisiejsze wygrane :)

Astronautka

#6369857 Napisano: 20.06.2017 14:59:15 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

marzanna napisał(a):

darog napisał(a):


Raczej żal straconej szansy...i nie wziął udziału, stąd hejt.
Bo gdyby wziął, to przecinka by sie doszukał nie w tym miejscu, ze tekst nieprawidłowo napisany, etc..

a tak po prawdzie to chyba chodzi o zazdrość \"dobrych\" koleżanek- ze jedna drugiej nie powiedziała, a z netu o wygranym konkursie sie dowiedziała i wściekła, ze udziału nie brała..
A skoro to nie pierwszy raz to sie nawkurzala i tyle.

Sądzę, że ta osoba wzięła udział w konku, ale nie wygrała. Z ciekawości aż zajrzałam na stronę
Douglas. By sprawdzić wyniki, trzeba cofnąć się o 2 tygodnie do postu konkursowego. I z tego co widzę, to poleciały
"reklamacje" i Douglas ma rozważyć zmianę wyników do poniedziałku. Czyli "same old story" emotka

patrzę teraz na nowe wyniki Douglasa.... wygrało zgłoszenie, które od razu powinno być wykluczone, bo zgodnie z polskim prawem, regulaminem konkursu i regulaminem facebooka nie ma takiego imienia...  

wielokrotnie w konkursach na fejsie zgłaszam to jako nagrodzenie niezgodne z regulaminem i co? organizator wyjaśnia, że po to prosi o podanie później danych by móc wysłać nagrodę czyli mają mnie gdzieś! Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6369284 Napisano: 19.06.2017 11:50:26 w Informują

Astronautka

#6369103 Napisano: 18.06.2017 18:06:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
elmo napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

3 x Książęce Jasne Ryżowe, 3 x Książęce Złote Pszeniczne, 3 x Książęce Golden Ale oraz 1 x hamak facebook emotka

Też mam - jak miło!!! Konkurs na FB emotka    

też wpadło emotka   Wyświetl w wątku >>