Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6369016 Napisano: 18.06.2017 09:54:21 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Jestem wsciekla na sama siebie.Sytuacja z dzis rana,poszlam przed praca kupic wode.Pech chcial,ze przy moim placeniu kasa sie sciela,czekam,czekam..Czas leci,nerwowo zerkam na zegarek bo zaraz musze byc w pracy.Ekspedientka prosi by przejsc do kasy obok,tam kolejka znow czekam-w koncu place i z ulga biegne do pracy.Po kilku minutach jeden znajomy przychodzi i pyta czy.. to nie moj portfel zostal w sklepie...?patrze a jak moj,..odniosl go tylko szkoda ze pusty.. emotka  jakis facet co byl za mna w kolejce podobno wyjal z nirho cos i zostawil go na ladzie..
Jestem wsciekla na siebie,mam same problemy a teraz jeszcze z wlasnej glupoty mnie okradli...Pierwszy raz w zyciu zostawilam  portfel echhh

przy większości kas są kamery a to co zrobił ten facet to zwykła kradzież, idź na Policję, zgłoś popełnienie przestępstwa, Policja zażąda nagrań, może akurat uda się gada rozpoznać (może to ktoś kogo sama znasz?)....ja bym nie odpuściła Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6368634 Napisano: 16.06.2017 13:10:22 w Czy informują/ informowali?
0 0

Astronautka

#6368547 Napisano: 16.06.2017 10:29:23 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...

moja teściowa jak zaczęła kiedyś tematów naszych finansów usłyszała ode mnie krótko "na chleb mi nie dajesz"...i mam teraz spokój emotka  olej ją i tyle....takie są czasami te teściowe, a że ja mam cięty język i wszystkim wygarniam co myślę bez owijania w bawełnę mam spokój emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Astronautka

Astronautka

#6367976 Napisano: 14.06.2017 17:54:50 w PLAGIATY
primaballerina napisał(a):

astronautka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Pan Paweł i Pani Agnieszka pousuwali swoje nagrodzone zdjęcia z Somersby. Były to oczywiście wersje wersji...
Ciekawe jak to ma sie do zapisu w regulaminie: "Serwis użytkownika powinien być publiczny, nie prywatny co najmniej od czasu opublikowania Pracy Konkursowej do 19.06.2017 r."

w regulaminach brakuje zapisu, że praca powinna być stworzona specjalnie na dany konkurs i nigdy wcześniej nie publikowana (nie tylko jako praca nagrodzona)....chociaż i tak nie braknie spragnionych nagród łamiących regulamin a gorzej z organizatorami, którzy sami tworzą regulamin a później go łamią (nagradzanie filmików gdzie odpowiedzią winno być zdjęcie bądź tekst)....zawsze znajdzie się ktoś nieuczciwy, chcący pójść na łatwiznę....jak nagroda cenna to niektórzy sądzą że wszystkie chwyty dozwolone, a to psuje fajną i zdrową rywalizację zniechęcając często uczestników do grania....

Ale to nie jest tak, że ponad regulaminem jest po prostu polskie prawo, które nie zezwala na podszywanie się pod inne osoby, plagiaty i autoplagiaty? 

kochana oczywiście, że jest....tylko sama widzisz jak jest, nie każdy jest uczciwy, nie każdy ma sumienie....liczy się wygrana i po trupach do celu, a szkoda niestety....świata i ludzi nie naprawimy, możemy tylko widząc takie sytuacje zaraz zgłaszać i reagować.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6367972 Napisano: 14.06.2017 17:51:22 w PLAGIATY
wrrrryyy napisał(a):

Pan Paweł i Pani Agnieszka pousuwali swoje nagrodzone zdjęcia z Somersby. Były to oczywiście wersje wersji...
Ciekawe jak to ma sie do zapisu w regulaminie: "Serwis użytkownika powinien być publiczny, nie prywatny co najmniej od czasu opublikowania Pracy Konkursowej do 19.06.2017 r."

w regulaminach brakuje zapisu, że praca powinna być stworzona specjalnie na dany konkurs i nigdy wcześniej nie publikowana (nie tylko jako praca nagrodzona)....chociaż i tak nie braknie spragnionych nagród łamiących regulamin a gorzej z organizatorami, którzy sami tworzą regulamin a później go łamią (nagradzanie filmików gdzie odpowiedzią winno być zdjęcie bądź tekst)....zawsze znajdzie się ktoś nieuczciwy, chcący pójść na łatwiznę....jak nagroda cenna to niektórzy sądzą że wszystkie chwyty dozwolone, a to psuje fajną i zdrową rywalizację zniechęcając często uczestników do grania.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6367890 Napisano: 14.06.2017 15:34:48 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

astronautka napisał(a):

jestem w ciąży, koniec 1 trymestru, praktycznie od miesiąca jestem na l-4 (wiek 35 plus zespół jajników policystycznych), rozmawiałam z szefem, sama zaproponowałam mu żeby przyjąć kogoś na moje miejsce na czas kiedy mnie będzie, dzisiaj mi szef powiedział, że kogoś znalazł a ja poczułam się niepotrzebna, długo staraliśmy się o dziecko, jestem po 3 inseminacjach a tu ciąża w zupełnie naturalny sposób, bardzo się cieszę, ale z drugiej strony mam doła....

To nie czas na smuteczki  emotka  Praca jest istotna, ale są rzeczy o wiele ważniejsze, np. Wasze zdrowie  emotka

dziękuje emotka   Wyświetl w wątku >>
2 defed, silvia8 0

Astronautka

#6367887 Napisano: 14.06.2017 15:28:51 w Wkurza mnie...
jestem w ciąży, koniec 1 trymestru, praktycznie od miesiąca jestem na l-4 (wiek 35 plus zespół jajników policystycznych), rozmawiałam z szefem, sama zaproponowałam mu żeby przyjąć kogoś na moje miejsce na czas kiedy mnie będzie, dzisiaj mi szef powiedział, że kogoś znalazł a ja poczułam się niepotrzebna, długo staraliśmy się o dziecko, jestem po 3 inseminacjach a tu ciąża w zupełnie naturalny sposób, bardzo się cieszę, ale z drugiej strony mam doła.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6366865 Napisano: 12.06.2017 12:13:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
kremik Nivea do testowania....pierwszy raz załapałam się na cokolwiek od Nivea... Wyświetl w wątku >>
1 ibiza 0

Astronautka

#6365168 Napisano: 07.06.2017 13:57:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0