Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6870184 Napisano: 14.07.2022 09:13:27 w Informują
Informują z Konkurs "Zostań 1 ze 150 Recenzentek!LA ROCHE-POSAY Pure Niacinamide 10 Serum"

Rodzaj powiadomienia: email wczoraj
Dodatkowe informacje:
dzisiaj mają wysłać Wyświetl w wątku >>
2 darog, atyde25 0

Astronautka

#6869763 Napisano: 12.07.2022 12:43:28 w Wkurza mnie...
aplikacja Peopay...próbuję od rana zaktualizować dowód osobisty bo mam nowy i nic, stanęło na autoryzuj i cisza...jak dzwonię na infolinię to automat chce jakiś pin, ale nie mam żadnego pinu noż mnie rozniesie zaraz.... a z ing bez problemu Wyświetl w wątku >>
1 ptaszyna 0

Astronautka

#6869403 Napisano: 10.07.2022 16:57:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy z Somersby Graj w kolory od razu przychodzi potwierdzenie ?

Od jakiegoś czasu tak.

Dziękuję emotka  
Czekam już z godzin
emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy z Somersby Graj w kolory od razu przychodzi potwierdzenie ?

Od jakiegoś czasu tak.

Dziękuję emotka  
Czekam już z godzinę  emotka

Ostatnio dostałam od razu potwierdzenie dziś czekam nadal już prawie 2 godziny.

Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6869117 Napisano: 08.07.2022 15:05:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
a nota bene często jak człowiek wytknie niezgodność to od razu, że zazdrości, że nie wygrał i pewnie pisze z tego powodu.... emotka Wyświetl w wątku >>
1 helcia85 0

Astronautka

#6869114 Napisano: 08.07.2022 15:03:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
mnie się zdarzyło zgłosić parokrotnie ewidentne złamanie regulaminu (odpowiedź dodana po czasie) i co? organizatorzy przeważnie się nie odezwali albo dowiedziałam się, że odpowiedź była tak zajefajna, że przecież nic się nie stało i nagrodę można przyznać...noż kurka wodna....tylko raz po zgłoszeniu plagiatu odebrano nagrodę, dlatego nie chce mi się teraz kopać z koniem i nie zgłaszam  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6868633 Napisano: 06.07.2022 14:59:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Monety Żywiec jaram się jak pochodnia bo w takich konkursach szczęścia brak emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6865533 Napisano: 20.06.2022 08:20:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lux Botanica info z rana o ręczniki i żelach na Messenger a myślałam że już po ptokach Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6864622 Napisano: 13.06.2022 13:03:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
glamlady88 napisał(a):

Sekrety Urody kosmetyki Rimmel - mail 12:27

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6863821 Napisano: 08.06.2022 10:03:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
a idź Pan w uj... ehhh, ciężkie życie konkursowicza  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6861744 Napisano: 27.05.2022 09:16:37 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

To może po prostu pisz w tych konkursach prawdę- że w normalnej sytuacji życzyłabym sobie, by moje dzieciństwo wyglądało tak i tak, ale niestety rzeczywistość byla zupełnie inna, bo Twoje wspomnienia są przepełnione strachem, bólem i goryczą, złością na rodziców, bezsilnością i poczuciem beznadziei. Zle wspomnienia to tez jednak wspomnienia. Dziękuję Ci za ten wpis, bo myślałam, że to tylko ja się na tym forum uzewnętrzniam.

przeszłam w życiu wiele złego, najważniejsze, że sama "wyszłam" na ludzi i z tego jestem dumna, bardzo często z takiej patologii się nie wychodzi, mnie się udało; po takich przeżyciach ciężko czuć strach, przed czymkolwiek, bo widziało się wiele i wiele doświadczyło.... nie wypowiadam się na forum zbyt często, ale często czytam ten wątek i Ci kibicuję emotka   Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6861533 Napisano: 26.05.2022 10:29:37 w Wkurza mnie...
może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh Wyświetl w wątku >>

Astronautka

Astronautka

#6850976 Napisano: 23.03.2022 14:07:58 w Informują
Informują z Konkurs "Zostań 1 ze 100 Recenzentek"

Rodzaj powiadomienia: Email
Dodatkowe informacje:
W spamie był email Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6846251 Napisano: 23.02.2022 11:44:21 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

Astronautka

#6846249 Napisano: 23.02.2022 11:42:30 w Informują
Informują z Konkurs "Ósma szansa na miłość"

Rodzaj powiadomienia: email
Dodatkowe informacje:
przed chwilką Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6844759 Napisano: 16.02.2022 11:01:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ziaja test konsumencki INPOST kurier (szybcy są) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

Astronautka

#6844716 Napisano: 16.02.2022 09:31:26 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

byekitty napisał(a):

wystarczyłby jeden mały zapis w regulaminie: "zgłoszenie konkursowe o ilości znaków przekraczającej regulaminową i/lub dodanie do niego zdjęcia, grafiki bądź filmu skutkuje dyskwalifikacją zgłoszenia w całości".fajnie robią duże agencje socialowe (czasem) każąc wrzucić screena jakiegoś ich filmiku, który jest pod tekstem z zaproszeniem do konkursu. Wrzucając screena zostaje już tylko miejsce na tekst emotka  /wiem, wiem, że da się w komciach, ale zauważyłam, że to działa.

tylko że często organizatorzy nie trzymają się tego co mają w regulaminie. Zadanie "dokończ krótko zdanie" a wygrywają eseje na pół kilometra... Albo wierszyki... 

a bardzo często te wierszyki i zdjecia się powtarzają w różnych konkursach, nie sa pisane na ten konkretny konkurs

a to już inna sprawa. Ostatnio kilka minut po wrzuceniu konkursu na FB o temacie w stylu "Pokaż swój Paryż" pojawiło się fajne zdjęcie ale nierealne do wykonania w 7 minut (dużo garnków poukładanych w wieżę Eiffla, bagietki, koszyk z różnymi francuskimi przysmakami, wszystko mega dopracowane). Zdjęcie wygrało. A to że pewnie było robione pod zupełnie inny konkurs (nie zdziwiłabym się gdyby w nim również wygrało) to bez znaczenia. Pasowało do tematu to bach, już, gotowe.

gdyby w regulaminie pojawił się zapis, że praca winna być wykonana na dany konkurs i wcześniej nigdzie nie publikowana a organizator przestrzegał tego zapisu to może jakoś fajniej brało by się udział w konkursach... czasem wystarczy wygrany wierszyk czy zdjęcie przepuścić prze google i pojawia się na różnych innych konkursach tylko często zmienia się nazwa produktu emotka  a z drugiej strony jak ktoś już kiedyś czymś wygrał to czemu ma nie wygrać znów.... Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6844548 Napisano: 15.02.2022 12:08:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
test konsumencki ZIAJA Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6841042 Napisano: 28.01.2022 15:32:31 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

astronautka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurzyłam się na super pharm. Zamówiłam sobie od nich produkty na konkurs Schwarzkopf,alweys i na to wszystko dostałam fakturę. Na cholerę mi ona.? Myślałam,że normalnie paragon dadzą. Już sobie zagrałam w konkursach. 

o loterie chodzi?

Tak na konkurs alweys super pharm jest u nas w bazie i loterie Schwarzkopf o włos od wygranej i fa albedo

Loteria o włos od wygranej w regulaminie jest informacja że faktura także jest dowodem zakupu i bierze udział w loterii jakby co Wyświetl w wątku >>