Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

Astronautka

#6663179 Napisano: 02.12.2019 14:59:04 w Informują
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-na-noze.html

dzwonił Pan z info, że wygrałam bilety nr 12 2000000 Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6573734 Napisano: 21.02.2019 16:33:30 w Informują
0 0

Astronautka

#6572222 Napisano: 16.02.2019 20:08:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Występ na antenie i mega stres. Nagadalam takich głupot że już chyba nie zadzwonią ????

https://www.e-kon...ty.html#.XGhfO6jTk0M Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6571100 Napisano: 14.02.2019 08:27:07 w Wkurza mnie...
Siedzę z chorym dzieckiem w domu. Ma przyjść paczka. Dzis dostaje sms ze wczoraj próbowano dostarczyć i paczka awizowana. Dzwonię na infolinię tak paczka od wczoraj jest na poczcie a ja sms dostaje dzis rano. Nosz kur...... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6570651 Napisano: 12.02.2019 11:54:36 w poznajmy się BLIŻEJ
mj99 napisał(a):

Cześć.Jestem z Piekar Ślaskich.Kiedyś, dawno tu zaglądałam.Teraz postanowiłam się tutaj z Wami pobawić:)).Pozdrawiam wszystkich i życzę wymarzonych wygranych...

też jestem z Piekar emotka  pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
1 mj99 0

Astronautka

#6568691 Napisano: 04.02.2019 12:03:36 w Wkurza mnie...
Od miesiąca moj roczniak jest co chwilę chory najpierw zapalenie spojówek potem przeziębienie potem grypa a teraz biegunka....chodzę jak zombie....do roku czasu nawet nie wiedziałam że mam dziecko a teraz wszystko na raz..... Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6564788 Napisano: 18.01.2019 13:00:02 w Wkurza mnie...
patyk napisał(a):

Wkurza mnie sieć Play. Niedawno przeszłam do nich z innej sieci i miałam mieć 6 miesięcy bez abonamentu. Teraz przysylaja mi normalne rachunki, poszłam zapytać ocb a tu się okazuje że młody chłopak z którym podpisywałam umowę sobie źle kliknal i wybrał w systemie zła promocje... Oni teraz twierdzą że mam się udać bezpośrednio do niego, i odkręcić to... A on już nie pracuje. Śmiech na sali, napisałam odwołanie i nie odpuszczę ale łażenie i załatwianie tego w końcówce ciąży to nic przyjemnego.... 


Poza tym wkurza mnie że widoczna ciąża nikogo nie rusza i przepuszczenie w kolejce ciężarnej też nikomu do głowy nie przychodzi. Ja się nie spodziewam jakiegoś mega ulgowego traktowania ale kiedy stoję w kolejce z brzuchem większym ode mnie i z małym dzieckiem to fajnie jakby czasem się ktoś zlitowal. Raz kasjerka chciała mnie obsłużyć poza kolejka to się nasluchalam i spojrzeń od ludzi tyle że aż czułam się jak oszust i leń jakiś. 

dam Ci radę co ja robiłam... podchodziłam do ochroniarza i zadawałam pytanie czy w tym sklepie kobiety w ciąży obsługiwane są poza kolejnością i wiesz co? zawsze szli ze mną do kasy i kasjerka miała za zadanie obsłużyć mnie pierwszą...w niektórych sklepach np Pepco czy Rosman to kasjerka widząc mnie sama wołała mnie do kasy... Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

Astronautka

#6564337 Napisano: 16.01.2019 20:41:01 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że w pracy "kątem ucha" słuchamy sobie radia chyba to jest RMF albo Zet i tam na okrągło leci ostatnio taka piosenka Hej Wy, coś tam coś tam - nie pamiętam jak to dalej leciało po prostu.Same słowa spoko, nawet fajne, podobają mi się,ale melodia tej piosenki kojarzy mi się z pogrzebem i działa na mnie bardzo depresyjnie emotka Dziś koleżanka w pracy, gdy tak powiedziałam, to odpowiedziała mi,że jej narzeczony ma taki sam pogląd odnośnie tego utworu i natychmiast przełącza na inną stację emotka Pocieszam się zatem,że nie jestem w tym odosobniona. Z kolei piosenka tego Podsiadło "Nie ma fal" mnie tak irytuje,że masakra.No ile razy można w kółko śpiewać o tym,że nie ma fal- jakby kurna chata raz nie wystarczyło emotka Ostatnio znajoma mi na messengera wysłała nawet mem, na którym Podsiadło siedzi w Milionerach i jako odpowiedź na pytanie zadane przez Huberta w wariantach A,b,c i d ma tylko te nieszczęsne "fale" emotka

Kortez...słuchałam go całą ciążę. Zakochalam się w jego głosie, melancholii i smutku bijacego z każdej piosenki. Pamiętam jak stałam z wielkim brzuchem pod prysznicem i śpiewałam a synek zaczynał w brzuchu zapasy sam ze sobą. Jak dla mnie objawienie polskiej sceny muzycznej która ostatnio podawała samo dno. Wyświetl w wątku >>
2 toka, staszek 0

Astronautka

#6563504 Napisano: 14.01.2019 14:11:10 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

astronautka napisał(a):

Ból. Tydzień temu miałam usuwana zastana dolną ósemkę. Nie chciała wyjść po dobroci tylko było rozkruszanie i dlutowanie. Mam 6 szwów i boli jak skurczybyk. Karmię piersią i mogę brać tylko niektóre srodki przeciwbólowe które działają krótko. Wkurza mnie że choleratwo boli ale miałam już stan zapalny i musialam ja usunąć....ehhh co się człowiek wycierpi to jego 

kochana miałam to samo - okładaj policzek zimnym lodem a kostki sobie ssaj, ulgę poczujesz, ja dostałam jeszcze antybiotyk, a przestało boleć dopiero po około trzech tygodniach....

Dałaś nadzieję że wreszcie przestanie boleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6563503 Napisano: 14.01.2019 14:10:04 w Wkurza mnie...
7pioge7 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Wkurza mnie że w moim mieście zamykają Intermarche emotka

A w moim właśnie lidl płonie :(  emotka  mam nadzieję szybko go odbudują emotka  

astronautka napisał(a):

Ból. Tydzień temu miałam usuwana zastana dolną ósemkę. Nie chciała wyjść po dobroci tylko było rozkruszanie i dlutowanie. Mam 6 szwów i boli jak skurczybyk. Karmię piersią i mogę brać tylko niektóre srodki przeciwbólowe które działają krótko. Wkurza mnie że choleratwo boli ale miałam już stan zapalny i musialam ja usunąć....ehhh co się człowiek wycierpi to jego 

Niedawno tez wyrywałem 8. Ale nie pozwoliłem sobie zaszyć bo wiem ile to kosztuje potem bólu... koleżanka tez wyrywała zaszyła i 2 miesiące cierpiała. Mi po 7 dniach przeszło... 
lekarz nalegał żeby zeszyć dziurę ale się uparłem i nie. Także na przyszłość lepiej zostawić sobie dziurę i odcierpieć tydzien niż miesiac. 

Niestety ale musieli rozcinac cale dziąsło bo byla zupełnie schowana. Krwi było tyle jakby świnie zazynali także zszyć musieli...mam jeszcze 3 do usunięcia ale chyba jak mlody skończy 18....ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6563402 Napisano: 14.01.2019 10:51:38 w Wkurza mnie...
Ból. Tydzień temu miałam usuwana zastana dolną ósemkę. Nie chciała wyjść po dobroci tylko było rozkruszanie i dlutowanie. Mam 6 szwów i boli jak skurczybyk. Karmię piersią i mogę brać tylko niektóre srodki przeciwbólowe które działają krótko. Wkurza mnie że choleratwo boli ale miałam już stan zapalny i musialam ja usunąć....ehhh co się człowiek wycierpi to jego  Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6561361 Napisano: 06.01.2019 20:45:03 w Żegnamy zmarłych
https://www.tvn24...y-gornik,897776.html

kolega mojego męża ze zmiany...zastąpił go w pracy bo my mieliśmy roczek naszego synka...zostawił dziecko i żonę w 8 miesiącu ciąży...po prostu niewyobrażalna tragedia Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6559821 Napisano: 30.12.2018 22:51:51 w Nasze wygrane w minionym roku
Moja największa wygrana 2018 r to mój syn.... urodzony 01.01.2018...wymodlony i wyczekiwany....a reszta to jakieś drobiazgi  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6559802 Napisano: 30.12.2018 21:07:31 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

wkurzają mnie internetowe trolle emotka

Taaa... emotka To trochę przereklamowane pojęcie emotka
Często mianem trolla określa się kogoś, kto ogólnie nie pasuje do założonych ram, bo... Bo z nich wystaje po prostu emotka
Trudno jest jednoznacznie zdefiniować, czy osobnik nielubiany za to, że częściej od innych ma rację i potrafi to wykazać, jest faktycznie owym trollem, czy takie jego nazwanie to po prostu "zemsta tych, którzy nie lubią, gdy im się udowadnia, że są idiotami". Jak wszędzie - mamy do czynienia z pojęciem względnym. Wszystko zależy, po której stronie barykady aktualnie stoimy.
Na szczęście - jest coś takiego, jak obiektywna prawda. Obiektywnie jest temperatura plus pięć stopni, bo tyle pokazują termometry, subiektywnie zaś może być "potwornie zimno, brrr" dla ciepłolubnej kobitki emotka
Obiektywna prawda ma to do siebie, że daje się zweryfikować jednoznacznie, w odróżnieniu od subiektywnej oceny.
Jan Tadeusz Stanisławski, prof. Mniemanologii Stosowanej

są też tacy co czerpią przyjemność z dopierdzielania się do innych myśląc, że jak zacytują złotą myśl z sieci to im skoczy IQ powyżej przeciętnej...na szczęście większość wie, że to typowe klasowe ofermy szukające zemsty w sieci bo w realnym życiu słowa nie potrafią wydusić z siebie Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6559591 Napisano: 29.12.2018 13:10:25 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

astronautka napisał(a):

Fryzjerka. Spędziłam w salonie 6 godzin i zamiast z delikatnym sombre wyszłam z agresywnym balejażem... tłumaczyłam że robi nie tak jak trzeba a ona swoje...Zapłaciłam i wyszłam wściekła jak nigdy, ale poszłam po rozum do głowy i zareklamowałam usługę mają mi to zrobić jeszcze raz za darmo tyle że dobrze, poprosiłam o inną fryzjerke. Wkurzam się że znów muszę kombinować z kim mam zostawić małego na tak długo w ciągu dnia.... rynce opadajom

emotka  w życiu nie spędziłam tyle czasu u fryzjera na farbowaniu.I teraz nie wiem,czy to dobrze,czy źle  emotka

Najpierw miałam dekoloryzacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

Astronautka

#6559526 Napisano: 28.12.2018 22:25:31 w Wkurza mnie...
Fryzjerka. Spędziłam w salonie 6 godzin i zamiast z delikatnym sombre wyszłam z agresywnym balejażem... tłumaczyłam że robi nie tak jak trzeba a ona swoje...Zapłaciłam i wyszłam wściekła jak nigdy, ale poszłam po rozum do głowy i zareklamowałam usługę mają mi to zrobić jeszcze raz za darmo tyle że dobrze, poprosiłam o inną fryzjerke. Wkurzam się że znów muszę kombinować z kim mam zostawić małego na tak długo w ciągu dnia.... rynce opadajom Wyświetl w wątku >>
1 budryska 0

Astronautka

Astronautka